در حال بارگذاری
 • 98
  دنبال کننده
 • 2
  دنبال شونده
 • 783.7هزار
  بازدید

نور گستر گلها

سلام. این کانال صرفاً جهت معرفی فعالیتهای مهم مؤسسه مشاوره ای نور گستر گلها و سید عباس مجابی در نظر گرفته شده است. سایتهای : www.hamsoraei.com و www.mngg.net است.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

سلام. این کانال صرفاً جهت معرفی فعالیتهای مهم مؤسسه مشاوره ای نور گستر گلها و سید عباس مجابی در نظر گرفته شده است. سایتهای : www.hamsoraei.com و www.mngg.net است.

 • 98
  دنبال کننده
 • 2
  دنبال شونده
 • 783.7هزار
  بازدید
Loading...
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • دستگیری باند آدم ربایی در پایتخت و تقاضای500میلیون یورو

  2 بازدید

  دستگیری باند آدم ربایی در پایتخت - داستان آدم ربایی مرد میانسال با جعل عنوان پلیس

 • تیپ ۳۵ واکنش سریع نیروی زمینی ارتش در مرز قصر شیرین

  2 بازدید

  گزارشی از برگزاری مرحله سوم رزمایش حیدر کرار با حضور تیپ ۳۵ واکنش سریع نیروی زمینی ارتش در منطقه عمومی مرز پرویزخان قصرشیرین

 • چرا ایران با همه پرسی جدایی کردستان عراق مخالف است؟

  71 بازدید

  چرا ایران با همه پرسی جدایی کردستان عراق مخالف است؟

 • علت تاخیر در ورود پیکر شهید حججی به میهن اسلامی

  47 بازدید

  علت تاخیر در ورود پیکر شهید حججی به میهن اسلامی دلایل گوناگونی داشته از جمله اینکه بشود سر این شهید را به بدن وی ملحق نمود که نشد ...

 • نگاه معصومانه ی فرزند شهیدحججی بر تابوت پدر

  54 بازدید

  نگاه معصومانه ی فرزند شهیدحججی بر تابوت پدر ، نگاههای فردای نسل نو را ترسیم و تعریف میکند.

 • 0:9

  مراسم استقبال از شهید محسن حججی تا دقایقی دیگر

  35 بازدید

  حسینی بای از فرودگاه مهراباد؛ مراسم استقبال از شهید محسن حججی تا دقایقی دیگر

 • هواپیمای حامل پیکر مطهر شهید حججی در تهران

  9 بازدید

  هواپیمای حامل پیکر مطهر شهید حججی در تهران

 • مراسم استقبال پر شکوه از پیکر شهید محسن حججی

  23 بازدید

  مراسم استقبال از پیکر شهید محسن حججی با حضور مسئولین و فرماندهان ارشد سپاه

 • دیدار فرزند شهید حججی با پدر

  23 بازدید

  دیدار فرزند شهید حججی با پدر

 • روایت مردی که نامش لرزه بر جان دشمنان می اندازد...

  24 بازدید

  از سربازی تا سرداری؛ روایت مردی که این روزها نامش لرزه بر جان دشمنان می اندازد

 • اظهارات همسر شهید حججی بعد از ورود شهید به ایران

  20 بازدید

  نخستین اظهارات همسر شهید حججی پس از ورود پیکر وی به میهن اسلامی - تقدیمش کردم به حضرت زینب(س)

 • پیکر مطهر یار ابا عبدالله(ع)روی دستان عاشقان ثار الله ع

  9 بازدید

  پیکر مطهر یار ابا عبدالله(ع) روی دستان عاشقان ثار الله(ع) در مراسمی با شکوه در فرودگاه مهرآباد تهران تشییع شد

 • بانو مینا زرساز از علی نور خدا شه دو عالم می گوید...

  4 بازدید

  سومین اجلاس جهانی شاعران هم سُرا و دومین نشست بزرگ جمعیت شاعران آزاد ایران در تاریخ13مرداد ماه سال جاری همزمان با میلاد فرخنده ی حضرت رضا(ع)دلیلی شد تا شاعران کشورمان از نقاط مختلف ایران دور هم جمع شده و حماسه ی96را بیافرینند.در این اجلاس شاعر خوب هَم سُرا سرکار بانو مینا زرساز شعر خود را در وصف حضرت علی(ع) قرائت نمودند که امیدواریم مقبول شما هم افتد.

 • بانو مهناز محمودی شاعری که از خلیج فارس سرود و گفت ...

  6 بازدید

  سومین اجلاس جهانی شاعران هم سُرا و دومین نشست بزرگ جمعیت شاعران آزاد ایران در تاریخ13مرداد ماه سال جاری همزمان با میلاد فرخنده ی حضرت رضا(ع)دلیلی شد تا شاعران کشورمان از نقاط مختلف ایران دور هم جمع شده و حماسه ی96را بیافرینند. در این اجلاس شاعر خوب هَم سُرا سرکار بانو مهناز محمودی شعر خود را قرائت نمودند و موجب تشویق حضار گردید که امیدواریم مقبول شما هم افتد. این کانال شعر خودتان است.

 • عاقبت چشم گدا لایق دیدار نشد را از سیروس بداغی بشنوید

  29 بازدید

  سومین اجلاس جهانی شاعران هم سُرا و دومین نشست بزرگ جمعیت شاعران آزاد ایران در تاریخ13مرداد ماه سال جاری همزمان با میلاد فرخنده ی حضرت رضا(ع)دلیلی شد تا شاعران کشورمان از نقاط مختلف ایران دور هم جمع شده و حماسه ی96را بیافرینند. در این اجلاس شاعر خوب هَم سُرا جناب آقای سیروس بداغی شعر خود را قرائت نمودند و موجب تشویق حضار گردید که امیدواریم مقبول شما هم افتد. این کانال شعر خودتان است. 21 شهریور

 • زیباترین صحنه سخنرانی ترامپ در سازمان ملل

  411 بازدید

  زیباترین صحنه سخنرانی ترامپ در سازمان ملل - لحظه ای که ترامپ هنگام صبحت علیه دولت ونزوئلا مکث کرد تا تشویقش کنند اما چند ثانیه ای طول کشید تا حضار متوجه منظورش شدند.

 • اظهارات ظریف در پایان نشست کمیسیون مشترک برجام

  13 بازدید

  اظهارات ظریف در پایان نشست کمیسیون مشترک برجام

 • نجات آهو از چنگ یوزپلنگ توسط میمون بابون..... !!!!

  272 بازدید

  نجات آهو از چنگ یوزپلنگ توسط میمون بابون.....!!!!

 • بازتاب هشتک ترامپ دهنت را ببند در جهان

  1,558 بازدید

  ترامپ در مقابله با ایران در سازمان ملل حرفهایی زد که بار دیگر بیشتر از هر چیز خودش را به زیر سئوال برد اما: نخست وزیر رژیم صهیونیستی سخنرانی ترامپ ضد ایران را شجاعانه ترین سخنرانی ایرادشده در سازمان ملل برشمرد و گفت توافق هسته ای با ایران باید اصلاح یا لغو شود.

 • زن و این همه بی رحم؟ بخش هایی از جنایات دولت میانمار

  313 بازدید

  رهبرانقلاب - زن و این همه بی رحم؟ بخش هایی از جنایات دولت میانمار و اهدای جایزه صلح نوبل به آنگ سان سو چی

 • خط مقدم داعش در کنار رود فرات هم اکنون

  101 بازدید

  گزارشی از خط مقدم نبرد با تروریست های داعش، اطراف رود فرات - لحظه شلیک داعشی ها سمت خبرنگار شبکه خبر

 • جنگل شده تاراج بدستور شغالان / تشبیه علی روح افزا

  63 بازدید

  سومین اجلاس جهانی شاعران هم سُرا و دومین نشست بزرگ جمعیت شاعران آزاد ایران در تاریخ13مرداد ماه سال جاری همزمان با میلاد فرخنده ی حضرت رضا(ع)دلیلی شد تا شاعران کشورمان از نقاط مختلف ایران دور هم جمع شده و حماسه ی96را بیافرینند. در این اجلاس شاعر خوب هَم سُرا جناب آقای علی روح افزا شعر خود را قرائت نمودند و موجب تشویق حضار گردید که امیدواریم مقبول شما هم افتد. این کانال شعر خودتان است.

 • کسیکه بازی دریا پذیردقاتلش موج است بیان الله یارخادمیان

  27 بازدید

  سومین اجلاس جهانی شاعران هم سُرا و دومین نشست بزرگ جمعیت شاعران آزاد ایران در تاریخ13مرداد ماه سال جاری همزمان با میلاد فرخنده ی حضرت رضا(ع)دلیلی شد تا شاعران کشورمان از نقاط مختلف ایران دور هم جمع شده و حماسه ی96را بیافرینند. در این اجلاس شاعر خوب هَم سُرا جناب آقای اللهیار خادمیان شعر خود را قرائت نمودند و موجب تشویق حضار گردید که امیدواریم مقبول شما هم افتد. این کانال شعر خودتان است.

 • سهمم از جنگ کودکی ها بود / تقدیمی شاعر داوود داشی

  43 بازدید

  سومین اجلاس جهانی شاعران هم سُرا و دومین نشست بزرگ جمعیت شاعران آزاد ایران در تاریخ13مرداد ماه سال جاری همزمان با میلاد فرخنده ی حضرت رضا(ع)دلیلی شد تا شاعران کشورمان از نقاط مختلف ایران دور هم جمع شده و حماسه ی96را بیافرینند. در این اجلاس شاعر خوب هَم سُرا جناب آقای داوود داشی شعر خود را قرائت نمودند و موجب تشویق حضار گردید که امیدواریم مقبول شما هم افتد. این کانال شعر خودتان است.

 • بیا بشکن تفنگت را شعری است از شاعر آرش سیستانی

  34 بازدید

  سومین اجلاس جهانی شاعران هم سُرا و دومین نشست بزرگ جمعیت شاعران آزاد ایران در تاریخ13مرداد ماه سال جاری همزمان با میلاد فرخنده ی حضرت رضا(ع)دلیلی شد تا شاعران کشورمان از نقاط مختلف ایران دور هم جمع شده و حماسه ی96را بیافرینند. در این اجلاس شاعر خوب هَم سُرا جناب آقای آرش سیستانی شعر خود را قرائت نمودند و موجب تشویق حضار گردید که امیدواریم مقبول شما هم افتد. این کانال شعر خودتان است.

 • همه پشت نقابی در فریب دیگران امّا شعر بانو رها رحیمی

  35 بازدید

  سومین اجلاس جهانی شاعران هم سُرا و دومین نشست بزرگ جمعیت شاعران آزاد ایران در تاریخ13مرداد ماه سال جاری همزمان با میلاد فرخنده ی حضرت رضا(ع)دلیلی شد تا شاعران کشورمان از نقاط مختلف ایران دور هم جمع شده و حماسه ی96را بیافرینند. در این اجلاس شاعر خوب هَم سُرا سرکار بانو رها رحیمی شعر خود را قرائت نمودند و موجب تشویق حضار گردید که امیدواریم مقبول شما هم افتد. این کانال شعر خودتان است.

 • پروردگارایک جهان درانتظاراست اهدایی شاعر الیاس امیرحسنی

  18 بازدید

  سومین اجلاس جهانی شاعران هم سُرا و دومین نشست بزرگ جمعیت شاعران آزاد ایران در تاریخ13مرداد ماه سال جاری همزمان با میلاد فرخنده ی حضرت رضا(ع)دلیلی شد تا شاعران کشورمان از نقاط مختلف ایران دور هم جمع شده و حماسه ی96را بیافرینند. در این اجلاس شاعر خوب هَم سُرا جناب آقای الیاس امیرحسنی شعر خود را قرائت نمودند و موجب تشویق حضار گردید که امیدواریم مقبول شما هم افتد. این کانال شعر خودتان است.

 • بخوان عجل لولیّک الفرج تا برسد تقدیمی شاعر آذری فر

  28 بازدید

  سومین اجلاس جهانی شاعران هم سُرا و دومین نشست بزرگ جمعیت شاعران آزاد ایران در تاریخ13مرداد ماه سال جاری همزمان با میلاد فرخنده ی حضرت رضا(ع)دلیلی شد تا شاعران کشورمان از نقاط مختلف ایران دور هم جمع شده و حماسه ی96را بیافرینند. در این اجلاس شاعر خوب هَم سُرا سرکار بانو آرزو آذری فر شعر خود را قرائت نمودند و موجب تشویق حضار گردید که امیدواریم مقبول شما هم افتد. این کانال شعر خودتان است.

 • از فریبستان دلگیر هوس دل کنده ام را استاد شبدیز خواندند

  30 بازدید

  سومین اجلاس جهانی شاعران هم سُرا و دومین نشست بزرگ جمعیت شاعران آزاد ایران در تاریخ13مرداد ماه سال جاری همزمان با میلاد فرخنده ی حضرت رضا(ع)دلیلی شد تا شاعران کشورمان از نقاط مختلف ایران دور هم جمع شده و حماسه ی96را بیافرینند. در این اجلاس شاعر خوب هَم سُرا جناب آقای حسن اسدی با تخلص شبدیز شعر خود را قرائت نمودند و موجب تشویق حضار گردید که امیدواریم مقبول شما هم افتد. این کانال شعر خودتان است.

 • خودم کردم که لعنت بر خودم باد از زبان شاعر بلوچستانی

  61 بازدید

  سومین اجلاس جهانی شاعران هم سُرا و دومین نشست بزرگ جمعیت شاعران آزاد ایران در تاریخ13مرداد ماه سال جاری همزمان با میلاد فرخنده ی حضرت رضا(ع)دلیلی شد تا شاعران کشورمان از نقاط مختلف ایران دور هم جمع شده و حماسه ی96را بیافرینند. در این اجلاس شاعر خوب هَم سُرا و بلوچستانی جناب آقای محمد یاسین جلالزهی شعر خود را قرائت نمودند و موجب تشویق حضار گردید که امیدواریم مقبول شما هم افتد. این کانال خودتان است.

 • آخرین بوسه ، بوسه ی پدر بر پای پسرش ...

  115 بازدید

  این آخرین بوسه ای بود که پدر شهید بابایی بر پاهای پسرش زد و تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل ...

 • استتار وحیات زندگی درصحرای گرم وسوزان مارو سایر حیوانات

  25 بازدید

  آنچه در آسمانها و زمین وجود دارد ، جملگی آثاری از وجود خالقی حکایت میکنند که دارای قدرت و شعور مطلقی است که ما نمی توانیم او را با این جسم مادی ببینیم ، اما میتوانیم در آثارش او را بجوئیم. قیاس مع الفارقی وجود دارد اما برای فهم افرادی چون این حقیر خوب است. تابلوی لبخند ژوکند را خیلی ها بدون اینکه لئوناردو داوینچی را ببینند ، دیده و هنرمندش را شناخته اند. پس حتی خودشناسی ، خدا شناسی است.