در حال بارگذاری

مدرسه استانداردهای وب

کانال رسمی مدرسه استانداردهای وب
+ دنبال کردن31
برای دنبال کردن کانال "مدرسه استانداردهای وب" و استفاده از سایر در سایت عضو و یا وارد شوید.
بازدید همه ویدیوها: 2,942

همه ویدیو ها

 • تکنولوژیهای استفاده شده در وب سایت همایش آینده طراحی وب

  264 بازدید
  -
  21 آبان 94

  سیامک مختاری در اولین همایش آینده طراحی وب در خصوص سایت این همایش صحبت می کند و تکنولوژی ها و تکنیک های بکار رفته در آن را معرفی می کند.

 • نقش UX در آینده طراحی Landing Page ها

  151 بازدید
  -
  21 آبان 94

  داوود تراب زاده در اولین همایش آینده طراحی وب گفت: معمولا برای معرفی یک محصول یا خدمت یک صفحه فرود (landing page) طراحی می شود تا به وسیله آن مشتری جلب کنند. ام در این ارایه یه این می پردازیم که چگونه صفحه فرود را طراحی کنیم تا بیشترین تعداد مشتری را از میان بازدیدکنندگان داشته باشیم، موارد موفق و نکته های رفتار کاربران را بررسی می کنیم.

 • پنج اشتباه کلیدی در طراحی کسب و کارهای تحت وب

  137 بازدید
  -
  21 آبان 94

  علی نعمتی شهاب در اولین همایش آینده طراحی وب گفت: این روزها کسب وکارهای تحت وب تبدیل به جذاب ترین حوزه ی کاری برای بسیاری از افراد متخصص و سرمایه گذاران شده اند. دردر این ارائه 5 اشتباه کلیدی که باعث شکست استارت آپ های وب می شوند، مورد بررسی قرار می گیرند.

 • آینده سوشال CRM در طراحی وبسایت

  163 بازدید
  -
  21 آبان 94

  عسل راد در اولین همایش آینده طراحی وب گفت: مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) به همه فرآیند ها و فناوری هایی گفته می شود که در شناسایی، ترغیب، گسترش، حفظ و ارائه خدمات بهتر به مشتریان به کار می رود. واهیم خود را برای طراحی وب سایت ها و فروشگاه هایی آماده کنیم که در آینده هم بتوانند حرفی برای گفتن داشته باشند، باید با تغییر ماهیت اصول CRM در دنیای وب (E-CRM) آشنا شویم.

 • توسعه کاربری فناوری اطلاعات

  64 بازدید
  -
  21 آبان 94

  مهندس رضا باقری اصل دبیر کمیسون توسعه دولت الکترونیک در اولین همایش آینده طراحی وب در خصوص توسعه کاربری فناوری اطلاعات سخنرانی کرد.

 • خط، محتوا ﻭ فونت فاﺭسی، ﺍﺯ گذشته تا ﺁیندﻩ

  81 بازدید
  -
  21 آبان 94

  صالح سوزنچی در اولین همایش آینده طراحی وب در خصوص خط، محتوا ﻭ فونت فاﺭسی، ﺍﺯ گذشته تا ﺁیندﻩ سخنرانی کرد.

 • توسعه اپلیکیشن B2B در آینده وب

  127 بازدید
  -
  21 آبان 94

  شاهین طبری موسس و رییس هیئت مدیره شرکت چارگون در اولین همایش آینده طراحی وب در مورد توسعه اپلیکیشن B2B در آینده وب صبحت می کند.

 • آینده وب از منظر داده های مکان و سرویسهای مبتنی بر نقشه

  116 بازدید
  -
  21 آبان 94

  محسن طالب در اولین همایش آینده طراحی وب گفت: در این ارائه سعی خواهد شد تا پس از بررسی تاریخچه مختصری از سرویس های مبتنی بر نقشه در ایران و جهان، به بسترهای فنی و اطلاعاتی لازم برای پیاده سازی این گونه سرویس ها اشاره شده و نمونه هایی از کاربردهای آن در نسل بعدی نرم افزارهای مکان محور ذکر شود.

 • آینده و پرداخت

  84 بازدید
  -
  21 آبان 94

  دکتر شهاب جوانمردی در اولین همایش آینده طراحی وب گفت: فراگیر شدن اینترنت و آشنایی بیشتر عموم مردم با آن، فرصت های بسیاری را در حوزه ی وب پدیدار کرده است. یکی از مهم ترین فرصت هایی که در این زمینه ایجاد شده، فراگیری استفاده از خدمات پرداخت اینترنتی است. در این ارائه سعی می شود ابتدا به بررسی روندها و تغییراتی که در حوزه های مرتبط در حال رخ دادن است پرداخته شود.

 • کاربرپژوهی در وب سایت ها و وب پرتال های سازمانی

  75 بازدید
  -
  21 آبان 94

  میلاد اسلامی زاد در اولین همایش آینده طراحی وب گفت: کاربرپژوهی به فرایندی گفته می شود که طی آن، مصرف کنندگان و مخاطبانِ محصول، خدمت و یا سرویسی شناسایی گشته و به طور مستمر مورد پایش و ارزیابی قرار می گیرند. در این ارائه، به اهمیت این موضوع در طراحی وب سایت ها و پرتال های سازمانی می پردازیم، محاسن و کارکردهایش را می شناسیم و روش هایی اجریی و عملیاتی را با هم بررسی می کنیم.

 • سایت به مثابه ﺭسانه

  142 بازدید
  -
  21 آبان 94

  آرش برهمند در اولین همایش آینده طراحی وب در خصوص سایت به مثابه ﺭسانه سخنرانی کرد.

 • طراحی لی اوت وب سایت ها،ماژول گرید در دسترس تر از همیشه

  200 بازدید
  -
  21 آبان 94

  شاهو طوفانی در اولین همایش آینده طراحی وب گفت: چیدمان قالب وب سایت ها در دهه ی اخیر روش های زیادی بخود دیده، این ارائه با مرور مختصری بر روشهای لی اوت زنی صفحات از جداول، Float و فلکس باکس، به معرفی جدیدترین ماژول ارائه شده توسط کنسرسیوم وب یعنی Grid پرداخته و با مطرح کردن مثالهایی به جزییات، مشخصات، روش ها و آینده صفحه بندی وب و ماژول گرید می پردازد.

 • آینده طراحی وب سایت

  139 بازدید
  -
  21 آبان 94

  مجید علوی زاده دبیر اولین همایش آینده طراحی وب در ارائه خود در خصوص تکنولوژی ها و ترندهای مطرح در طراحی وب صحبت کرد.

 • ماشین زمان یادگیری فنوﻥ، اﺯ گذشته تا آینده وﺏ

  130 بازدید
  -
  21 آبان 94

  آرش میلانی در اولین همایش آینده طراحی وب در ارائه خود گفت: در تاریخ بشر برای سال های طولانی نحوه یادگیری علوم و فنون مختلف تنها از طریق رابطه استاد و شاگردی بود. گویا که شاگرد ظرفی خالی است و استاد وظیفه پر کردن آن ظرف با دانش را دارد. مارش میلانی در این ارایه سعی خواهد کرد در مورد روش سوم یادگیری که بر پایه خودآموزی و اشتراک دانش هست صحبت کند و روش ها عملی اینکار را بررسی کند.

 • چرا ممکنه کار کردن به صورت آزاد به نفع شما باشه؟

  297 بازدید
  -
  21 آبان 94

  جادی میرمیرانی در اولین همایش آینده طراحی وب در خصوص اینکه چرا ممکنه کار کردن به صورت آزاد به نفع شما باشه، صحبت کرد.

 • Workflow طراحی مدرن با استفاﺩﻩ اﺯ Gulpjs

  158 بازدید
  -
  21 آبان 94

  امیرعباس عبدالعلی در اولین همایش آینده طراحی وب گفت: امروزه طراحی اینترفیس وب سایت دارای جزئیات بسیاری است. طراح باید موارد بسیاری را در طراحی خود لحاظ کند. مواردی همچون بهینه و فشرده سازی تصاویر، کاهش http request ها از طریق متصل کردن فایل های JS به هم، فشرده سازی فایل های JS و CSS برای کاهش حجم صفحه و بسیاری از موارد دیگر.

 • وﺏ پلتفرﻡ ﻭ وﺏ دﺭ ساﻝ ۲۰۲۰ به کجا خوﺍهد رسید؟

  76 بازدید
  -
  21 آبان 94

  پرهام باغستانی در اولین همایش آینده طراحی وب گفت: در آینده بسیاری از فناوری ها و نرم افزارها مبتنی بر وب خواهند بود و مفاهیم جدیدی مبتنی بر وب بوجود خواهد آمد که بستر ارائه دهنده خدمات متنوعی نظیر پرداخت در بستر وب، وب اشیاء، وب برای سخت افزارها و بستری برای تبادل داده ها مبتنی بر وب خواهد بود. در این ارائه به تاثیر وب بر روی سامانه های مختلف پرداخته خواهد شد.

 • سواد رسانه ای در آینده طراحی وب و دنیای دیجیتال

  181 بازدید
  -
  20 آبان 94

  سخنرانی آقای دکتر بهرام صادقی در خصوص سواد رسانه ای در آینده طراحی وب و دنیای دیجیتال در اولین همایش آینده طراحی وب.

 • آینده جاوا اسکریپت، ES6 و بعد از آن

  182 بازدید
  -
  20 آبان 94

  سالار کابلی که بصورت لایو در اولین همایش آینده طراحی وب حضور داشت در خصوص آینده جاوااسکریپت، ES6 و بعد از آن صحبت می کند.

 • سخنرانی آقای سلجوقی در اولین همایش آینده طراحی وب

  73 بازدید
  -
  20 آبان 94

  سخنرانی آقای سلجوقی (عضو هیت عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران) در خصوص مزیتها و فرصت های فناوری اطلاعات و ارتباطات برای کارآفرینی و اشتغال با رویکرد طراحی وب در افتتاحیه اولین همایش آینده طراحی وب


  تبلیغات