در حال بارگذاری
 • 60
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 33.2هزار
  بازدید

وب یاد

ویدیوهای آموزشی وب یاد

 • 60
  دنبال کنندگان
 • 0
  دنبال شوندگان
 • 33.2هزار
  بازدید
Loading...

همه ویدیو ها

 • خودآگاهی اقتصادی

  634 بازدید

  این ویدیو معرفی دوره آموزشی ویدیویی خود آگاهی اقتصادی با ارائه دکتر مرتضی کاظمی است. جهت مشاهده رایگان دوره کامل به «وب یاد» مراجعه بفرمایید

 • آموزش مجازی

  127 بازدید

  انیمیشنی جالب درباره فواید آموزش مجازی و نقش آن در جهان امروز

 • نگرش قطعه گمشده پازل یادگیری در ایران

  348 بازدید

  یادگیری چه نسبتی با آموزش دارد؟ خیلی اوقات ما آموزش می بینیم ولی یاد نمیگیریم و در خیلی از زمانها ما زیاد یاد گرفته ایم در حالی که کلاس نرفته ایم! بنابراین آموزش و یادگیری دو مقوله جدا از هم هستند. برای مشاهده کامل این دوره ویدیویی با ارائه دکتر بهروز اقبالی به webyad.com مراجعه بفرمایید.

 • ارتباط اثربخش با کودک

  300 بازدید

  چگونه می توانیم رابطه مناسب و با کیفیتی با فرزند خود داشته باشیم؟ چگونه می توانیم در کودکی را بطه را با فرزند خود ایجاد کنیم که او در دوران نوجوانی و جوانی ما را دوست خود بداند؟ برای مشاهده دوره ویدیویی کامل به webyad.com مراجعه بفرمایید.

 • مدیریت ارتباط با مشتری

  553 بازدید

  مدیریت ارتباط با مشتری یک مفهوم، فرهنگ، نگرش و فرایند مدیریتی است که به شرکتها و سازمانها کمک می کند که ارتباط موثرتر، دو طرفه و طولانی مدتی با مشتریان خود برقرار کند. در این دوره آموزشی ویدیویی (وب یاد) شما با اصول مدیریت ارتباط با مشتری آشنا خواهید شد. برای مشاهده دوره کامل به webyad.com بروید.

 • مدیریت روابط عمومی به زبان ساده

  461 بازدید

  مدیریت روابط عمومی نقش اساسی در ارتقاء جایگاه یک کسب و کارو برند آن دارد. داشتن روابط عمومی فعال به شما کمک می کند که با مشتریان و سایر ذینفعان خود در ارتباط باشید و آنان را علاقمند به کسب و کار خود نگه دارید و اطلاعات مهم را با آنان در میان بگذارید. در این دوره آموزشی شما با نکات طلایی موفقیت در روابط عمومی آشنا خواهید شد. برای مشاهده دوره کامل به webyad.com بروید

 • فروشنده حرفه ای

  707 بازدید

  «هر کسی با فروش چیزی زندگی می کند»؛ اما چه کسی فروشنده حرفه ای است؟ یک فروشنده حرفه ای یا واحد فروش موفق در سازمان باید چه مهارتها، خصوصیات و ویژگی هایی داشته باشد؟ در این وب یاد، مهارتهایی را که برای تبدیل شدن به یک فروشنده حرفه ای لازم دارید، ارائه شده است. برای مشاهده دوره کامل به webyad.com بروید

 • آموزش نوردهی در عکاسی

  567 بازدید

  در این وب یاد با مفهوم شاتر و دیافراگم، كنترل تراز سفیدی، عمق میدان، سرعت لنز، ایزو، عكاسی در نور كم، عكاسی در حالت تنظیم دستی و ... آشنا خواهید شد. این وب یاد دوبله شده از مجموعه آموزشی وب سایت لیندا با ارائه استاد بن لانگ است که توسط شرکت آموزشی دات نت دوبله شده است. برای مشاهده دوره کامل به webyad.com بروید

 • معاملات آتی در بورس کالای ایران

  405 بازدید

  قرارداد آتی یا معاملات آتی ابزاری نوین در بازار مالی ایران بخصوص در بورس کالای ایران است. قرارداد آتی امکانات و شرایط مطلوب و متنوعی را فراهم می کند که در کشور ما در حال حاضر در خصوص سکه طلا، زیره و چند دارایی دیگر فعال شده است. در بورس اوراق بهادار نیز قراردادهای آتی در خصوص برخی از سهم ها وجود دارد. در این وب یاد با ارائه آرش مرشد سلوک شما با معاملات یا قراردادهای آتی آشنا خواهید شد.

 • آشنایی با هنر دوبله

  975 بازدید

  دوبله از جمله هنرهایی است که علاقمندان بسیاری دارد. تصور بسیاری از افرادی که با دوبله آشنایی ندارند این است که برای گوینده یا دوبلر خوب بودن کافی است که صدای خوبی داشته باشیم. هرچند که صدای خوب امتیاز بالایی برای گوینده به همراه دارد، اما به این دلیل به دوبله، «هنر» گفته می شود که اجرای آن نیازمند مهارت و تمرین است. در این وب یاد استاد بیژن علی محمدی نکات مهمی را در دوبله بیان می کنند.

 • منشی گری حرفه ای و مدرن

  311 بازدید

  مسوولین دفتر جایگاه ویژه و بسیار پر اهمیتی درسازمان ها دارند و هسته اصلی ارتباط درونی و بیرونی سازمان هستند؛ موفقیت یک مدیر بسیار وابسته است به داشتن یک مسوول دفتر حرفه ای. بنابر مطالعات انجام شده مشخص شده است که یک مسوول دفتر کارآمد می تواند تا 70% کار یک مدیرعامل را انجام دهد. در این وب یاد نکات کلیدی برای یک مسوول دفتر یا منشی حرفه ای ارائه شده است.

 • چگونه توانمندی های کودکتان را افزایش دهید؟

  673 بازدید

  تربیت و رشد دادن کودک و ساختن آینده ای روشن برای او دغدغه همه پدر و مادرهاست. بهترین روش برای افزایش و ارتقای هوش چندگانه فرزندان ما استفاده از بازی است؛ بازی باعث رشد ذهنی، تخیلی، حافظه ای و فیزیکی کودک می شود و در حقیقت بازی تمامی دنیای یک کودک است. در این وب یاد بازیهای مختلفی برای سنین مختلف کودک آموزش داده می شود. استفاده از این بازیها کودک شما را باهوش تر خواهند کرد.

 • پرورش فرزندان فراتر از ابزارهای تشویق و تنبیه

  481 بازدید

  سالیان درازی است که پدر و مادرها و حتی معلمان و مربیان در مدارس از دو ابزار برای تاثیرگذاری و پرورش فرزندان ما استفاده می کنند: تشویق و تنبیه! در حقیقت ما توسط این دو رویکرد محاصره شده ایم و تصور استفاده از شیوه دیگری برای آموزش و پرورش فرزندانمان نداریم. در این وب یاد (دوره الکترونیکی)، مشکلات نظام تشویق و تنبیه بررسی شده و شیوه تربیتی نوینی مبتنی بر انگیزه های درونی معرفی می شود.

 • زیبا ساختن خود برای خلق و دیدن زیبایی ها

  325 بازدید

  برای دیدن زیبایی ها باید زیبا بود. برای اینکه دیگران را دوست داشته باشیم و ببخشیم باید ابتدا خود را دوست بداریم. همه ما فارغ از هرگونه محدودیتی، می توانیم زیبا باشیم و از زیبایی ها لذت ببریم. در این وب یاد (دوره الکترونیکی) شاهین طبری- رییس هیئت مدیره چارگون- درباره زیبایی صحبت می کنند. برای مشاهده کامل این وب یاد به سایت webyad.com مراجعه کنید.

 • مدیر باشیم یا رهبری؟

  471 بازدید

  مدیر باشم یا رهبر؟ در صورتیکه می خواهید مجموعه ای از افراد را سرپرستی کنید، باید به این پرسش، پاسخ دهید. شما برای اینکه فرد موفقی باشید باید بتوانید بر افراد تحت کنترل خود تاثیر بگذارید و آن ها را به مسیر درست هدایت کنید. در این دوره الکترونیکی (وب یاد) دکتر وحید قربانی درباره تفاوتهای مدیریت و رهبری و روشهای رهبری موثر توضیح می دهند. رای مشاهده کامل این وب یاد به سایت webyad.com مراجعه کنید.

 • آموزشهای فراوان؛ یادگیری اندک

  340 بازدید

  بسیاری از ما هزینه های زمانی و پولی و مهتر از همه انگیزه زیادی را برای یادگیری و توسعه خود خرج میکنیم. آیا این هزینه ها بازگشت مناسبی داشته است؟ آیا توانستیم یاد بگیریم و تغییر کنیم؟ در این وب یاد (دوره الکترونیکی) دکتر علیرضا شیری درباره نکات مهم در یادگیری توضیح می دهند. برای مشاهده این وب یاد (دوره الکترونیکی) به webyad.com مراجعه کنید.

 • ذهن زیبا داشتن

  462 بازدید

  ما اغلب خودمان را زیبا نمی دانیم؛ اما می توانیم زیبایی های جهان را ببینیم. اگر ما بتوانیم خودمان را پرورش دهیم که به خود فکر نکنیم و زیبایی های جهان را ببینیم، قطعا جهان ما را به عنوان یک موجود زیبا خواهد پذیرفت. در این وب یاد (دوره الکترونیکی) رضا بهرامی نژاد درباره زیبایی و زیبا دیدن صحبت می کند. برای مشاهده دوره کامل به webyad.com مراجعه بفرمایید.

 • چگونه هوش هیجانی خود را تقویت کنیم؟

  1,481 بازدید

  هوش عاطفی، هوش احساسی یا هوش هیجانی (که ضریب آن با EQ نشان داده می شود) شامل شناخت و کنترل عواطف و هیجان های خود است؛ به عبارت دیگر، شخصی که EQ بالایی دارد سه مؤلفه هیجان ها (مؤلفه شناختی، مؤلفه فیزیولوژیکی و مؤلفه رفتاری) را به طور موفقیت آمیزی با یکدیگر تلفیق می کند. در این وب یاد (دوره الکترونیکی) دکتر احمدرضا فتوت روشهای تقویت هوش هیجانی را تشریح می کند. برای مشاهده دوره کامل به webyad.com

 • وب یاد در یک نگاه

  139 بازدید

  این ویدیو نگاهی به برخی از ویدیوهای آموزشی تولید شده (وب یاد) در وب سایت webyad.com دارد.

 • قوانین و نکات مهم در استفاده از «چک»

  560 بازدید

  در این وب یاد، نکات مهم و تاثیرگذار درباره صدور چک و همچنین طرح دعوا برای وصول مبلغ چک مطرح می شود؛ نکاتی که با دانستن آنها می توانید در معاملات خود آرامش و اطمینان خاطر بیشتری داشته باشید! برای مشاهده کامل این دوره الکترونیکی (وب یاد) به وب سایت webyad.com مراجعه بفرمایید.

 • آشنایی با مبانی حقوق در کسب و کار

  218 بازدید

  آشنایی با مبانی علم حقوق برای هرکسی که کسب و کاری دارد ضروری است. در این وب یاد، احسان علوی مقدماتی را درباره حقوق کسب و کار ارائه می کند. برای مشاهده کامل این دوره الکترونیکی (وب یاد) به وب سایت webyad.com مراجعه بفرمایید.

 • روشهای نوین بازاریابی

  731 بازدید

  بازاریابی خوب الزاما باعث موفقیت یک کسب و کار نمی گردد، اما بازاریابی بد حتما باعث شکست و ناکامی خواهد شد. در این دوره الکترونیکی با تدریس دکتر بابک بهبودی با روشهای نوین بازاریابی آشنا خواهید شد. برای مشاهده دوره کامل به webyad.com مراجعه بفرمایید.

 • زیبایی چیست؟

  428 بازدید

  زیبایی چیست و ما چطور آن را درک می کنیم؟ وقتی میخواهیم زیبا شویم باید چه کار کنیم؟ اگر میخواهیم آدم بهتری باشیم چگونه باید اینکار را انجام دهیم؟ برای مشاهده کامل این دوره الکترونیکی از امیر مهرانی به webyad.com مراجعه بفرمایید.

 • مدیریت فروش و فروشندگی حرفه ای

  524 بازدید

  یا شغل شما نیز با مقوله فروش درگیر است؟ اگر پاسخ شما به این پرسش مثبت باشد، مسلما در این زمینه با مشکلاتی نیز مواجه شده اید؟ مشکلاتی که مانند بسیاری از مشکلات دیگر در سایر زمینه ها، ریشه در عدم آگاهی دارد. برای مشاهده دوره کامل «مدیریت فروش و فروشندگی حرفه ای» به webyad.com مراجعه بفرمایید.

 • رهبری اثر بخش تیم های کاری

  268 بازدید

  هر جایی که موفقیت بزرگی وجود داشته، تیم قدرتمندی نیز حضور داشته است. یک تیم موفق می تواند به نتایجی دست پیدا کند که فراتر از توانایی های تک تک اعضای آن تیم است و چه بسا افراد توانمندتری نسبت به اعضای تیم وجود داشته باشد، اما یک تیم خوب و یکپارچه در نهایت موفق تر است. برای مشاهده کامل این دوره الکترونیکی به webyad.com مراجعه بفرمایید.

 • هیپنوتیزم کلامی در مذاکره

  1,875 بازدید

  در مجموعه ی هیپنوتیزم کلامی در مذاکره، چندین راهکار بیانی و کلامی به شما ارائه می شود که با کمک آن ها می توانید بدون صرف هزینه و صرفا با اتکا به بیان خود، نتیجه ی مذاکراتتان را دگرگون کنید و ضمن فراگرفتن چگونگی ارسال پیام های ناخودآگاه و غلبه بر موانع ذهنی در مذاکره، راه بله گرفتن از مخاطب یا مخاطبین خود را آسانتر طی نمایید. برای مشاهده دوره کامل استاد جمال قمری به webyad.com مراجعه بفرمایید.

 • از کسب درآمد تا رضایت شغلی

  207 بازدید

  این ویدیو معرفی و مقدمه دوره اینترنتی و ویدیویی دکتر کوروش پارسامعین است. برای مشاهده کل این دوره به webyad.com مراجعه بفرمایید.

 • مدل رفتار انسان

  225 بازدید

  ریشه رفتارهای ما و افرادی كه در كار و زندگی ما حضور دارند، در کجاست؟ چه عواملی بر انتخاب نحوه واكنش ها و تصمیم گیری های ما در زندگی اثرگذار است؟ در پی دستیابی یا ناکامی در اهدافمان، چه كنش هایی ممكن است از ما و دیگران بروز كند؟ این ویدیو معرفی و مقدمه دوره اینترنتی و ویدیویی جناب آقای حبیبی است. برای مشاهده کل این دوره به webyad.com مراجعه بفرمایید.

 • داستان سرایی سازمانی

  195 بازدید

  این ویدیو معرفی و مقدمه دوره اینترنتی و ویدیویی دکتر مهدی شامی است. برای مشاهده کل این دوره به webyad.com مراجعه بفرمایید.

 • مربی گری در محیط کار

  122 بازدید

  این ویدیو معرفی و مقدمه دوره اینترنتی و ویدیویی سرکارخانم نغمه سیاح منش است. برای مشاهده کل این دوره به webyad.com مراجعه بفرمایید.

 • تکنیک های فرزندپروری- خودشناسی والدین

  579 بازدید

  این ویدیو معرفی و مقدمه دوره اینترنتی و ویدیویی سرکارخانم نغمه سیاح منش است. برای مشاهده کل این دوره به webyad.com مراجعه بفرمایید.

 • زن باشیم یا مرد؟

  602 بازدید

  این ویدیو معرفی و مقدمه دوره اینترنتی و ویدیویی محمدرضا شعبانعلی است. برای مشاهده کل این دوره به webyad.com مراجعه بفرمایید.