در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...

چرا اپل آیفون ها را در چین مونتاژ می کند؟

23,862
اگر به پشت گوشی های ایفون دقت کنید نوشته است طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا و مونتاژ در چین. اما دلیل این که اپل همان مونتاژ را هم در کالیفرنیا انجام نمی دهد، چیست؟

شنبه و یکشنبه میتونی یک فیلم رایگان با فیلیمو ببینی!

دردویل - فصل 1 قسمت 1

این فیلم امروز رایگان شده است.

مت مورداک در کودکی بینایی خود را از دست داده اما حواس خارق العاده ای به دست می آورد. او در روز به عنوان وکیل و در شب به عنوان ابر قهرمان در نیویورک با بی قانونی مبارزه می کند. در این قسمت مت مورداک و فاگی نلسون دفتر حقوقی خود را باز کرده و در مورد یک زن متهم به قتل که مورداک معتقد است بی گناه است، تحقیق می کنند...

فیلیمو ببین
دیدگاه‌ها
 1. 2 هفته پیش
  بتوچه بدون هیچ وقفه ی برو اسید بخور یا عضو انصار جیش الململ شو گوه بر سرت بیناموس
 2. 2 هفته پیش
  جالب بود . موفق باشید. http://www.adv98.com
 3. 2 هفته پیش
  خاک بر سر کسانی که آیفون میخرن! این گوشی نماد کامل سرمایه داری مطلق و استثمار انسانهاست. اینکه انسان برده صنعت و فناوری میشه و تنها معیار ارزش واقعی در جهان پول است! اما در مقابل اندروید یک محصول بازمتن است که به بشریت نوید عدالت بیشتر و تسلط و آزادی در علم و فناوری رو میده، نه اینکه انسانها بردهء سیستم سرمایه داری بشن و علم و فناوری هم بجای اینکه بطور کل در خدمت عموم بشریت قرار بگیره در خدمت این سیستم باشه و جور دیگه نشه و کسی حق نداشته باشه ازش استفاده کنه.
 4. 2 هفته پیش
  دوستان بازی PES2017 برای اندروید منتشر شده میتونید برید و ویدئو های من رو ببینید
 5. شما که همش بخاطر ایفونیت نه بقیه
 6. 2 هفته پیش
  اگه کشور ما در شرایط عادی و نرمال به سر میبرد ،بالاترین ظرفیت وقابلیت رو برای جذب کارخانجات دنیا وبه تبع ان وارد شدن تکنولوژی و سرمایه ی خارجی در کشور رو داراست.هم نیروی کار ارزان،هم بهترین متخصصهای دنیا،هم نیروی کار جوان،هم منابع و ثروت خدادادی و همچنین قرار داشتن در یکی از بهترین موقعیتهای جغرافیایی در منطقه(چیزی حدوده 300 تا400میلیون همسایه)و داشتن زیرساختهای صنعتی.حیف و صدهزار حیف که تصمیم گیران،به فکر پیشرفت کشور و رفاه مردم نیستند و تمام ظرفیتهای ما در راهی غیر از شکوفایی ایران مصرف میشه.
 7. 2 هفته پیش
  چون علاوه بر نیروی کار ارزون تر چین به نوعی وصل کننده کشور های شرق دور به خاورمیانه و اقیانوسیه به همه
 8. 2 هفته پیش
  چرا داره آخه کارگر ارزونه دیگه