در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...

آموزش اجباری روابط 18+ به اطفال طبق سند 2030 یونسکو

5,368
این یه نمونه از #آموزش #اجباری #مسائل_جنسی به #اطفال طبق #سند_ننگین_2030 هستش که #روحانی #یواشکی با #کفّار بسته و به سببش #نائب_امام_زمان_(عج) رو #شاکی کرده. #جمعه اگه به #روحانی #رأی بدین خود #امام_زمان_(عج) هم #شاکی میشه! #ان_شاء_الله #امام_زمان_(عج) #عوامل #دیکتاتور #حذف #چندبارۀ این #کلیپ رو #محاکمه میکنه.
دیدگاه‌ها
 1. 1 روز پیش
  از کی قراره اجرایی بشه؟؟ چه خواهد شد نسل های بعدی دیدنی خواهند شد
  1. سلام. ولی فقیه نتونست آروم بشینه و جلوشو گرفت ولی انگار حسن مثلاً روحانی داره یواشکی یه کارایی میکنه! طبق این سند تدریس شهادت و عاشوراء و اسلام باید از دم از مدرسه پاک بشن و به بهائیّت و شیطان پرستی و ... رسمیّت بدیم! خارج نشینا میتونستن بی حساب رأی بدن!
 2. A
  2 روز پیش
  اینم از تدبیرو امیدشون.هه مایه ی شرم. ننگ بر امضا کنندگان این سند خیانت به ملت شریف ایران
  1. سلام. خیلی از کفّار هم این سند ننگین رو به دلایل امنیّتی که ایجاد میکنه قبول نکردن! این فقط یه چشمه از این سند ننگینه. این سند ننگین، کار امام حسین و شهادت طلبی رو میبره زیر سؤال و پاک شدنشون از کتابا و حمایت از شیطان پرستی و فاحشه گری و... رو تحمیل میکنه!
 3. 5 روز پیش
  ما کارهامون خیلی ضعیفه همین حقوق های نجومی این دولت رو به یک سر خیانت و در کنار این اسناد مثل برجام و 30 20 که ظاهراً بازم هست به عنوان سر دیگه ی خیانت باید به نمایش در بیاریم، اصلش هم اینه که اصلاح طلب و اصولگرا نداریم خائن، خائن ـه تا این سیاسی بازی های مسخرشون رو خورد کنیم اما بازم تو رسانه ضعیف می زنیم، منم که جوونمو سر کار میرم وقت این کارها رو ندارم، اما بیکار نشتن هم خطاست، شما که کارت درسته
  1. امام حسین به یزیدیا گفته بود که چون شکمشون پر از حرامه, حرف حق سرشون نمیشه! اینا دیگه ماشاالله بیت المالو باجاش خوردن! ماهیانه هم پول تو جیبی نجومی میخورن روش! از هتّاکان عاشورای امام حسین هم تمام قد دفاع می کنن! شباهت عجیبی تو ماجراس!
 4. 5 روز پیش
  این خنگا خیلی چیزا رو امضا کردن، فکر کنم برای همین فشارهای زیادی که به مخشون میدن با این امضاهای خیلی سخت حقوقشون 200، 300 میلیونی، نوش جونتون واقعاً حق تون رو دارین میگیرین!!! خخخخ
  1. سلام. قرار بود به جای اسلام, تو دبستان همجنسبازی تدریس بشه که رهبر جوش آورد و تمام قد جلوشونو گرفت! خنگ نیستن, شیطان پرستن! بیخود نیست که تو تبلیغات انتخاباتیشون, به امام رضا (ع) و مدافعان حرم ناموس امام زمان (عج) اهانت کردن!
 5. 1 هفته پیش
  یعنی چی اخه
  1. سلام. روحانی با امضای محرمانۀ این توافق ننگین میخواست آموزش و پرورش رو مجبور به این کنه که اجباراً از طفولیّت به بچّه ها همجنس بازی رو یاد بده ولی رهبر به جوش اومد و جلوشو گرفت! این از فواید زهرنامۀ برجام ـه که روحانی چپ و راست, تو بوق و کرنا میکنتش!