در حال بارگذاری
esecurity.ir ویدیو‌های فارنزیک - Forensic
بازگشت به کانال

ویدیوهای فارنزیک - Forensic

 • تور آموزشی رایگان FWK - بخش سوم

  13 بازدید

  با عرض سلام و ادب خدمت شما دوستان و همراهان عزیز با تور آموزشی فارنزیک در کالی لینوکس یا FWK در خدمت شما هستیم. پس از گرفتن ایمیج فارنزیکی از سطح هارد دیسک طبق استاندارد چرخه فارنزیک می بایست کار بر روی ایمیج را شروع کنیم. در این ویدیو به طور خلاصه در این باب صحبت شده و در ادامه یک ابزار بسیار حرفه ای با نام Sleuth kit که مخصوص کار فارنزیکی بر روی ایمیج هارد است معرفی می شود.

 • تور آموزشی رایگان FWK - بخش دوم

  53 بازدید

  با عرض سلام و ادب خدمت شما دوستان و همراهان عزیز با تور آموزشی فارنزیک در کالی لینوکس یا FWK در خدمت شما هستیم. در بخش دوم از دوره فارنزیک در کالی لینوکس به گرفتن رونوشت فارنزیکی (Forensic Image) می پردازیم. منتظر فیلم های بعدی ما در تور FWK باشید.

 • تور آموزشی رایگان FWK - بخش اول

  35 بازدید

  با عرض سلام و ادب خدمت شما دوستان و همراهان عزیز با تور آموزشی فارنزیک در کالی لینوکس یا FWK در خدمت شما هستیم. در بخش اول از دوره فارنزیک در کالی لینوکس به معرفی این تور و بخش های مختلف فارنزیکی که در کالی لینوکس وجود دارد می پردازیم. منتظر فیلم های بعدی ما در تور FWK باشید.

 • دوره آموزشی ردگیری هکر 3

  246 بازدید

  در سلسله مباحث گذشته، یعنی ردگیری هکر 1 و ردگیری هکر 2 ، به مطالب مختلفی در خصوص طریقه شناسایی یک هکر بر روی سیستم و نحوه انجام فعالیت وی پرداختیم و در حال حاضر مطالب تکمیلی در این خصوص را تحت عنوان دوره آموزشی ردگیری هکر3 طراحی نموده ایم که هم اینک با این دوره آموزشی در خدمت شما هستیم. اطلاعات بیشتر در لینک زیر http://esecurity.ir/item/265

 • تور آموزشی رایگان تست نفوذ با کالی لینوکس - قسمت بیستم

  299 بازدید

  با عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همراهان گرامی در این بخش از تور آموزشی رایگان تست نفوذ با کالی لینوکس، به آموزش تجزیه و تحلیل مموری می پردازیم. لازم به ذکر است که تجزیه و تحلیل مموری یکی از مراحل مهم در فرآیند فارنزیک می باشد. امیدوارم از این بخش آموزشی هم لذت ببرید و منتظر فیلم های آموزشی بعدی ما در تور آموزشی تست نفوذ با کالی باشید

 • تور آموزشی رایگان تست نفوذ با کالی لینوکس - قسمت نوزدهم

  353 بازدید

  با عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همراهان گرامی در این بخش از تور آموزشی رایگان تست نفوذ با کالی لینوکس، به آموزش ایمیج گیری در سطح لینوکس می پردازم. لازم به ذکر است دومین مرحله از چرخه فارنزیک، تهیه ایمیج می باشد. امیدوارم از این بخش آموزشی هم لذت ببرید و منتظر فیلم های آموزشی بعدی ما در تور آموزشی تست نفوذ با کالی باشید

 • تور آموزشی رایگان تست نفوذ با کالی لینوکس - قسمت هجدهم

  330 بازدید

  با عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همراهان گرامی در این بخش از تور آموزشی رایگان تست نفوذ با کالی لینوکس، به آموزش ابزار p0f که یکی از دیگر ابزارهای فارنزیک در کالی لینوکس می باشد، می پردازیم از این ابزار جهت استخراج اطلاعات در کانکشن های ارتباطی استفاده می شود. امیدوارم از این بخش آموزشی هم لذت ببرید و منتظر فیلم های آموزشی بعدی ما در تور آموزشی تست نفوذ با کالی باشید

 • تور آموزشی رایگان تست نفوذ با کالی لینوکس - قسمت هفدهم

  367 بازدید

  با عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان گرامی در این بخش از تور آموزشی رایگان تست نفوذ با کالی لینوکس، به آموزش ابزار Bulk Extractor که یکی از دیگر ابزارهای فارنزیک در کالی لینوکس می باشد، می پردازیم از این ابزار جهت استخراج اطلاعات و منابع از یک فایل مورد استفاده قرار می گیرد. امیدوارم از این بخش آموزشی هم لذت ببرید و منتظر فیلم های آموزشی بعدی ما در تور آموزشی تست نفوذ با کالی باشید

 • تور آموزشی رایگان تست نفوذ با کالی لینوکس-قسمت شانزدهم

  339 بازدید

  با عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همراهان گرامی در این بخش از تور آموزشی رایگان تست نفوذ با کالی لینوکس، به آموزش ابزار Foremost خواهیم پرداخت. ابزار Foremost یکی از ابزارهای استاندارد ریکاوری در سیستم های لینوکسی می باشد. امیدوارم از این بخش آموزشی هم لذت ببرید و منتظر فیلم های آموزشی بعدی ما در تور آموزشی تست نفوذ با کالی باشید.

 • ابزار شناسایی بدافزار

  103 بازدید

  یکی از دغدغه های اصلی امروز مدیران شبکه و سیستم ها مواجه با بدافزارها است که می بایست رویکرد مناسبی در جهت مواجه با سیل عظیم بدافزارها داشته باشند. در این ویدیو آموزشی ابزاری به شما معرفی می کنیم که این ابزار دقیقا همان نقاطی که محل اصلی عملیات ها و استقرار بدافزارها می باشد را اسکن و در صورت مشاهده و تشخیص بدافزار با آن برخورد می کند. این ابزار MWAV TooL نام دارد.

 • شناسایی هکر و حذف دسترسی شل

  636 بازدید

  در این فیلم آموزشی که در ادامه مباحث ردگیری هکر یا Trace Hacker می باشد، شما را با ابزاری آشنا می کنیم که به وسیله آن شما می توانید دسترسی هکری که از طریق شل به سیستم شما متصل شده است را شناسایی نموده و آن را حذف نمایید. نام این ابزار Hidden CMD Detector می باشد. این ابزار بسیار ساده در محیط CMD اجرا شده و کلیه دسترسی های مربوط به شل ویندوز را به شما گزارش می دهد.

 • جرم شناسی در موبایل - Mobile Forensic

  302 بازدید

  حوزه امنیت موبایل و تلفن های همراه هوشمند بسیار حائز اهمیت می باشد. سایت esecurity.ir برای اولین بار در کشور عزیزمان، اقدام به تولید فیلم هایی با زبان فارسی برای حوزه جرم شناسی موبایل یا موبایل فارنزیک (Mobile Forensic) نموده است. در این فیلم شما با نحوه ارتباط اندروید با ابزار Forensic (ابزار Mobi Sec) آشنا شده و در آن تزریق اسکریپت به اندروید و دسترسی شل را برای انجام Forensic آموزش داده می شود.

 • جایگاه forensic در دنیای امنیت شبکه و اطلاعات

  160 بازدید

  هنگامی که اعضای تیم CERT یا همان تیم پاسخگویی به رخدادهای امنیتی برای اولین بار بر سر صحنه های جرم حاضر می شوند، باید نکاتی را رعایت نموده و به شواهد در صحنه جرم آسیب وارد ننمایند. لذا با توجه به اینکه بسیاری از سیستم عامل های مورد استفاده در سمت کلاینت ها سیستم عامل ویندوز می باشد، در این دو فیلم آموزشی علاوه بر معرفی مباحث forensic به معرفی نرم افزار رایگان SABA Live Responder نیز می پردازیم.