در حال بارگذاری
دسته بندی ها

سوتی انیمیشن گربه چکمه پوش

از 
  ارسال شده در ۳۱ خرداد ۱۳۹۱
Loading...
 
tamishe.ir - سوتی انیمیشن گربه چکمه پوش - در این کلیپ، شما سوتی انیمیشن معروف Puss in Boots ۲۰۱۱ رو مشاهده خواهید کرد که گربه بعد از شمشیر زدن به پرده و گذاشتن نشان مخصوصش روی اون، یه قسمت مثلثی از پرده روی هوا معلق می مونه که با قوانین فیزیک جور در نمیاد! قبل از این هم جایی ندیدم که کسی متوجه این سوتی شده باشه. دیدن این کلیپ رو به شما پیشنهاد می کنم.
ادامه ...
نمایش نظرات ۱ تا ۲۰

برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.

gR
۰۶:۳۱ ۱۳۹۳/۰۳/۱۲
هههههههههههههه دمت گرم
اره ها.... چرا مثلث وسطیه نیوفتاد زمین؟
۲۲:۰۶ ۱۳۹۲/۰۷/۹
خخخخخخخخ loooooooooooooool
۱۲:۴۱ ۱۳۹۱/۰۴/۱۳
بله درسته منم فهمیدم
۲۰:۰۱ ۱۳۹۱/۰۴/۳
جالب بود
SHZ
۱۶:۲۹ ۱۳۹۱/۰۴/۲
اوووووووووووووووووووووووووووووووو بیخیال حاجی
۱۴:۵۴ ۱۳۹۱/۰۴/۲
خو کامنت نذا. منم ایضا تو شعور تو مسعود جون
۱۳:۲۶ ۱۳۹۱/۰۴/۲
خب البته صحیح می فرمایید. و این سوتی هست. ولی یه نکته رو فراموش نکن که اگر مثلث وسط نشانش درست نمیشه. ولی خب سوتی میشه دیگه. ولی این نکته رو هم فراموش نکنم که انیمیشنی با این عظمت یه همچین سوتی کوچیکی قابل نادیده گرفتنه. حجم کار خیلی بالاست. ولی ما توی کارهامون با حجم بسیار کم در مقایسه با این کار (اصلا قابل مقایسه نیست). سوتی های بزرگتری میدیم. که باید یاد بگیریم. ندیم.
۱۰:۴۱ ۱۳۹۱/۰۴/۲
قوانین فیزیکو چی کار داری انیمیشنه دیگه
۰۹:۱۴ ۱۳۹۱/۰۴/۲
جالب بود.. من بودم به این نکته دقت نمی کردم ..ممنون
۰۳:۱۰ ۱۳۹۱/۰۴/۲
چه دقتی ی ی:d
۲۲:۳۶ ۱۳۹۱/۰۴/۱
gashte ershad dar kanal man
۲۱:۲۷ ۱۳۹۱/۰۴/۱
قابل توجه دوستانی که هنوز ادب برخورد تو فضای اینترنت رو یاد نگرفتن سعی کنید روی احساساتتون کنترل داشته باشید و اینقدر بی منطق نظر ندید. از بعضی از دوستان معذرت میخوام. ولی احساس می کنم فعالیت تو فضای سایبری بعضی ها رو یه مقدار از ادب دور کرده و نیازه تا یه تلنگری به خودشون بزنن.
۲۱:۲۳ ۱۳۹۱/۰۴/۱
فیزیکدان . پروفسور چه سوتی کشف کردی . جامعه ی ما باید به آدم هایی همچون شما افتخار کند
۲۱:۲۱ ۱۳۹۱/۰۴/۱
مســـــــــــــــخره مســـــــــــــــــــــخره . بی مزه ترین سوتی ای بود که تو عمرم دیدم
صد در صد اشتباه می کنن کسی نمیگه اشتباه نمیکنن امّا این مورد اوّل فیلم بود و شما در اون تاریکی نمیتونی بگی که پرده دیدی بله تصویر با افکت پرده ی متحرّک بود امّا باز هم می گم این صفحه ی نمایش بود که برش خورد...البته نکته ی بسیار جالبی به چشم شما رسیده اگه قبول کنیم پرده است صد در صد نظر شما درسته امّا به نظر من که منظور اینجا پرده نبوده...در ضمن صد در صد خیلی صوتی میدن و اشتباه میکنن شما شک نکن...
۲۱:۰۹ ۱۳۹۱/۰۴/۱
اقا واقعا زحمت کشیدین این سوتی رو پیدا کردین جامعه فیزکدانان به شما افتخار میکنن
۱۸:۴۹ ۱۳۹۱/۰۴/۱
برا خنده بود!!!!!!!!!!!!!!!
سلام.... نه این دموی صحنه ی اوله و هنوز فیلم شروع نشده...در ضمن اون پرده رو نبرید صفحه ی نمایش بود...که روش آرم برش خورد و نور از محلّ برش بیرون اومد...

پاسخ : این بخش کاملاً در داخل فیلم قرار داره و به هیچ وجه دمو نیست. در ضمن کاملاً واضح و روشنه که پرده رو برید و از حرکت پرده، این امر مشخص بود. بنابراین نمیشه این سوتی رو توجیه کرد. قبول کنید که اون ها هم از اشتباه مبرا نیستند.
۱۲:۵۱ ۱۳۹۱/۰۴/۱
احتمالا نخش گیر کرد بوده
نمایش نظرات ۱ تا ۲۰
عدم نمایش تبلیغات


   ویدیوهای بیشتر