در حال بارگذاری
دسته بندی ها

مناظره شیعه سنی (جدید)

از 
  ارسال شده در ۶ دی ۱۳۹۰
Loading...
 
اجرا شده در شبكه اهل بیت ع ((((((((((((((((لطفا نظر بدین))))))))))))))))))CRAZY------------------------وبلاگ من اگه سر بزنید خوشحال میشم http://axsemnan.mihanblog.com/*************چیز بدرد بخور توش پیدا میشه یه سر بزن
ادامه ...

برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.

۰۱:۰۱ ۱۳۹۱/۰۲/۲۲
لطفا امکان دانلود مناظره ها رو در دسترس قرار دهید

پاسخ : سایت امكانش رو نمیده
۱۲:۳۰ ۱۳۹۱/۰۱/۲۸
خدا حفظ کنه جناب لاهیاری رو
۰۸:۲۱ ۱۳۹۰/۱۲/۲۷
قرآن كتاب محكم الهی است كه به اتفاق همه فرق اسلامی آنرا عزیز می دارند. آیا در جهانی كه عده ای انسان نمای حیوان صفت توهین به قرآن را سرلوحه كارشان قرار می دهند، ایجاد تفرقه بین مذاهب اسلامی به زیان اسلام تمام نخواهد شد؟!
۰۸:۱۹ ۱۳۹۰/۱۲/۲۷
در فضایی كه اسلام ستیزی(اسلام=شیعه و سنی) اولیت اول دنیای استكبار است. و جهان اسلام از جنگ های یك جانبه بر ضد مسلمانان رنج می برد(افغانستان، عراق، فلسطین و ...) به نظر شما كوبیدن بر طبل تفرقه بین مذاهب شیعه چه توجیهی دارد؟ ممنون
۰۸:۱۵ ۱۳۹۰/۱۲/۲۷
آقا سید، شبكه اهل بیت شبكه ای است كه زیركانه زیر آب اسلام را می زند، و در لوای افكار شیعی، ضد شیعه و سنی كار می كند. ضمن اینكه ما كارشناس دینی خبره كم نداریم لطفا از صحبت های مراجع و علمای خودمون استفاده كن.
۰۲:۰۵ ۱۳۹۰/۱۱/۲۳
عجیب نیست وقتی مذهبی به جای تعقل و تفکر و دین ، شیعه کشی و اتهام زنی و تهمت زنی و ولد های نامشروع را رواج دهد، طرفداران این مذهب هم باید یک مشت عقب افتاده ذهنی همچون قذافی و مرید عقل 2 باشند ، به قول حضرت مولاانارحمه الله علیه ( کی توان گفتن زشیعه با سنی خر// کی توان گفتن زحیدر در نزد عمر!)
۱۳:۳۷ ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
لعنت به آنکه پایه گذار سقیفه شد ... لعنت به هر کسی که به نا حق خلیفه شد ///// لعنت به آنکه بر تن اسلام خرقه کرد ... این قوم متحد شده را فرقه فرقه کرد //// لعنت به دشمنان علی اصل دین ما ... هر کس محب فاطمه ست شد قوم و خویش ما //// ما هم کلام منکر حیدر نمی شویم ... با قنفذ و مغیره برادر نمی شویم //// ما بی خیال حرمت مادر نمی شویم ... با دشمن علی برادر نمی شویم ////
۰۳:۰۵ ۱۳۹۰/۱۱/۸
اتحاد به نفع جامعه ی اسلامیه.الان ما در مورد صف اسلام در مقابل كفر حرف می زنیم.این خوبه شیعه و سنی از مذهبش دفاع كنه اما نه تا حدی كه موجب دعوا و تفرقه بشه.بهتر نیست داوری رو به عهده ی آقا(عج) بذارید؟؟فعلا" دنبال نقاط مشترك بگردیم بهتر نیست؟؟
۱۱:۵۱ ۱۳۹۰/۱۱/۴
تفرقه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تفرقه از سقیفه آغاز شده ///// تفرقه از نسبت دادن هزیان به پیامبر آغاز شده ////// تفرقه از حمله به خانه دختر پیامبر آغاز شده //// تفرقه از تنهایی امیرالمومنین از غربت امام حسن (ع) مظلومیت امام حسین (ع) از غم زینب (س) و علی ابن حسین (ع) و ..... آغاز شده ------- ما کاری به کار سنی ها نداریم ( هر وقت چیزی می گن جواب می شنوند ) اتحاد ؟؟؟؟؟؟ اجرک الله یا صاحب الزمان

پاسخ : شما كار نداشته باش .شیعه جماعت 9 ربیعش به راه بوده و خواهد ماند
۰۴:۲۱ ۱۳۹۰/۱۱/۴
شنیدم كه آخوندشبكه ولایت فقیه را قبول ندارد اگر اینطورباشه كه ایشون علاوه برتفرقه افكنی مشكل اعتقادی دارن.

پاسخ : ولایت فقیه مشكل اعتقادی :) عزیزم اقای وحید خراسانی و اقای سیستانی هم به اینجور ولایت فقهیه كه در ایران است قبول ندارند:)
۰۲:۴۶ ۱۳۹۰/۱۰/۲۵
من با من موافقم

پاسخ : هان؟
۱۲:۵۱ ۱۳۹۰/۱۰/۱۷
بابا خیلی واضحه ، وقتی می گیم السلام علیک ایها النبی ...... یعنی پیامبر حی و حاضر مخاطب ما قرار گرفته و کانه رو به روی ماست ، چون صیغه مخاطب برای کسی جاری میشه که روبروت باشه ، و الا در نماز می گفتیم السلام علیه ....واقعا این افراد خر هستند یا خودشون رو به خری می زنند..

پاسخ : درست حرف بزنیدم بد نیست خر یعنی چی؟
۱۷:۱۰ ۱۳۹۰/۱۰/۱۳
این بنده خدا در کل آدم قاطی هست ولی اینجا آدم بود.

پاسخ : قاطی بودنم یه دنیای داره
۲۰:۱۵ ۱۳۹۰/۱۰/۶
salam sayed.maramet ro eshgheh.
عدم نمایش تبلیغات


   ویدیوهای بیشتر