در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...
آرمان+شهر 2 (16 ویدیو)
16 / 7
چندساعت قبل از عملیات:مصاحبه با مردم درباره حمله موشکی!

چندساعت قبل از عملیات:مصاحبه با مردم درباره حمله موشکی!

74,377
قسمت ۵۲ آرمان پلاس شهر : «تحریم؛ سِلِکشن رویا» | یک گزارش مردمی متفاوت با موضوع «توان موشکی»، چندساعت قبل و بعد از حمله موشکی به داعش! | پخش اختصاصی از صفحه آپاراتِ آرمان تی وی

شنبه و یکشنبه میتونی یک فیلم رایگان با فیلیمو ببینی!

افسانه پرنسس کاگویا

این فیلم امروز رایگان شده است.

داستان همان افسانه قدیمی "پیرمرد بامبوشکن". در ساقه یک بامبوی درخشان دخترکی پدیدار می شود که بامبوشکن آن را می یابد و با همسرش او را بزرگ میکند. این انیمیشن محصول استودیوی جیبلی است.

فیلیمو ببین
دیدگاه‌ها
 1. 2 ماه پیش
  آقای لیبرال دموكراسی ، اون خانوم كه فوت كردن هم از كجا معلوم كار خودتون نباشه... ایشون در یك خیابون فرعی بهشون شلیك شده كه حتی در تظاهرات اصلی و جایی كه دوربین موجود باشه ( در خیابان های اصلی تهران) نبودند... اینجور رفتارها از اربابان لیبرال ها انگلیس و آمریكا و نوچه هاشون در ایران بر میاد. یك مسلمان هرگز همچین كاری نمیكنه .
 2. واسه اولین بار، جمهوری اسلامی درست شلیک کرد! __ اینبار مظلوم رو هدف قرار نداد. __ اینبار امثال ندا آقاسلطان مورد هدف قرار نگرفت خوشبختانه __ داعش از جایی موشک خورد که بی شباهت به خودش نیست. همان ایدئولوژی، همان ادعاها، همان ظلم ها
 3. 3 ماه پیش
  سلام. من مهدی کاوندی هستم. جهانگردم و مستند طنز ار سفرهام درست می کنم. تا حالا بیست و پنج کشور رو دیدم و تو چهار تا زندگی کردم. خوشحال میشم اگر سفرنامه هام (تراول شو هام) رو تماشا کنید و نظر بدید.
 4. 3 ماه پیش
  این عمل بزرگ که به دستور مقام معظم رهبری و توسط سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران و با حمایت مردم شریف ایران و تمام مردم جهان که خواستار نابودی ظلم و ظالمان اند ،انجام گرفت و به امریکا و متحدان ان و به امریکا پرست ها و سرسپرده های انان که در پیکره ی نظام در نقش منافق نفوذ کردند،نشان داد ما درباره ی قدرتمان،غیرتمان ،حیثیت مان ،افتخاراتمان و ادوات مان در جنگ با استکبار جهانی،با هیچ کس مذاکره نخواهیم کرد.
 5. درود بر ملت سرفراز ایران
 6. 3 ماه پیش
  بیاییم پشتیبان و حامی رهبری بزرگوار و دلسوزان این سرزمین باشیم و جزو کسانی نباشیم که مدام پی مذاکرات بی نتیجه هستند زیرا همه ی ما خوب میدانیم که دشمنان این اسلام و انقلاب و دشمنان این سرزمین،قابل اعتماد نیستند،این مسئله را تجربه ی قریب به چهل ساله ی این انقلاب اثبات کرده است
 7. 3 ماه پیش
  خدا رو شکر کنیم که امنیت داریم.هزار بار شکر هم کم است برای این نعمت بزرگ.پیامبر اکرم(ص):سلامت و امنیت دو نعمت مخفی خداوند هستند.
 8. 3 ماه پیش
  به مجری عزیرتون بگید جلوی دوربین به کسی که به شما اعتماد میکنه میگه من چپگرام تیکه نندازه که به «لنین سلام برسون». خیلی زشت و غیرحرفه ای بود این رفتار.
 9. 3 ماه پیش
  عاشق اون ترکم
 10. 3 ماه پیش
  تبلیغ نهنگ عنبر ۲ بود