در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...

غرش شلیک موشک قیام از سیلو -رزمایش جدید سپاه پاسداران

24,087
موشك بالستیك "قیام" به علت عدم وجود بالك، ایران را در زمره كشورهای پیشرفته در صنایع نظامی قرار داده است؛ برد قیام ۸۰۰ کیلومتر بوده و کلاهکی به جرم ۷۴۶ کیلوگرم را حمل می کند در حالیکه موشک شهاب ۲ با کلاهک ۷۵۰ کیلوگرمی ۵۰۰ کیلومتر برد دارد.

شنبه و یکشنبه میتونی یک فیلم رایگان با فیلیمو ببینی!

ماشین ها

این فیلم امروز رایگان شده است.

یک ماشین مسابقه به نام مک کویین (Lighting McQueen) در شهری کوچک به نام رادیاتور اسپرینگ (Radiator Spring) به خاطر مشکل فنی ای که پیدا می کند گیر می افتد و در این شهر معنی واقعی دوستی و رفاقت را پیدا می کند.

فیلیمو ببین
دیدگاه‌ها
 1. 1 سال پیش
  ادعایی را مطرح کردید ولی توانایی اثبات ندارید . در مورد موشک های ایرانی هم بنده تنها به سخنان فرمانده کل هوافضای سپاه پاسداران بسنده می کنم . لطفا این سخنان را گوش کنید . یاعلی
  1. http://www.aparat.com/v/WAYTcنمونه خارجی نداشتن موشک های ایرانی
 2. 1 سال پیش
  هنوز سوال اصلی بنده باقی است! ------------- موشک قیام از روی کدام موشک بالستیک دنیا مهندسی معکوس شده است؟ شما یک ادعا را مطرح کردی باید این ادعا را ثابت کنی ! ------ اگر کسی از غیر از ایشان هم می تونه بگه لطف کنه توضیح بده !
 3. 1 سال پیش
  4. متاسفانه اطلاعات نظامی ناکافی و نادرست است . براد من وقتی یک نفر یک ادعایی را مطرح می کنه باید ادعای خودش را اثبات کنه . متاسفانه شما ادعایی را مطرح کردید ولی توانایی اثبات ادعای خود را ندارید .
 4. 1 سال پیش
  3. شما لطفا برو در هر سایتی که می پسندی مطالب نظامی را بخون . به شما گفتم که ویکی پدیا منبع مناسبی برای دریافت اطلاعات نیست .
  1. http://www.militarynews.ir/post/689/the-introduction-of-iranian-made-cruise-missile-airborne-nasr.html برای مثال از این سایت استفاده کن .
 5. 1 سال پیش
  2. توجیه شما برای موشکی آمریکایی تاو غیر واقع بینانه و تا اندازه ای مضحک است .
 6. 1 سال پیش
  1. آمار خروج دانشجویان چه ربطی به صنایع نظامی ایران داره؟ لطفا اینگونه مسائل را به وزارت علوم , تحقیقات و فناوری گزارش دهید .
 7. 1 سال پیش
  من هنوز هم جواب سوال اولیه خودم را نگرفتم ------------- موشک قیام از روی کدام موشک بالستیک دنیا مهندسی معکوس شده است؟ شما یک ادعا را مطرح کردی باید این ادعا را ثابت کنی !
 8. 1 سال پیش
  قدرت موشکی ایران برای همه دنیا یه امر مبرهن و روشنی است . در بیشتر سایت های نظامی دنیا ایران جزء 4 قدرت موشکی برتر دنیاست . همانطور که به شما گفتم به جز موشک شهاب 1 و 2 , بقیه موشکهای کوتاه برد و میان برد ایران در داخل کشور طراحی , تولید و شلیک شده است .
 9. 1 سال پیش
  7. فقط ادعاهای شما در مورد موشک های شهاب 1 و 2 درسته که البته هر دو از موشک اسکاد بی (بر خلاف ادعای شما) ساخته شده اند .
 10. 1 سال پیش
  6. درباره موشک های کروز ایران توصیه می کنم که این مطالب را بخونید http://www.mashreghnews.ir/fa/news/299250/
  1. برادر من ویکی پدیا منبع مناسبی برای دریافت اطلاعات نیست . متاسفانه همین حرف های ویکی پدیایی شما را چندین باره که متاسفانه می بینم .