در حال بارگذاری
پالاز ویدیو‌های مسئولیت اجتماعی
بازگشت به کانال

ویدیوهای مسئولیت اجتماعی

 • پالاز- روز پرستار

  67 بازدید

  هر روز، در دستان پر مهرشان؛ ضربان زندگی جان می گیرد... با حضورگرمشان، امنیت معنا می شود... و در نگاه صبورشان، آرامش ماندگار می گردد. "روز پرستار گرامی باد" تصاویر زیبای این ویدئو، حاصل زحمت هنرمندانی است که تهیه ی آن را به عهده داشته اند. پالاز کلیه ی حقوق مادی و معنوی صاحبان این آثار را محترم می شمارد.

 • پالاز-روز جهانی کودک

  250 بازدید

  دنیای کودکان ، دنیای زیباییست. دنیایی رنگارنگ مثل مدادرنگی هایشان. با این تفاوت که سپیدی دل های پاک و سبزی صداقت های بی مانندشان، منحصر به خودشان است و هیچ رنگی مثل آن نیست. وقتی "دنیای زیبا" را با رنگ های سپید و سبز کودکانه ترسیم می کنند، "زیبایی محض"، تصویر نهایی دنیای زیبای کودکانه ی آنان خواهد بود. دنیایی که در آن، دوست داشتنی هایشان؛ هم معنی "زیبایی" است.تعریفی ساده اما عمیق.

 • روز ناشنوا

  324 بازدید

  "هفته ی جهانی ناشنوایان گرامی باد" ضمن تبریک هفته ی ناشنوا، پالاز؛ به پاس احترام به ناشنوایان، لوگو شات پایانی این ویدئو را بدون صدا استفاده کرده است. از سرکار خانم "شیدا شهیدی" نایب ریس، کانون ناشنوایان ایران، سپاسگزاریم. تصاویر زیبای بخش ابتدایی این ویدئو، حاصل زحمت هنرمندانی است که تهیه ی آن را به عهده داشته اند. پالاز کلیه ی حقوق مادی و معنوی صاحبان این آثار را محترم می شمارد.

 • پالاز - آغاز سال تحصیلی

  75 بازدید

  مهر ماه، یادآور شروعی تازه برای آموختن است. افتخار ماست که می توانیم با ایجاد محیطی زیبا، دلنشین و پر آرامش؛ شرایط مناسب تری را برای آموزش بهتر؛ فراهم کنیم. پالاز فرارسیدن ماه مهر و آغاز سال تحصیلی جدید را به همه دانش آموزان و دانشجویان تبریک می گوید.