در حال بارگذاری
راه پرداخت ویدیو‌های همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت 95
بازگشت به کانال

ویدیوهای همایش بانکداری الکترونیک ...

 • فناوری های نوین / چالش های بانکداری و پرداخت 96 - بخش 3

  598 بازدید

  به گفته آقایان شهروز زندی، رحیم سرهنگی، سجاد بنابی، مهدی رازپوش نظری، علی رحیمی پور، علی فارمد و مصطفی امیری موضوع فناوری های جدید و طریقه مواجه شدن با آن ها بزرگ ترین چالش صنعت فناوری اطلاعات بانکداری و پرداخت ایران در سال 96 است.

 • تداخل نظارت و اجرا / چالش های بانکداری و پرداخت 96

  363 بازدید

  به گفته آقایان مصطفی نقی پورفر، سعید احمدی پویا، عباس باغستانی و ماهان مهدوی موضوع تداخل نظارت و اجرا بزرگ ترین چالش صنعت فناوری اطلاعات بانکداری و پرداخت ایران در سال 96 است.

 • پرداخت خرد / چالش های بانکداری و پرداخت 96

  234 بازدید

  به گفته آقایان افشین رسولی و هادی سجادیان موضوع پرداخت خرد بزرگ ترین چالش صنعت فناوری اطلاعات بانکداری و پرداخت ایران در سال 96 است.

 • بین المللی شدن / چالش های بانکداری و پرداخت 96 - بخش 1

  402 بازدید

  به گفته آقایان مرتضی حسینی، سیدعلی دانشگر، علی حاجی زاده مقدم، محمد ثروتی، هومن رضوی، محمد ولی زاده، محمدعلی قائمیان، هومن مسگری، فرهاد وکیلیان، حمیدرضا نورصالحی و علی سعیدی موضوع بین المللی شدن بزرگ ترین چالش صنعت فناوری اطلاعات بانکداری و پرداخت ایران در سال 96 است.

 • کارمزد / چالش های بانکداری و پرداخت 96 - بخش 2

  452 بازدید

  به گفته آقایان محمدرضا محمودیان، مسعود شکرانی، مهدی شهیدی و محمدمهدی باریده موضوع کارمزد بزرگ ترین چالش صنعت فناوری اطلاعات بانکداری و پرداخت ایران در سال 96 است.

 • کارمزد / چالش های بانکداری و پرداخت 96 - بخش 1

  309 بازدید

  به گفته آقایان محسن قادری، ولی اله فاطمی، سیدابراهیم حسینی نژاد، حامد منصوری و هومن رضوی موضوع کارمزد بزرگ ترین چالش صنعت فناوری اطلاعات بانکداری و پرداخت ایران در سال 96 است. نظر این متخصصان در این باره را در این ویدیو ببینید.

 • مشتری مداری و تخصیص منابع / چالش های بانکداری و پرداخت

  150 بازدید

  امیرحسین فتاحی مشتری مداری، امید ترابی تخصیص منابع و محمدعلی قائمیان کارت اعتباری را بزرگ ترین چالش صنعت فناوری اطلاعات بانکداری و پرداخت ایران در سال 96 می دانند.

 • استقرار بال 2 / چالش های بانکداری و پرداخت 96

  131 بازدید

  به گفته آقای مهدی رجبی و خانم آیت حسینی موضوع استقرار بال 2 و بال 3 بزرگ ترین چالش صنعت فناوری اطلاعات بانکداری و پرداخت ایران در سال 96 است.

 • فرهنگ و رسانه / چالش های بانکداری و پرداخت 96

  133 بازدید

  مرتضی مقدسیان نقش بعضی از رسانه ها و کوروش عباسی بحث های فرهنگی را بزرگ ترین چالش صنعت فناوری اطلاعات بانکداری و پرداخت ایران در سال 96 می دانند.

 • زیرساخت ها / چالش های بانکداری و پرداخت 96

  177 بازدید

  به گفته آقایان محمد ولی زاده و حسام الدین دربانی موضوع زیرساخت های فنی و فرهنگی بزرگ ترین چالش صنعت فناوری اطلاعات بانکداری و پرداخت ایران در سال 96 است.

 • کارمزد / چالش های بانکداری و پرداخت 96 - بخش 4

  231 بازدید

  به گفته آقایان رستم شاه گشتاسبی، صادق فرامرزی، علی صالحی، امیرحسین باقری و آرش وزوائی موضوع کارمزد بزرگ ترین چالش صنعت فناوری اطلاعات بانکداری و پرداخت ایران در سال 96 است. نظر این متخصصان در این باره را در این ویدیو ببینید.

 • تغییرات مدیریتی / چالش های بانکداری و پرداخت 96

  172 بازدید

  به گفته آقایان آقایان مهرداد تاجیک، سید محمد حمزه خردمند و مهدی رازپوش نظری موضوع تغییرات مدیریتی بزرگ ترین چالش صنعت فناوری اطلاعات بانکداری و پرداخت ایران در سال 96 است.

 • بین المللی شدن / چالش های بانکداری و پرداخت 96 - بخش 2

  248 بازدید

  به گفته آقایان سعید عسگری انارکی، عبدالحمید منصوری، ابوالفضل غلامرضایی، امیر افشانی، محمد صادقی و سید امیر دانشور موضوع بین المللی شدن بزرگ ترین چالش صنعت فناوری اطلاعات بانکداری و پرداخت ایران در سال 96 است.

 • شبکه های اجتماعی / چالش های بانکداری و پرداخت 96

  190 بازدید

  مهمترین چالش صنعت بانکداری و پرداخت در سال 96 چیست؟ این سوال را از حدود 100 نفر از کارشناسان بانکداری و پرداخت پرسیدیم و نتایج را بر اساس نوع چالش دسته بندی کردیم تا زاویه دیدهای مختلف کنار همدیگر قرار بگیرند. مصاحبه رسول قربانی با نصرالله جهانگرد، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، پیش درآمدی بر 21 گانه ویدئوهای "چالش های بانکداری و پرداخت 96" است.

 • تغییرات نرخ ارز / چالش های بانکداری و پرداخت 96

  121 بازدید

  به گفته آقایان مهرداد حیدرپور، محمدرضا جمالی و هومن رضوی موضوع تغییرات نرخ ارز بزرگ ترین چالش صنعت فناوری اطلاعات بانکداری و پرداخت ایران در سال 96 است.

 • امنیت / چالش های بانکداری و پرداخت 96

  199 بازدید

  به گفته آقایان آقایان مسعود مرتضوی، هادی عباسی و هومن رضوی موضوع امنیت بزرگ ترین چالش صنعت فناوری اطلاعات بانکداری و پرداخت ایران در سال 96 است.

 • فناوری های نوین / چالش های بانکداری و پرداخت 96 - بخش 2

  262 بازدید

  به گفته آقایان مسعود آراسته، نیما امیرشکاری، علی نوری، محمد صادقی، صادق فرامرزی، همایون محبوبی، مهدی گلزارنیا، میلاد جهاندار و سرکار خانم آیت حسینی موضوع فناوری های جدید و طریقه مواجه شدن با آن ها بزرگ ترین چالش صنعت فناوری اطلاعات بانکداری و پرداخت ایران در سال 96 است.

 • فناوری های نوین / چالش های بانکداری و پرداخت 96 - بخش 1

  230 بازدید

  به گفته آقایان محمد گرکانی نژاد، مرتضی ترک تبریزی، علی رضا زاده و احمد میردامادی موضوع فناوری های جدید و طریقه مواجه شدن با آن ها بزرگ ترین چالش صنعت فناوری اطلاعات بانکداری و پرداخت ایران در سال 96 است.

 • مدل کسب و کار / چالش های بانکداری و پرداخت 96

  220 بازدید

  به گفته آقایان مهران افسری، مجید نوری، مازیار عرب شاهی، نیما نامداری و محمدجواد حبیبی موضوع مدل کسب و کار بزرگ ترین چالش صنعت فناوری اطلاعات بانکداری و پرداخت ایران در سال 96 است.

 • قانون گذاری / چالش های بانکداری و پرداخت 96 - بخش 2

  197 بازدید

  به گفته آقایان مرتضی مقدسیان، نیما نامداری، مازیار نوربخش، فردوس باقری، علیرضا مبین، فرهاد وکیلیان، ناصر غانم‎زاده، امید مداح، میثم جهانی، صابر صیادی و خانم هیلدا نکومند موضوع قانونگذاری بزرگ ترین چالش صنعت فناوری اطلاعات بانکداری و پرداخت ایران در سال 96 است.

 • قانون گذاری / چالش های بانکداری و پرداخت 96 - بخش 1

  266 بازدید

  به گفته آقایان عبدالحمید منصوری، محمد مظاهری، محمدمهدی صادق، امیر محقق، ایمان اسلامیان، علیرضا نوبخت، ابوالحسن شمسی گوشکی، حامد حسینی، میلاد خلفی و محمدرضا نورشید موضوع قانونگذاری بزرگ ترین چالش صنعت فناوری اطلاعات بانکداری و پرداخت ایران در سال 96 است. نظر این متخصصان در این باره را در این ویدیو ببینید.

 • کارمزد / چالش های بانکداری و پرداخت 96 - بخش 3

  261 بازدید

  به گفته آقایان مرتضی مقدسیان، کریم خمسه، سیدعلی دانشگر، حسین اردستانی و عماد ایرانی موضوع کارمزد بزرگ ترین چالش صنعت فناوری اطلاعات بانکداری و پرداخت ایران در سال 96 است. نظر این متخصصان در این باره را در این ویدیو ببینید.

 • معرفی اپلیکیشن مانیار؛ شبکه اجتماعی مالی فناپ

  1,097 بازدید

  مانیار یک شبکه اجتماعی مبتنی بر پیام برای برقراری ارتباطات مالی در بستر تلفن همراه است. مانیار علاوه بر تسهیل انتقال وجه و درخواست وجه، مکالمات مرتبط با تعاملات مالی را نیز در برمی گیرد. برای آشنایی بیشتر با این اپلیکیشن، این ویدیو را ببینید. مانیار از استارت آپ های تحت حمایت تریگ آپ فناپ است.

 • معرفی PDA-POS، محصول جدید شرکت جی اس اس در همایش ششم

  890 بازدید

  سیستم عامل اندروید، مجهز بودن به NFC و Smart reader فقط بخشی از قابلیت های محصول PDA-POS شرکت جی اس اس است. برای آشنایی بیشتر با ویژگی ها و قابلیت های این دستگاه، این ویدیو را ببینید.

 • معرفی اپلیکیشن نیوُ از مجموعه توسن بوم

  343 بازدید

  به کمک اپلیکیشن نیوُ این امکان وجود دارد که کاربر به راحتی هزینه های خود را بررسی کنید و بتوانید برای آن ها بودجه ای تعیین کنید. پس از این بودجه بندی کردن که بر اساس سلیقه خود کاربر انجام می گیرد، توانایی نظارت بر روند پس اندازها وجود خواهد داشت. در واقع نیو یک اپلیکیشن مدیریت امور مالی شخصی است. برای اطلاعات بیشتر درباره این اپلیکیشن، این ویدیوی کوتاه را ببینید.

 • معرفی اپلیکیشن پاک پرداخت از مجموعه توسن بوم

  273 بازدید

  پاک پرداخت اپلیکیشنی است که پرداخت های کاربر را مدیریت می کند و فعلا تمرکز آن روی پرداخت اقساط تسهیلات بانکی افراد است که بعضا ممکن است یک فرد در چندین بانک تسهیلات دریافت کرده باشد و مدیریت زمانی پرداخت اقساط و حتی پرداخت اقساط یک بانک از موجودی حساب کاربر از یک بانک دیگر از دغدغه هایی است که میتواند توسط پاک پرداخت حل شود.

 • معرفی اپلیکیشن کسبه از مجموعه توسن بوم

  186 بازدید

  کسبه اپلیکیشنی است برای مدیریت فروشگاه. صدور فاکتور خرید و فروش که به صورت آنلاین به آمار انبار متصل است فقط یکی از قابلیت های اپلیکیشن کسبه است؛ گزارش سود و زیاد، شماهده صورت حساب های بانکی، پرینت اسناد مورد نیاز توسط پرینتر و دیگر قابلیت ها از ویژگی های اپلیکیشن کسبه برای مدیریت فرایند فروش در یک فروشگاه است.

 • معرفی اپلیکیشن پل از مجموعه توسن بوم

  439 بازدید

  پل یک شبکه اجتماعی مالی است که کار نقل و انتقال پول از طریق شبکه های اجتماعی را برای افراد ممکن می کند و در کنار آن برخی سرویس های دیگر نیز در اختیار کاربرانش قرار می دهد. تیم پل از استارت آپ های فعال در توسن بوم است. برای آشنایی بیشتر با اپلیکیشن پل این ویدیوی کوتاه را ببینید.

 • معرفی استارت آپ دونیت از مجموعه توسن بوم

  265 بازدید

  دونِیت یک پلتفرم کراودفاندینگ ایرانی است و برای پروژه هایی که تاثیرات اجتماعی دارند، مربوط به کارآفرینی یا تولید محصولی هستند، از طریق مشارکت مردم تامین هزینه می کند.

 • معرفی اپلیکیشن باجه از مجموعه توسن بوم

  333 بازدید

  باجه اپلیکیشنی در حوزه پرداخت و بانکداری است و خدمات متنوعی را در این حوزه ها ارائه می دهد؛ از جمله تجمیع حساب ها، انتقال وجه، انتقال وجه به شماره موبایل فرد، خرید بلیت هواپیما، پرداخت قبوض، خرید شارژ و ... . برای آشنایی بیشتر با خدمات اپلیکیشن باجه این ویدیو را ببینید.

 • معرفی پلتفرم پرداخت موبایلی شرکت Comviva توسط شرکت رمیس

  442 بازدید

  به گفته وحید محمودیان، مدیر کسب وکار پرداخت الکترونیک شرکت رمیس شرکت ها با در اختیار داشتن این پلتفرم می توانند به مجموعه های دیگر ارائه خدمت داشته باشند.

 • معرفی محصول VTM سالنی شرکت پویا

  381 بازدید

  در نمایشگاه ششمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت، شرکت پویا از دستگاه VTM سالنی خود رونمایی کرد. این دستگاهی محصولی ایرانی است که سخت افزار و نرم افزار آن توسط شرکت پویا طراحی و تولید شده که می تواند به سبب انجام عملیات خرد بانکی به صورت نیمه اتوماتیک شود. همراه ما باشید تا مراحل وصول چک را با VTM سالنی پویا مشاهده کنیم.