در حال بارگذاری
دسته بندی ها

بروسلی یا اویاما ؟ - کدامیک یا هر دو ؟

از 
  ارسال شده در ۱۸ دی ۱۳۹۰
Loading...
 
مقایسه ای بین بروسلی و استاد اویاما شما نظر بدید؟ من می گم هر دو چون هر دو گلی هستند در شکفتن کامل- نظر شما چیست؟
ادامه ...
نمایش نظرات ۱ تا ۲۰

برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.

۱۲:۴۰ ۱۳۹۳/۱۰/۲۲
به نظرم بروسلی بهتره چون سبک های مختلف رزمی رو مثل:سبک وینگ چون،،کاراته،تکواندو،جوجیتسو،بکس چینی (ساندا) و.....رو آموزش دیده بود و سبک جیت کاندو رو هم به وجود آورده بود ولی اویاما فقط کیوکوشن کار می کرد.
۲۱:۵۴ ۱۳۹۳/۱۰/۷
به نظر من اویاما اگه با بروس لی مسابقه بدهد حرکاتی به کار میبرد که غیر قابل تصور است اویاما بیشتر مسابقه داده است
۱۶:۱۶ ۱۳۹۳/۰۸/۳
بروس لی بروس لی بروس لی
۰۱:۰۰ ۱۳۹۳/۰۷/۲۸
مشکله ما ایرانیه اینه که یه ذره فک نمیکنم تا یکی یه چیزی بهمون میگه سریع باور میکنیم
۰۰:۵۹ ۱۳۹۳/۰۷/۲۸
خدا وکیلی بضی از دوستان حرفایی میزنن که آدم خندش میگیره آخه برادره من 20 تا ضربه تو 1 ثانیه ؟؟؟؟ با عقله خودت جور در میاد؟؟؟یا 51 گاو نرو ....؟؟؟؟ درسته هر دوشون استادایه بزرگی بودن ولی نباید چیزایی رو بهشون نسبت داد که خودشونم تو قبر بهمون بخندن.تا موقعی که فیلمی از حرکتی ندیدن مطمئن نباشین ازش حتی اگه کسی که بهش اعتماد دارین بهتون بگه.
۰۸:۰۵ ۱۳۹۳/۰۷/۲۷
به نظر من بروسلی اگرم با اویاما مبارزه میکرد اویاما زیر ۱ دقیقه شکست میخورد
۰۸:۰۲ ۱۳۹۳/۰۷/۲۷
بعدشم باید بگم که چیزای که از اویاما شنیدید یا دیدید همش حرفه که توسط یه کارگردان به نمایش کشیده شده ولی بروسلی همه کاراش واقعی و با مدرک و مبارزات واقعی که فیلم برداری هم شده از مبارزاتش ولی از اویاما یه فیلم یا یه عکس هم از مبارزاتش دیده نشده همش حرف بوده که پخش شده حرف هم که میدونید باد هواس

پاسخ : بالاخره هر فردی یك نظری داره. با نام انگلیسی اویاما در اینترنت جستجو كنید. صفحه اصلی سایت استاد اویاما را ببینید. شاگرد ارشد ایشان در عرض دو ساعت 15 دقیقه كه فیلم آن در ایران هم موجود است با 100 نفر مبارزه كرده و همه را شكست داده . بنده خودم این فیلم را دی
۰۷:۴۶ ۱۳۹۳/۰۷/۲۷
من بروسلی رو قبول دارم سبک کاراته به درد لای جرز دیوار میخوره تو کونگ فو هیچ سبکی بهش نمیرسه اگه قبول ندارین برید سرچ کنید (مقایسه کونگ فو با کاراته) اون وقت میفهمید ........... بروسلی یه افسانس که تا حالا لنگش پیدا نشده برید زندگی نامشو بخونید بعد میفهمید......... به نظر من هیچ کس در حدی نیست که با بروسلی مقایسه بشه
۱۴:۵۶ ۱۳۹۳/۰۶/۱۳
اویاما حریف نداره
۲۳:۳۰ ۱۳۹۳/۰۵/۲۱
لازم به ذکر است که ایاما دعوت نامه ای جهت مبارزه برای بروسلی ارسال کرد که بروسلی در جواب به ایاما نوشت که:من هرگز با استاد خودم مبارزه نخواهم کرد
۲۳:۲۸ ۱۳۹۳/۰۵/۲۱
به نظر من سوسای ایاما برنده ی میدان بود.چون ایشون 18ماه از عمرشون رو توی کوهستان های ژاپن شب و روز صرف تمرین کرد و بعد از رسیدن به قدرت برتر دست به مبارزه با قهرمانان بوکس سنگین وزن جهان زد و اکثر اونا رو با یک ضربه شکست داد. بعد از اون مبارزه ای 300 نفره رو آغاز کرد که از قهرمانان جهان در رشته های مختلف رزمی تشکیل شده بود که همه ی اونا رو در کمتر از یک روز و یکی پس از دیگری شگست داد. او نیز دست به نمایش خارق العاده کشتن گاو نر وحشی زد که تعداد 51 راس گائ را با زدن یک ضربه شاخ گاو ها را شکست و آن ها را در دم کشت. اگر بروسلی توانست با یک ضربه از فاصلا یک اینچی یک نفر را پرتاب کند ایاما یک قاتل را درحالی که شمشیرش در بازوی ایاما فرو رفته بود با زدن یک مشت از پا در آورد و او را در دم کشت(کبد قاتل در اثر شدت ضربه منفجر شده بود و باعث مرگ قاتل شد)
۱۹:۳۱ ۱۳۹۳/۰۴/۳۰
آقا مفصل انگشتام درد میکنه. فکر کنم بخاطر روی مشت شنا رفتنه! درسته؟ روی مشت شنا رفتن واسه مفصل های انگشت و مچ و اینا ضرر داره؟

پاسخ : با سلام ممنون كه نظر دادی- پاسخ سئوال شما منفی است. شنا رفتن روی مشتها به مفاصل صدمه ای وارد نمی كنه. احتمالا شنا روی پنجه ها رفتید كه اگر عادت نداشته باشید اوایل همینطور درد را نشان می ده. موفق باشید.
۱۶:۰۶ ۱۳۹۳/۰۲/۸
من هم کیو کوشین کار کردم هم کونگ فو و در حال حاضر بوکسرم!خدمت دوستان عرض کنم که اویاما و بوسلی اصلا نمی تونستن با هم مبارزه کنن.چرا؟ چونکه اویاما متولد سال 1923 بوده ولی بروسلی متولد سال 1940 این یعنی اویاما 17 سال از بروسلی بزگتر بوده.دوران اوج بروسلی تو 30 سالگیش بوده یعنی اویاما 47 سالش بوده.زمان اوج اویاما هم بروسلی بچه بوده.تنها چیزی که می تونم ازشون یاد بگیرم اینه که هرکسی متناسب با استعدادش پیشرفت می کنه.هیچ کیوکیشین کاری نتونست مثل اویاما بشه و هیچ کونگفو کاری نتونسته مثل بوسلی بشه می دونید چرا؟ چونکه همه ی اون افراد استعداد های خودشون رو فراموش کردن و فقط میخوان تقلید کنن.هیچ دونفری مثل هم نمیشن حتی نوک انگشتاشون چه برسه به بقیه چیزا.

پاسخ : با نظرتون موافقم.
۰۰:۳۸ ۱۳۹۳/۰۲/۳
عزیز اول و آخر بروسلی.چون بروسلی بزرگترین قهرمانان جهان رو زده.راستی این فیلم های بروسلی که میبینی کارگردان به بروسلی میگه که چیکار کنه،اگه دعوا واقیی باشه حتی شما نمیتونی ضرباتش رو ببینی.هر کس توی مسابقات فینال جهانی با بروس مسابقه داشته زیر 10 ثانیه بروسلی اون شخص رو تسلیم میکرده.هیچ کس جای بروسلی رو نمیتونه بگیره.توی یه فیلم مسابقات نگاه کردم که بروسلی با یک زربه پا به دیوار که اول مردم فکر کردن یه ضربه عادیه،با کمک دوربین و سحنه ای کردن دوربین دیدند که بروس با یک ضربه که کم تر از 1 ثانیه انجام شد 24 زربه زده به دیوار ولی کسی ندیده.سرعت و قدرت رو ببین.خدا رحمتش کنه.
lee faghat ye bazigar bood ke sinema on ro kheili bozorg jelve dad taze to filmhash ham age bebinid zarbat ro dorost ejra nemikone.be nazare man moghayese in fard ba mobarezine vaghe ee khande dared.man aslan clip ro nadidam vali to in profile taojob mikonam in ro mibinam shoma hamin alan bebinid chan nafar az sabke in fard to jahaye motabar mese k-1 ya bazi haye mma hastan .
۱۳:۴۳ ۱۳۹۲/۱۲/۲۸
در اخر باید بگم که هر دو (لی و اویاما) واقعا اسطوره هایی بی همتا در سبک خودشون هستن و مقایسه این دو با هم کار درستی نیس ما هم نمیتونیم از خودمون بگیم کدومشون بهتره هر کدومشون سبک خاص خودشونو دارن ولی شکست خوردن بروسلی خیلی دور از ذهنه این طور نیس؟
۱۳:۳۰ ۱۳۹۲/۱۲/۲۸
لی همچنین بوکس غربی را یاد گرفت و مسابقات فینال قهرمانی بوکس در سال 1959 را با ناک اوت کردن گری الم که قهرمان 3 باره این مسابقات بود در راند سوم به پایان رساند قبل از مسابقات نهایی بروس 3 حریف قبلیش را در همان راند اول شکست داد برادر من نسنجیده حرف نزن برادری ک میگی بروس فقط یک بازیگر و تو مبارزات واقعی حرفی واسه گفتن نداره اول فکر کن بحرفایی ک از دهنت در میاد بدون ک داری در مورد چه فردی این حرفارو میزنی کسی ک حتی مجسمش در چینو امریکا ساخته شده بس ک این ادم بزرگه وعظمت داره دیگه چیزی نمیگم ...
۱۳:۰۹ ۱۳۹۲/۱۲/۲۸
بنده شالبند دان 1 ووشو دارم هم لی و هم اویاما رو به خوبی میشناسم.......... هه اولش بگم اگه اویاما میتونه گاو رو شکست بده بروسلی هم میتونه اژدها رو شکست بده واقیعت ها در مورد بروسلی 1)تنها اجرا کننده ی شنا روی زمین با یک انگشت و انگشت شست بود 2)لی از ضربات هوایی با پا متنفر بود و انرا برای مبارزه واقعی بی فایده توصیف کرد و فقط در فیلمهایش بکار میبرد 3)حرکات رزمی استاد ب حدی سریع بود که در فیلم هایش مبارزات به صورت slowmotion(حرکات اهسته تصویر) فیلمبرداری میشد4) با ضربه مشت 12 سانتی(1 اینچی معروفش افراد سنگین وزنو به عقب پرتاب میکرد5)لی قادر بود با ضربه پای خود کیسه بوکس 300 پوندی(150 کیلو گرم) را به هوا پرتاب کند... 6)چاک نوریس اعتراف کرد ک در مبارزه واقعی از بروس لی شکست میخورد... 7)یکی از تاثیر گذارترین رزمی کاران قرن بیستم و نماد فرهنگی...
۱۶:۳۸ ۱۳۹۲/۱۲/۲۵
اویاما با یک مشت بروس لی رو خورد میکرد
۰۲:۵۲ ۱۳۹۲/۱۲/۲۴
میلی متری و مور هرگز نتونست دفاع کنه و عکس العملی نشون بده معنی این حرکت و این اتفاق می دونید چیه ؟ شخص مقابل قهرمان کاراته جهان بوده !!! یعنی در یک مبارزه بروس می تونست هشت بار پیاپی ویک رو با سرعت جادویی خودش مغلوب کنه . چاک نوریس قهرمان 8 دوره کاراته جان اعتراف کرده بروس در مبارزه ای واقعی توانایی شکستش رو داشته . زندگی بروس مملو از مبارزات با اساتید مختلف (از جمله قهرمان افسانه ای موی تای جهان و قهرمان بلامنازع 10 سال اون رشته) یا اساتید کنگفو و مبارزات خیابانی بوده . هنرش در مبارزه با چوب بلند ، چوب کوتاه و مخصوصا نانچیکو هم که نیاز به توضیح نیست . اصلا اطلاعات دقیقی از بروس ندارید آقای سجی . به فیلم زندگی نامه ایشون که از تلویزیون پخش شد مراجعه کنید حتما . در کل من استاد اویاما رو برتر می دونم .
نمایش نظرات ۱ تا ۲۰
عدم نمایش تبلیغات


   ویدیوهای بیشتر