در حال بارگذاری
 • 66
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 70.4هزار
  بازدید

زبانسرا بوشهر

موسسه فرهنگی آموزشی زبانسرا بوشهر - آموزش زبان انگلیسی به صورت تخصصی از سن 4 سال تا دوره های پیشرفته مانند آیلتس و تافل و ...

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

موسسه فرهنگی آموزشی زبانسرا بوشهر - آموزش زبان انگلیسی به صورت تخصصی از سن 4 سال تا دوره های پیشرفته مانند آیلتس و تافل و ...

 • 66
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 70.4هزار
  بازدید
Loading...

همه ویدیو ها

 • تبریک روز معلم

  224 بازدید

  این ویدئو تبریک روز معلم توسط خانم مارال ممسنی به نیابت از زبان آموزان زبانسرا بوشهر به اساتید موسسه می باشد.

 • زنده باد خلیج همیشه فارس

  56 بازدید

  در طول تاریخ، گستره نیلگون خلیج فارس همواره تحت حاكمیت بلامنازع پارسیان بوده. خلیج فارس همواره برای ما ارزشمندترین سرمایه و والاترین میراث نیاكان ماست كه به ما رسیده است زنده باد خلیج همیشه فارس •با تشكر از آقای سلیمانی، استاد بزرگوار زبانسرا بوشهر

 • روز امنیت حمل و نقل ...

  91 بازدید

  به بهانه روز امنیت حمل و نقل ... كمی بیشتر تأمل كنیم، باشد كه درد كمتری تحمل كنیم؛ افزایش آگاهی موثرترین راه پیشگیری و كاهش معضلات اجتماعی و فرهنگی. [با تشكر از اقای ایمان دشتی زاده و خانم امیری از اساتید زبانسرا بوشهر]

 • دوره ی تربیت مدرس TTC

  175 بازدید

  بسیارند افرادی که دانش زبانی لازم برای تدریس را دارا می باشند اما با روشهای صحیح و کاربردی زبان آشنایی نداشته و در انتقال صحیح مطالب به زبان آموزان عاجزند . در این دوره داوطلبان با اصول و روش صحیح تدریس آشنا شده، و علاوه بر آشنایی با تئوری های تدریس به صورت عملی و در قالب observe (مشاهده کلاسهای اساتید مجرب)روشهای صحیح تدریس را فرا میگیرند.

 • آموزش ثبت نام زبانسرا

  812 بازدید

  آموزش ثبت نام در سایت زبانسرا بوشهر www.zabansara.ir

 • نمایش عروسکی با موضوع باب اسفنجی گرسنه می شود.

  2,027 بازدید

  نمایش عروسکی با موضوع باب اسفنجی گرسنه میشود در روزهای 14 و 15 بهمن ماه با استقبال بیش از 300 زبان آموز کودک و نوجوان در 4 سانس برگزار شد. این نمایش دارای سه شخصیت باب اسفنجی، شنل قرمزی و گربه نره بود که به صورت شاد و موزیکال این نمایش را اجرا کردند. همچنین این نمایش با استقبال جمع کثیری از والدین مواجه شد. در آخر زبان آموزان در مسابقه ی مهیج پانتومیم شرکت کردند و به رقابت پرداختند.

 • جلسه بحث آزاد و برد گیم 30 دی ماه 1395

  423 بازدید

  جلسه بحث آزاد و برد گیم در تاریخ 30 دی ماه 1395 در محل کافه وطن همچون قبل با استقبال بسیار خوب زبان آموزان برگزارشد. این برنامه در دو نوبت با میزبانی استاد حامد نسترن و حضور جمعی از اساتید و پرسنل به اجرا در آمد. موضوع بحث "انتقام" بود که در ابتدا برنامه با بحث در مورد این موضوع شروع شد و سپس در ادامه زبان اموزان شرکت کننده با هم در بازی دالیز به رقابت پرداختند.

 • آگهی استخدام طراح و گرافیست

  145 بازدید

  با سابقه، آشنا با زبان انگلیسی جهت کسب اطلاعات بیشتر به واحد مرکزی زبانسرا مراجعه کرده و یا با شماره تلفن 0773141 (داخلی22) تماس حاصل فرمایید.

 • جلسه بحث آزاد با موضوع خانواده مدرن، سنت و مدرنیته

  214 بازدید

  جلسه بحث آزاد با موضوع خانواده مدرن، سنت و مدرنیته در تاریخ 16 دی ماه 1395 به میزبانی جناب آقای زارع و سرکار خانم ستوده و همچنین حضور افتخاری جناب آقای نجار باشی مدیرعامل محترم و جمعی از اساتید فرهیخته موسسه زبانسرا در دو سانس (9 تا 10:45 و 11 تا 12:45) همچون جلسات پیشین پرشور و هیجان برگزار شد. و همچنین زبان آموزان ضمن بحث درباره ی موضوع مشخص شده، به رقابت در بازی دارت پرداختند.

 • برگزاری نمایش عروسکی با موضوع ننه سرما و مهمان ویژه

  575 بازدید

  زبانسرا بوشهر-واحد روابط عمومی: نمایش عروسکی با موضوع (ننه سرما و مهمان ویژه) برگزار شد. همچنین این نمایش در 7 سانس با حضور پر شور بیش از 500 زبان آموز کودک و نوجوان و دانش آموزان چندی از مدارس استان به نمایش در آمد. این نمایش با حضور گرم و مورد استقبال بی نظیر والدین،اساتید،مدیران و مدیر عامل موسسه قرار گرفت.

 • افتتاح واحد جدید کتابسرا

  96 بازدید

  به گزارش واحد روابط عمومی زبانسرا، در تاریخ چهارشنبه 1 دی 1395 و در حضور جمعی از مدیران و کارکنان موسسه، واحد مركزی کتابسرا افتتاح گردید. بدین ترتیب شعبه ی جدید و مركزی كتابسرا كه برای اولین بار در استان بوشهر با تمركز ویژه بر روی بازی های فكری، بازی های مختص كودكان و گروه های سنی مختلف تا بزرگسال، و سرگرمی های گوناگون بنا گذاشته شده، بدست مدیرعامل محترم زبانسرا، جناب آقای نجار باشی افتتاح گردید.

 • یلدا مبارک

  170 بازدید

  Yalda, which means birth, is also referred to as Shab-e Chelleh, a celebration of winter solstice on December 21--the last night of fall and the longest night of the year.

 • جشن روز زبان آموزان برتر در ترم پاییز 2

  384 بازدید

  به گزارش روابط عمومی، در راستای سیاست های كلان آموزشی موسسه، در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 2 و 3 آذر 1395، با حضور مجزای مدیران موسسه در کلیه ی 5 واحد آموزشی زبانسرا و تك به تك كلاس های درس، از زبان آموزان برتر ترم تحصیلی پیشین (پاییز 1) با اهدا بن خرید کتاب به عنوان هدیه و نشان افتخار به عنوان یادبود در كلاس های آنها و در حضور اساتید ایشان و دیگر زبان آموزان تجلیل به عمل آمد.

 • بحث آزاد و برد گیم پنجشنبه 6 آبان

  184 بازدید

  برنامه برد گیم این هفته مورخ پنج شنبه ششم آبان ماه همچون قبل در کافه وطن با استقبال بسیار خوب زبان آموزان برگزارشد. این برنامه در دو سانس با مجری گری استاد حامد نسترن به اجرا در آمد. موضوع بحث "حسادت" بود که در ابتدا برنامه با بحث در مورد این موضوع شروع شد و سپس در ادامه زبان اموزان شرکت کننده با هم در مسابقه ای مهیج به رقابت پرداختند تا سرانجام برنده نهایی انتخاب شد.

 • گزارش تصویری جلسه بحث ازاد با موضوع عشق های گذرا (آبکی)

  313 بازدید

  جلسه بحث آزاد با موضوع Puppy Love (عشق های گذرا/آبکی/عروسکی) با حضور تعداد کثیری از زبان آموزان نخبه و مشتاق، با همراهی اساتید دهقانی، سلیمانی، نسترن، زارع،بهلولی و طوافی آزاد در دو سانس ( 9 الی 10:45 و 11 الی 12:45) با پویایی هر چه تمام برگزار شد.

 • برگزاری آزمون شبیه سازی آیلتس شهریور95

  202 بازدید

  به گزارش روابط عمومی زبانسرا بوشهر روز پنجشنبه 18 شهریورماه 1395 آزمون شبیه سازی آیلتس با حضور جناب آقای عبداللهی مدیر آموزش و سرکار خانم ستوده سرپرست آموزش و با اجرای استاد حامد نسترن برگزار شد.

 • نمایش عروسکی با موضوع فعالیت های تابستانی

  1,025 بازدید

  به گزارش گروه آموزشی تفریحی (Edutainment) زبانسرا بوشهر نمایش عروسکی با حضور عروسک محبوب، باب اسفنجی با موضوع فعالیت های تابستانی روز جمعه 29 مرداد در محل زبانسرا واحد تخصصی کودکان و نوجوانان اجرا شد. این نمایش با هنرنمایی میعاد مهندسی، شمیم نجارباشی و خانم زارع زاده و با حضور مدیر واحد آموزش خانم ستوده در 3 سانس برگزار شد که مورد استقبال زبان آموزان قرار گرفت.

 • برد گیم در کافه وطن (Board game)

  470 بازدید

  زبانسرا برای ایجاد محیطی پرهیجان و شاد برای زبان اموزان خود اقدام به اجرای برنامه ای جدید با نام "Board Game" نموده است، که 14 مرداد اولین دوره آن برگزارشد این برنامه شامل دو قسمت بود: بحث آزاد و مسابقه. استاد حامد نسترن برنامه را با بحث در مورد موضوع خلاقیت شروع کرد. قسمت دوم برنامه مسابقه بود که 36 شرکت کننده باید در بازی با عنوان "پنتاگو" شرکت میکردند. برنده ی این مسابقه خانم فردوس علوی شدند

 • جلسه ضمن خدمت کارکنان اداری و آموزشی موسسه زبانسرابوشهر

  316 بازدید

  به گزارش واحد آموزش و روابط عمومی كارگاه آموزشی (TDP) ویژه اساتید با موضوع " Do's and Don'ts in Teaching Listening" و كارگاه آموزشی ویژه مدیران و كارمندان با موضوع "CEFR" یا " چهارچوب مرجع مشترك اروپا برای آموزش زبان" برگزار گردید.(ترم تابستان 1)

 • دوره ی آموزشی Exact begginer

  169 بازدید

  دوره پیشنیاز این دوره با هدف آماده سازی زبان آموزان نوجوان و بزرگسال جهت ورود به دو دوره اصلی ACC و TCC می باشد.در این دوره به زبان آموزان محترم حروف الفبا، اعداد و جملات ساده جهت محاوره آموزش داده می شود. جامعه ی هدف این دوره زبان آموزان نوجوان و بزرگسال می باشد. در این دوره کتابچه ی مخصوص زبانسرا که برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است در طول دو ترم تدریس میشود. "ویژه سنین 14 سال به بالا"

 • تصاویر همایش ملی توسعه حرفه ای دبیران زبان انگلیسی

  86 بازدید

  این همایش با مشارکت دانشکاه فرهنگیان و زبانسرا بوشهر توسط پروفسور جک سی ریچاردز، موسی ساموئل و جولیانا عثمان برگزار شد.

 • کارگاه بحث آزاد با موضوعیت "حریم خصوصی"

  477 بازدید

  جلسه بحث آزاد با موضوع Invasion of privacy امروز پنجشنبه 25 تیر در محل واحد تخصصی بزرگسالان با اجرای خانم فرانک دهقانی و خانم فاطمه کشتکار با حضور مدیر آموزش خانم ستوده در دو سانس برگزار شد. همچنین گروه موسیقی زبانسرا در این جلسه هنرنمایی کردند.

 • جشن روز زبان آموز برتر ترم تابستان 1

  315 بازدید

  به گزارش روابط عمومی زبانسرا بوشهر در تاریخ 22 تیر 1395 مدیران ستادی زبانسرا با حضوردر کلیه ی واحدهای آموزشی زبانسرا از زبان آموزان برتر ترم بهار 2 با اهدا کارت و نشان زبان آموز برتر و بن خرید کتاب تجلیل نمودند.

 • How to write in cursive-Howcast

  241 بازدید

  It's easier and faster to write with a cursive handwriting as well as making your texts more eye-catching.It's gonna be easy if you pay enough attention.

 • How to write in cursive

  216 بازدید

  It's easier and faster to write with a cursive handwriting as well as making your texts more eye-catching.It's gonna be easy if you pay enough attention.

 • How to Learn Cursive Handwriting in easy way

  233 بازدید

  It's easier and faster to write with a cursive handwriting as well as making your texts more eye-catching.It's gonna be easy if you pay enough attention.

 • اجرای گروه موسیقی زبانسرا بوشهر در جشن فارغ التحصیلی 94

  1,341 بازدید

  اجرای 3 تراک ساخته شده توسط گروه موسیقی زبانسرا خواننده شاهین زارعی-همخوان ها:شبنم زارعی-کاخن:میعاد مهندسی-فلوت:مریم کرمی- گیتار:سروش دشتی و ارمیا آرامون،گیتار الکتریک: میلاد کشانی

 • دوره ی نوجوانان TCC

  95 بازدید

  این دوره ویژه سنین 14 تا 16 سال میباشد.ادامه ی توضیحات در ویدئو مشاهده کنید.