در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...

تیزر آهنگ "چی شد" محمدرضا گلزار

708
انتشار آهنگ شنبه 18 دی

ماه رمضان هرروز یک فیلم را درفیلیمو رایگان ببین

سریال دردویل
سریال دردویل

این فیلم امروز رایگان شده است.

مت مورداک در کودکی بینایی خود را از دست داده اما حواس خارق العاده ای به دست می آورد. او در روز به عنوان وکیل و در شب به عنوان ابر قهرمان در نیویورک با بی قانونی مبارزه می کند. در این قسمت مت مورداک و فاگی نلسون دفتر حقوقی خود را باز کرده و در مورد یک زن متهم به قتل که مورداک معتقد است بی گناه است، تحقیق می کنند...

فیلیمو ببین
دیدگاه‌ها
 1. 4 ماه پیش
  فقط یه چیزی میخوام بگم.من یه کانال تلگرام زدم به اسم @golzariagirl کانال شما هم توش تبلیغ کردم همین.
 2. 4 ماه پیش
  واقعآ که.من با شوق اومدم ازتون پرسیدم ولی شما جواب ندادین.من فقط چون خیلی خیلی آقای گلزار رو دوست دارم میخواستم با خانوادشون آشنا بشم ولی شما که جواب آدمو نمیدین من وقتی ویدیو های دیگتون رو میبینم جوابارو میدین ولی جواب همین سوال منو نمیدین.ه؟؟.حداقل از روی ادب هم که شده میتونستین بگین من نمیخوام به سوالتون جواب بدم.
 3. 5 ماه پیش
  لــــــــطــفا جواب بدین.واسم خیلی مهمه . اگه نمیتونید جواب بدید , مشکلی نداره نگید فقط اگه نمیخواید جواب بدید بهم بگید که نمیخوام جواب بدم همین.
 4. 5 ماه پیش
  سلام.ببخشید من دوتا سوال داشتم.ممنون میشم که جواب بدین.اولا اینکه ادمین این کانال دختره یا پسر و دوم اینکه شما یە عکسی تو سایتتون گذاشتین که محمدرضا گلزار عزیز همراه خانوادشه در پشت صحنه سریال عاشقانه من میخواستم که اون ها رو برام معرفی کنید میخوام بشناسمشون من فقط خواهرزاده هاشونو میشناسم.اگه لطف کنید برام معرفیشون کنید.ممنونم.