در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...
بستون از صفر تا هفتاد (32 ویدیو)
32 / 23
بستون ۱۹ – نوشتن ای پی آی لاگین در سمت سرور

بستون ۱۹ – نوشتن ای پی آی لاگین در سمت سرور

1,035
حالا همه چیز آماده است که ما واقعا از اپ و در نتیجه از سیستم استفاده کنیم. حالا کافیه لاگین یوزر رو درست کنیم. قدم در سمت جنگو با پایتون و در سمت سرور. چیزی که با گرفتن یوزرنیم و پسورد، به ما توکنمون رو بگه.

ماه رمضان هرروز یک فیلم را درفیلیمو رایگان ببین

سریال دردویل
سریال دردویل

این فیلم امروز رایگان شده است.

مت مورداک در کودکی بینایی خود را از دست داده اما حواس خارق العاده ای به دست می آورد. او در روز به عنوان وکیل و در شب به عنوان ابر قهرمان در نیویورک با بی قانونی مبارزه می کند. در این قسمت مت مورداک و فاگی نلسون دفتر حقوقی خود را باز کرده و در مورد یک زن متهم به قتل که مورداک معتقد است بی گناه است، تحقیق می کنند...

فیلیمو ببین
دیدگاه‌ها
  1. 4 ماه پیش
    سلام این برنامه در ابتدا خوبه ولی میتونی برای افزایش کارایی چند تا پیشنهاد بدم : 1- قسمتی که میخواییم بگیم مبلغ x رو در کجا خرج یا وارد کردیم رو نشون بده. 2- یکی از خوبی های این برنامه انلاین بودنه که میتونه مثل برنامه های هلو استفاده بشه ولی خیلی خیلی ساده تر که چند تا فروشگاه بیان خرج و دخلشون رو حساب کنن که باید برنامه رو ارتقا بدی و گزینه های خیلی بیشتر هر هفته بزاری :/ هروز که نمیتونی . 3- توی تنظیمات مثلا نام کاربر و گزینه های دیگر شخصی مانند تعویض ایمیل و ... رو بزار مثل عوض کردن توکن و ... برنامه ی جالب و مبتدی ایه در پروژت موفق باشی .