در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...

مثلث برمودا

27,351
تصاویری حیرت انگیز از عجیب ترین راز دنیا

شنبه و یکشنبه میتونی یک فیلم رایگان با فیلیمو ببینی!

ماشین ها

این فیلم امروز رایگان شده است.

یک ماشین مسابقه به نام مک کویین (Lighting McQueen) در شهری کوچک به نام رادیاتور اسپرینگ (Radiator Spring) به خاطر مشکل فنی ای که پیدا می کند گیر می افتد و در این شهر معنی واقعی دوستی و رفاقت را پیدا می کند.

فیلیمو ببین
دیدگاه‌ها
 1. 1 سال پیش
  خخخ این شبیه ی مکانی از بازی gta v هستش البته تو اون بازیم واقعا وجود داره
 2. 1 سال پیش
  چه جالب ییکی از ارزو های من رفتنه به اونجاس..یعنی حاضرم مرگو به جون بخرم ولی برم اونجا مرسی
 3. 2 سال پیش
  خب چرا یه دوربین ضد اب نمیندازن توش تا ببینن اونجا چه خبره شاید بقیه هنوز زنده باشن
 4. 2 سال پیش
  من میام مریم
 5. 3 سال پیش
  كیا میان بریم برمودا دستا بالاااااا
 6. 3 سال پیش
  قابل توجه اسطوره آپارات: این موضوع مربوطه به آبهای مجاور جزیره برمودا نه خود جزیره پس وجود سكنه در این جزیره ربطی به بحث نداش !! در ضمن جزیره برمودا مستعمره انگلیس بوده و امریكاییا سالها پیش به اونجا اورده شدن و نمیشه گفت ورود به اونجا در حد توان آمریكاییای پولدار با فلانقدر حقوقه چون بین سكانش دورگه ها،سیاهپوستای افریقایی و افرادی با اصلیت كاراییب هم پیدا میشه!
 7. 3 سال پیش
  طبق نظریه دانشمندان قضیه برمودا از 5 حالت خارج نیست: 1.دریچه ای رو به دنیای جدید دیگر 2.دریچه ای به اعماق كره زمین 3.تله ی آدم فضایی ها برای تحقیق روی ساكنین زمین(آن ها كه در تله گیر میكنند) 4.وجود نوعی میدان مغناطیسی و در نتیجه اختلال در تشخیص موقعیت جغرافیایی توسط قطب نما های مغناطیسی 5.وضعیت آب وهوایی به ویژه جریان های دریایی گلف استریم و نیز به پا خاستن برخی امواج شدید كه خروج هواپیماهای معروف پرواز19 از مسیر صحیح رو موجب شد)
 8. 3 سال پیش
  به نظر من یه جور میدان مغناتیسی اون جاست که سیستم های کشتی ها و هواپیما هارو مختل می کنه و بدون برق هواپیما یا کشتی از کار میفته و غرق می شه و یا با چیزی برخورد می کنه این دلیل علمی منه ولی نمی دونم این میدان مغناتیسی دقیقا کجاشه و چیه
 9. 3 سال پیش
  به نظر من مثلث برمودا میتونه یه سیاه چاله باشه
 10. 4 سال پیش
  همه این چیزایی که در مورد این مثلث میگن دروغه چون جزیره برمودا 60 هزار نفر جمعیت داره که همشونم از ثروتمندای بزرگ آمریکایی توش ساکن هستن میتونید برید تحقیق کنید فقط به شنیدها بسنده نکنید اینا همش چرت و پرته. جزیره برمودا یه جزیره تفریحی که فقط ثروتمندایی که درآمد ماهیانشون باید به ماهی حداقل 60 هزار دلار در ماه برسه حق برو بیا دارنه. دوستان.