در حال بارگذاری
راه پرداخت ویدیو‌های گزارش خبری
بازگشت به کانال

ویدیوهای گزارش خبری

 • خرپرداز یا پرداخت های خرکی

  83 بازدید

  هنگام گشت وگذار در کنار ساحل، وقتی والدین نمی توانند پول های جیب خود را خرج کنند، می توانند با کشیدن کارت های بانکی خود یا واردکردن شماره کارت اجازه دهند کودکانشان مدت زیادی خرسواری کنند.

 • سوئدی ها بلیت قطار را با چیپ زیرپوستی جایگزین می کنند

  132 بازدید

  سوئد را کشوری می شناسند که با آغوش باز به استقبال فناوری های نوین می رود. شرکت راه آهن سوئد این بار قصد دارد با به کاربردن تکنولوژی داده های ذخیره شده بر روی چیپ هایی که زیر پوست کارگذاشته می شوند، سفر را برای مسافران آسان تر کند.

 • راهکارهایی برای کاهش هزینه عملیاتی شعب بانک ها بخش دوم

  369 بازدید

  اولین نشست تخصصی از مجموعه نشست های «کافه ATM» به میزبانی شرکت ایران ارقام با موضوع «کاهش هزینه عملیاتی شعب بانک ها» با همکاری «راه پرداخت» عصر روز دوم خرداد سال جاری برگزار شد. بخش کوتاه دیگری از این نشست را در این ویدیو ببینید.

 • راهکارهایی برای کاهش هزینه عملیاتی شعب بانک ها

  180 بازدید

  اولین نشست تخصصی از مجموعه نشست های «کافه ATM» به میزبانی شرکت ایران ارقام با موضوع «کاهش هزینه عملیاتی شعب بانک ها» با همکاری «راه پرداخت» عصر روز دوم خرداد سال جاری برگزار شد. بخش کوتاهی از این نشست را در این ویدیو ببینید.

 • معرفی استارت آپ ایران پی

  332 بازدید

  ایران پی (IRANPAY LTD) یک استارت آپ در صنعت گردشگری است که خدمات مالی به گردشگران ورودی به ایران ارائه می دهد. مهم ترین این خدمات، ارائه کارت های ریالی قابل شارژ متصل به شتاب و قابلیت شارژ آنلاین کارت ایران پی با استفاده از مسترکارت یا ویزا کارت گردشگر است.

 • یک اتفاق جدید در برنامه دورهمی

  50,578 بازدید

  یک اتفاق جدید در برنامه دورهمی

 • دموی دستگاه های کارتخوان موبایلی BBPOS به نمایندگی تسکا

  528 بازدید

  در این ویدیو دموی دستگاه های کارتخوان موبایلی BBPOS را می بینید که شرکت تسکا نماینده انحصاری این برند در ایران است. BBPOS در سال 2015 پنجمین برند پرفروش دستگاه کارتخوان در جهان بوده است و به طور تخصصی روی تولید دستگاه های کارتخوان موبایلی فعالیت دارد.

 • استفاده از دستبند NFC برای پرداخت در مک دونالد

  86 بازدید

  در کنگره موبایل بارسلون شرکت G

 • صدور ۲۰۰ هزار بن کارت از طریق کیوسک های جی اس اس

  393 بازدید

  ۲۰۰ هزار بن کارت دانشجویی از طریق کیوسک های جی اس اس در نمایشگاه کتاب صادر شد. با اعلام بانک شهر در سال ۹۵ مبنی بر صدور بن کارت های دانشجویی از طریق وب کیوسک های مستقر در شهرنت ها، این نیازمندی به شرکت جی اس اس اعلام شد تا در سال ۹۵ فروش بن کارت های نمایشگاهی از طریق کیوسک های این شرکت و با پروتوکلی که بین بانک و وزارت ارشاد تعبیه شده بود، انجام شود.

 • سخنرانی نیما امیرشکاری در ICT Spring لوگزامبورگ

  95 بازدید

  نیما امیرشکاری در ICT Spring لوگزامبورگ درباره فرصت های فین تک در ایران سخنرانی می کند.

 • به نمایشگاه کتاب نروید؛ اگر می روید با راه پرداخت بروید

  464 بازدید

  ما توصیه میکنیم اگر می توانید نمایشگاه کتاب نروید. ولی اگر اصرار دارید که بروید توصیه های ما را گوش کنید. با ما به نمایشگاه کتاب بیایید و ببینید فناوری های پرداخت در این نمایشگاه چه چیزی برای شما دارند.

 • دموی سامانه دانش بنیان مسابقات امنیت بهسازان ملت

  195 بازدید

  شرکت بهسازان ملت یک محصول جدید در حوزه امنیت به نام «سامانه دانش بنیان مسابقات امنیت در حوزه بانکداری الکترونیک» را طراحی و تولید کرده که در فصل بهار سال جاری به بازار ارائه خواهد شد و مدیران این شرکت معتقدند در صورت استقبال بازار از این محصول، می توانیم شاهد رشد فرهنگ امنیت در تمامی شرکت های فناوری اطلاعات بانکی و پرداخت کشور باشیم. دموی این محصول را ببینید.

 • عابربانکی که بدون کارت کار می کند

  97 بازدید

  دایبولد نیکسدورف یکی از بزرگ ترین تولیدکننده های ATM در جهان است. در این ویدیو اندی متز (Andy Mattens) درباره یکی از آخرین ATMهایی که معرفی کرده اند به نام Extreme صحبت می کند.

 • دورهمی مدیران بانکداری و پرداخت ایران

  939 بازدید

  رویداد عیددیدنی و دورهمی مدیران بانکداری و پرداخت ایران، یکشنبه عصر در هتل اسپیناس پالاس برگزار شد. این رویداد توسط راه پرداخت و شرکت پارسان و با حمایت گروه شرکت های جی اس اس برگزار شد. در این دورهمی بدون سخنرانی، مدیران شرکت های مختلف فعال در فضای بانکداری و پرداخت ایران و مدیران فناوری بانک ها به دیدوبازدید و عیددیدنی پرداختند.

 • مسترکارت کارت های مجهز به فناوری بیومتریک ارائه می کند

  572 بازدید

  شرکت آمریکایی مسترکارت یک کارت اعتباری جدید را وارد بازار کرده که با اثرانگشت صاحب کارت، فعال می شود. این شرکت، تکنولوژی جدیدش را پیش تر در دو دوره در آفریقای جنوبی آزمایش کرده است. تکنولوژی جدید مثل شیوه پرداخت پول با تلفن همراه است که فرد باید هنگام انتقال پول انگشتش را روی دکمه حسگر تلفنش بگذارد.

 • گزارش راه پرداخت از دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه

  269 بازدید

  نمایشگاه امسال بورس، بانک و بیمه دو تغییر عمده داشت: به جای تابستان در روزهای ابتدایی سال برگزار شد و احتمالا کم رمق ترین نمایشگاه در تمام سال های گذشته بود. در این نمایشگاه به سختی می شود چیزی پیدا کرد که جذاب باشد. روایت راه پرداخت از این نمایشگاه را ببینید.

 • سامانه پرداخت موبایلی مبتنی بر NFC اینفوتک

  1,225 بازدید

  هم زمان با حضور رئیس جمهور از پروژه خدمات هوشمند شهروندی مبتنی بر NFC در منطقه آزاد انزلی رونمایی شد که کار مشترکی است از بانک صادرات، ایرانسل، شرکت مبنا فرتاک کیش، شرکت مبنا کارت آریا و شرکت اینفوتک. این ویدیو دمویی از این سامانه پرداخت موبایلی مبتنی بر NFC است.

 • در زیرزمین بانک مرکزی چه خبر است؟

  11,640 بازدید

  گزارش صداوسیمای ایران از زیرزمین بانک مرکزی در روزهای پرتراکنش بانکی و پرداختی. امیدواریم در سال جدید درب های قلعه بانک مرکزی به روی خبرنگارهای متخصص هم باز شود! خ

 • معرفی سامانه های نوین بانکی از زبان حکیمی

  140 بازدید

  معرفی سامانه های نوین بانکی توسط مهندس ناصر حکیمی مدیرکل فناوری اطلاعات بانک مرکزی

 • دموی دستگاه CRS GRG در همایش ایران ارقام

  101 بازدید

  دمویی از دستگاه CRS GRG که به نمایندگی ایران ارقام در ایران به شبکه بانکی ارائه می شود

 • برگزیدگان نخستین جایزه ملی تحول دیجیتالی ایران

  650 بازدید

  نخستین جایزه ملی تحول دیجیتالی ایران در اختتامیه سومین کنفرانس سیستم های اطلاعاتی در 3 محور و 4 سطح اهدا شد. ویدیویی کامل اهدای این جایزه را ببینید.

 • دموی باجه اتوماتیک فروش بلیت سینما در سینما آزادی

  271 بازدید

  دموی باجه اتوماتیک فروش بلیت سینما در سینما آزادی که توسط شرکت فناوری شهر راه اندازی شده است. اولین نمونه از این پیشخوان با حضور جمعی از مسئولان بانک شهر و اهالی فرهنگ و سینما در پردیس سینما آزادی به بهره برداری رسید.

 • گوشه ای از نشست فینتاک با عنوان فناوری های نوین پرداخت

  443 بازدید

  پنجمین نشست فینتاک با عنوان «فناوری های نوین پرداخت و NFC» با حضور آقایان فرجود مدیر راهکارهای سازمان ایرانسل، رشتی هم بنیان گذار شرکت اینفوتک و رضا قربانی بنیانگذار راه پرداخت برگزار شد. در این ویدیو سعی کردیم به شکلی کوتاه به صحبت های این نشست را ارائه کنیم.

 • رویداد یلدای کارآفرینان استارتاپی از نگاه راه پرداخت

  1,720 بازدید

  یلدای کارآفرینان استارتاپی، روز سه شنبه 30 آذر ماه با حضور تعداد زیادی از فعالان فضای استارتاپی ایران در کتابخانه ملی برگزار شد. در این رویداد چهره های شناخته شده اکوسیستم کارآفرینی ایران در 3 پنل حضور داشتند.

 • الکامپ ۲۰۱۶ از نگاه راه پرداخت

  401 بازدید

  در الکامپ ۲۰۱۶ حضور شرکت های پرداخت بسیار پررنگ بود. این رویداد را از نگاه راه پرداخت ببینید.

 • دموی درگاه پرداخت موبایلی پککو روی کافه بازار

  2,016 بازدید

  دموی درگاه پرداخت موبایلی پککو روی کافه بازار در بیست ودومین نمایشگاه الکامپ در مرکز نمایشگاه های بین المللی تهران - ۲۶ آذرماه ۹۵

 • معرفی درگاه پرداخت موبایلی پککو در مراسم رونمایی

  371 بازدید

  توضیحات محمد جواد صمدی مشاور مدیرعامل و مدیر برنامه ریزی و توسعه شرکت پککو در رونمایی از درگاه پرداخت موبایلی پککو در کافه بازار در نمایشگاه الکامپ ۹۵ در غرفه شرکت پککو با حضور مدیران ارشد پککو و کافه بازار

 • دموی برخی از قابلیت های کارت خوان اندرویدی ایران کیش

  1,008 بازدید

  دموی برخی از قابلیت های دستگاه کارت خوان اندرویدی ایران کیش توسط پیمان طبری معاون فناوری اطلاعات شرکت کارت اعتباری ایران کیش در بیست ودومین نمایشگاه الکامپ در مرکز نمایشگاه های بین المللی تهران - ۲۶ آذرماه ۹۵

 • دموی اپلیکیشن پایانه پرداخت پات (ایران کیش)

  506 بازدید

  دموی اپلیکیشن پایانه پرداخت پات (کارت اعتباری ایران کیش) توسط پیمان طبری معاون فناوری اطلاعات شرکت کارت اعتباری ایران کیش در بیست ودومین نمایشگاه الکامپ در مرکز نمایشگاه های بین المللی تهران - ۲۶ آذرماه ۹۵

 • دموی برخی از سرویس های اپلیکیشن پات (ایران کیش)

  406 بازدید

  دموی برخی از سرویس های اپلیکیشن پات (کارت اعتباری ایران کیش) توسط پیمان طبری معاون فناوری اطلاعات شرکت کارت اعتباری ایران کیش در بیست ودومین نمایشگاه الکامپ در مرکز نمایشگاه های بین المللی تهران - ۲۶ آذرماه ۹۵

 • دموی برخی از سرویس های اپلیکیشن ایوا (سداد)

  867 بازدید

  دموی برخی از سرویس های اپلیکیشن ایوا (پرداخت الکترونیک سداد) توسط امیرحسین داودیان معاون توسعه و کسب وکار شرکت پرداخت الکترونیک سداد در بیست ودومین نمایشگاه الکامپ در مرکز نمایشگاه های بین المللی تهران - ۲۶ آذرماه ۹۵