در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...
خشت خام (24 ویدیو)
24 / 18
خشت خام / نوبت هجدهم / گفتگوی حسین دهباشی با آیت الله محمد یزدی

خشت خام / نوبت هجدهم / گفتگوی حسین دهباشی با آیت الله محمد یزدی

125,723
خشت خام / نوبت هجدهم (فوق العاده)/ گفتگوی حسین دهباشی با آیت الله محمد یزدی / پخش اختصاصی از کانال aparat.com/tarikhonline

ماه رمضان هرروز یک فیلم را درفیلیمو رایگان ببین

آن طرف دیوار باغ

این فیلم امروز رایگان شده است.

دو برادر به یکباره میبینند که در جنگل عجیب و جادویی ای گم شده اند و حالا باید راهی برای بازگشت به خانه پیدا کنند...

فیلیمو ببین
دیدگاه‌ها
 1. 1 ماه پیش
 2. 1 ماه پیش
  دولت دروغگو آخراش هستش.. کمک کنید از شرش خلاص بشیم. روحانی خداحافظ
 3. 3 ماه پیش
  اینا چیزایی نبود که در خشت خام ببینید
 4. سلام؛ قسمت اول؛ نظر زیر ذیل مصاحبه با آقای بجنوردی گذاشته شد، اما نظرات در آن صفحصه بسته بود: در چند مصاحبه قبلی آقای دهباشی نشان داد اهتمام ویژه ای در دفاع احساسی از نهضت ازادی که به فرمایش امام متظاهر به اسلام بودند دارد، در این مصاحبه نیز وقتی آقای کاظم موسوی بجنوردی گفت، امام از ایشان خواسته بین دو جریان داخلی که با هم اختلافاتی دارند میانجی شده و در جهت وحدت حرکت کند، اما ملیّون و مصدقیون را وارد ماجرا نکند، دراین هنگام آقای دهباشی با خنده (احتراماً نمی گوییم پوزخند) گفت: "این چه شرط و وحدتی بوده (که امام راحل گذاشته) که اینها را (ملیون و مصدقیون) را راه نده؟ (!) جناب آقای دهباشی! ضمن احترام، چرا شما از نامه و موضع صریح و مشهور امام نسبت به خطر نهضت به اصطلاح آزادی امثال ابراهیم یزدی، خودر ا به تغافل می زنید؟! (ادامه در قسمت دوم)
 5. قسمت دوم؛ صحیفه امام، جلد 21، صفحات 481 و 482؛ آنجا که امام راحل فرمودند: "آنچه من مشاهده کردم از انحرافات آنها اگر خدای متعال عنایت نفرموده بود، اسلام عزیز چنان سیلی از این ستمکاران می خورد که قرنها سر بلند نمی کرد، ضرر آنها چون متظاهر به اسلامند و با این حربه جوانان عزیز ما را منحرف خواهند کرد از ضرر گروهک های منافقین این فرزندان عزیز مهندس بازرگان بیشتر است ... عقاید آنها مستلزم این است که دستورات ویژه امام علی (ع) را بر خلاف اسلام بدانند و آن بزرگوار را نعوذ بالله مرتد بدانند ...باید با آنها برخورد قاطعانه شود و نباید رسمیّت داشته باشند." به نظر می رسد آقای کاظم بجنوردی خود را تبدیل به یک چهره خنثای سیاسی نموده و از (به قول خودش) افراطی گری به ورطه تفریط آنهم در این شرایط حساس انقلاب افتاده است و به رفع خستگی و نقل خاطره بیشتر علاقه مند شده است.
 6. 3 ماه پیش
  چرا اطلاعات غلط می دی داداش..
 7. 3 ماه پیش
  دوستان عزیز اینقدر به آقای دهباشی فشار آوردن که نزدیک انتخابات باید این برنامه تعطیل بشه که مجبور به اطلاعات شد، متاسفانه یه سری از دوستان که نمیخوان حقایق انقلاب 57 برای مردم روشن بشه و جنایت و کشتار و سرکوب و اختلاص و زجری که مردم میکشند مشخص بشه و تمام این مسائل رو بی خود میدونن و تمام مردم ایران باید به خاطر چند تا آخوند و گروه های افراطی آقای احمدی نژاد گرسنه گی بکشند و با فقر و بی کاری دست و پنجه نرم کنن دوست ندارن همچنین برنامه های پخش بشه، چون با منفعت اونها در تضاد هستش، امیدوارم که دوباره این برنامه به کارش ادامه بده یا علی
 8. 4 ماه پیش
  @جلیلوند دقیقاً. وقتی آدم به یه برنامه ای عادت میکنه و یه دفعه بدون هیچ توضیحی ادامه پیدا نمیکنه، احساس میکنه بهش توهین شده. ما چیزی طلبکار نیستیم از آقای دهباشی، ولی کاش حداقل دو کلمه بگن برنامه ادامه پیدا میکنه یا نه، تا آدم تکلیفش رو بدونه.
 9. 4 ماه پیش
  چرا برنامه سازای ایرانی برای مخاطبشون احترام قائل نیستن. یهو ول می کنن میرن. خب بگید قبلش فلان تاریخ پخش نمیشه
 10. 4 ماه پیش
  لطفا برنامه تون رو ادامه بدید. عالی بودید