در حال بارگذاری

ویدیوهای طبقه بندی نشده

 • اشک محمد علیزاده در شب تولدش

  10,285 بازدید

  شب تولد به یاد ماندنی محمد علیزاده در کنار بچه های دوست داشتنی موسسه نیایش مهر. گزارش تی وی پلاس از پشت صحنه ی این برنامه.

 • تبریک محمد علیزاده بمناسبت فرا رسیدن نوروز 1394

  5,103 بازدید

  یک سال دیگر با تمامی شادی ها و غمهایش گذشت و تمامی روز و شبهایش خاطراتی شد که بر صفحه عمر یکایک ایرانیان حک خواهد ماند . خاطراتی که بسان یک فیلم کوتاه سپری میشوند و نقش اصلی آن نیز شخصیتهاییست که ما میسازیم . شخصیتهای سفید و زلال و یا ... . باشد که بهار طبیعت بهار دلهایمان باشد .

 • سوپرایز دومین سالروز تولد سایت رسمی محمد علیزاده

  4,569 بازدید

  اسفند 1391 , اسفند 1392 و اکنون اسفند ماه 1393 موجی خروشان که دوسال است جریان دارد . درگاهی که با تمام پستی و بلندی هایش اکنون یکی از محبوبترین وبسایتهای رسمی و هواداری در ایران است . امروز دومین سالگرد سایت را در جمع چندین هزار نفریمان جشن میگیریم .

 • ویدیوی سوپرایز ویژه تولد محمد علیزاده

  16,638 بازدید

  بیست و سومین روز از سال 1393 و روزی که شاید محمد ها به دنیا آمدند و یکی از آنها محمد علیزاده شده . محمد علیزاده ای که حال در حال و هوای سال جدید زندگی اش است , محمد علیزاده ای که چندین سال است صدایش را , احساسش را , رفتارش را وقت مردمش کرده و از عاشقانه میخواند .

 • ویدیوی اجرای "هواتو کردم" در اختتامیه جشنواره جوانه

  6,825 بازدید

  حضور محمد علیزاده در مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره «جوانه» رادیو جوان با استقبال بینظیری همراه شد . او بهمراه گروه ارکسترش در این اختتامیه چندین اثر خود را اجرا نمود که ترانه "هواتو کردم" برای شما آماده گردیده است .

 • گزارش تصویری از سومین روز درگذشت مرتضی پاشایی

  19,356 بازدید

  بیست و هفتم آبانماه سال 1393 و روزی که آسمانش ستاره باران بود . ستاره هایی که برای همدردی با بازماندگان و دوستان نزدیک مرتضی پاشایی و برای آرامشش کنار هم جمع شدند تا ساعاتی در سوگ یک هنرمند عزیز و خوش احساس کشورشان بنشینند .

 • حضور محمد علیزاده در استودیو برنامه موزیک من رادیو جوان

  9,690 بازدید

  محمد علیزاده جمعه 21 شهریور 93 در یه حرکت غافلگیر کننده به مناسبت جشن تولد فرزاد حسنی با یک کیک تولد به محل استدیوی برنامه موزیک من که از رادیو جوان پخش میشه حضور پیدا کردند و ......

 • حضور محمد علیزاده در جشنی به مناسبت روز "پزشک"

  5,282 بازدید

  محمد علیزاده در جشنی که به مناسبت روز "پزشک"در سالن وزارت کشور برگزار شد حضور یافت و مصاحبه ای اختصاصی با دوستان تی وی پلاس داشت که در این ویدئو درباره آلبوم جدیدش که در حال تولید آن است , صحبتهایی را بیان کرد .

 • هواداران قطعه "هواتو کردم" محمد علیزاده بشتابید ...

  8,718 بازدید

  دومین نظرسنجی بهترین تیتراژهای تلویزیون در برنامه ساعت25 و حضور قطعه پرمخاطب "هواتو کردم" که تیتراژ سریال خروس بود . برای رای دادن به این قطعه عدد 18 را به شماره 10000725 پیامک کنید. مرسی از اینکه مثل همیشه همراه و همنفسید.

 • حضور متفاوت محمد علیزاده در چالش سطل آب و یخ

  8,136 بازدید

  دوربین دوستان عزیز تی وی پلاسی شاهد اجرای حرکت نمادین چالش سطل آب و یخ محمد علیزاده بود . محمد علیزاده با حضور در باغ تی وی پلاس این حرکت را به روش خودش به نمایش گذاشت . http://www.mohammadalizadeh.ir/article210.html

 • پیام تصویری محمدعلیزاده در ارتباط با اینستاگرام شخصی اش

  7,052 بازدید

  محمد علیزاده در این پیام تصویری , شخصا صفحه شخصی اش در اینستاگرام را معرفی میکند ... دوستان و هواداران عزیز , تنها صفحه شخصی محمد علیزاده در اینستاگرام : http://instagram.com/mohammadalizadehprivate

 • پیام نوروزی محمد علیزاده برای هواداران و مخاطبانش

  2,071 بازدید

  یک سال هنری دیگر در تاریخ نگار خاطرات محمد علیزاده رقم خورد و برگی زرین با تمام سختی هایش تحفه ای شد از سال 1392 که محمد علیزاده آن را مدیون حضور هواداران و مردمی میداند که موسیقی اش را گوش میدهند و با او همراهند . محمد علیزاده آغاز سال 1393 را با تبریک به هوادارانش رقم زد تا حس و حالش را در سال جدید با هوادارانش قسمت کند / سایت رسمی هواداران محمد علیزاده (www.Mohammadalizadeh.ir) .