در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...

بازیهای شیطانی و فراماسونری

9,977
او در فرهنگ های مختلف، نام های متفاوتی دارد. لوسیفر، دیمن، ابلیس، اهریمن و شیطان، همه اشاره به موجودی دارند که بزرگترین دشمن انسان است، یا شاید هم بهترین دوست او؟! در این ویدئو که حاصل ماه ها مطالعه، تحقیق و جمع آوری منابع می باشد، ترفند ها و "بازی های شیطان" را بررسی خواهیم کرد و نگاهی خواهیم داشت بر نفوذ شیطان در زندگی و تفریحات ما، مخصوصا "بازی های ویدئویی" و یکی از محبوب ترین بازی های دنیا، یعنی "رزیدنت ایول".
دیدگاه‌ها
 1. 1 روز پیش
  درضمن خودتون می گید بازی.بازی برای سرگرمی مثلا تویه بازی به قران شلیک می کنه ما که واقعا اون کارو نکردیم.پس شمام بی خیال شید.
 2. 2 روز پیش
  دروغ نگو اقای فنایی همش دروغ بود اگه اینطوره پس باید به بازی شما هم گفت شیطانیی
 3. 2 ماه پیش
  در برخی قسمت ها می بینیم که سگی قدرتمند همواره پشتیبان موش است و سگ هم خود را مدیون موش دیده و سوتی به او می دهد تا هنگام خطر سگ را آگاه کند تا به کمک او بشتابد ، هرگاه موش سوت می زند سگ بدون هیچ قصوری به کمک او رفته و گربه را به شدت سرکوب می کند ، سگ هم نماد آمریکا و هم نماد سرمایه یهود می باشد. سگ جدای از آمریکا و انگلیس می تواند اشاره ای به ثروت عظیمی باشد که در اختیار یهودیان است و با کمک آن بخش اعظم تولید ، تجارت و تکنولوژی جهان در کنترل دارند و از همین ابزار به عنوان یک سلاح قوی استفاده می کنند 
 4. 2 ماه پیش
  آنچه در این مجموعه می بینیم بر خلاف رویه طبیعی که موش از گربه فرار می کند موش زیرک که نماد اسرائیل است در مقابل گربه که نماد دشمنان است قرار می گیرد ، مرتب گربه به خاطر بی فکری و روحیه خشن موش کوچک را مورد حمله قرار می دهد ولی همواره شکست می خورد و ناکام می ماند. در قسمت هایی هم که موش و گربه برای مبارزه وسایلی را به میدان می آورند همواره موش کوچک قدرت بیشتری دارد و پیروز جنگ می گردد زیرا علاوه بر نیروی ابزاری از نیروی فکری هم برخوردار است.
 5. 2 ماه پیش
  سلام داداش یعنی ایول داری فیلم قشنگی بود شما هم از نضر بازی سازی فیلم سازی نقاشی و هر کار سختو اسونی بینضیرید با اجازه من دس نظر بعدی میخوام چندا از نشونه هایی که تو تام و جری (موشو گربه خودمون) هست رو بگم
 6. 3 ماه پیش
  اگه شماها هر چهار اپیزود 41148 رو بازی کنین مفهمین این بازی اصلا شیطانی نیست
 7. 3 ماه پیش
  هرکی به اقای فناعی احترام نزاره میزنمش بره بچسبه به تاریخ جغرافی
 8. 3 ماه پیش
  روشنفکر قلابی!!
 9. 5 ماه پیش
  یعنی دیگه بازی نکنیم ؟ حتی بازی شما هم نماد شیطانی داره یعنی اونم نه ؟
  1. مهم نماد نیست، مهم هدف و نحوه استفاده از نمادهاست
 10. 6 ماه پیش
  ...عالی، عالی،عالی بهترین برسی که تا به حال شنیده بودم این برسی بود.خسته نباشید آقای فناای