در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...

سریال سلمان و دل پر داوود میرباقری از مدیران صداوسیما

13,794
داوود میرباقری، کارگردان سریال مختارنامه، که مهمان محمدرضا شهیدی فر در برنامهٔ چهلچراغ بود در قسمتی از این برنامه از مدیران صداوسیما به خاطر ممانعت از ساخت سلمان فارسی انتقاد کرد. www.hafdang.com
دیدگاه‌ها
 1. 1 هفته پیش
  بودجه ندادن به کار سلمان بی لیاقتی مسئولین است
 2. یعنی موندم برای ایشون وایده هاشون خرج نکنیم،برای کی خرج کنیم؟! بعدمیگن چرا اوضاع فرهنگ وتلویزیون داغونه ؟!! به جان خودم یکی از این قهرمانان دینی رو مسیحی هایا یهودی ها داشتن،گوش زمین وزمان رو باهاش کر میکردن!!! ماها واقعا سهل انگار تشریف داریم!
 3. 1 هفته پیش
  الماسی که بعد ها می فهمیم کی بود...
 4. 1 هفته پیش
  واقعا خیلی ماهر در مقام کارگردانی...
 5. 1 هفته پیش
  تو سلمان رو خائن میبینی به ما ربطی نداره امیر....افکاره خودت رو به دیگران تعمیم نده
 6. 1 هفته پیش
  آقای امیر خان لطفا به جای اینکه رگ ایرانی بودنتون رو بزرگ کنید و به فکر این باشید که بالاخره جناب سلمان از همون اول مسلمون نبوده و شاید بشه گفت یه نشونه بوده برای ما که آینده ی ایرانیم و خواسته به ما بفهمونه اسلام از زردشت کامل تره ولی عشق به وطن هم باید در کنارش داشت نه اینکه فقط بخوایم به ایران فکر کنیم بلکه باید به ایران اسلامی فکر کنیم!
 7. 1 هفته پیش
  بهتر است آقای میرباقری بجای ساخت سریال فردی كه به كشور خودش خیانت كرده، تأملی در تاریخ كند ما بزرگان، نام آوران و دلیران بسیاری داشته ایم كه همگی ایرانی بودند و امروز نام و یاد آنان مایه فخر و مباهات مردمان هستند.
 8. 1 هفته پیش
  شما هم مثل خیلی از کارگردانان شهیر این مرز و بوم مانند علی حاتمی تا هستید قدرشناستون نیستند کاش قدر آدمهایی مثل شما را بدونند
 9. 1 هفته پیش
  واقعا میرباقری از گنجینه های کشوره.خاک بر سر مدیران
 10. 1 هفته پیش
  واقعا چرا بحران مدیریت در کشور ما به وجود اومد؟ درود بر جناب میر باقری