در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...

میزان محبوبیت احمدی نژاد در نظرسنجی آیپز - اسفند 93

5,637
از پاسخگویان پرسیده شده بود که اگر قرار باشد یک نفر را برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۹۶ پیشنهاد دهید، آن شخص چه کسی است؟ از میان کسانی که در پاسخ به این پرسش به نام شخص معینی اشاره کرده اند، آقای روحانی ۲۷ درصد و آقای احمدی نژاد ۲۱ درصد از پاسخ ها را به خود اختصاص داده اند.

شنبه و یکشنبه میتونی یک فیلم رایگان با فیلیمو ببینی!

افسانه پرنسس کاگویا

این فیلم امروز رایگان شده است.

داستان همان افسانه قدیمی "پیرمرد بامبوشکن". در ساقه یک بامبوی درخشان دخترکی پدیدار می شود که بامبوشکن آن را می یابد و با همسرش او را بزرگ میکند. این انیمیشن محصول استودیوی جیبلی است.

فیلیمو ببین
دیدگاه‌ها
 1. 7 ماه پیش
  شما نتونستید برای امریکا نظر سنجی کنید
 2. 11 ماه پیش
  لعنت بر کسی که اسلام را برد و لیبرالیسم را در سیاست و اقتصاد و فرهنگ و دین کشور داخل کرد لعنت بر خرسنجامی و اخلال طلبان همجون خاتمی انگل و روحانی فاسد درود بر مسلمان واقعی دکتر عباسی و احمدی نژاد
 3. 11 ماه پیش
  لعنت بر خرسنجانی و خاتمی و روحانی(فریدون)وطن فروش که مملکت را لبرالی کردن نوکر آمریکا کردند دست به سینه شیطان کردند تا از قبلش نان مفت بخورند و ملت را خر کنند چشم کورشان نمی تواند آن همه ساخت و ساز و بزرگراه و آزادراه قریب به ۲۰۰۰۰ کیلومتر را ببینند که احمدی نژاد ساخت ولی قبل از او طی سال های ۱۳۰۴ تا ۱۳۸۴ یعنی ۸۰ سال دو هزار کیلومتر هم ساخته نشد درود بر قدرتمند احمدی نژاد که در هر چیزی شیطان بزرگ تحریم کرد در زمان احمدی نژاد ساخته شد موبایل وماشین فقط برای ثروتمندان بود در زمان خاتمی بقیه پیاده ولی در زمان احمدی نژاد تقریبا همه موبایل خریدند صاحب ماشین شدند ملت زیاد خوردند هار شدند مثل عقب مانده ها نوکر اجنبی بودند در زمان خاتمی انگل یادشان رفته ولی اکثر هم لا یعقلون این وعده خداست درود بر احمدی نژاد درود بر حسن عباسی
 4. 1 سال پیش
  روحانی رفتنیه بدون شک . چون هیچ کاری نکرد . 96
 5. 1 سال پیش
  تا اونجا که من میدونم فکر کنم احمدی نژاد خودش کلا نمیخواد بیاد و شرکت کنه !!! لاما اگه بیاد و تایید صلاحیت بشه قطعا رای میاره و اصلا حرف روحانی نیست !!!! اما اگه نشه خبکاندیدای دیگه ای میان و باز هم قطعا رقابت برای روحانی بسیار سخت میشه چون به طور کلی مردم دیگه دلخوشی ای بهش ندارن ! البته منظورم از مردم به طور کلیه وگرنه خب هستن عده ای که عاشق سینه چاکشن !
 6. 1 سال پیش
  دوستان کمی آروم تر این پیش داوری ها و خود رو فاتح انتخابات دونستن ها بود که فتنه رو شکل داد،چرا راه اشتباه رو پیش گرفتید،همون حرفی که میرحسین قبل از بازخوانی نتایج آرا می زد رو شما دارید 2 سال زودتر می زنید.
 7. 2 سال پیش
  جناب روحانی ریاستش همین چهار سال هستش.قطعا و یقینا احمدی نژاد اگر تایید صلاحیت بشه رئیس جمهور بعدی خواهد بود. روحانی یه مشت پیر و پاتال رو جمع کرده دور و بر خودش خب معلومه که نمیتونه.
 8. 2 سال پیش
  احمدی نژاد رئیس جمهور دوره بعدی است.