در حال بارگذاری

زبانسرا بوشهر

موسسه فرهنگی آموزشی زبانسرا بوشهر - آموزش زبان انگلیسی به صورت تخصصی از سن 4 سال تا دوره های پیشرفته مانند آیلتس و تافل و ...
+ دنبال کردن58
برای دنبال کردن کانال "زبانسرا بوشهر" و استفاده از سایر در سایت عضو و یا وارد شوید.
بازدید همه ویدیوها: 42,985
Loading...

همه ویدیو ها

 • آگهی استخدام طراح و گرافیست

  73 بازدید
  -
  23 دی 95

  با سابقه، آشنا با زبان انگلیسی جهت کسب اطلاعات بیشتر به واحد مرکزی زبانسرا مراجعه کرده و یا با شماره تلفن 0773141 (داخلی22) تماس حاصل فرمایید.

 • جلسه بحث آزاد با موضوع خانواده مدرن، سنت و مدرنیته

  41 بازدید
  -
  22 دی 95

  جلسه بحث آزاد با موضوع خانواده مدرن، سنت و مدرنیته در تاریخ 16 دی ماه 1395 به میزبانی جناب آقای زارع و سرکار خانم ستوده و همچنین حضور افتخاری جناب آقای نجار باشی مدیرعامل محترم و جمعی از اساتید فرهیخته موسسه زبانسرا در دو سانس (9 تا 10:45 و 11 تا 12:45) همچون جلسات پیشین پرشور و هیجان برگزار شد. و همچنین زبان آموزان ضمن بحث درباره ی موضوع مشخص شده، به رقابت در بازی دارت پرداختند.

 • برگزاری نمایش عروسکی با موضوع ننه سرما و مهمان ویژه

  257 بازدید
  -
  7 دی 95

  زبانسرا بوشهر-واحد روابط عمومی: نمایش عروسکی با موضوع (ننه سرما و مهمان ویژه) برگزار شد. همچنین این نمایش در 7 سانس با حضور پر شور بیش از 500 زبان آموز کودک و نوجوان و دانش آموزان چندی از مدارس استان به نمایش در آمد. این نمایش با حضور گرم و مورد استقبال بی نظیر والدین،اساتید،مدیران و مدیر عامل موسسه قرار گرفت.

 • افتتاح واحد جدید کتابسرا

  39 بازدید
  -
  7 دی 95

  به گزارش واحد روابط عمومی زبانسرا، در تاریخ چهارشنبه 1 دی 1395 و در حضور جمعی از مدیران و کارکنان موسسه، واحد مركزی کتابسرا افتتاح گردید. بدین ترتیب شعبه ی جدید و مركزی كتابسرا كه برای اولین بار در استان بوشهر با تمركز ویژه بر روی بازی های فكری، بازی های مختص كودكان و گروه های سنی مختلف تا بزرگسال، و سرگرمی های گوناگون بنا گذاشته شده، بدست مدیرعامل محترم زبانسرا، جناب آقای نجار باشی افتتاح گردید.

 • یلدا مبارک

  139 بازدید
  -
  30 آذر 95

  Yalda, which means birth, is also referred to as Shab-e Chelleh, a celebration of winter solstice on December 21--the last night of fall and the longest night of the year.

 • جشن روز زبان آموزان برتر در ترم پاییز 2

  242 بازدید
  -
  16 آذر 95

  به گزارش روابط عمومی، در راستای سیاست های كلان آموزشی موسسه، در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 2 و 3 آذر 1395، با حضور مجزای مدیران موسسه در کلیه ی 5 واحد آموزشی زبانسرا و تك به تك كلاس های درس، از زبان آموزان برتر ترم تحصیلی پیشین (پاییز 1) با اهدا بن خرید کتاب به عنوان هدیه و نشان افتخار به عنوان یادبود در كلاس های آنها و در حضور اساتید ایشان و دیگر زبان آموزان تجلیل به عمل آمد.

 • بحث آزاد و برد گیم پنجشنبه 6 آبان

  100 بازدید
  -
  9 آبان 95

  برنامه برد گیم این هفته مورخ پنج شنبه ششم آبان ماه همچون قبل در کافه وطن با استقبال بسیار خوب زبان آموزان برگزارشد. این برنامه در دو سانس با مجری گری استاد حامد نسترن به اجرا در آمد. موضوع بحث "حسادت" بود که در ابتدا برنامه با بحث در مورد این موضوع شروع شد و سپس در ادامه زبان اموزان شرکت کننده با هم در مسابقه ای مهیج به رقابت پرداختند تا سرانجام برنده نهایی انتخاب شد.

 • گزارش تصویری جلسه بحث ازاد با موضوع عشق های گذرا (آبکی)

  190 بازدید
  -
  17 مهر 95

  جلسه بحث آزاد با موضوع Puppy Love (عشق های گذرا/آبکی/عروسکی) با حضور تعداد کثیری از زبان آموزان نخبه و مشتاق، با همراهی اساتید دهقانی، سلیمانی، نسترن، زارع،بهلولی و طوافی آزاد در دو سانس ( 9 الی 10:45 و 11 الی 12:45) با پویایی هر چه تمام برگزار شد.

 • برگزاری آزمون شبیه سازی آیلتس شهریور95

  115 بازدید
  -
  27 شهریور 95

  به گزارش روابط عمومی زبانسرا بوشهر روز پنجشنبه 18 شهریورماه 1395 آزمون شبیه سازی آیلتس با حضور جناب آقای عبداللهی مدیر آموزش و سرکار خانم ستوده سرپرست آموزش و با اجرای استاد حامد نسترن برگزار شد.

 • نمایش عروسکی با موضوع فعالیت های تابستانی

  513 بازدید
  -
  7 شهریور 95

  به گزارش گروه آموزشی تفریحی (Edutainment) زبانسرا بوشهر نمایش عروسکی با حضور عروسک محبوب، باب اسفنجی با موضوع فعالیت های تابستانی روز جمعه 29 مرداد در محل زبانسرا واحد تخصصی کودکان و نوجوانان اجرا شد. این نمایش با هنرنمایی میعاد مهندسی، شمیم نجارباشی و خانم زارع زاده و با حضور مدیر واحد آموزش خانم ستوده در 3 سانس برگزار شد که مورد استقبال زبان آموزان قرار گرفت.

 • برد گیم در کافه وطن (Board game)

  366 بازدید
  -
  15 مرداد 95

  زبانسرا برای ایجاد محیطی پرهیجان و شاد برای زبان اموزان خود اقدام به اجرای برنامه ای جدید با نام "Board Game" نموده است، که 14 مرداد اولین دوره آن برگزارشد این برنامه شامل دو قسمت بود: بحث آزاد و مسابقه. استاد حامد نسترن برنامه را با بحث در مورد موضوع خلاقیت شروع کرد. قسمت دوم برنامه مسابقه بود که 36 شرکت کننده باید در بازی با عنوان "پنتاگو" شرکت میکردند. برنده ی این مسابقه خانم فردوس علوی شدند

 • جلسه ضمن خدمت کارکنان اداری و آموزشی موسسه زبانسرابوشهر

  235 بازدید
  -
  3 مرداد 95

  به گزارش واحد آموزش و روابط عمومی كارگاه آموزشی (TDP) ویژه اساتید با موضوع " Do's and Don'ts in Teaching Listening" و كارگاه آموزشی ویژه مدیران و كارمندان با موضوع "CEFR" یا " چهارچوب مرجع مشترك اروپا برای آموزش زبان" برگزار گردید.(ترم تابستان 1)

 • دوره ی آموزشی Exact begginer

  126 بازدید
  -
  3 مرداد 95

  دوره پیشنیاز این دوره با هدف آماده سازی زبان آموزان نوجوان و بزرگسال جهت ورود به دو دوره اصلی ACC و TCC می باشد.در این دوره به زبان آموزان محترم حروف الفبا، اعداد و جملات ساده جهت محاوره آموزش داده می شود. جامعه ی هدف این دوره زبان آموزان نوجوان و بزرگسال می باشد. در این دوره کتابچه ی مخصوص زبانسرا که برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است در طول دو ترم تدریس میشود. "ویژه سنین 14 سال به بالا"

 • تصاویر همایش ملی توسعه حرفه ای دبیران زبان انگلیسی

  53 بازدید
  -
  3 مرداد 95

  این همایش با مشارکت دانشکاه فرهنگیان و زبانسرا بوشهر توسط پروفسور جک سی ریچاردز، موسی ساموئل و جولیانا عثمان برگزار شد.

 • کارگاه بحث آزاد با موضوعیت "حریم خصوصی"

  369 بازدید
  -
  3 مرداد 95

  جلسه بحث آزاد با موضوع Invasion of privacy امروز پنجشنبه 25 تیر در محل واحد تخصصی بزرگسالان با اجرای خانم فرانک دهقانی و خانم فاطمه کشتکار با حضور مدیر آموزش خانم ستوده در دو سانس برگزار شد. همچنین گروه موسیقی زبانسرا در این جلسه هنرنمایی کردند.

 • جشن روز زبان آموز برتر ترم تابستان 1

  218 بازدید
  -
  3 مرداد 95

  به گزارش روابط عمومی زبانسرا بوشهر در تاریخ 22 تیر 1395 مدیران ستادی زبانسرا با حضوردر کلیه ی واحدهای آموزشی زبانسرا از زبان آموزان برتر ترم بهار 2 با اهدا کارت و نشان زبان آموز برتر و بن خرید کتاب تجلیل نمودند.

 • How to write in cursive-Howcast

  119 بازدید
  -
  20 تیر 95

  It's easier and faster to write with a cursive handwriting as well as making your texts more eye-catching.It's gonna be easy if you pay enough attention.

 • How to write in cursive

  137 بازدید
  -
  20 تیر 95

  It's easier and faster to write with a cursive handwriting as well as making your texts more eye-catching.It's gonna be easy if you pay enough attention.

 • How to Learn Cursive Handwriting in easy way

  144 بازدید
  -
  20 تیر 95

  It's easier and faster to write with a cursive handwriting as well as making your texts more eye-catching.It's gonna be easy if you pay enough attention.

 • اجرای گروه موسیقی زبانسرا بوشهر در جشن فارغ التحصیلی 94

  1,078 بازدید
  -
  30 خرداد 95

  اجرای 3 تراک ساخته شده توسط گروه موسیقی زبانسرا خواننده شاهین زارعی-همخوان ها:شبنم زارعی-کاخن:میعاد مهندسی-فلوت:مریم کرمی- گیتار:سروش دشتی و ارمیا آرامون،گیتار الکتریک: میلاد کشانی

 • دوره ی نوجوانان TCC

  70 بازدید
  -
  25 خرداد 95

  این دوره ویژه سنین 14 تا 16 سال میباشد.ادامه ی توضیحات در ویدئو مشاهده کنید.

 • تصاویر دومین جشن بزرگ فارغ التحصیلان زبانسرا بوشهر

  651 بازدید
  -
  11 خرداد 95

  تصاویر در ویدئو مربوط به دومین جشن بزرگ فارغ التحصیلان زبانسرا بوشهر با حضور پروفسور جک سی ریچاردز، موسس ساموئل و جولیانا عثمان که در 19 اسفندماه 1394 برگزار شد میباشد.

 • Try it on my own - Whitney Houston

  426 بازدید
  -
  8 خرداد 95

  Artist: Whitney Houston Album: Just Whitney Released: 2002

 • maybe

  111 بازدید
  -
  8 خرداد 95

  maybe by king

 • If Ever You're In My Arms Again - Peabo Bryson

  89 بازدید
  -
  8 خرداد 95

  Artist: Peabo Bryson Album: Straight from the Heart Released: 1984

 • Always by Atlantic Starr

  93 بازدید
  -
  8 خرداد 95

  "Always" is ballad song by American recording R

 • When I Say I Do by Matthew West

  66 بازدید
  -
  8 خرداد 95

  Artist: Matthew West Album: Hold You Up Released: 2010

 • Miss You More

  72 بازدید
  -
  8 خرداد 95

  Miss You More

 • A Mother's Song - The perfect mother son wedding dance

  140 بازدید
  -
  8 خرداد 95

  A Mother's Song - The perfect mother son wedding dance song!