در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...

آیا منظور از شخصیت آپوکالیپس مردان x , امام زمان است ؟

1,801
دیدگاه‌ها
 1. 1 ماه پیش
  خاک تو سر این همه کارگردان زلیل بدبخت بیچاره ی ما که یه فیلم درست حسابی نساختن در این زمینه نمیگم واسه هر یه فیلمشون یه فیلم در مقابل بسازن، یه فیلم در برابر 10 فیلم بسازن، یه فیلم در مقابل هزارتا ده هزارتا فیلمی که هالیوود ساخت میساختن از بس احمقن بی شعورن معلوم نیس کجاها سیر میکنن تو کدوم عوالمن..
 2. 2 ماه پیش
  همه اینها حرف ها رو ول کنین، حرف های کامنت هایی که دیدم زیاد عقلانی نیست، اما این نکته عقلانیه که از طرف مقابل حودتون شناحت داشته باشید، این فیلم ایمان کسی رو به این راحتی نمی تونه سست کنه، اما برای یک غیر مسلمان می تونه تعصب عمیقی نسبت به اسلام به ویژه ایران ایجاد کنه، نقد فیلم یک چیزه جداست، این مسئله شناحت تفکری هست که بر پایه اون فیلم ساحته شده، حالا عده ای میحوان سر تو برف کنن مشکلی نیست ادامه بدین. (حرف kh کیبردم کار نمیکنه برای همین از "حـــ" استفاده کردم)
 3. 3 ماه پیش
  گمشو یکی دیگرو رنگ کن
  1. چی بگم والا
 4. 5 ماه پیش
  نه تنها امام زمان، بلکه نور محمد و اهل بیت (ص) او که پیش از هر چیزی خداوند اونها رو آفریده بود. یادتون باشه که اونها «کلهم نور واحد»
 5. 7 ماه پیش
  لطفا توى نوشته هاتون این رو هم اضافه كنین كه ما مسلمانان در كنار دفاع كردن از دین مثل خود شما جهاد و از طریق همین فضاى مجازى و رسانه به دشمنان حمله كنیم كه اونها مجبور دفاع كردن شوند در ضمن خسته نباشید!
  1. ممنون . حتما
 6. 8 ماه پیش
  برادر عزیز با تشکر از اطلاعات خوبی که دادید در تکمیل سخن هایتان بگویم که این ترکیبی از دجال و امام زمان است . برا این اساس اگر حرفی از امام زمان گفته شود مدرکی بر این اساس که مربوط به دجال ساخته اند رو می کنند و با این روش حرف مسلمان ها از ارزش می افتد . دقتی کنید مثل دجال عبادت می شود ، مثل دجال خود را خدا می خواند اما در باطن چیزی شبیه امام زمان ساخته اند . راحت نمیشه فهمید ولی این اپوکالیپس هر دوی اینهاست .
 7. 8 ماه پیش
  داداش معذرت منو بپذیر واقعا کلیپت عالی بود من اون موقع ندیده بودمش ولی الان که دیدمش واقعا حال کردم دمت گرم
  1. قربونتون
 8. 8 ماه پیش
  سلام. این آقایون که نظرات منفی دادن بهت طئنم کامل ندیدن ویدئو رو. و همینطور به شدت تحت سلطه ی غرب هستند. کمیک ها، بازی ها ، فیلم ها. حرف ها. ذهن مارو تسخیر کردن. غرب و آمریکا شده مثل ناموسمون! حاضریم تصاویر غیر اخلاقیرو هم ببینیم و دینمونو کنار بزنیم تا بتونیم فیلمای غربی رو با دقت ببینیم! ما این هستیم. خجالت آوره. آمریکا. این کشور لعنتی از همون بدو وجودش با کشتار ده ها میلیون سرخ پوست آغاز شده و تا به حال از هیچ جنایتی دریغ نکردن. کشور لعنتیشون روی دریای خون استواره. این ها حتی اگه ماست هم بسازن ما باید با چشم تردید بهش نگاه کنیم. یه کاری کردن که به شدت وابستشون شدیم. خدا لعنتشون کنه. خدایا ما داریم تلاش میکنیم ولی بدون وجود آقا امکان پذیر نیست. مولا رو بفرست. آمین. از شما دوست عزیزم تشکر میکنم بابت این ویدئو. پند گرفتیم.
 9. 8 ماه پیش
  ضمنا به چندنفر از اشخاصی که پایین کامنت دادن یک جمله میخوام بگم :« امام زمانتونو به این چیزای پوچ نفروشین.» من خودم عاشق فیلمای مارول و سوپرهیرویی آمریکا هستم ولی حقیقت همینه ... حقیقت اینه ما تنهاییم...خودمونیم و خودمون... اگر میخواین به خودتون بقبولونین که زیادی شلوغ میکنن برخی بدونین این شمایین که دارای فکر خلوتین فقط بخاطر اینکه آگاه نیستید... شما نه اعتقاد خودتون که اعتقاد دیگران رو هم به خطر میندازید...من خودم به عنوان گنهکار ترین آدم روی زمین میگم این حرفا رو...تعصب بیخود رو بندازین دور...امام زمان رو با این مسخره بازی ها مقایسه نکنید تا خودتون هم با حیوانات کم خرد قیاس نشید ... از ذوالقرنین 313 هم بسیار متشکرم! بازنشر شد!
 10. 8 ماه پیش
  آقا واقعا جالب بود! ادامه بدید... من که تشکری جز دعا نمیتونم براتون داشته باشم...اجرتون با خود امام زمان!