در حال بارگذاری

ویدیوهای افتخارات صحت

 • تیزر صنعتی شرکت صنعتی و بازرگانی صحت

  25 بازدید

  با افتخار روایتی مصور از فعالیت اولین و بزرگترین تولیدکننده ی شامپوهای گیاهی ایرانی و یکی از پیشتازان و نوآوران صنعت شوینده، آرایشی و بهداشتی کشور عزیزمان، را در زنجیره ای از تامیــن، تولیــد و توزیــع محصولات خود با برند "صحت"، به حضور شما تقدیم می داریم.

 • Sehat Industrial and Commercial Co

  8 بازدید

  Company 's productions known as Sehat brand, not only has its place over Iranian consumers, but also found its way to other countries markets such as: UAE, Oman, Bahrain, Qatar, Kuwait, Iraq and Afghanistan. Sehat describes the high quality of its productions in accordance with CRM (customer relationship management) and defines it as the key to success

 • مفتخریم که برند محبوب سال در دستان شماست.

  1,679 بازدید

  در جشنواره ی برند محبوب سال 94 که با مشارکت فراکسیون حمایت از حقوق مصرف کنندگان مجلس شورای اسلامی ایران و انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان برگزار شد؛ برند صحت موفق به کسب سه تندیس زرین برای شامپو سدر صحت، مایع دستشویی بادام صحت، مایع ظرفشویی گلیسرینه و تندیس سیمین برای بدن شوی در این جشنواره و از نگاه شما مصرف کننده ی گرامی گردید. همواره صحت و سلامتی شما را آرزومندیم.

 • تمام افتخارات ما تقدیم به انتخاب شما مصرف کننده ی عزیز!

  276 بازدید

  قهرمانان صنعت، برند محبوب مصرف کننده،

 • اعتبار ما، انتخاب شماست.

  58 بازدید

  انتخاب محصولی با پشوانه ی کیفیت، قدمت و صحت، حق شماست. ما با افتخار به حقوق شما آگاه و عاملیم.

 • مشارکت در طرح کوچه گردان عاشق

  779 بازدید

  در ماه مبارک رمضان سال 95، برای دومین سال پیاپی، مفتخر به همراهی و مشارکت با جمعیت امام علی (ع) در اجرای طرح کوچه گردان عاشق و تامین مایحتاج گروهی از اقشار نیازمند شهرمان بوده ایم. این طرح در شب 21 ماه مبارک رمضان مصادف با شهادت امام علی (ع) به اجرا در آمده است.

 • دومین طرح ملی "بهداشت و سلامت فردی"

  248 بازدید

  دومین دوره "طرح ملی سلامت و بهداشت فردی" نیز با مساعدت و همراهی مربیان آموزش و پرورش و کارشناسان شبکه ی بهداشت و درمان، در شهرستان میناب به اجرا درآمد و ده ها هزار کتاب آموزشی و بسته ی بهداشتی در میان دانش آموزان، توزیع گردید. یادمون باشه که سلامتی حق همه ی بچه های این سرزمین است.

 • مفتخریم به مشارکت در توسعه اقتصادی کشور

  228 بازدید

  صحت مفتخر است که از زمان تاسیس و تولید شامپو سدر صحت بعنوان اولین شامپوی گیاهی ایرانی، تاکنون با تولید انواع محصولات شوینده، آرایشی و بهداشتی ، علاوه بر مشارکت در رونق اقتصادی کشور به ایجاد اشتغال برای هزاران نفر بصورت مستقیم و غیر مستقیم، نیز پرداخته است.

 • طرح مادارن سالم، فرزندان سالم، جامعه ی سالم!

  197 بازدید

  دغدغه ی مهم مسئولان بهداشت و درمان کشور، آموزش مراقبت از نوزادان به مادران جوان است. شرکت صحت با شعار مادارن سالم، فرزندان سالم و جامعه ی سالم و با کمک مسئولین و کارشناسان شبکه ی بهداشت و درمان و استان هرمزگان، "طرح آموزش مادران جوان" را با اهدا صدها جلد کتاب آموزشی در این زمینه بهمراه هدایا و بسته های بهداشتی اجرا نمود.

 • سومین طرح ملی "بهداشت و سلامت فردی"

  245 بازدید

  شرکت صنعتی و بازرگانی صحت از سال 1390، در کنار سایر فعالیت های اجتماعی خود "طرح ملی سلامت و بهداشت فردی " را در شهرستان های دشتستان و میناب به مورد اجرا گذاشته است. در اسفندماه 1393، برای سومین بار پیاپی، شرکت صحت با همکاری آموزش و پرورش و شبکه ی بهداشت و درمان این شهرستان به توزیع ده ها هزار بسته ی آموزشی به کودکان پیش دبستانی و دبستانی پرداخته است. سلامتی حق همه ی بچه های این سرزمین است.