در حال بارگذاری
Loading...

آبان | انتقاد شدید "منیژه حکمت" از دولت روحانی

61,084
آبان ، ویژه زنان ایران زمین - پخش اختصاصی از آپارات - هر هفته شنبه ها راس ساعت 20 - قسمت دوم با منیژه حکمت
دیدگاه‌ها
 1. 1 ماه پیش
  ba arash movafegham
 2. 1 ماه پیش
  من یه خانم فعال و دلسوز رو دیدم که بعد از ۳۸ سال تلاش برای مملکتش برای انقلاب اش و برای جامعه اش حالا خسته است و از همیشه شاکی تر! و خانم نامداری عزیز، برنامه خوبی دارید، اما بنظرمن این برنامه یکم تسلط بیشتر میطلبه! هرچند که با همه محدودیت های جامعه ما، برای خانم ها، تا همینجا هم خیلی خوب هستید!
 3. 1 ماه پیش
  واقعا مجری چه فکری میکنه! مناظره سیاسی داره میکنه با منیژه حکمت یا مصاحبه. خیلی خیلی افتضاح. نماینده دولت روحانی هستی یا مجری برنامه. میخوای بگی منم حالیمه؟
 4. 1 ماه پیش
  بله.اگر زمان شاه بود گلشیفته حتی دختر شایسته هم میشد. ملاک ها عوض شدن بعد از انقلاب. گلشیفته و خانوادش و البته خانم حکمت و خانوادش در چنین فضایی فعالیت کردن و.بهش عادت دارن. اینکه یهو با انقلاب معیارا کلا زیرو رو.شدن شاید برای این قشر غیر قابل قبول و غیر قابل درک باشه. از این نقطه نظر بله. حرفاشون درسته. اما از این نظر حالا این خانم در شرایط امروز جامعه برگرده و حتی تقدیر هم بشه یکم توقع زیادی هست. جامعه دیگه پذیرای گلشیفته نخواهد بود. مسولین هم نباید به هنرمندا فشار بیارن و باعث زده شدن و فرار اونها بشن. هنرمندا هم نباید شورشو دربیارن. سو استفاده نکنن.
 5. 1 ماه پیش
  یک شیرزن واقعی
 6. 1 ماه پیش
  عجب! حالا دیگه باید از افرادی مثل خانم گلشیفته فراهانی تقدیر هم بکنیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 7. 1 ماه پیش
  خانم نامدا ی گویا قراره ما با اندیشه ها ونگاه مهماناتتون آشنا بشیم نه شما!چرا سعی دارید بر عکس اصول حرفه ای نظرات خودتون رو به مهمانها بینندگان القا کنید اونم تا این حد بدون علم ومنطق واندیشه مکفی...
 8. 1 ماه پیش
  ساده ترین تکنیک اجرا رعایت نمیشه، چرا نظر شخصی میگی، اون مصاحبه شوندس، شما مصاحبه کننده
 9. 1 ماه پیش
  مجری تو حدود دیقه ۴۵ چکار میکنه؟!؟!؟!؟!؟!؟!
 10. 1 ماه پیش
  تبلیغات رایگان در تلگرام zamiragahi@ samiragahi@