در حال بارگذاری
Loading...

نماهنگ «ایستاده ایم؛ تا آخرین قطره خون»

12,537
نسخه اصلی نماهنگ «ایستاده ایم؛ تا آخرین قطره خون» منتشر شد. این نماهنگ با کارگردانی محمدباقر مفیدی کیا و خوانندگی حسین حقیقی محصول باشگاه فیلم سوره حوزه هنری است.
دیدگاه‌ها
 1. 7 ماه پیش
  عالی بود
 2. 7 ماه پیش
  22: ایران حتی در ابزار دفاعی خودش هم از ابزار خشن جنگی (به ظاهر) استفاده نمیکنه.با این حال با پشتوانه نیروی ایمان و ایستادگی، حتی آب دریا به خروش در میاد و به سان اعجاز الهی موسی (ع) دشمنان فرعونی ایران رو در خود غرق میکنه و به سان شن های طبس از جهت مامور الهی بودن (به تعبیر امام خمینی) ، نقشی دفاعی در برابر دشمن ایفا میکنه. که هر دو مسائل آزموده شده تاریخی قرآنیه که باید مورد توجه دوستانی که غیر واقعی بودن شکل دفاع رو در این کلیپ مورد تاکید دارن قرار بگیره.
 3. 7 ماه پیش
  21: قهرمان داستان با لمس دست خون آلود دختر کوچولوی شهید به سمت دشمن گام بر میداره و رجز خوانی میکنه. (این لمس چه تعبیری داره؟ لطفا فکر بشه.)
 4. 7 ماه پیش
  19: لحظه گرفتن توپ از آب توسط بچه، آسمان آفتابی امنیت کدر و ابرهای جنگ و نا امنی بر سر توپ شطرنجی سیاه و سفید (شاید سمبل شور رقابت های بازی گونه سیاسی و داخلی همچنین، شاد، درون خانوادگی و ملی) و پسر بچه سایه می افکند، که در انتها باز، آسمان مجددا آفتابی میشود. 20: مرد بومی که در حال رنگ زدن کشتیست، قلموی بزرگ تر را برای افزایش سرعت رنگ زدن کشتی طلب میکند. (رنگ زدن، انتخاب قلموی بزرگ تر به بدنه یک کشتی قدیمی سنتی! که شاید نماد صنعت قدیم ایرانیان است که همان کشتی قدیمی میرود تا رنگو شکل جدیدی پیدا کند، با سرعتی بیشتر (با قلمویی بزرگ تر) همچنین اینکه نمرده و حال در دست مرمت و بازسازی است.) که این کشتی اتفاقا علی رغم قدمت و سابقه حضور در عرصه، یک کشتی جنگی نیست.
 5. 7 ماه پیش
  ۱۵: نمایندگان و طلایه داران عرصه ها لباس نظامی ندارند و فرمایشی نیستن و دفاع از ایران توسط مردم با طلایه داری خود مردم انجام میشه. ۱۶: بازگردوندن توپ به پسربچه سمبل احیای امنیت و شور زندگیه. 17: نسل آینده (پسر بومی) تا لحظه به دست آوردن امنیت، به مسجد یا همان پایگاه فرهنگی اسلام پناه برده و با تصویر زمینه ای از قرآن و مفاتیح، تا لحظه بازگشت توپ (امنیت و زندگی) بیتوته کرده و به زاری می پردازد. 18:بازی با توپ سیاه و سفید نماد رقابت های درون خانوادگی مردم ایران است. که سیاهش و سفیدش و بردو باختش درون خانوادگی، ملی و توأم با شادی و نشاط است.
 6. 7 ماه پیش
  ۷: ایمان در برابر تکنولوژی پیروز است. ۸: ایران طوفان به پا میکند. ( یعنی ایران در صورت هر گونه حمله احتمالی دشمن) ۹: ناو وینسنس غرق میشه یعنی این جنگ آن زمان که مسافربری ما منهدم شد شروع شده و ما در میانه نبردیم. ۱۰: بچه ها سمبل نسل آینده اند. که در انتها شادی خود را باز به دست میارن و امید جنبو جوش و زندگی بهشون برمیگرده. ۱۱: گوهرشاد یک اسم دخترانه ایرانیست که بعد از بسم الله خلبان نماد تشیع و یادکردن از امان رضا (ع) در شروع کلیپه. ۱۲: مردم ایران همه یک خانواده اند با یک آرامش عمیق در کنار ساحل خلیج فارس و تحت پرچم جمهوری اسلامی که این انسجام در پرده پایانی و بعد از دفاع در برابر دشمن به تصویر کشیده میشه. ۱۳: جنبو جوش در کنار ساحل نماد زندگی مردم ایرانه. ۱۴: شال سفید قهرمان نماد صلح دوستی اوست
 7. 7 ماه پیش
  ۱: پرچم، سمبل میهن ۲: پرچمی که از گنبد میافته، سمبل فرهنگ کشورمون. ۳: قهرمان جوان ایرانی که وارث رستم و رجزخوان ماجراست طلایه دار فرهنگ میشه و اجازه نمیده الم فرهنگ کشور به زمین بیافته. ۴: باقی پرچم ها بخصوص پرچم هسته ای و نفت به طلایه داری پرچم فرهنگ به مبارزه با دشمنان میهن برمیخیزن. ۵: پرچم ها رو طلایه داران عرصه ها از همسرانشون تحویل میگیرن. ۶: این عرصه ها شکست ناپذیر و مرگ ناپذیرند. مردم ایران، با شهادت نمیمیرند. بلکه خیز بیشتری در گامهاشون در تقابل با دشمن پیدا میکنن.
 8. 7 ماه پیش
  یه سوال دارم اگه میشه جواب منو بدید:دو سال نیم زمان به نظرم با 150 تا ادمخیلی مدت زیادی هست از اون گزشته من خودم جلوه های ویژه کار میکنم میدونم واسه جلوه های ویژه هم انقدر زمان نمیبره مگر این که بخواید واسه اولین بار این جوری کار کنید فقط واسم جالبه دو سال نیم صرف چیه این کلی بوده؟
 9. 7 ماه پیش
  سلام من با تک تک نظرات شما عزیزان موافقم. فوق العاده بود. من احساس میکنم سکانسی که خواننده پرچم رو میگیره دستش و می چرخونه و میزنه زمین از سکانس های "صخره سرخ" الهام گرفته شده.
 10. 7 ماه پیش
  خیلی عالی بود...یاد شهدای پرواز مسافربری گرامی باد.. دلم برای بچه های تو کلیپ خیلی سوخت.