در حال بارگذاری

وارش اسپرت

تارنمای هواداران داماش گیلان
+ دنبال کردن2
برای دنبال کردن کانال "وارش اسپرت" و استفاده از سایر در سایت عضو و یا وارد شوید.
بازدید همه ویدیوها: 5,519

همه ویدیو ها

 • از روز سیاه تا احیا ی داماش

  199 بازدید
  -
  21 آبان 95

  در همایش تقدیر از هواداران داماش به مناسبت ششمین سالروز تاسیس وارش اسپرت ، کلیپی با مضمون از روز سیاه تا احیای داماش برای حاضرین محترم در مراسم پخش شد که افراد حاضر را تحت تاثیر قرار داد.

 • شیر رشتی کپنهاگ

  187 بازدید
  -
  14 آبان 95

  هادی طباطبائی دروازه بان رشتی تیم ملی در دیدار با دانمارک عملکرد درخشانی از خود به جای گذاشت تا پیتر اشمایکل بهترین دروازه بان وقت جهان هم از عملکرد طباطبائی تمجید کند.

 • هادی طباطبایی در جشن وارش اسپرت و داماش

  137 بازدید
  -
  12 آبان 95

  سخنرانی هادی طباطبایی در جشن وارش اسپرت

 • اشتباهات مهلک داوری در بازی داماش و شهرداری ارومیه

  91 بازدید
  -
  25 مهر 95

  دیدار داماش و شهرداری ارومیه در چارچوب ششمین هفته از رقابت های لیگ دو در فصل ۹۶-۹۵ با گل دقایق پایانی با نتیجه دو بر یک به سود ارومیه خاتمه یافت. در این بازی داور مسابقه از سه صحنه مسلم پنالتی به سود داماش چشم پوشی کرد !

 • کلیپ هواداران داماش گیلان

  411 بازدید
  -
  8 مهر 93

  یکی از آیتم هایی تصویری که در جشن چهارمین سالروز تاسیس وارش اسپرت-تارنمای هواداران داماش گیلان به نمایش در آمد ویدئو کلیپی از هواداران داماش گیلان بود، که مورد توجه حاضرین در سالن آمفی تئاتر مخابرات استان گیلان قرار گرفت. لازم به ذکر است جشن چهارمین سالروز تاسیس وارش اسپرت روز 20 شهریور 93 در سالن آمفی تئاتر مخابرات استان گیلان برگزار شده بود.

 • امیر افتخاری

  166 بازدید
  -
  21 شهریور 93

  سید امیر افتخاری ، ملی پوش و پیشکسوت فوتبال رشت که پر افتخارین فوتبالیست رشت به شمار می رود در پیامی ویدئوی که از کانادا فرستاد چهارمین سالروز تاسیس وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان را تبریک گفت. این ویدئو در جشن تولد 4 سالگی وارش اسپرت که در روز 20 شهریور 93 و در سالن آمفی تئاتر مخابرات استان گیلان برگزار شد به نمایش در آمد.

 • علیرضا جهانبخش- پیام تبریک چهار سالگی وارش اسپرت

  1,483 بازدید
  -
  21 شهریور 93

  علیرضا جهانبخش، لژیونر گیلانی نایمخن و اسبق داماش گیلان در پیامی ویدئویی چهارمین سالروز تاسیس وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان را تبریک گفت. این پیام در جشن 4 سالگی وارش اسپرت در سالن آمفی تئاتر مخابرات استان گیلان که در روز 20 شهریور 93 انجام شد نیز به نمایش در آمد.

 • پیام ویدئوی نظرمحمدی-مهدوی-جهانبخش نوروز 1393

  515 بازدید
  -
  2 فروردین 93

  علی نظرمحمدی سرمربی داماش، محمدرضا مهدوی کاپیتان داماش و علیرضا جهانبخش بازیکن فصول گذشته داماش گیلان و فعلی نایمخن هلند در پیامی ویدئویی به وارش اسپرت، آغاز سال 1393 را به هواداران داماش گیلان و کاربران وارش اسپرت تبریک گفتند .

 • هواداران داماش در تمرین

  273 بازدید
  -
  5 آذر 92

  هواداران داماش گیلان برای حمایت از تیم محبوب خود طی اقدامی خودجوش و فراخوان در جامعه مجازی هواداری در تمرین شنبه 2 آذرماه 1392 حاضر شدند تا با شعارهایی از مسئولین بخواهند که نسبت به حل مشکلات مالی و مدیریتی داماش گیلان تلاش داشته باشند.

 • گل علیرضا جهانبخش به تایلند

  1,715 بازدید
  -
  24 آبان 92

  تایلند 0-3 ایران علیرضا جهانبخش که از دقیقه 85 به بازی آمده بود توانست در دقیقه 4+90 گل سوم ایران را وارد دروازه تایلند کند تا نخستین گل ملی خود را در دومین بازی ملی خود به ثمر برساند.

 • كلیپ مصاحبه هم بازیان و آشنایان زنده یاد هوشنگی

  41 بازدید
  -
  5 خرداد 91

  این كلیپ توسط روابط عمومی هیات فوتبال گیلان برای مراسم یادمان زنده یاد مهرداد هوشنگی پیشكسوت فوتبال رشت تدارك دیده شده و توسط وارش اسپرت انتشار یافت. در این قطعه صحبت های هم قطاران زنده یاد هوشنگی گنجانده شده است .

 • كلیپ معرفی و عكس های قدیمی مهرداد هوشنگی

  239 بازدید
  -
  5 خرداد 91

  كمیته پیشكسوتان هیات فوتبال گیلان برای مراسم یادمان مهرداد هوشنگی پیشكسوت فوتبال رشت و استان گیلان در تاریخ 1391/3/4 تدارك دیده شده است.


  تبلیغات