در حال بارگذاری
تهران دیجی ویدیو‌های طبقه بندی نشده
بازگشت به کانال

ویدیوهای طبقه بندی نشده

 • BIOHAZARD 7 resident evil

  442 بازدید

 • Death Stranding (2018) Game Trailers Compilation [PS4]

  373 بازدید

  Presents Death Stranding (2018) Game Trailers Compilation [PS4] Subscribe to New Channel - Fresh Game Trailers ► https://goo.gl/vx5orz Make Money on Games with G2A - https://www.g2a.com/goldmine/join/us/T57HZI4YL Subscribe ► https://goo.gl/HkcL53

 • The Magic Of Harman/Kardon

  109 بازدید

 • تریلر بازی For Honor

  531 بازدید

  خودتون رو برای یک بازی هیجانی آماده کنید...جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید مطمئن به سایت www.Tehrandigi.com مراجعه یا با شماره ۶۶۷۴۱۲۸۱ تماس حاصل فرمایید.

 • تریلر بازی Need For Speed

  556 بازدید

  لذت سرعت و هیجان رو در Need For Speed تجربه کنید...جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید مطمئن به سایت www.Tehrandigi.com مراجعه یا با شماره ۶۶۷۴۱۲۸۱ تماس حاصل فرمایید.

 • تریلر بازی انحصاری ایکس باکس Quantom Break

  276 بازدید

  جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید مطمئن به سایت www.Tehrandigi.com مراجعه یا با شماره ۶۶۷۴۱۲۸۱ تماس حاصل فرمایید.

 • تریلر بازی زیبا مهیج Naruto Storm 4

  148 بازدید

  جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید مطمئن به سایت www.Tehrandigi.com مراجعه یا با شماره ۶۶۷۴۱۲۸۱ تماس حاصل فرمایید.

 • تریلر معرفی دسته ایکس باکس 360 مدل Sabertooth

  901 بازدید

  جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید مطمئن به سایت www.Tehrandigi.com مراجعه فرمایید.

 • نمای 360 درجه از دسته ایکس باکس وان

  386 بازدید

  جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید مطمئن به سایت www.Tehrandigi.com مراجعه فرمایید.

 • تریلر بازی Leyers Of Fears

  147 بازدید

  بازی ترسناک و هیجان انگیز Leyers Of Fears که قرار است به زودی روانه بازار شود...جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید مطمئن به سایت www.Tehrandigi.com مراجعه یا با شماره ۶۶۷۴۱۲۸۱ تماس حاصل فرمایید.

 • تریلر بازی Unravel

  153 بازدید

  بازی زیبای Unravel که بر خلاف ظاهر ساده و بچه گانه آن بسیار سخت و دشوار است. این بازی به زودی وارد بازار خواهد شد...جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید مطمئن به سایت www.Tehrandigi.com مراجعه فرمایید.

 • تریلر بازی Hitman

  302 بازدید

  بازی قدیمی و پر طرفدار Hitman که قرار است به زودی وارد بازار شود...جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید مطمئن به سایت www.Tehrandigi.com مراجعه فرمایید.

 • تریلر معرفی Far Cry Primal

  1,358 بازدید

  آخرین نسخه فار کرای که به زودی منتشر خواهد شد، این نسخه شما را به دوران ماقبل تاریخ می برد ...جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید مطمئن به سایت www.Tehrandigi.com مراجعه فرمایید.

 • تریلر بازی و نحوه ساخت MetalGear Solid V

  257 بازدید

  جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید مطمئن به سایت www.Tehrandigi.com مراجعه فرمایید.

 • تریلر بازی GTA

  146 بازدید

 • تریلر بازی Call Of Duty/Black Ops 3

  510 بازدید

  تریلر بازی اکشن و فوق العاده Black Ops 3...جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید مطمئن به سایت www.Tehrandigi.com مراجعه فرمایید.

 • تریلر معرفی اسپیکر جی بی ال مدل Xtreme

  1,265 بازدید

  قابلیت پخش موزیك به واسطه بلوتوث از طریق تمام گوشی های هوشمند و تبلت ها،ضد پاشش آب و باران، پخش موسیقی از طریق AUX-IN،مجهز به تكنولوژی JBL Connect برای اتصال چندین دستگاه،قدرت خروجی 40 وات RMS،باطری لیتیوم داخلی 10000mAh با قابلیت پخش موسیقی تا ١٥ ساعت و قابلیت شارژ گوشی های هوشمند از طریق ٢ پورت USB...جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید مطمئن به سایتwww.Tehrandigi.com مراجعه فرمایید.

 • تریلر معرفی اسپیکر جی بی ال مدل Voyager

  268 بازدید

  قابلیت پخش موزیك به واسطه بلوتوث از طریق تمام گوشی های هوشمند و تبلت ها،پخش موسیقی از طریق AUX-IN،قدرت خروجی 30 وات RMS بر روی پایه و 10 وات RMS به صورت قابل حمل،باطری لیتیوم داخلی با قابلیت پخش موسیقی تا ٥ ساعت،قابلیت پاسخگویی به تماسهای تلفنی از طریق میكروفون داخلی به همراه تكنولوژی Noise Cancellation...جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید مطمئن به سایتwww.Tehrandigi.com مراجعه فرمایید.

 • تریلر معرفی اسپیکر جی بی ال مدل Spark

  77 بازدید

  قابلیت پخش موزیك به واسطه بلوتوث از طریق تمام گوشی های هوشمند و تبلت ها،طراحی جالب و كاربردی، قابلیت نصب به صورت آویز یا به صورت رومیزی،قدرت خروجی 14وات RMS،دارای صفحه ساتع كننده ارتعاشات صدا و قابلیت پخش فركانس های 76Hz-20KHz...جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید مطمئن به سایتwww.Tehrandigi.com مراجعه فرمایید.

 • تریلر معرفی اسپیکر جی بی ال مدل Pulse 2

  885 بازدید

  قابلیت پخش موزیك به واسطه بلوتوث از طریق تمام گوشی های هوشمند و تبلت ها،پخش موسیقی از طریق AUX-IN،دارای حسگر تطبیق رنگ،دارای حسگر NFC،قدرت خروجی 15واتRMS،دارای رقص نور رنگارنگ بر روی بدنه دستگاه با قابلیت اعمال تنظیمات از طریق نرم افزار JBL Music،باطری لیتیوم داخلی با قابلیت پخش موسیقی تا 10ساعت به همراه رقص نور...جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید مطمئن به سایتwww.Tehrandigi.com مراجعه فرمایید.

 • تریلر معرفی اسپیکر جی بی ال مدل Micro Wireless

  327 بازدید

  قابلیت پخش موزیك به واسطه بلوتوث از طریق تمام گوشی های هوشمند و تبلت ها،پخش موسیقی از طریق AUX-IN،قرارگیری كابل AUX داخل بدنه دستگاه،قابلیت اتصال چند Micro Wireless به یكدیگر برای ایجاد حجم صدای بیشتر،قدرت خروجی 3 وات RMS دارای،باطری لیتیوم داخلی با قابلیت پخش موسیقی تا ٥ ساعت...جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید مطمئن به سایتwww.Tehrandigi.com مراجعه فرمایید.

 • تریلر معرفی اسپیکر جی بی ال مدل Horizon

  235 بازدید

  قابلیت پخش موزیك به واسطه بلوتوث از طریق تمام گوشی های هوشمند و تبلت ها،پخش موسیقی از طریق AUX-IN،مجهز به چراغ خواب LED،دارای دو پورت USB به منظور شارژ كردن گوشی موبایل،تبلت و...،مجهز به رادیو موج FM،نمایشگر تاریخ و ساعت مجهز به Backlight بر اساس میزان نور محیط،قابلیت تنظیم دو Alarm به صورت مستقل،قدرت خروجی 10وات RMS...جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید مطمئن به سایتwww.Tehrandigi.com مراجعه فرمایید.

 • تریلر معرفی اسپیکر جی بی ال مدل Go

  260 بازدید

  قابلیت پخش موزیك به واسطه بلوتوث از طریق تمام گوشی های هوشمند و تبلت ها،پخش موسیقی از طریق AUX-IN،قدرت خروجی 3وات RMS،قابلیت پاسخگویی به تماسهای تلفنی از طریق میكروفون داخلی به همراه تكنولوژی Noise Cancellation،باطری لیتیوم داخلی با قابلیت پخش موسیقی تا ٥ ساعت...جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید مطمئن به سایتwww.Tehrandigi.com مراجعه فرمایید.

 • تریلر معرفی اسپیکر جی بی ال مدل Flip 3

  799 بازدید

  قابلیت پخش موزیك به واسطه بلوتوث از طریق تمام گوشی های هوشمند و تبلت ها،قدرت خروجی 16 وات RMS،ورودی AUX برای اتصال به تمامی دستگاه های پخش موسیقی،باطری لیتیوم داخلی با قابلیت پخش موسیقی تا ٥ ساعت،مجهز به تكنولوژی JBL Connect برای اتصال ٢ دستگاه به صورت بیسیم به یكدیگر،ضد پاشش آب...جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید مطمئن به سایتwww.Tehrandigi.com مراجعه فرمایید.

 • تریلر معرفی اسپیکر جی بی ال مدل clip plus

  152 بازدید

  قابلیت پخش موزیك به واسطه بلوتوث از طریق تمام گوشی های هوشمند و تبلت ها،پخش موسیقی از طریق AUX-IN،قرارگیری كابل AUX داخل بدنه دستگاه،قابلیت اتصال چند Clip به یكدیگر برای ایجاد حجم صدای بیشتر،قدرت خروجی 3 وات RMS،باطری لیتیوم داخلی با قابلیت پخش موسیقی تا ٥ ساعت،ضد پاشش آب...جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید مطمئن به سایتwww.Tehrandigi.com مراجعه فرمایید.

 • تریلر معرفی اسپیکر جی بی ال مدل Clip

  116 بازدید

  قابلیت پخش موزیك به واسطه بلوتوث از طریق تمام گوشی های هوشمند و تبلت ها،پخش موسیقی از طریق AUX-IN،قرارگیری كابل AUX داخل بدنه دستگاه،قابلیت اتصال چند Clip به یكدیگر برای ایجاد حجم صدای بیشتر،قدرت خروجی 3 وات RMS،باطری لیتیوم داخلی با قابلیت پخش موسیقی تا ٥ ساعت،قابلیت پاسخ گویی به تماسهای تلفنی از طریق میكروفون داخلی...جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید مطمئن به سایتwww.Tehrandigi.com مراجعه فرمایید.

 • تریلر معرفی ساندبار جی بی ال مدل SB 350

  197 بازدید

  قابلیت پخش موزیك به واسطه بلوتوث از طریق تمام گوشی های هوشمند و تبلت ها،پخش موسیقی از طریق AUX-IN،BlueTooth و Optical Audio،قدرت خروجی 120W RMS+100W Subwoofer با قابلیت پخش فركانس های 45Hz-20KHz و ایجاد صدای Surround، 1خروجی HDMI مجهز به ARC،قابلیت نصب بر روی دیوار...جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید مطمئن به سایتwww.Tehrandigi.com مراجعه فرمایید.