در حال بارگذاری
پارک فناوری پردیس ویدیو‌های گزارش تصویری
بازگشت به کانال

ویدیوهای گزارش تصویری

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت تکوین پژوه

  134 بازدید

  این شرکت مستقر در پارک، تنها شرکت تولید کننده دستگاه خلا در اسکل صنعتی در کشور است.

 • پرواز تا پردیس

  1,460 بازدید

  مستند جابه جایی هواپیمای ایلوشین از مهرآباد تا پارک فناوری پردیس

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت زیست تخمیر

  420 بازدید

  پیش از تولید محصولات پروبیوتیکی توسط این شرکت تمام محصــولات پروبیوتیک موجود در بازار ایران وارداتی بوده و ایده نوین تولید این فرآورده ها در داخل، پایه ­گذار تاسیس این شرکت بود. با توجه به اهمیت و نقش فلور میکروبی در سلامت و بهبود بیماری­ها شرکت دانش بنیان زیست تخمیر به تولید انواع مکمل های پروبیوتیک برای موارد و سنین مختلف اهتمام ورزیده است.

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت نانومتری پژوه

  113 بازدید

  به همت محققان شرکت نانومتری پژوه در پارک فناوری پردیس دستگاه اندازه گیری زاویه تماس مایعات با سطوح مختلف بومی سازی و تجاری شد. امکان اسکن زاویه تماس در روی تمام نقاط، استخراج اطلاعات مربوط به یکنواختی و همگونی سطح، اندازه گیری پیوسته به تعداد سیکل مورد نظر و آنالیز آماری داده ها از جمله قابلیت های این محصول است. اطلاعات بیشتر:22802089

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت سنابرق توان

  95 بازدید

  شرکت فنی مهدسی سنابرق توان، طراح و تولید کننده تجهیزات آسانسور- اولین تولیدکننده درایو آسانسوری در ایران

 • جزیره ای در پارک فناوری پردیس

  202 بازدید

  ساخت برنامه ای آموزشی با نام جزیره دانش در حوزه علوم تجربی توسط شرکت فن آموز عضو پارک فناوری پردیس برای دانش آموزان

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت anetwork

  312 بازدید

  شرکت دانش بنیان ای نتورک anetwork که درپارک فناوری پردیس مستقر است به یک آژانس بازاریابی دیجیتال گسترش یافته است و هم اکنون زمینه فعالیتش رو به گسترش است.

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت دانش بنیان تکوین

  101 بازدید

  پایان داستان هزینه های بالای درمان ناباروری

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت پالس نیرو

  249 بازدید

  بومی سازی فناوری ساخت دستگاه جوشکاری سرد توسط شرکت پالس نیرو عضو پارک فناوری پردیس

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت سیناسل

  247 بازدید

  خانم بناب از شرکت سیناسل، عضو پارک فناوری پردیس در سال 94 به عنوان فناور برتر سیزدهمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس انتخاب شدند.

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت الکترونیک برتر

  153 بازدید

  شرکت الکترونیک برتر عضو پارک فناوری پردیس، فعال در حوزه تحقیقات، طراحی و ساخت تجهیزات پزشکی www.pec-equipment.com

 • پارک فناوری پردیس، چتری برای شرکت های دانش بنیان است

  139 بازدید

  دکتر ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در چهاردهمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس با بیان این که پارک فناوری پردیس مانند چتری برای شرکت های دانش بنیان است گفت: در حال حاضر ۲۶۰۰ شرکت دانش بنیان داریم. شبکه خبر با این رویکرد گفتگویی را با دکتر علی وطنی معاون توسعه فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری با موضوع "پارکهای فناوری، ظرفیتها و عملکردها" ترتیب داده است.

 • تشریح روند کمک به تجاری سازی در پارک فناوری پردیس

  69 بازدید

  همزمان با رونمایی از محصولات تجاری سازی شرده شرکت های عضو، مهندس حسین صابری، معاون توسعه فناوری پارک فناوری پردیس در گفتگوی خبری 20 شبکه 4 سیما، روند کمک به تجاری سازی طرح ها در پارک فناوری پردیس را تشریح نمود.

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت میم دارو

  482 بازدید

  محققان شرکت میم دارو، عضو پارک فناوری پردیس موفق به ساخت داروی درمان قطعی میگرن شدند؛ این داروی گیاهی از بابونه، اسطوخودوس و با بهره گیری از طب سنتی ساخته شده است. درمان قطعی میگرن «میگری هیل» از ۸ سال گذشته در یک در این شرکت مورد آزمایش قرار گرفت. این دارو با مجوز سازمان غذا و دارو وارد فاز ۳ شده است.

 • داروی درمان قطعی میگرن آماده ورود به بازارهای جهانی

  1,079 بازدید

  محققان شرکت میم دارو، عضو پارک فناوری پردیس موفق به ساخت داروی درمان قطعی میگرن شدند؛ این داروی گیاهی از بابونه، اسطوخودوس و با بهره گیری از طب سنتی ساخته شده است. درمان قطعی میگرن «میگری هیل» از ۸ سال گذشته در یک در این شرکت مورد آزمایش قرار گرفت. این دارو با مجوز سازمان غذا و دارو وارد فاز ۳ شده است.

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت ایده کاوان صنعت پردیس

  242 بازدید

  گروهی از محققان پارک فناوری پردیس به تازگی با استفاده از الگوریتم های ردیابی، یک چمدان رباتیک هوشمند عرضه کرده اند. به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، چمدان رباتیک هوشمند Olive نتیجه تلاش مهندسان شرکت ایده کاوان صنعت پردیس (IKAP) به رهبری حمید عنبری است که با تجهیزات خود می تواند صاحبش را دنبال کرده و در مواقع ضرورت به وی سواری بدهد.

 • چهاردهمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس برگزار شد

  119 بازدید

  چهاردهمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس با حضور دکتر سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس جمهور و مدیران عامل شرکت های عضو پارک فناوری پردیس در سالن همایش این پارک برگزار شد. ، مهندس صفاری نیا، رییس پارک فناوری پردیس با ارائه گزارشی از عملکرد این پارک در سال 94 گفت: این پارک تاکنون 9.8 میلیون دلار صادرات رسمی داشته، ضمن آنکه با رشد پنج و نیم درصدی درآمد مواجه بوده است.95.06.09

 • ارزش گذاری در بورس ایده از طریق پارك فناوری پردیس

  131 بازدید

  دکتر علیرضا دلیری معاون توسعه مدیریت و منابع معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبكه چهار سیما به این مبحث پرداخته است.

 • خبر 20:30: هواپیما در مسیر پارك فناوری پردیس

  195 بازدید

  انتقال یك فروند هواپیما به پارك فناوری پردیس جهت انجام امور تحقیقاتی 95.03.11

 • گزارش برنامه غیر محرمانه (شبكه 2) از پارك فناوری پردیس

  243 بازدید

  گزارش برنامه غیر محرمانه شبكه از آقای خالقیان، مدیركل ارتباطات و بین الملل پارك فناوری پردیس، آقای دكتر حسن افشاریان، مدیرعامل شركت كیمیا فناوران مستقر در پارك و خانم سمیه حامد، عضو مركز شتابدهی یاس پارك فناوری پردیس 13-03-95

 • یک رویداد کارآفرینی در پارک فناوری پردیس از شبکه افق

  215 بازدید

  گزارش شبکه افق از برگزاری رویداد کارآفرینی دست به آچار 7 دقیقه وقت برای دانشجویانی که باید با توضیحاتشان داوران را متقاعد کنند که ایده هایشان قابل تبدیل به یک محصول تجاری است؛ در پارک فناوری پردیس. یک دانشجو می گوید طرحی دارد که "کلید" تبدیل به خاطره ای برای شهروندان خواهد شد.

 • كارآفرین جوان در پارك فناوری پردیس

  486 بازدید

  پخش گزارش موفقیت های مهندس علی پنیریان، مدیر مركز نوآوری و شتابدهی یاس و مدیرعامل شركت اسپادانا مستقر در پارك فناوری پردیس به مناسبت روز جوان، اردیبهشت 95- بخش خبری 20:30

 • گفتگوی با رییس پارك فناوری پردیس در نشست صندوق نوآوری

  73 بازدید

  گفتگو شبكه 4 سیما با مهندس مهدی صفاری نیا، رییس پارك فناوری پردیس در حاشیه نشست صندوق نوآوری و شكوفایی با روسای پارك های علم و فناوری سراسر كشور 95.02.27