در حال بارگذاری
راه پرداخت ویدیو‌های گزارش خبری
بازگشت به کانال

ویدیوهای گزارش خبری

 • استفاده از دستبند NFC برای پرداخت در مک دونالد

  57 بازدید

  در کنگره موبایل بارسلون شرکت G

 • صدور ۲۰۰ هزار بن کارت از طریق کیوسک های جی اس اس

  231 بازدید

  ۲۰۰ هزار بن کارت دانشجویی از طریق کیوسک های جی اس اس در نمایشگاه کتاب صادر شد. با اعلام بانک شهر در سال ۹۵ مبنی بر صدور بن کارت های دانشجویی از طریق وب کیوسک های مستقر در شهرنت ها، این نیازمندی به شرکت جی اس اس اعلام شد تا در سال ۹۵ فروش بن کارت های نمایشگاهی از طریق کیوسک های این شرکت و با پروتوکلی که بین بانک و وزارت ارشاد تعبیه شده بود، انجام شود.

 • سخنرانی نیما امیرشکاری در ICT Spring لوگزامبورگ

  55 بازدید

  نیما امیرشکاری در ICT Spring لوگزامبورگ درباره فرصت های فین تک در ایران سخنرانی می کند.

 • به نمایشگاه کتاب نروید؛ اگر می روید با راه پرداخت بروید

  437 بازدید

  ما توصیه میکنیم اگر می توانید نمایشگاه کتاب نروید. ولی اگر اصرار دارید که بروید توصیه های ما را گوش کنید. با ما به نمایشگاه کتاب بیایید و ببینید فناوری های پرداخت در این نمایشگاه چه چیزی برای شما دارند.

 • دموی سامانه دانش بنیان مسابقات امنیت بهسازان ملت

  127 بازدید

  شرکت بهسازان ملت یک محصول جدید در حوزه امنیت به نام «سامانه دانش بنیان مسابقات امنیت در حوزه بانکداری الکترونیک» را طراحی و تولید کرده که در فصل بهار سال جاری به بازار ارائه خواهد شد و مدیران این شرکت معتقدند در صورت استقبال بازار از این محصول، می توانیم شاهد رشد فرهنگ امنیت در تمامی شرکت های فناوری اطلاعات بانکی و پرداخت کشور باشیم. دموی این محصول را ببینید.

 • عابربانکی که بدون کارت کار می کند

  88 بازدید

  دایبولد نیکسدورف یکی از بزرگ ترین تولیدکننده های ATM در جهان است. در این ویدیو اندی متز (Andy Mattens) درباره یکی از آخرین ATMهایی که معرفی کرده اند به نام Extreme صحبت می کند.

 • دورهمی مدیران بانکداری و پرداخت ایران

  882 بازدید

  رویداد عیددیدنی و دورهمی مدیران بانکداری و پرداخت ایران، یکشنبه عصر در هتل اسپیناس پالاس برگزار شد. این رویداد توسط راه پرداخت و شرکت پارسان و با حمایت گروه شرکت های جی اس اس برگزار شد. در این دورهمی بدون سخنرانی، مدیران شرکت های مختلف فعال در فضای بانکداری و پرداخت ایران و مدیران فناوری بانک ها به دیدوبازدید و عیددیدنی پرداختند.

 • مسترکارت کارت های مجهز به فناوری بیومتریک ارائه می کند

  556 بازدید

  شرکت آمریکایی مسترکارت یک کارت اعتباری جدید را وارد بازار کرده که با اثرانگشت صاحب کارت، فعال می شود. این شرکت، تکنولوژی جدیدش را پیش تر در دو دوره در آفریقای جنوبی آزمایش کرده است. تکنولوژی جدید مثل شیوه پرداخت پول با تلفن همراه است که فرد باید هنگام انتقال پول انگشتش را روی دکمه حسگر تلفنش بگذارد.

 • گزارش راه پرداخت از دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه

  249 بازدید

  نمایشگاه امسال بورس، بانک و بیمه دو تغییر عمده داشت: به جای تابستان در روزهای ابتدایی سال برگزار شد و احتمالا کم رمق ترین نمایشگاه در تمام سال های گذشته بود. در این نمایشگاه به سختی می شود چیزی پیدا کرد که جذاب باشد. روایت راه پرداخت از این نمایشگاه را ببینید.

 • سامانه پرداخت موبایلی مبتنی بر NFC اینفوتک

  1,076 بازدید

  هم زمان با حضور رئیس جمهور از پروژه خدمات هوشمند شهروندی مبتنی بر NFC در منطقه آزاد انزلی رونمایی شد که کار مشترکی است از بانک صادرات، ایرانسل، شرکت مبنا فرتاک کیش، شرکت مبنا کارت آریا و شرکت اینفوتک. این ویدیو دمویی از این سامانه پرداخت موبایلی مبتنی بر NFC است.

 • در زیرزمین بانک مرکزی چه خبر است؟

  11,619 بازدید

  گزارش صداوسیمای ایران از زیرزمین بانک مرکزی در روزهای پرتراکنش بانکی و پرداختی. امیدواریم در سال جدید درب های قلعه بانک مرکزی به روی خبرنگارهای متخصص هم باز شود! خ

 • معرفی سامانه های نوین بانکی از زبان حکیمی

  124 بازدید

  معرفی سامانه های نوین بانکی توسط مهندس ناصر حکیمی مدیرکل فناوری اطلاعات بانک مرکزی

 • دموی دستگاه CRS GRG در همایش ایران ارقام

  89 بازدید

  دمویی از دستگاه CRS GRG که به نمایندگی ایران ارقام در ایران به شبکه بانکی ارائه می شود

 • برگزیدگان نخستین جایزه ملی تحول دیجیتالی ایران

  643 بازدید

  نخستین جایزه ملی تحول دیجیتالی ایران در اختتامیه سومین کنفرانس سیستم های اطلاعاتی در 3 محور و 4 سطح اهدا شد. ویدیویی کامل اهدای این جایزه را ببینید.

 • دموی باجه اتوماتیک فروش بلیت سینما در سینما آزادی

  264 بازدید

  دموی باجه اتوماتیک فروش بلیت سینما در سینما آزادی که توسط شرکت فناوری شهر راه اندازی شده است. اولین نمونه از این پیشخوان با حضور جمعی از مسئولان بانک شهر و اهالی فرهنگ و سینما در پردیس سینما آزادی به بهره برداری رسید.

 • گوشه ای از نشست فینتاک با عنوان فناوری های نوین پرداخت

  402 بازدید

  پنجمین نشست فینتاک با عنوان «فناوری های نوین پرداخت و NFC» با حضور آقایان فرجود مدیر راهکارهای سازمان ایرانسل، رشتی هم بنیان گذار شرکت اینفوتک و رضا قربانی بنیانگذار راه پرداخت برگزار شد. در این ویدیو سعی کردیم به شکلی کوتاه به صحبت های این نشست را ارائه کنیم.

 • رویداد یلدای کارآفرینان استارتاپی از نگاه راه پرداخت

  1,662 بازدید

  یلدای کارآفرینان استارتاپی، روز سه شنبه 30 آذر ماه با حضور تعداد زیادی از فعالان فضای استارتاپی ایران در کتابخانه ملی برگزار شد. در این رویداد چهره های شناخته شده اکوسیستم کارآفرینی ایران در 3 پنل حضور داشتند.

 • الکامپ ۲۰۱۶ از نگاه راه پرداخت

  389 بازدید

  در الکامپ ۲۰۱۶ حضور شرکت های پرداخت بسیار پررنگ بود. این رویداد را از نگاه راه پرداخت ببینید.

 • دموی درگاه پرداخت موبایلی پککو روی کافه بازار

  1,931 بازدید

  دموی درگاه پرداخت موبایلی پککو روی کافه بازار در بیست ودومین نمایشگاه الکامپ در مرکز نمایشگاه های بین المللی تهران - ۲۶ آذرماه ۹۵

 • معرفی درگاه پرداخت موبایلی پککو در مراسم رونمایی

  339 بازدید

  توضیحات محمد جواد صمدی مشاور مدیرعامل و مدیر برنامه ریزی و توسعه شرکت پککو در رونمایی از درگاه پرداخت موبایلی پککو در کافه بازار در نمایشگاه الکامپ ۹۵ در غرفه شرکت پککو با حضور مدیران ارشد پککو و کافه بازار

 • دموی برخی از قابلیت های کارت خوان اندرویدی ایران کیش

  756 بازدید

  دموی برخی از قابلیت های دستگاه کارت خوان اندرویدی ایران کیش توسط پیمان طبری معاون فناوری اطلاعات شرکت کارت اعتباری ایران کیش در بیست ودومین نمایشگاه الکامپ در مرکز نمایشگاه های بین المللی تهران - ۲۶ آذرماه ۹۵

 • دموی اپلیکیشن پایانه پرداخت پات (ایران کیش)

  371 بازدید

  دموی اپلیکیشن پایانه پرداخت پات (کارت اعتباری ایران کیش) توسط پیمان طبری معاون فناوری اطلاعات شرکت کارت اعتباری ایران کیش در بیست ودومین نمایشگاه الکامپ در مرکز نمایشگاه های بین المللی تهران - ۲۶ آذرماه ۹۵

 • دموی برخی از سرویس های اپلیکیشن پات (ایران کیش)

  358 بازدید

  دموی برخی از سرویس های اپلیکیشن پات (کارت اعتباری ایران کیش) توسط پیمان طبری معاون فناوری اطلاعات شرکت کارت اعتباری ایران کیش در بیست ودومین نمایشگاه الکامپ در مرکز نمایشگاه های بین المللی تهران - ۲۶ آذرماه ۹۵

 • دموی برخی از سرویس های اپلیکیشن ایوا (سداد)

  824 بازدید

  دموی برخی از سرویس های اپلیکیشن ایوا (پرداخت الکترونیک سداد) توسط امیرحسین داودیان معاون توسعه و کسب وکار شرکت پرداخت الکترونیک سداد در بیست ودومین نمایشگاه الکامپ در مرکز نمایشگاه های بین المللی تهران - ۲۶ آذرماه ۹۵

 • غرفه پرداخت الکترونیک سداد در نمایشگاه الکامپ

  385 بازدید

  شرکت خدمات نوین داده ورزی سداد که با برند جدید خود یعنی پرداخت الکترونیک سداد در نمایشگاه الکامپ حضور پیدا کرده بود، غرفه متفاوتی با دیگر غرفه ها داشت. در این ویدیو میتوانید ببینید در غرفه این شرکت چه خبر بود.

 • دموی سرویس تله پرداز آپ

  298 بازدید

  دموی سرویس تله پرداز آپ (آسان پرداخت پرشین) توسط پیام بوذری رئیس هوش کسب وکار آپ در بیست ودومین نمایشگاه الکامپ در مرکز نمایشگاه های بین المللی تهران - ۲۵ آذرماه ۹۵

 • دموی برخی از سرویس های خاص اپلیکیشن سکه به پرداخت

  222 بازدید

  دموی برخی از سرویس های خاص اپلیکیشن سکه (به پرداخت ملت) توسط دانیال صبوری کارشناس پشتیبانی فنی به پرداخت در بیست ودومین نمایشگاه الکامپ در مرکز نمایشگاه های بین المللی تهران - ۲۵ آذرماه ۹۵

 • دموی درگاه پرداخت درون برنامه ای آپ روی زودفود

  460 بازدید

  دموی سرویس پرداخت موبایلی آپ (آسان پرداخت پرشین) پیاده شده روی زودفود. قرار گرفتن درگاه پرداخت درون برنامه ای آپ در اپلیکیشن زودفود، این امکان را به مشتریان می دهد که آسان تر و امن تر از همیشه سفارشان خود را ثبت و پرداخت کنند.

 • دموی درگاه پرداخت موبایلی سپ

  497 بازدید

  دموی درگاه پرداخت موبایلی سپ (پرداخت الکترونیک سامان) توسط محمد دهقانی کارشناس واحد کسب وکار نوین سپ در بیست ودومین نمایشگاه الکامپ در مرکز نمایشگاه های بین المللی تهران - ۲۵ آذرماه ۹۵

 • پاتوق شرکت های پرداخت الکترونیک و فناوری اطلاعات بانکی

  133 بازدید

  گشتی در سالن ۳۸ نمایشگاه الکامپ ۹۵، پاتوق شرکت های پرداخت الکترونیک و فناوری اطلاعات بانکی

 • تجهیز جایگاه های CNG به سامانه پرداخت الکترونیکی پات

  408 بازدید

  تجهیز جایگاه های سوخت CNG به سامانه پرداخت الکترونیکی پات (شرکت کارت اعتباری ایران کیش). روز چهارشنبه ۲۴ آذر ماه ۱۳۹۵. اولین دستگاه با حضور مدیران ارشد ایران کیش و شرکت پخش فرآورده های نفتی و CNG رونمایی شد.

 • یک ایده برای تجاری سازی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

  134 بازدید

  به بهانه برگزاری اولین همایش ایده پردازی كاركنان شركت خدمات انفورماتیك اذرماه ١٣٩٥