در حال بارگذاری
Loading...
فصل اول کلید (18 ویدیو)
18 / 8
برنامه کلید-قسمت 8: خانم آیت حسینی، تحلیلگر کسب و کار

برنامه کلید-قسمت 8: خانم آیت حسینی، تحلیلگر کسب و کار

107,172
قسمت ۸ برنامه کلید خانم آیت حسینی: معاون سابق ارزیابی شناسا و معاون تحلیل و پایش اداره بازارافزایی بانک آینده و مشاور سرمایه گذاری نواوارانه از تجربیات خود بعنوان سرمایه گذار خطرپذیر درحوزه شرکتهای نوآور و روشهای جذب سرمایه و نحوه ارائه ایده برای سرمایه گذاران، زندگی شخصی خود به عنوان یک کارآفرین سازمانی سخن میگوید.این قسمت مناسب افرادی است که به دنبال #جذب_سرمایه برای توسعه کسب و کار خود هستند.
دیدگاه‌ها
 1. 5 ماه پیش
  بسیار عالی
 2. 5 ماه پیش
  درود
 3. 9 ماه پیش
  با تشکر از برنامه بسیار آموزنده و روشنگر شما. "خود مطالب" و "ارائه مطالب" در این برنامه بسیار حرفه ای است. من تا کنون برنامه های شماره ۷،۸، و ۱۱ رو دیده ام و واقعا از دیدن تک تک آنها لذت برده ام. امیدوارم این تلاش ادامه داشته باشد. ممنون.
 4. اخبار روزانه دنیای استارت آپها در سایت http://www.irstartup.com
 5. 9 ماه پیش
  طیبه فیضی با سلام خیلی مفید و آموزنده بود. متشکرم.
 6. 9 ماه پیش
  خیلی خوب بود، لذت بردم، سرگذشت خانم حسینی خیلی شبیه خودم بود و صحبت ای ایشون باعث شد که من نسبت به کارم متعهد تر بشم و بدونم که کار بی اهمیتی ندارم. ممنون از کلید
 7. خوب بود کلید
 8. 9 ماه پیش
  با پکیج طراحی سایت شیرازلرن در 1 الی 3 ماه طراحی سایت را حرفه ای بیاموزید. برنامه کلید خیلی باحال. حتما ادامه بدید. با تشکر از شما عزیزان
 9. 9 ماه پیش
  من ایشون رو از شناسا می شناختم که چند وقت پیش که اسمشون از سایت شناسا حذف شد حدس زدم که از این شرکت خارج شدن. خیلی دوست داشتم یک بار در شناسا ایشون رو حضوری ملاقات کنم و استارتاپ من رو مورد بررسی قرار بدن و به چالش بکشن. ایشالا حالا در جای دیگه ای ملاقاتشون کنم.
 10. 10 ماه پیش
  سلام ، با تشکر از پرویاب و دست و دلبازی ایشان بنده تمایل خود را برای دریافت این هدیه ارزشمند ابراز میکنم