در حال بارگذاری
Loading...
فصل اول کلید (18 ویدیو)
18 / 11
قسمت 11 برنامه کلید: حال خوش با علی بابایی های ایران...

قسمت 11 برنامه کلید: حال خوش با علی بابایی های ایران...

29,727
برنامه کلید درقسمت11 به سراغ مجید حسینی نژاد، بنیانگذار و مدیر علی بابا (سامانه خرید آنلاین بلیط هواپیما وقطار) و جاباما (رزرو آنلاین هتل) رفته و تجربیات وی، صحبت های تیم علی بابا، لایف استایل و زندگی شخصی یک کارآفرین را بازگو می کند. alibaba.ir jabama.ir علی بابایی ها، خودراشادترین شرکت ایرانی می دانند، حال خوشی دارند و به سرعت درحال رشد و پیشرفت هستند. لایک و کامنت و اشتراگ گذاری یادتون نره.
دیدگاه‌ها
 1. 3 ماه پیش
  دقیقه 00:01:00 تا 00:01:10 "مهمان ویژه ای داریم بخصوص کسانی که علاقمند به گردشگری و تهیه بلیت هستن" !!! اصلا نفهمیدم دقیقا چی گفتین...! ضمنا افراد علاقمند به تهیه بلیت آیا بلیت سینما و شهر بازی رو هم شامل میشن یا نه..؟! بهترم میشد شروع کرد! نه..؟
 2. 7 ماه پیش
  انتخاب نام جاباما واقعا قابل تحسینه، بسیار زیبا و به یاد ماندنی است، موفق باشید.
 3. 8 ماه پیش
  خیلی عالی بود، نگرش آقای حسینی نژاد نسبت به کارشون و پرسنل شرکتشون بی نظیر بود. واقعا لذت بردم
 4. 8 ماه پیش
  این قسمت از برنامه هاتون عالی بود شاد باشید
 5. 8 ماه پیش
  ممنون از برنامه تون، نکات فوق العاده و کمک کننده ای تو صحبتهای آقای حسینی بود، انشالله موفقیتشون روزافزون باشه
 6. 8 ماه پیش
  کاش ایمیل اقای محسنی نژاد رو داشتیم که ازشون راهنمایی بگیریم
 7. 8 ماه پیش
  واقعا از برنامه کلید و کار افرینانی مثل اقای حسینی نژاد و سبک تفکر و کار افرینیشون لذت میبرم و حرف ها و تجربه های این عزیزان خودش میتونه شتاب دهنده باشه که ماها که ایده های مختلفی تو ذهنمون داریم بریم به سمت عملی کردنشون و کار افرینی من هم بزودی استارت اپ خودم رو راه اندازی میکنم و یه روزی حتما تو این برنامه به عنوان مهمان حظور خواهم داشت ;)
 8. 8 ماه پیش
  با سلام خدمت دوستان کلیدی اینکه یک کارآفرین با ایجاد فضایی شاد بدون استفاده از رانت به کامیابی میرسه جای بسی تحسین داره . درود بر جناب حسینی نژاد
 9. 8 ماه پیش
  عالی بود لذت بردم از تجربیات آقای حسینی نژاد
 10. 9 ماه پیش
  ممنون از مصاحبه عالی با یک شخصیت عالی. بخصوص که مرتبط با رشته خودم بود و بسیار استفاده کردم. چه فضای عالی کاری و چه مدیریت قابل احترامی. امیدوارم موقعیتی پیش بیاد تا بتونم در کنار این عزیزان فعالیت داشته باشم و امیدوارم این پیشرفت در کسب و کارهای گردشگری کشور روز به روز بیشتر اتفاق بیفته.