در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...

اشتباه 20:30 در نقل خبر رسایی

924
در برنامه 20:30 امشب، گوینده خبر با تعمد و تاکید، بنده را به عنوان رد صلاحیت شده قطعی اعلام کرد! این در حالی است که بنده در متنی که امروز منتشر کردم، نوشته بودم در رسانه های مجازی دیدم که بنده را رد صلاحیت شده اعلام کرده اند و تاکید کردم که راضی ام به رضای خدا ولی وقتی به قرآن رجوع کردم، آیاتی آمد که دلالت بر رعایت تقوا و صبر می کرد. بنده ننوشتم که رد صلاحیتم قطعی شده ام. بدیهی است که رد صلاحیت با

ماه رمضان هرروز یک فیلم را درفیلیمو رایگان ببین

بتمن لگو

این فیلم امروز رایگان شده است.

بتمن باید شهر گاتهام را از خطر تبهکاران مصون نگه دارد. ولی در راس همه خلافکاران شهر، فردی شرور به نام "جوکر" قرار داد که سرسخت ترین دشمن بتمن است. بتمن برای اینکه بتواند با این دشمن جدید در بیفتد، مجبور می شود به کمک دوستانش برود.

فیلیمو ببین
دیدگاه‌ها
  1. 1 سال پیش
    با عرض سلام خدمت جنابعالی فقط یه سوال داشتم اگه لطف کنین پاسخ بنده رو بدین ممنون میشم در موضع و دیدگاه شما در حوزه رباط کریم و تهرانبه به چه کسانی اعتماد کرد شخص رومانی و اصولگرایی هست که دوره پنجم بودن نظرتان در موردش ??
  2. 1 سال پیش
    سلام.....آقای رسایی خواهش میکنم برای تاییدصلاحیت خود تلاش کنید...وهیچگاه در هیچ مسئولیتی از یاد خدا ومردم مظلوم غفلت نکنید....ان شاءالله حق پیروز است.
  3. این بیست و سی هم یچیزیش میشه ها همش سوتی میده