در حال بارگذاری
 • 1
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 5.1هزار
  بازدید

آتش نشانی رشت

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

 • 1
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 5.1هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • هنگام زلزله در مکان های امن پناه بگیرید

  47 بازدید

  در زلزله های مهیبی که از گذشته تا کنون آمده بسیاری از هم وطنانمان جان خود را از دست داده اند و هنوز هم زلزله می تواند یکی ازپرخطرترین بلایای طبیعی باشد.قبل ازهر کاری درهر محلی که هستید باید آرامش خود را حفظ کنید. زمان زلزله یادتان باشد باید از پنجره ها و کمد ها دوری کنید. اگر میز ناهارخوری، میز تحریر و یا تخت خواب دارید در زیر آنها پناه بگیرید تا آوار برسرشما فرو نریزدو پایه هارامحکم بگیرید و...

 • هنگام زلزله هجوم = آسیب

  47 بازدید

  اگر هنگام زلزله داخل در داخل ساختمان هستید: از پنجره ها، کمدهای بزرگ، شومینه و همچنین اشیای سنگین که ممکن است بر روی شما سقوط کنند، دوری کنید - زیر میز ناهارخوری یا میز تحریر پناه بگیرید و پایه های آنها را با دستانتان محکم بگیرید - اگر در مجتمع مسکونی زندگی می کنید در هنگام لرزش بسمت بیرون یا پایین راه پله ها ندوید چون ممکن است در اثر افتادن یاپرتاب اشیا به شما آسیب برسد - از آشپزخانه که در هنگام زلزله یکی از خطرناک ترین مکان ها محسوب می شود دوری کنید

 • شماره 125 را به خاطر بسپاریم

  21 بازدید

  شماره تلفن 125 را همه می شناسند و متعلق به سازمان آتش نشانی است. درصورت آتش سوزی، حوادث، اتفاقات عجیب و غریب و هر گونه امداد نجاتی می توانید از این شماره استفاده کنید. “این سازمان تقاضا دارد تنها در موارد ضروری و حاد با این مرکز تماس گرفته و در غیر این صورت وقت و شماره این سازمان را بیهوده هدر نداده و اشغال نکنید.”

 • این یک تبلیغ نیست/ هشدار ایمنی است

  22 بازدید

  گرمای بخاری همیشه لذت بخش نیست و به خصوص بخاری های گازی حوادث تلخی را در صورت رعایت نکردن ایمنی در پی دارند. در چند سال اخیر حوادث تلخی از مرگ هموطنان عزیزمان بر اثر استنشاق گاز و عدم رعایت نکات ایمنی در نصب بخاری گازی شاهد بوده ایم. این ویدیو را برای دوستان خود ارسال کنید

 • قاتل نامریی را بشناسیم

  18 بازدید

  در نیمه دوم سال به دلیل سرد شدن هوا و افزایش استفاده از لوازم گرما زا و بی احتیاطی در زمینه استفاده از بخاری های معیوب و همچنین رعایت نکردن اصول ایمنی شاهد افزایش مرگ ها به این طریق هستیم و گاهی می بینیم حتی در یک خانواده چندین عضو آن، دیگر از خواب شبانه برنمی خیزند و دچار گاز گرفتگی می شوند، با یک بی احتیاطی کوچک به راحتی به کام مرگ کشیده می شوند.

 • انفجار گاز در رشت دو بانوی جوان را راهی بیمارستان کرد

  93 بازدید

  ۱۲۵رشت_این حادثه در ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه شنبه ۵ آبان ۹۷ به مرکز ستاد فرماندهی ۱۲۵ آتش نشانی رشت اطلاع داده شد. شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت از اعزام ۱۸ آتش نشان و افسر ارشد آتش نشانی بهمراه ۶ دستگاه خودروی اطفایی به محل حادثه واقع در بلوار امام خمینی (ره) کوچه عاشوری، کوچه وحدت یک خبر داد. وی با اشاره به نشت گاز شهری از داخل یکباب منزل ویلایی، افزود: در زمان ورود و روشن شدن کلید برق توسط بانوی ۲۱ ساله انفجار توام با آتش سوزی خفیف رخ داد.

 • مراسم بدرقه آتش نشانان به کربلای معلی

  26 بازدید

  ۱۲۵ رشت- صبح امروز سه شنبه ۲۵ مهرماه مراسم بدرقه نیروهای پشتیبانی، تدارکات و اعزام تجهیزات ستاد اربعین شهرداری رشت به کربلای معلی در گلزار شهدای رشت برگزار شد. همین گزارش حاکی است: ۶ تن از آتش نشان بهمراه یکدستگاه خودروی اطفایی و نجات نیز در کاروان اعزامی حضور دارند تا با توجه به اهدای چندین دستگاه خاموش کننده دستی به موکب های مستقر در کربلای معلی، سعی خواهند داشت تا در کنار اجرای مباحث مرتبط با ایمنی و آتش نشانی نسبت به امر آموزش، بازدید های ایمنی موکب ها ، امداد و نجات ،امدادرسانی به زائرین و... نیز

 • حضور و نام آوری آتش نشان شهر باران در تیم هیت کاراته گیلان

  71 بازدید

  125 رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبرروابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، تیم هیت کاراته گیلان در سوپر لیگ کاراته بزرگسالان به مربی گری محمد قاسمی آتش نشان شهر باران در نخستین هفته لیگ که به میزبانی تهران بزرگ و در سالن قدیربرگزارشد حضور داشتند. همین گزارش حاکی است: خوشبختانه نیما شافعی دیگر آتش نشان حاضر در این لیگ توانست با برتری بر حریفان خود در نخستین دیدار در وزن 84- به برتری دست یافت. گفتنی است: هفته دوم لیگ در آذر ماه سال جاری در همان مکان برگزار می شود.

 • تلاش آتش نشانان در پی واژگونی خودرو در بلوار شهید حبیب زاده / شهر رشت

  37 بازدید

  125 رشت- این حادثه در ساعت 0003 نیمه شب چهارشنبه 18 مهر 97 به مركز ستاد فرماندهی 125 آتش نشانی رشت اطلاع داده شد. گفتنی است: این حادثه كه بعللی رخ داده بود موجبات واژگونی خودروی ال 90 را فراهم كرد. آتش نشانانم سریعا نسبت به ایمن سازی محل حادثه و همچنین اتخاذ تدابیر ایمنی و انتقال خودرو به مكان امن با همكاری جند تن از شهروندان اقدام نمودند. خوشبختانه این حادثه آسیب جانی نداشت.

 • آتش سوزی خانه ویلایی در نقره دشت/رشت

  74 بازدید

  آتش سوزی خانه ویلایی در نقره دشت این حادثه در ساعت۸:۳۹ روز دوشنبه 16 مهر 97 به مركز ستاد فرماندهی 125 آتش نشانی رشت اطلاع داده شد. ۳۳آتش نشان بهمراه ۸ دستگاه خودروی اطفایی از ۳ ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

 • دیـدار فرمانده سپاه قدس گیلان با آتش نشانان شهر باران

  51 بازدید

  به مناسبت 7 مهر روز آتش نشانی و ایمنی سردار عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان به همراه تنی چند ازمعاونان سپاه قدس با حضور در سازمان آتش نشانی با بابك رمضانی، رییس سازمان آتش نشانی، افسران ارشد و آتش نشانان این سازمان دیدار کردند.

 • آتش سوزی خانه ویلایی در پل طالشان رشت

  162 بازدید

  آتش سوزی شدید خانه ویلایی در پل طالشان رشت

 • به مناسبت 7 مهر روز آتش نشانی و ایمنی

  55 بازدید

  به مناسبت 7 مهر روز ایمنی و آتش نشانی صورت گرفت امروز یك شنبه 8 مهر 97 حضور پر مهر دكتر مصطفی سالاری استاندار محترم گیلان به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت به مناسبت 7 مهر روز آتش نشانی و ایمنی

 • رژه ناوگان خودرویی سازمان آتش نشانی رشت به مناسبت 7 مهر روز آتش نشانی و ایمنی

  254 بازدید

  شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت از رژه ناوگان خودرویی سازمان آتش نشانی رشت راس ساعت10:30 دقیقه صبح روز شنبه 7 مهر 97 به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی با هدف نمایش تجهیزات و توانمندی­ها، در مقابله باحوادث از مقابل ساختمان مرکزی سازمان آتش نشانی واقع در میدان انتظام رشت خبر داد. وی در ادامه ضمن ارج نهادن به مقام شامخ شهدا بخصوص شهدای آتش نشان حادثه تلخ پلاسكو، 7 مهر روز سترگ آتش نشانی و ایمنی را گرامیداشت و برای تمامی دلاور مردان آتش نشان آرزوی سلامتی و تندرستی نمود.

 • 7 مهر روز ایمنی و آتش نشانی مبارك

  413 بازدید

  بابک رمضانی رئیس سازمان آتش نشانی با ارسال پیامی آتش نشانان را مجاهدان خداوند برای خدمت به خلق دانست و یاد آور رشادت و از خود گذشتگی این دلیر مردان عرصه آب و آتش شد. وی با بیان اینکه آتش نشانان به عنوان خادمان شهر و شهروندی هستند و در نزد شهروندان بواسطه حفاظت از جان و مال از تقدسی ستودنی برخوردارند، افزود: یاد و خاطره آتش نشانان شهید، بخصوص آتش نشانان شهید حادثه تلخ پلاسکو همیشه زنده است.

 • آتش سوزي بهمراه انفجار در بلوار شهيد مدرس رشت

  266 بازدید

  در آستانه ۷ مهر روز آتش نشانی و ایمنی رخ داد آتش سوزی شدید همراه با صدای مهیب انفجار در بلوار شهید مدرس رشت ۱۲۵رشت _ رخداد این حادثه در ساعت ۱۸:۲۲ دقیقه امروز ۶ مهر در بلوار شهید مدرس رشت كوي استاد شهريار به مرکز کنترل ۱۲۵ آتش‌نشانی اطلاع داده شد. بابك رمضاني رييس سازمان آتش نشاني رشت كه در محل حادثه حضور داشت در اين باره گفت: به محض رسيدن شعله هاي سهمگين از يك باب آپارتمان دوطبقه(انبار عطر و ادكلن) مشاهده مي شد كه بواسطه تعـدد انفجارات سريعا آتش نشانان نسبت به ايمن سازي محل حادثه و همچنين اطفاي كامل آتش سو

 • حادثه انفجار در مسکن مهر دو شهروند را راهی بیمارستان کرد

  780 بازدید

  125رشت_ این حادثه در ساعت ۱۹:۴۰ دقیقه روز چهارشنبه 14 شهریور 97 رخ داد. علت حادثه بی احتیاطی و نشت گاز شهری در یکی از واحدهای طبقه چهارم آپارتمان پنج طبقه بود. در این حادثه دو تن از شهروندان(مرد 27 و 41 ساله) بواسطه آسیب دیدگی از ناحیه سر و سوختگی از نواحی سرو صورت، دست و پاها و تنه در بیمارستان های پورسینا و ولایت رشت بستری هستند.

 • حادثه انفجار در مسکن مهر دو شهروند را راهی بیمارستان کرد

  427 بازدید

  125رشت_ اين حادثه در ساعت ۱۹:۴۰ دقیقه روز چهارشنبه 14 شهريور 97 رخ داد. علت حادثه بی احتیاطی و نشت گاز شهری در یکی از واحدهای طبقه چهارم آپارتمان پنج طبقه بود. در اين حادثه دو تن از شهروندان(مرد 27 و 41 ساله) بواسطه آسيب ديدگي از ناحيه سر و سوختگي از نواحي سرو صورت، دست و پاها و تنه در بيمارستان هاي پورسينا و ولايت رشت بستري هستند.

 • آتش نشان شهر باران بر فراز هیمالیا و کسب مدال برنز آسیا

  26 بازدید

  صعود به دو قله رازدلنیا به ارتفاع 6150 متر و قله 7134 متری لنین واقع در رشته کوه هیمالیا و دست یابی به مدال برنز آسیا در کشور قرقیزستان توسط جواد پیروی آتش نشان شهر باران، بهمراه مهران نجفی کوهنورد دیگری از دیار گیل و دیلم نخستین گام از صعود به پنج قله پلنگ برفی جهت دریافت نشان جهانی پلنگ برفی برداشته شد.

 • عملیات آتش نشانان در اتوبان سروان /فومن

  62 بازدید

  125 رشت- این حادثه در ساعت 10:06دقیقه 11 مرداد 97 به مركز كنترل 125 آتش نشانی رشت اطلاع داده شد كه سریعا 3 تن از آتش نشان بهمراه یكدستگاه خودروی اطفایی به محل حادثه اعزام شدند. همین گزارش حاكی است: این حادثه بعلت عدم خنك سازی مناسب فلز داغ قبل از بارگیری بوده كه موجبات كند سوزی كف چوبی خودروی كامیون باركش را فراهم كرد. آتش نشانان سریعا نسبت به خنك سازی فلز و پیشگیری ازبروز آتش سوزی اقدام كردند

 • بسیج ۷۶ آتش نشان برای مهار آتش سوزی گسترده در بلوار شهی

  122 بازدید

  ۱۲۵ رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، آتش سوزی گسترده سربندی یک باب آپارتمان سه طبقه تجاری / مسکونی در ساعت ۴:۲۲ صبح امروز ۹ مرداد ۹۷ به مرکز کنترل ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع داده شد. بابک رمضانی رییس سازمان آتش نشانی از اعزام ۷۶ آتش نشان و افسر ارشد بهمراه ۲۳ خودروی اطفایی و آبرسان از ۱۲ ایستگاه آتش نشانی و یکدستگاه خودروی تانکر آبرسان از فضای سبز شهردار

 • آتش سوزی منزل مسكونی در حمیدیان رشت

  77 بازدید

  125رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، رخداد حادثه آتش سوزی چند باب منزل مسكونی در ساعت 01:45 دقیقه امروز یك شنبه 7 مرداد 97 به مركز كنترل 125 آتش نشانی اطلاع داده شد كه 47 آتش نشان بهمراه 14 دستگاه خودروی اطفایی از 6 ایستگاه به محل حادثه واقع در حمیدیان – خیابان امام رضا(ع) اعزام شدند. علت حادثه اتصال در سیستم سیم كشی برق اعلام شد.

 • میلاد مبارك

  53 بازدید

  به بهانه پنجاه و دومین زاد روز همكار ارجمند جناب آقای بهمن اكبرزاده مسوول ایستگاه 4 آتش نشانی رشت امیدواریم همیشه در كنار خانواده محترم سلامت و خوشبخت باشید فیلم ارسالی از طرف آتش نشانان ایستگاه 4 آتش نشانی رشت.

 • شهری ایمنی با مشاركت شهروندان

  27 بازدید

  در خدمت شما هستیم روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت

 • افتتاح ایستگاه ۱۴ آتش نشانی و رونمایی از ۶ دستگاه خودرو

  50 بازدید

  افتتاح چهاردهمین ایستگاه آتش نشانی شهرداری رشت و رونمایی از ۶ خودروی نیمه سنگین آتش نشانی صبح پنج شنبه ۳۱ خرداد ۹۷ با حضور ریاست و اعضای محترم شورای اسلامی شهر رشت، شهردار و مجموعه مدیریت شهری ، هلال احمر، پلیس راهور، اصحاب رسانه و جمعی از آتش نشانان شهر باران در ساختمان ایستگاه شماره ۱۴ آتش نشانی واقع در بلوار دیلمان رشت انجام شد.

 • (خطر)ایمنی كودك در منزل

  301 بازدید

  از نوزادان خود كه نو پا هستند دائمأ مراقبت نمائید و هیچگاه آنان را تنها نگذارید. از كودكان خودمراقبت نمائید تا در كمد منزل و محیط های كوچك سربسته و غیره محبوس نگردند. از ورود كودكان به داخل آشپزخانه بخصوص در مواقعی كه شخصأ حضور ندارید همچنین جلوگیری كنید از بازی كردن و گلاویز شدن كودكان در كنار پرتگاه ها و یا تعقیب حیوانات و پرندگان در بالكن ها و پشت بام، پنجره و كنار نرده های منزل خودداری كنید.

 • آغاز سفر صعود دو گیلانی به قله ۷۱۳۴ متری #لنین

  30 بازدید

  ۱۲۵رشت_به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، عصر امروز ۱۹ تیر ۹۷ جواد پیروی آتش نشان شهر باران، بهمراه مهران نجفی کوهنورد دیگری از دیار گیل و دیلم عازم قله #لنین شدند. گفتنی است: این دو کوهنورد گیلانی طی ۲۰ روز این پیمایش را به انجام خواهند رساند.

 • مهار آتش در میان جنگل های گیلان

  99 بازدید

  ۸ ساعت تلاش نفس گیر آتش نشانان شهر باران در جنگل های گیلان جمعه 15 تیر ماه 97

 • آتش سوزی منزل مسكونی در استقامت یك

  147 بازدید

  ۱۲۵رشت_ به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، این حادثه در ساعت ۱۲:۰۴ دقیقه جمعه ۱۵ تیر ۹۷ به مرکز کنترل ۱۲۵ آتش نشانی رشت اطلاع داده شد که سریعا ۴۷ آتش نشان بهمراه ۱۶ خودروی اطفایی از ۴ ایستگاه به محل حادثه واقع در بلوار شهید بهشتی،استقامت یک (خیابان شهدا) اعزام شدند.

 • آتش سوزی در بالكن منزل مسكونی

  311 بازدید

  ، این آتش سوزی در ساعت 7:57 دقیقه امروز 16 تیر 97 به مركز ستاد فرماندهی 125 آتش نشانی اطلاع داده شد. همین گزارش حاكی است: سریعا 7 دستگاه خودروی اطفایی بهمراه 12 آتش نشان به محل حادثه واقع در بلوار لاكان- كوچه مسعودی اعزام شدند. گفتنی است: به محض رسیدن شعله و دود از بالكن طبقه اول آپارتمان مشاهده می شد كه سریعا توسط یك تیم از آتش نشانان مهار و از گسترش آن به داخل آپارتمان پیشگیری شد.

 • آتش سوزی چند باب مغازه در باقرآباد رشت

  150 بازدید

  ۱۲۵رشت_ به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، این حادثه در ساعت ۱۶:۱۴ دقیقه چهارشنبه ۱۴ تیر ۹۷ به مرکز کنترل ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع داده شد. شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی از اعزام ۵۸ آتش نشان و افسر ارشد بهمراه ۱۵ دستگاه خودروی اطفایی و آبرسان از ۷ ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه خبر داد.