در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...

کنایه تند قالیباف به روحانی: از اتاق بیرون بیا و میان مردم برو تنها ٪4 مردم از و

10,100
اظهارات قالیباف پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری 96 - قالیباف: آقای روحانی! از اتاق تان بیرون بیایید و میان مردم بروید/ تنها 4 درصد مردم از وضع موجود رضایت دارند. اظهارات جهانگیری پس از ثبت نام در انتخابات/ بیکاری ابرچالش پیش روی کشور است. بذرپاش از حضور در انتخابات انصراف داد.

شنبه و یکشنبه میتونی یک فیلم رایگان با فیلیمو ببینی!

افسانه پرنسس کاگویا

این فیلم امروز رایگان شده است.

داستان همان افسانه قدیمی "پیرمرد بامبوشکن". در ساقه یک بامبوی درخشان دخترکی پدیدار می شود که بامبوشکن آن را می یابد و با همسرش او را بزرگ میکند. این انیمیشن محصول استودیوی جیبلی است.

فیلیمو ببین
دیدگاه‌ها
  1. 5 ماه پیش
    آخر های عمر این دولت دروغگو هستش
    1. اولین دولت ۴ساله ایران
  2. 5 ماه پیش
    واقعاً هم همینطوره. و واقعاً آدم از این ملت تعجب میکنه که دارن میبینن با چشم خودشون که اوضاع جامعه بعد از اومدن روحانی بدتر هم شده و حتی خود روحانی هم همین چند وقت پیش به بی کفایتی و بی لیاقتی خودش اعتراف کرد و گفت مشکلات مردم و مملکت تا چندین سال دیگه هم حل نمیشه به جای این که بگه خودم بی لیاقتم و نمیتونم مشکلات مردم رو حل کنم!!! و همین ملت دارن میبینن که روحانی به جای حل کردن مشکلات مردم فقط به فکر کل کل های مزخرف با جناح مخالفشه و فقط نتیجه ی برجام رو روحانی و اطرافیاش دیدن که فروش نفت بیش تر شد و پول های بلوکه شده هم آزاد شد و رفت تو جیب روحانی و اطرافیاش و هیچیش به مردم نرسید ولی باز یه عده احمق و ساده لوح انگار کورن و این چیز هارو اصلن نمیبینن و فقط وایسادن روحانی و امثال روحانی واسشون ایرانو بکنه آمریکا ...
    1. آی قربون دهنت...منم موندم این روحانی با چه رویی تبلبغات می کنه...موقع سخنرانیاش فقط میخندم