در حال بارگذاری
×
کانال آپارات در تلگرام
دنبال کنید

وردپرس۲اپ

کانال رسمی سایت وردپرس۲اپ در این کانال ویدیو های مرتبط با معرفی و آموزش وردپرس۲اپ و وردپرس قرار میگیرند. http://wp2app.ir
+ دنبال کردن1
برای دنبال کردن کانال "وردپرس۲اپ" و استفاده از سایر در سایت عضو و یا وارد شوید.
بازدید همه ویدیوها: 3,638

همه ویدیو ها

 • معرفی اپلیکیشن فروشگاهی woo2app برای ووکامرس

  404 بازدید
  -
  28 مهر 95

  شرکت حامی رایانه آفتاب اپلیکیشن فروشگاهی کاملی را طراحی کرده است که تمام فرآیند های لازم جهت یک خرید آسان و سریع از سایت شما را فراهم میکند. این اپلیکیشن با تمام وب سایت های فروشگاهی ووکامرس و گوشی های هوشمند سازگاری کامل داشته.

 • آشنایی با موبایل کاتالوگ حامی

  183 بازدید
  -
  14 مهر 95

  در این ویدیو ما به نمایش بخش های مختلف اپلیکیشن و کنترل پنل موبایل کاتالوگ حامی پرداخته ایم. موبایل کاتالوگ نوعی کاتالوگ دیجیتال در قالب یک اپلیکیشن موبایل است که میتواند اطلاعات مختلفی از خدمات , محصولات , اخبار و ... را به مشتریان و مخاطبین شما روی دستگاه تلفن همراه شان معرفی کند و میتوان آن از طریق یک کنترل پنل قدرتمند مدیریت کرد.

 • آشنایی با وردپرس 2 اپ اپلیکیشن ساز وردپرس فارسی

  1,525 بازدید
  -
  3 شهریور 95

  در این ویدیو به مدت 4 دقیقه میتوانید با اپلیکیشن ساز وردپرس2اپ آشنا شوید. wp2app.ir اپلکیشن وب سایت های وردپرسی را تولید میکند که میتوانید پس از ثبت نام اپلیکیشن سایت تان را دریافت کنید و آن را از طریق افزونه مخصوص وردپرس 2 اپ مدیریت کنید. در این ویدیو شما میتوانید با نحوه ثبت نام و نصب افزونه و سفارشی سازی اپلیکیشن آشنا شوید.

 • نحوه دریافت اپلیکیشن از سایت وردپرس۲اپ

  1,518 بازدید
  -
  31 خرداد 95

  در این ویدیو که کمتر از ۲ دقیقه است میتوانید چگونگی دریافت اپلیکیشن اختصاصی سایت تان را از wp2app.ir ببینید.


  تبلیغات