در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...
آرمان+شهر 2 (14 ویدیو)
14 / 7
چندساعت قبل از عملیات:مصاحبه با مردم درباره حمله موشکی!

چندساعت قبل از عملیات:مصاحبه با مردم درباره حمله موشکی!

71,582
قسمت ۵۲ آرمان پلاس شهر : «تحریم؛ سِلِکشن رویا» | یک گزارش مردمی متفاوت با موضوع «توان موشکی»، چندساعت قبل و بعد از حمله موشکی به داعش! | پخش اختصاصی از صفحه آپاراتِ آرمان تی وی
انتخاب بهترین تولید کنندگان
برنامه‌های ویدیویی آپارات
توسط شما کاربران از طریق نرم‌افزار تاپ
به همراه جوایز
دیدگاه‌ها
 1. 1 ماه پیش
  آقای لیبرال دموكراسی ، اون خانوم كه فوت كردن هم از كجا معلوم كار خودتون نباشه... ایشون در یك خیابون فرعی بهشون شلیك شده كه حتی در تظاهرات اصلی و جایی كه دوربین موجود باشه ( در خیابان های اصلی تهران) نبودند... اینجور رفتارها از اربابان لیبرال ها انگلیس و آمریكا و نوچه هاشون در ایران بر میاد. یك مسلمان هرگز همچین كاری نمیكنه .
 2. واسه اولین بار، جمهوری اسلامی درست شلیک کرد! __ اینبار مظلوم رو هدف قرار نداد. __ اینبار امثال ندا آقاسلطان مورد هدف قرار نگرفت خوشبختانه __ داعش از جایی موشک خورد که بی شباهت به خودش نیست. همان ایدئولوژی، همان ادعاها، همان ظلم ها
 3. 1 ماه پیش
  سلام. من مهدی کاوندی هستم. جهانگردم و مستند طنز ار سفرهام درست می کنم. تا حالا بیست و پنج کشور رو دیدم و تو چهار تا زندگی کردم. خوشحال میشم اگر سفرنامه هام (تراول شو هام) رو تماشا کنید و نظر بدید.
 4. 1 ماه پیش
  این عمل بزرگ که به دستور مقام معظم رهبری و توسط سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران و با حمایت مردم شریف ایران و تمام مردم جهان که خواستار نابودی ظلم و ظالمان اند ،انجام گرفت و به امریکا و متحدان ان و به امریکا پرست ها و سرسپرده های انان که در پیکره ی نظام در نقش منافق نفوذ کردند،نشان داد ما درباره ی قدرتمان،غیرتمان ،حیثیت مان ،افتخاراتمان و ادوات مان در جنگ با استکبار جهانی،با هیچ کس مذاکره نخواهیم کرد.
 5. درود بر ملت سرفراز ایران
 6. 1 ماه پیش
  بیاییم پشتیبان و حامی رهبری بزرگوار و دلسوزان این سرزمین باشیم و جزو کسانی نباشیم که مدام پی مذاکرات بی نتیجه هستند زیرا همه ی ما خوب میدانیم که دشمنان این اسلام و انقلاب و دشمنان این سرزمین،قابل اعتماد نیستند،این مسئله را تجربه ی قریب به چهل ساله ی این انقلاب اثبات کرده است
 7. 1 ماه پیش
  خدا رو شکر کنیم که امنیت داریم.هزار بار شکر هم کم است برای این نعمت بزرگ.پیامبر اکرم(ص):سلامت و امنیت دو نعمت مخفی خداوند هستند.
 8. 1 ماه پیش
  به مجری عزیرتون بگید جلوی دوربین به کسی که به شما اعتماد میکنه میگه من چپگرام تیکه نندازه که به «لنین سلام برسون». خیلی زشت و غیرحرفه ای بود این رفتار.
 9. 1 ماه پیش
  عاشق اون ترکم
 10. 1 ماه پیش
  تبلیغ نهنگ عنبر ۲ بود