در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...

خنداننده شو سیده زینب موسوی با موضوع رستم و سهراب

16,767
دومین استندآپ کمدی شب اول از دور سوم مسابقه خنداننده شو، اجرای جالب و خنده دار سیده زینب موسوی هنرجوی شقایق دهقان با موضوع رستم و سهراب خواهد بود که با کاراکتر عمه روی صحنه می آید.
دیدگاه‌ها
 1. 6 روز پیش
  خیلی جالب بود واقعا بابا شماها هم اینقدر حساسیت به خرج ندید رستم یه یل بود که مرد رفت اینقدر تعصب نمیخواد ما فهمیدیم شم آریایی هستید بعدشم همشون آخر استند آپ گفتن که همش شوخیه و قصد توهین ندارن شماها فقط میخواد دعوا درست کنیدو بگید آره ما ایرانییم چرا بعدشو گوش نکردید فقط استند آپه؟ بابا م شک دارم رستم وجود داشته باشه
 2. 1 هفته پیش
  ایشون خیلی بی تربیت تشریف دارند که به خودشون اجازه دادند اسطوره های ایرانی رو مسخره کنند! کجای دنیا با اسطوره های خودشون چنین کاری می کنند؟!
 3. 1 هفته پیش
  مسخره ترین استند اپ کمدی. حالم بهم خورد
 4. 1 هفته پیش
  نمیدونم کی به ایشون اجازه داده که اسطوره ه‍ای ایرانی را به تمسخر بگیره. هر دلقک بازی و طنزی را نباید به اسطوره ها ربط داد.
 5. 1 هفته پیش
  عالی بود دمش گرم هر کی هم بهش برخورد به جهنم والا
 6. 1 هفته پیش
  زینب موسوی خیلی عالیه ،کلی خندیدیم . از اینکه از ادبیات کهن ایران استفاده کرده خیلی لذت بردیم .کلا " یک عده منتظرن ببین حس می کنن به چی داره توهین می شه. بعد شاکی بشن . اجرای زینب و موضوعش عالی و درجه یک بود .
 7. 1 هفته پیش
  این اجرا مسخره و حال بهم زن این دختره وطن فروش به خدا خنده نداره بلكه گریه داره.واقعا برا صدا و سیما متاسفم كه از همچین موجودات چندش اوری برنامه میسازه تا به شاهنامه و اسطوره هاش توهین بشه
 8. 1 هفته پیش
  ایشون همون زن قمی هستن