در حال بارگذاری
 • 856
  دنبال کننده
 • 3
  دنبال شونده
 • 866.8هزار
  بازدید

موسسه طبیعت آسمان شب

مؤسسه طبیعت آسمان شب نماینده انحصاری 18 شرکت (Celestron, Skywatcher و...) طراحی و ساخت انواع آسمان نما و رصدخانه برگزارکننده گشت های علمی. 02122888480 تهران خ شریعتی بالاتر از پل سیدخندان ابتدای خ جلفا پ۴۹ telescope.ir

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

مؤسسه طبیعت آسمان شب نماینده انحصاری 18 شرکت (Celestron, Skywatcher و...) طراحی و ساخت انواع آسمان نما و رصدخانه برگزارکننده گشت های علمی. 02122888480 تهران خ شریعتی بالاتر از پل سیدخندان ابتدای خ جلفا پ۴۹ telescope.ir

 • 856
  دنبال کننده
 • 3
  دنبال شونده
 • 866.8هزار
  بازدید
Loading...
این کانال، تولید کننده محتوا می باشد.

همه ویدیو ها

 • تلسکوپ 13: بازیهای پنهان هنر در دنیای علم

  27,582 بازدید

  هنرمندان و دانشمندان، هرکجا به هم رسیده اند و برای خلق اثری دست دوستی داده اند، شاهکاری آفریده شده است. در آخرین قسمت از مجموعه تلسکوپ درباره ارتباط علم و هنر حرف می زنیم. برای آشنایی بیشتر با فیلمها و داستانها یا دیگر آثار هنری-علمی می توانید به مؤسسه آسمان شب، به نشانی اینترنتی www.telescope.ir سر بزنید. امیدواریم با «تلسکوپ» از دیدن گوشه هایی از دنیای علم لذت برده باشید.

 • آنونس تلسکوپ 13: داستان بی پایان علم و هنر

  3,756 بازدید

  در سیزدهمین و آخرین برنامه از فصل اول مجموعه «تلسکوپ»، درباره دنیای علم و هنر و تأثیر کار هنرمندان و دانشمندان بر آثار یکدیگر حرف می زنیم. آخرین «تلسکوپ» را می توانید سه شنبه در سایت آپارات تماشا کنید.

 • تلسکوپ 12: هزارتوی پر رمز و راز تکامل

  56,697 بازدید

  تکامل موجودات زنده نکته های شگفت انگیز و پیچیدگی های بسیاری دارد. اگر دوست دارید مسیر هزاران ساله ی تکامل را دنبال کنید و در این باره بیشتر بدانید، پیشنهاد می کنیم دوازدهمین برنامه ی «تلسکوپ» را ببینید. همچنین برای آشنایی بیشتر با این موضوع و شرکت در کلاس های آموزشی با موضوع تکامل، می توانید به مؤسسه آسمان شب، به نشانی www.telescope.ir سر بزنید. امیدواریم با «تلسکوپ» از دیدن دنیا لذت ببرید.

 • آنونس تلسکوپ 12: تکامل شگفت انگیز موجودات زنده!

  906 بازدید

  در دوازدهمین برنامه از مجموعه «تلسکوپ» درباره تکامل در انسان و موجودات دیگر صحبت می کنیم. اگر دوست دارید درباره نظریه تکامل بیشتر بدانید، می توانید برنامه «تلسکوپ» را سه شنبه در سایت آپارات تماشا کنید.

 • گزارش شبکه مستند از برنامه های روز جهانی نجوم ۱۳۹۶

  78 بازدید

  امسال در روز جمعه ۸ اردیبهشت ۹۶، برنامه های ترویجی روز جهانی نجوم با حضور گروه های مختلف نجومی استان تهران در پارک آب و آتش برگزار شد. گزارش شبکه مستند (به زبان فارسی) از غرفه های توانمندی های موسسه آسمان شب، مارپله نجومی، واقعیت افزوده (اکتاگون) و گنبد آسمان نما در روز جهانی نجوم و همچنین گزارشی از فعالیت های دیگر موسسه طبیعت آسمان شب را در این ویدئو می بینید.

 • گزارش انگلیسی شبکه Press TV از برنامه های روز نجوم ۹۶

  83 بازدید

  امسال در روز جمعه ۸ اردیبهشت ۹۶، برنامه های ترویجی روز جهانی نجوم با حضور گروه های مختلف نجومی استان تهران در پارک آب و آتش برگزار شد. گزارش شبکه انگلیسی زبان Press TV از غرفه های توانمندی های موسسه آسمان شب، مارپله نجومی، واقعیت افزوده (اکتاگون) و گنبد آسمان نما در روز جهانی نجوم و همچنین گزارشی از فعالیت های دیگر موسسه طبیعت آسمان شب را در این ویدئو می بینید.

 • گزارش اسپانیایی شبکه Hispan TV از برنامه های روز نجوم

  46 بازدید

  امسال در روز جمعه ۸ اردیبهشت ۹۶، برنامه های ترویجی روز جهانی نجوم با حضور گروه های مختلف نجومی استان تهران در پارک آب و آتش برگزار شد. گزارش شبکه اسپانیایی زبان Hispan TV از غرفه های توانمندی های موسسه آسمان شب، مارپله نجومی، واقعیت افزوده (اکتاگون) و گنبد آسمان نما در روز جهانی نجوم و همچنین گزارشی از فعالیت های دیگر موسسه طبیعت آسمان شب را در این ویدئو می بینید.

 • هنر ویولن در قرن بیستم

  2,616 بازدید

  قسمتی از مستند هنر ویولن در قرن بیستم برای تهیه مستند به سایت تصویر دانش مراجعه کنید. http://tasviredanesh.ir/20-ART?p=4

 • تلسکوپ 11: داستان های علمی تخیلی، از علم تا آرزو

  51,214 بازدید

  داستان های علمی تخیلی می توانند دنیایی شگفت انگیز و جذاب پیش چشم ما تصویر کنند. دنیایی که نمی دانیم از کجا آمده و ما را به کجا می برد. اگر فکر می کنید خواندن داستان های علمی تخیلی کار بچه هاست و از سن ما و شما گذشته، پیشنهاد می کنیم یازدهمین برنامه ی تلسکوپ را ببینید. برای آشنایی بیشتر با کتاب های علمی تخیلی می توانید به سایت www.telescope.ir سر بزنید. امیدواریم با «تلسکوپ» از دیدن دنیا لذت ببرید.

 • آنونس تلسکوپ ۱۱: سفر به دنیای داستانهای علمی تخیلی

  1,745 بازدید

  در یازدهمین برنامه «تلسکوپ» درباره جذابیتهای داستانهای علمی تخیلی صحبت می کنیم. اگر به این موضوع علاقه دارید، سه شنبه «تلسکوپ» را روی سایت آپارات تماشا کنید.

 • شب های اصفهک

  77 بازدید

  روستای اصفهک در کویر لوت؛ منطقه ای زیبا برای عکاسان و منجمان. این روستا حدود ۴۰ سال در زلزلۀ طبس تقریبا ویران شد. Esfahak village in Loot desert, almost destroyed 40 years ago in Tabas Earth quack. A very beautiful place especially for photographers and astronomers.

 • تلسکوپ 10: تکنولوژی آینده چطور زندگی ما را تغییر میدهد؟

  71,423 بازدید

  چه بخواهیم و چه نخواهیم تکنولوژی بر زندگی ما تأثیر می گذارد. شاید تصور اینکه آینده با پیشرفت های تکنولوژی چه شکلی خواهد شد، هم جذاب باشد و هم ترسناک. اگر دوست دارید ببینید تکنولوژی ما را به کجا می برد، پیشنهاد می کنیم این قسمت تلسکوپ را ببینید. همچنین برای دیدن مستندهای علمی یا کتاب های مرتبط با این موضوع می توانید به نشانی www.telescope.ir سر بزنید. امیدواریم با «تلسکوپ» از دیدن دنیا لذت ببرید.

 • آنونس تلسکوپ 10: تکنولوژی، آینده ما را چه شکلی می کند؟

  4,217 بازدید

  در دهمین برنامه تلسکوپ درباره آینده ی تکنولوژی حرف می زنیم. اگر دوست دارید بدانید پیشرفت تکنولوژی دنیای آینده را چه رنگی خواهد کرد، پیشنهاد می کنیم سه شنبه ی این هفته «تلسکوپ» را ببینید.

 • تلسکوپ 9: فرازمینی ها به زمین می آیند؟

  55,668 بازدید

  عده ای می گویند موجودات فرازمینی را دیده اند. عده ای هم وجود حیاتی خارج از زمین را باور ندارند. این هفته در تلسکوپ سراغ فرازمینی ها رفته ایم. اگر به این موضوع علاقه دارید پیشنهاد می کنیم برنامۀ نهم تلسکوپ را ببینید. اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری دربارۀ فرازمینی ها پیدا کنید به فروشگاه اینترنتی مؤسسۀ آسمان شب به نشانی www.telescope.ir سر بزنید. امیدواریم با «تلسکوپ» از دیدن دنیا لذت ببرید.

 • داستان جذاب آیندهٔ هوش مصنوعی

  675 بازدید

  قسمتی از مستند جذاب نشنال جئوگرافیک درباره آینده هوش مصنوعی با عنوان «هوموسِیپینس، سال یک میلیون» با زیرنویس فارسی

 • عروسک های آموزشی جاینت مایکروبز

  293 بازدید

  ویدئویی مهیج دربارۀ عروسک های آموزشی جاینت مایکروبز Giant Microbes مناسب برای هدیه دادن، سرگرمی و آشنایی بیشتر با اندام ها و سلول های بدن انسان و دنیای میکروسکوپی. اطلاعات و سفارش: http://tlsc.ir/giant

 • تلسکوپ 8: هوش مصنوعی ما را به کجا خواهد برد؟

  124,946 بازدید

  ممکن است از شنیدن عبارت هوش مصنوعی بترسید یا هیجان زده شوید. شاید هم ندانید این روزها تقریباً همه ما در کارهایمان از هوش مصنوعی استفاده می کنیم. اگر دوست دارید با این موضوع بیشتر آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم هشتمین برنامه تلسکوپ را ببینید. درباره این موضوع می توانید فیلم ها و کتاب های جذابی در مؤسسه آسمان شب به نشانی www.telescope.ir ببینید و بخوانید. امیدواریم با «تلسکوپ» از دیدن دنیا لذت ببرید.

 • نکاتی جالب درباره محیط زیست

  316 بازدید

  ویدئویی کوتاه درباره خطراتی که محیط زیست ما و سیاره زمین را تهدید می کنند

 • دانستنی هایی جالب دربارۀ روبات ها

  265 بازدید

  در این ویدئو ۱۰ نکته جالب دربارۀ روبات ها و تاریخچهٔ آن ها را مشاهده خواهید کرد.

 • آنونس تلسکوپ 8: هوش مصنوعی چه می کند!

  3,980 بازدید

  اگر نمیدانید هوش مصنوعی چه نقشی در زندگی ما دارد یا دوست دارید با هوش مصنوعی بیشتر آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم این هفته تلسکوپ را ببینید.

 • تلسکوپ 7: شگفتیهای زیستن در سیاره سبز

  105,160 بازدید

  زیبایی های زمین و جذابیت های زیستن در این سیاره ی سبز و سفید و آبی، آن قدر زیاد است که می شود ساعت ها از آن گفت و شنید و شگفت زده شد. اگر دوست دارید درباره ی زمین بیشتر بدانید، پیشنهاد می کنیم با هفتمین برنامه ی «تلسکوپ» همراه شوید. برای دیدن مستندها و فیلم های جذاب علمی درباره ی محیط زیست و زمین هم می توانید به نشانی www.telescope.ir سر بزنید. امیدواریم با «تلسکوپ» از دیدن دنیا لذت ببرید.

 • آنونس «تلسکوپ 7»: من زمین را دوست دارم

  3,023 بازدید

  اگر نمی دانید محیط زیست چه جذابیت هایی دارد و فکر می کنید نمی شود عاشق زمین بود، پیشنهاد می كنیم این هفته نگاهی به تلسکوپ بیندازید.

 • زمین زیر پای روبات ها

  39,116 بازدید

  در قسمت ششم تلسکوپ دربارۀ روبات هایی حرف می زنیم که از لحظۀ تولدشان تا امروز ماجراهای جالب و شگفت آوری را از سر گذرانده اند. اگر دوست دارید با روبات ها بیشتر آشنا شوید و دربارۀ گذشته و آینده شان بیشتر بدانید، پیشنهاد می کنیم «تلسکوپ» را ببینید. اطلاعات بیشتر دربارۀ روبات ها را می توانید در سایت مؤسسة آسمان شب، به نشانی www.telescope.ir مشاهده کنید. امیدواریم با «تلسکوپ» از دیدن دنیا لذت ببرید.

 • جذابیت های دنیای رنگارنگ پرندگان در «تلسکوپ»

  4,287 بازدید

  در قسمت پنجم «تلسکوپ»، سر به هواتر از پیش، از پرندگانی حرف می زنیم که همیشه اطراف ما هستند و اغلب به چشم نمی آیند. اگر فکر می کنید زندگی پرنده ها جذابیتی ندارد و نمی شود از پرنده نگری لذت برد، پیشنهاد می کنیم «تلسکوپ» را ببینید. برای آشنایی بیشتر با پرند ه ها و شرکت در تورهای پرنده نگری، می توانید به نشانی www.telescope.ir مراجعه کنید. امیدواریم با «تلسکوپ» از دیدن دنیا لذت ببرید.

 • ما، ارومیه (نفسم باش، کلیپی زیبا دربارۀ دریاچۀ ارومیه)

  448 بازدید

  نفسم باش «ما، ارومیه» طرح جامع اطلاع رسانی درباره نقش مردم در فرآیند حفاظت و احیای دریاچۀ ارومیه. موسسه طبیعت آسمان شب حامی طرح «ما، ارومیه»

 • تایم لپس آسمان قصر بهرام اثر رحیم حیدرنیا

  511 بازدید

  تایم لپسی زیبا از مناظر طبیعت و آسمان پرستارۀ شب عکاس: رحیم حیدرنیا مکان: اقلید (استان فارس)، قصر بهرام (پارک ملی کویر) موسیقی Arabesc از Quick Silver

 • دانستنی هایی درباره پرندگان

  418 بازدید

  در این ویدئو با حقایقی جالب دربارۀ پرندگان و زندگی آنان آشنا بشوید.

 • حقایقی جالب درباره آبزیان

  527 بازدید

  در این ویدئوی کوتاه با ۳۵ حقیقت جالب درباره آبزیان و ماهی ها آشنا بشوید.

 • کلیپی تاثیرگذار درباره «یوزپلنگ ایرانی»

  3,442 بازدید

  کلیپی زیبا درباره یوزپلنگ آسیایی (ایرانی) که شدیدا در خطر انقراض است. کاری از گروه مستندسازی نیلوفر آبی با همکاری موسسه طبیعت آسمان شب

 • نکاتی جالب دربارۀ مغز انسان

  711 بازدید

  انیمیشنی کوتاه دربارۀ مغز و برخی از ویژگی های آن

 • تایم لپس آسمان اثر طاها قوچکانلو

  615 بازدید

  تایم لپسی زیبا از مناظر شگفت انگیز آسمان شب عکاس: طاها قوچکانلو مکان: کلیمانجارو، ماداگاسکار (آفریقا)، دماوند (استان تهران)، دره ستارگان (قشم)، طبس (خراسان)، الموت (قزوین) موسیقی: Dawn of a new century اثر Secret Garden

 • تایم لپس آسمان پلور، نیاسر، زاگرس اثر امیرحسین ابوالفتح

  334 بازدید

  تایم لپسی زیبا از مناظر طبیعت و آسمان شب عکاس: امیرحسین ابوالفتح مکان: پلور (استان تهران)، نیاسر (کاشان)، رشته کوه های زاگرس موسیقی قومی سرخپوستی (Mohican)