در حال بارگذاری
موقعیت جغرافیایی؟
از ایران هستم خارج از ایران هستم
با تعیین موقعیت جغرافیای خود ، آپارات سرور مناسب تری را برای نمایش انتخاب می کند
Loading...
 

روحانی : هیچ مصوبه ای علیه حضرت آقای خاتمی وجود ندارد

14,575
روحانی : هیچ مصوبه ای علیه حضرت آقای خاتمی در شورای امنیت ملی وجود ندارد
دیدگاه‌ها
 1. 1 ماه پیش
  خخخخخخخخخ....به خاتمی که علنا اسلام رو رعایت نمیکنه و میره با دخترهای جوون دست میده و خط فکری سروش رو بجای خط فکری حضرت محمد دنبال میکنه و جز دروغگوهای بحث تقلب بی سند و مدرک با اون دلایل بمب خنده موسوی و خانومش تو رسانه های داخلی و خارجی هست...میگه حضرت؟؟؟!!!!!! اینا وقتی طرفدار ندارن حقیقت رو با توهمشون عوض میکنن....کل جریان اصلاحطلب با همه داشته هاشون تو 88 اومدن برای فتح نظام که زورشون به مردم نرسید و شد 9 دی....دیگه خواهشا سکوت....خوشحالن که بعد از این همه تبلیغات معیشتی و غیره برای مردم و شادی بعد از گل ظریف و روحانی تو توافق هسته ای که تو دولت خاتمی 5 تا سانتریفیوژ هم بهشون نداده بودن حالا مردم تو تهران بهشون رای دادن...احتمالا مثه اقای موسوی توهم زدن مه ایران فقط تهرانه اونم ماله اقا زاده هاشونه....حضرت...چه حرفاااا....
 2. خاتمی کثیف
 3. 4 ماه پیش
  اقای shahin777 من به شما این قولو میدم كه مردم اصلا شبیه تو فكر نمیكنن.......همین شماها تندروها بودید كه همه جا در انتخابات تبلیغ میكردید و اصلاح طلبان رو میكوبوندین و با یه نهاد عریض و طویلی به نام صدا و سیما تا توان داشتین مخالفان خودتون رو كوبوندین......خنده دار اینجاست كه ممد خاتمی فقط با كلیپ 5 دقیقه ای اینترنتی كاسه كوزه ی همتونو جمع كرد و شر هرچی تندرو بود از مجلس كم شد....باز داری میگی كدوم مردم؟؟؟؟؟؟؟؟خواهشا بیشتر از این خودتونو كوچیك نكنید.
 4. که گفته حرف مردم.!شما کسایی هستین که بعد ۳دوره که برات عقده شده بود با وسایل تبلیغاتی زیاد و پول یک سهم قابل توجه ای گرفتین.پس بشینین سر جاتون !
 5. 4 ماه پیش
  "رضا از مشهد" فقته گر!!!!!! این کلمه رو فقط کسانی میگن که ضد حرف مردم هستند ... همه دنیا و عالم میدونند که سال 88 رای های مردم عوض شد و مردم هم با اعتراضشون نشان دادند مردم پخمه نیستند که هر کس هر غلطی دوست داشت با سرنوشتشان بگیرد...
 6. 4 ماه پیش
  درود بر خاتیم بزرگ و لعنت بر کسانی که پیرو ظلم و ستم هستند
 7. 4 ماه پیش
  درود بر سید ممد خاتمی بزرگ...........هر چقدر هم كه یه گروه خیلی كوچیك و ناچیز ولی پر نفوذ و تریبون دار بخوان به خاتمی برچسب بزنن فقط دارن محبوبیت خاتمی رو بیشتر میكنن...اونایی كه همش شعار میدن و به موسوی و كروبی و خاتمی فتنه گر میگن اینو بدونن:از قدیم گفتن كه گذر پوست بازم به دباغ خونه میافته.خدا جای حق نشسته.یه روز همه چیز معلوم میشه پس یه طرفه قضاوت نكنین...وقتی حتی به این 3 نفر (به قول شماها سران فتنه) حتی یه دادگاه محاكمه ی علنی ندادین كه حرفاشونو بزنن و از خودشون دفاع كنن چطور جرات میكنید بهشون این همه تهمت بزنین و یه طرفه قضاوت میكنین؟؟؟اگه تهمتهاتون ناحق بود اون دنیا چطوری میخواین جواب بدید؟؟؟؟؟؟؟پس الكی شعار ندید...به قول دوست پایینمون كیا خیلی از مردم سال 88 رو فتنه نمیدونن.این تهمت ها فقط حرفهای یه گروه تندرو و كوچیك و ناچیزه كه زیادم طرفدار نداره.
 8. 4 ماه پیش
  اول اینو بگم که واقعا خنده داره اگه فکر میکنی کسانی که 9 دی اومدن بیرون همونایی هستن که 88 راهپیمایی سکوت انجام میدادن. برادر من .. عده ی زیادی از مردم اتفاقات سال 88 رو به این اسم ( فتنه ) صدا نمیزنن. یه بخش بزرگی از مردم مخالف حصر رهبران جریان سال 88 هستن. خیلی از کسانی که اومدن به اصلاح طلبا رای دادن با دیدن یه ویدئوی 5 دقیقه ای از خاتمیِ ممنوع التصویر و به حمایت از ایشون اومدن پای صندوق .. کم تعداد هم نیستن. منتها این گروه از مردم که عرض کردم خدمتتون همیشه معدود بنظر میرسن به این دلیل که قدرت و رسانه در اختیار مخالفانشون هست .
 9. 4 ماه پیش
  آقا کیای عزیز ,اول اینکه خدا رو شکر من نه وابستگی به راست دارم و نه دلبستگی به چپ . دوم اینکه اکثریت مردم در زمانی به خاتمی رای دادند و راهپیمایی سکوت رو در سال 88 انجام دادند و در زمانی هم روز 9 دی رو رقم زدند, مردم راه خودشون رو میرن و هیچکس هم نمیتونه بگه که اشتباه کردند و یا چرا اینگونه رفتار کردند چون اشتباه از مسوولین و صاحبان قدرت هست ولی از مردم نه. سوم اینکه من عرضم این بود که با جو و فضایی که سران فتنه در سال 88 ایجاد کردند که توضیح لازم ندارد به کشور صدمه زدند که این به جناح و راست و چپ هم البته ربطی ندارد و چهارم اینکه دیروز آقای محسنی اژه ای به آقای روحانی یاد آوری کردند که چنین مصوبه ای وجود دارد که میتوانید فیلم و متن این خبر را در اینترنت پیدا کنید.
 10. 4 ماه پیش
  آقای رضا از مشهد .. ما مردم هستیم و مطمئنا در اقلیت هم نیستیم .. امروز موقع سخنرانی رئیس جمهور این مردم بودن که شعار سلام و درود بر خاتمی میدادن .. مردمی که رای دادن . مردمی که همین الان هم از آقای خاتمی حمایت میکنن . دارم راجع به این مردم حرف میزنم . البته اگه این مردمی که عرض کردم رو مثل بزرگانتون ارازل و اوباش نمیدونید .
نمایش نظرات 1 تا 10