در حال بارگذاری
Loading...
خشت خام (21 ویدیو)
21 / 13
خشت خام /نوبت سیزدهم/ گفتگوی حسین دهباشی با نادر طالب زاده

خشت خام /نوبت سیزدهم/ گفتگوی حسین دهباشی با نادر طالب زاده

76,601
مجموعه «خشتِ خام» / نوبتِ 13 / گفتگو با نادر طالب زاده
دیدگاه‌ها
 1. کانال دانستنی های بدنسازی نوین bodybuil@
 2. 2 ماه پیش
  سلام علیکم. خدا قوت. من انقلابی ام. مجموعه گفتگوها بسیار خوب بود . بی شک دلنشین ترین گفتگو همین دیدار با آقای طالب زاده هست. تو آپارات عضو شدم که فقط بخاطر همین مصاحبه با آقای طالب زاده از شما تشکر کنم. خیلی ممنون. یا علی
 3. 3 ماه پیش
  در دقیقه ۳۵ اشاره به کتاب «از سپیده تا شام» نوشته خانم کیان کاتوزیان همسر آقای «علی اصغر حاج سید جوادی» میشه. آقای علی اصغر حاج سید جوادی روزنامه نگار بودن نه وکیل دادگستری. ظاهرا آقای دهباشی ایشون رو با برادر بزرگتر ایشون «احمد حاج سید جوادی» اشتباه می گیرن که وکیل دادگستری و بعدا هم وزیر دادگستری در دولت مهندس بازرگان میشن. آقای اصغر حاج سید جوادی سال ۶۰ مخفیانه از ایران خارج میشن و خانم کیان کاتوزیان که در ویدیو به ایشان لقب شجاع داده میشه هم سال ۶۱ از مرزهای غربی کشور وبه همراه آقای لاهیجی قاچاقی از ایران خارج میشن که شرحش در اون کتاب اومده.
 4. 3 ماه پیش
  زنده باشید
 5. 3 ماه پیش
  ایشون شخصیت فقیدی هستند که به اقرار مجری،جانفشانی های ایشون مخصوص به خودشون هست.دم نادر طالب زاده گرم
 6. 3 ماه پیش
  دل گفته پلاسکو..(کلیپی تامل برانگیز برای..) را در کانال ما ببینید..
 7. روشی منحصر به فرد را برای سود گیری از بورس با استفاده از تجربه و دانش چندین ساله بدست آورده ایم شما هم میتوانید از این سود بهره ببریدشما میتوانید در بورس سهام به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و ... با خرید و فروش سهام کسب سود کنید کانال راز صعود سهام به شما می گوید که چه نمادی را در چه زمانی بخرید و در چه قیمتی بفروشید تا بیشترین سود را نصیب خود کنیدپیشنهادات خرید و فروش که سیگنال نامیده می شود به صورت رایگان و ویژه عرضه میگردد جهت دریافت سیگنال های ویژه با شماره های مندرج تماس حاصل نماییدآدرس کانال راز صعود سهام بورس https://telegram.me/tehran_bourse
 8. 3 ماه پیش
  اهنگ جدید " من دیونتم " خلسه و ادی عطار اومد خیلی قششنگ اولین نفر باش ک گوش میدی !!
 9. سلام؛ مقدمه، به علت تلاش آقای دهباشی در تطهیر یکی از سران فتنه در این مصاحبه یادآور می شود: زمانی عده ای تلاش کردند از رهبر عزیز برای ملاقات با خاتمی در بیمارستان اجازه بگیرند، بر اساس آنچه از وزیر دولت روحانی و بسیاری از نمایندگان مجلس نقل شده پاسخ این بود. "ایشان (خاتمی) باغی بر نظام اسلامی است و شرط بازگشت عمل به همان آیه کریمه الا الذین تابوا و اصلحو و بیّنوا است" با نظر به معنای کامل آیات متوجه می شویم منظور کسانی هستند که دلایل روشن را از مردم کتمان می کنند وخداوند و همه لعن کنندگان آنها را لعنت می کنند و آیه ای مورد اشاره رهبری این ست: مگر کسانی که توبه و اصلاح کنند و آنچه را کتمان کرده بودند آشکار نمایند. و هنوز خاتمی علیرغم اقرار به دروغ تقلب در جلسه خصوصی حاضر نیست طرح علنی آنرا کتمان می کند. ضمنا در نظرات بعدی به جای کلمه باغی، یاغی آمده که اصلاح می شود.
 10. سلام؛ قسمت اول- با دیدن این مصاحبه این آیه قرآن کریم بیشتر درک می شود: "آنها (ره گم کردگان) دوست دارند، نرمش نشان دهی ..." (قلم-9). در گفتگوی آقای دهباشی اصلاح طلب و سازنده فیلم تبلیغاتی آقای روحانی با آقای نادر طالب زاده مطالبی به بهانه مصادره اموال پدر ایشان مطرح شد که می تواند پازلِ گم شده علت چرخش بعضی نیروها از مواضع انقلابی مثل آقایان ابوترابی، باهنر، لاریجانی، احمدی نژاد، مطهری و غیره را به ما نشان دهد. دهباشی در این مصاحبه گفت: من اگر به جای شما بودم از آمریکا ایران نمی آمدم، اگر می آمدم مثل شما جنگ نمی رفتم و اگر می رفتم بعد از اینکه مال و اموالم را گرفتند دوباره بر می گشتم آمریکا، اما شما به جای این جانتان را به خطر می اندازید بوسنی، لبنان و هر کجا که شر و جنگ است می روید؛ چرا اموال پدر شما را گرفتند؟ حالا چرا اموال مادر شما را که ربطی نداشت گرفتند؟