در حال بارگذاری
Loading...

صحنه هایی از مراسم شیطان پرستی مقامات آمریکا

4,229
آلکس جونز مستند ساز و مجری یک استدیوی رادیویی در آستین (ایالت تگزاس ) با نفوذ از میان مامورین امنیّتی و مجهّز به یک دوربین مخفی به فیلم برداری از مراسمی می پردازد که همه ساله در مکانی تحت عنوان Bohemian Grove در سانفرانسیسکو و با حضور بسیاری از رهبران،مقامات و سرمایه داران ایالت متحده و دنیا برگزار می شود . وجود یک بت بزرگ سنگی با شمایل جغد(Moloch)، انجام مراسم شیطانی مرده سوزی(Cremation) و ادای قربانی(Sacrifice) و وجود یک کاهن با لباس مخصوص و .... که همگی که برگرفته از آیین های شیطانی تمدّن های باستانی
دیدگاه‌ها
  1. 1 سال پیش
    بجای این کس شعرها اگر مردم دنبال چیزهای واقعی قدرتهای واقعی و کاربردی بودن، وضعشون خیلی بهتر بود. قدرت خارجیها در علم و خردورزی هست، نه در شیطان پرستی و این آیین ها و مراسم و نمادهای مضحک! اصلا شاید اینطور شایعات و تئوری های توطئه و نمایش و تشکیلات رو درست میکنن که بقیهء مردم و دنیا رو گمراه کنن و مشغول و علاف چیزهای بیهوده و خرافات کنن. بمب اتمی رو قدرت مغز انسان قدرت علم و فناوری مدرن درست کرد، نه یک مشت کسخل شیطان پرست.
  2. 1 سال پیش
    منکه اصلا به این چرت و پرت ها اهمیتی نمیدم. حالا یه مشت کسخل در دنیا شیطان رو میپرستن نمیپرستن چی گیرشون میاد از این کار نمیدونم، بهرحال برای من و شما فایده ای نداره چیزی ازش حاصل نمیشه. آدم باید دنبال چیزهای در دسترس خودش فرصتهای خودش چیزهای شدنی و معلوم و مشخص و کاربردی باشه در زندگی. مثلا من قدرتهای اصیل و درونی رو کشف کردم دنبال اونا رفتم و هستم، دنبال علم دنبال قدرت روحی روانی قدرت بدنی حتی، و ازش نتیجه کافی هم دیدم. درمورد بقیهء دنیا و عقاید و افکارشون هم تاجاییکه به من مربوط میشه و در دسترس و قابل بررسی و تحلیل هست کار دارم و نه بیشتر. وگرنه تئوریهای توطئه و فرضیات و حدسیات بی سر و ته و موضوع واسه علاف شدن زیاد هست در دنیا!