در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...
برنامه خط قرمز (15 ویدیو)
15 / 7
خط قرمز|علی عبدالعالی: ریشه اصلی تمام مشکلات کشور آموزش و پرورش است

خط قرمز|علی عبدالعالی: ریشه اصلی تمام مشکلات کشور آموزش و پرورش است

62,261
خط قرمز - بررسی آموزش و پرورش ایران با حضور دکتر علی عبدالعالی - پخش اختصاصی از آپارات
دیدگاه‌ها
 1. 2 هفته پیش
  تا چند کشی نعره که قانون خدا کو؟ گوش شنوا کو؟ ما را به سوی علم و یقین راهنما کو؟ گوش شنوا کو؟ برنامه خوبی بود
 2. 3 ماه پیش
  حالا کی میخواد بشنوه و عمل کنه؟
 3. 4 ماه پیش
  در واقع ریشه تمام مشکلات اینه که ما صدامون در نمیاد و میزاریم هر غلطی دلشون میخواد بکنن و هر بلایی سرمون بیارن. ریشه تمام مشکلات اینجاس که ما ایرانیا اعتراض بلد نیستیم. واسه همینه که همیشه از بقیه کشور ها عقبیم.
 4. 5 ماه پیش
  من خودم دانش آموزم تو مدرسه نمونه خدا شاهده چیزایی که به ما یاد میدن مال سال آخر دبیرستانه توی همه درسها بلا استثنا اینجا ما دانش آموزای بیچاره چه کنیم؟توی مدرسه دست از پا خطا کنیم..دفتر ی اردو مارو نبردن به خدا ی اردوی درون مدرسه ای به بدبختی گذاشتن وسطاش کنسلش کردن گفتن شما جنبه ندارید در حالی که با اینهمه ظلم بهترین رتبه هارو براشون میاریم حقمون نیس یککککککم صدامونو بشنون؟به ما هم اهمیت بدن بگن راضی هستید از این چیزها؟اینا به کنار فشار خانواده ها دیگه اصن از حد گذشته توروخدا صدامونو بشنوید
 5. 6 ماه پیش
  عالی بود ...
 6. 6 ماه پیش
  سلام برنامه فوق العاده است. ممنون از «خط قرمز» و تشکر ویژه از «دکتر علی عبدالعالی» که با شجاعت و صراحت و بدون هیچ ترسی ، مشکلات و کم و کاستی های نظام آموزشی کشور را آسیب شناسی و بیان کردند. همچنین مستندی به نام «میراث آلبرتا» در همین موضوع و کمی فراتر از این بحث وجود دارد که با شفافیت و روشن فکری به این موضوع پرداخته است و طرفداران بسیاری پیدا کرده است و تا نسخه سوم ، این مستند تولید شده است. حتما تماشا کنید.
 7. 7 ماه پیش
  برنامه ای که از عقب ماندگی اصلی کشورمان گفت. عقب ماندگی فکری = عقب ماندگی کشور ایران
 8. 8 ماه پیش
  واقعا داره پدرم در میاید از بس درس های چرت و پرت خوندم که اصلن بدردم نخورد
 9. 9 ماه پیش
  حیف از این عمری که یک سری مافیای نامعلوم یا معلوم بیهوده هدر دادند ... من بعد از اینکه ارشدمو گرفتم تازه فهمیدم که چقدر در زمینه های دیگه استعداد و خلاقیت داشتم اما حیف که هیچ کس استعدادیابی نکرد و حالا بعد از این همه درس خوندن و تو سر زدن، خودم باید استعدادهامو کشف کنم
 10. عالیه. دوستان تا میتونه تبلیغ کانال خط قرمز بکنید. حتی اگر میخواید واقعا امثال این حرفها تو جامعه شنیده بشه میتونید فایلها رو دانلود کنید و رایت کنید و به دوستانتون بدید. میتونید روی گوشیهاتون به دیگران بدید. فقط به دیدن خودمون تکیه نکنیم.