در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 2
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 9.2هزار
  بازدید

آتش نشانی رشت

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

 • 2
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 9.2هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • چهارشنبه سوری بی خطر/آتش نشانی رشت

  92 بازدید

  *توصیه های ما را که از جنس تجربه و مهربانی است جدی بگیریم. *درک صحیح از شادی منجر به حفظ احترام به دیگران می شود . *نوجوانان عزیز هیجانات کاذب کودکان سالمندان و سایر افراد را به خطر انداخته و حوادث تلخی را رقم می زند . *تصمیم بگیرید سال نو را بدون حادثه اغاز کنید. با عمل به نکات ایمنی زندگی خود و دیگران را شیرین کنید.

 • چهارشنبه سوری بی خطر/آتش نشانی/رشت

  281 بازدید

  در شب چهارشنبه آخر سال خطر در كمین افرد ناآگاه است، * از عوارض وحشتناک بازی با اتش و ترقه اگاه باشید وفرزندان خود رااز نگهداری مواد محترقه حتی در مقادیر کم منع نمایید. *فرهنگ ایمنی سدی در برابر حوادث چهارشنبه سوری پایان سال است.

 • هوشيار باشيد/چهارشنبه سوري بي خطر-آتش نشاني رشت

  71 بازدید

  از عوارض وحشتناک بازی با اتش و ترقه اگاه باشید وفرزندان خود رااز نگهداری مواد محترقه حتی در مقادیر کم منع نمایید. *فرهنگ ایمنی سدی در برابر حوادث چهارشنبه سوری پایان سال است.

 • نه به چهارشنبه سوری خطرناك / عمو شهرام آتش نشان/رشت

  173 بازدید

  *بیایید با رعایت مسایل ایمنی همواره خاطره خوشی از این جشن فرخنده ایران باستان داشته باشیم . *از اتش زدن لاستیک و هیزم کارتن خالی و امثال ان در واحد های مسکونی و معابر عمومی جدا خودداری نمایید.>> *از برپایی اتش در معابر باریک و در نزدیکی پست های برق یا ایستگاه های تقلیل فشار گاز وپارگینگ های عمومی پرهیز نمایید *حتما قبل از ترک محل از خاموش بودن اتش مطمین شوید *در صورت مواجهه با هر گونه حریق ضمن خونسردی مراتب را سریعا با تلفن 125به اتش نشانی اطلاع دهید. *از انداختن ترقه و اسپری و سایر ظروف تحت فش

 • چهارشنبه سوري بي خطر

  154 بازدید

  چهارشنبه سوری رسم دیرینی است که ایرانیان در طول سالها با اتش بازی و رسومی مثل قاشق زنی و پریدن از روی آتش آن را حفظ کرده اند. این شب بر اساس این سنت شب گرفتن سرخی ها بعنوان سمبل نشاط و شادی و شب وانهادن زردی ها سستی و غم است .بیایید با رعایت مسایل ایمنی همواره خاطره خوشی از این جشن فرخنده ایران باستان داشته باشیم .

 • #نه-به-چهار-شنبه-سوری-خطرناك

  718 بازدید

  دست در دست هم برای آغاز سالی پر از سلامتی در كنار خانواده

 • بی احتیاطی و پرتاب شی مشتعله آتش به پا کرد

  72 بازدید

  نیمه شب گذشته رخ داد آتش سوزی کافه سنتی در خیابان امام خمینی (ره) رشت ۱۲۵رشت_۵۳ آتش نشان بهمراه ۱۸ دستگاه خودروی اطفایی وآبرسان نسبت به مهار و اطفای آتش سوزی اقدام کردند.

 • هنگام زلزله در مکان های امن پناه بگیرید

  144 بازدید

  در زلزله های مهیبی که از گذشته تا کنون آمده بسیاری از هم وطنانمان جان خود را از دست داده اند و هنوز هم زلزله می تواند یکی ازپرخطرترین بلایای طبیعی باشد.قبل ازهر کاری درهر محلی که هستید باید آرامش خود را حفظ کنید. زمان زلزله یادتان باشد باید از پنجره ها و کمد ها دوری کنید. اگر میز ناهارخوری، میز تحریر و یا تخت خواب دارید در زیر آنها پناه بگیرید تا آوار برسرشما فرو نریزدو پایه هارامحکم بگیرید و...

 • هنگام زلزله هجوم = آسیب

  87 بازدید

  اگر هنگام زلزله داخل در داخل ساختمان هستید: از پنجره ها، کمدهای بزرگ، شومینه و همچنین اشیای سنگین که ممکن است بر روی شما سقوط کنند، دوری کنید - زیر میز ناهارخوری یا میز تحریر پناه بگیرید و پایه های آنها را با دستانتان محکم بگیرید - اگر در مجتمع مسکونی زندگی می کنید در هنگام لرزش بسمت بیرون یا پایین راه پله ها ندوید چون ممکن است در اثر افتادن یاپرتاب اشیا به شما آسیب برسد - از آشپزخانه که در هنگام زلزله یکی از خطرناک ترین مکان ها محسوب می شود دوری کنید

 • شماره 125 را به خاطر بسپاریم

  78 بازدید

  شماره تلفن 125 را همه می شناسند و متعلق به سازمان آتش نشانی است. درصورت آتش سوزی، حوادث، اتفاقات عجیب و غریب و هر گونه امداد نجاتی می توانید از این شماره استفاده کنید. “این سازمان تقاضا دارد تنها در موارد ضروری و حاد با این مرکز تماس گرفته و در غیر این صورت وقت و شماره این سازمان را بیهوده هدر نداده و اشغال نکنید.”

 • این یک تبلیغ نیست/ هشدار ایمنی است

  61 بازدید

  گرمای بخاری همیشه لذت بخش نیست و به خصوص بخاری های گازی حوادث تلخی را در صورت رعایت نکردن ایمنی در پی دارند. در چند سال اخیر حوادث تلخی از مرگ هموطنان عزیزمان بر اثر استنشاق گاز و عدم رعایت نکات ایمنی در نصب بخاری گازی شاهد بوده ایم. این ویدیو را برای دوستان خود ارسال کنید

 • قاتل نامریی را بشناسیم

  60 بازدید

  در نیمه دوم سال به دلیل سرد شدن هوا و افزایش استفاده از لوازم گرما زا و بی احتیاطی در زمینه استفاده از بخاری های معیوب و همچنین رعایت نکردن اصول ایمنی شاهد افزایش مرگ ها به این طریق هستیم و گاهی می بینیم حتی در یک خانواده چندین عضو آن، دیگر از خواب شبانه برنمی خیزند و دچار گاز گرفتگی می شوند، با یک بی احتیاطی کوچک به راحتی به کام مرگ کشیده می شوند.

 • انفجار گاز در رشت دو بانوی جوان را راهی بیمارستان کرد

  219 بازدید

  ۱۲۵رشت_این حادثه در ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه شنبه ۵ آبان ۹۷ به مرکز ستاد فرماندهی ۱۲۵ آتش نشانی رشت اطلاع داده شد. شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت از اعزام ۱۸ آتش نشان و افسر ارشد آتش نشانی بهمراه ۶ دستگاه خودروی اطفایی به محل حادثه واقع در بلوار امام خمینی (ره) کوچه عاشوری، کوچه وحدت یک خبر داد. وی با اشاره به نشت گاز شهری از داخل یکباب منزل ویلایی، افزود: در زمان ورود و روشن شدن کلید برق توسط بانوی ۲۱ ساله انفجار توام با آتش سوزی خفیف رخ داد.

 • مراسم بدرقه آتش نشانان به کربلای معلی

  52 بازدید

  ۱۲۵ رشت- صبح امروز سه شنبه ۲۵ مهرماه مراسم بدرقه نیروهای پشتیبانی، تدارکات و اعزام تجهیزات ستاد اربعین شهرداری رشت به کربلای معلی در گلزار شهدای رشت برگزار شد. همین گزارش حاکی است: ۶ تن از آتش نشان بهمراه یکدستگاه خودروی اطفایی و نجات نیز در کاروان اعزامی حضور دارند تا با توجه به اهدای چندین دستگاه خاموش کننده دستی به موکب های مستقر در کربلای معلی، سعی خواهند داشت تا در کنار اجرای مباحث مرتبط با ایمنی و آتش نشانی نسبت به امر آموزش، بازدید های ایمنی موکب ها ، امداد و نجات ،امدادرسانی به زائرین و... نیز

 • حضور و نام آوری آتش نشان شهر باران در تیم هیت کاراته گیلان

  122 بازدید

  125 رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبرروابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، تیم هیت کاراته گیلان در سوپر لیگ کاراته بزرگسالان به مربی گری محمد قاسمی آتش نشان شهر باران در نخستین هفته لیگ که به میزبانی تهران بزرگ و در سالن قدیربرگزارشد حضور داشتند. همین گزارش حاکی است: خوشبختانه نیما شافعی دیگر آتش نشان حاضر در این لیگ توانست با برتری بر حریفان خود در نخستین دیدار در وزن 84- به برتری دست یافت. گفتنی است: هفته دوم لیگ در آذر ماه سال جاری در همان مکان برگزار می شود.

 • تلاش آتش نشانان در پی واژگونی خودرو در بلوار شهید حبیب زاده / شهر رشت

  53 بازدید

  125 رشت- این حادثه در ساعت 0003 نیمه شب چهارشنبه 18 مهر 97 به مركز ستاد فرماندهی 125 آتش نشانی رشت اطلاع داده شد. گفتنی است: این حادثه كه بعللی رخ داده بود موجبات واژگونی خودروی ال 90 را فراهم كرد. آتش نشانانم سریعا نسبت به ایمن سازی محل حادثه و همچنین اتخاذ تدابیر ایمنی و انتقال خودرو به مكان امن با همكاری جند تن از شهروندان اقدام نمودند. خوشبختانه این حادثه آسیب جانی نداشت.

 • آتش سوزی خانه ویلایی در نقره دشت/رشت

  166 بازدید

  آتش سوزی خانه ویلایی در نقره دشت این حادثه در ساعت۸:۳۹ روز دوشنبه 16 مهر 97 به مركز ستاد فرماندهی 125 آتش نشانی رشت اطلاع داده شد. ۳۳آتش نشان بهمراه ۸ دستگاه خودروی اطفایی از ۳ ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

 • دیـدار فرمانده سپاه قدس گیلان با آتش نشانان شهر باران

  97 بازدید

  به مناسبت 7 مهر روز آتش نشانی و ایمنی سردار عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان به همراه تنی چند ازمعاونان سپاه قدس با حضور در سازمان آتش نشانی با بابك رمضانی، رییس سازمان آتش نشانی، افسران ارشد و آتش نشانان این سازمان دیدار کردند.

 • آتش سوزی خانه ویلایی در پل طالشان رشت

  314 بازدید

  آتش سوزی شدید خانه ویلایی در پل طالشان رشت

 • به مناسبت 7 مهر روز آتش نشانی و ایمنی

  79 بازدید

  به مناسبت 7 مهر روز ایمنی و آتش نشانی صورت گرفت امروز یك شنبه 8 مهر 97 حضور پر مهر دكتر مصطفی سالاری استاندار محترم گیلان به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت به مناسبت 7 مهر روز آتش نشانی و ایمنی

 • رژه ناوگان خودرویی سازمان آتش نشانی رشت به مناسبت 7 مهر روز آتش نشانی و ایمنی

  455 بازدید

  شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت از رژه ناوگان خودرویی سازمان آتش نشانی رشت راس ساعت10:30 دقیقه صبح روز شنبه 7 مهر 97 به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی با هدف نمایش تجهیزات و توانمندی­ها، در مقابله باحوادث از مقابل ساختمان مرکزی سازمان آتش نشانی واقع در میدان انتظام رشت خبر داد. وی در ادامه ضمن ارج نهادن به مقام شامخ شهدا بخصوص شهدای آتش نشان حادثه تلخ پلاسكو، 7 مهر روز سترگ آتش نشانی و ایمنی را گرامیداشت و برای تمامی دلاور مردان آتش نشان آرزوی سلامتی و تندرستی نمود.

 • 7 مهر روز ایمنی و آتش نشانی مبارك

  567 بازدید

  بابک رمضانی رئیس سازمان آتش نشانی با ارسال پیامی آتش نشانان را مجاهدان خداوند برای خدمت به خلق دانست و یاد آور رشادت و از خود گذشتگی این دلیر مردان عرصه آب و آتش شد. وی با بیان اینکه آتش نشانان به عنوان خادمان شهر و شهروندی هستند و در نزد شهروندان بواسطه حفاظت از جان و مال از تقدسی ستودنی برخوردارند، افزود: یاد و خاطره آتش نشانان شهید، بخصوص آتش نشانان شهید حادثه تلخ پلاسکو همیشه زنده است.

 • آتش سوزي بهمراه انفجار در بلوار شهيد مدرس رشت

  479 بازدید

  در آستانه ۷ مهر روز آتش نشانی و ایمنی رخ داد آتش سوزی شدید همراه با صدای مهیب انفجار در بلوار شهید مدرس رشت ۱۲۵رشت _ رخداد این حادثه در ساعت ۱۸:۲۲ دقیقه امروز ۶ مهر در بلوار شهید مدرس رشت كوي استاد شهريار به مرکز کنترل ۱۲۵ آتش‌نشانی اطلاع داده شد. بابك رمضاني رييس سازمان آتش نشاني رشت كه در محل حادثه حضور داشت در اين باره گفت: به محض رسيدن شعله هاي سهمگين از يك باب آپارتمان دوطبقه(انبار عطر و ادكلن) مشاهده مي شد كه بواسطه تعـدد انفجارات سريعا آتش نشانان نسبت به ايمن سازي محل حادثه و همچنين اطفاي كامل آتش سو

 • حادثه انفجار در مسکن مهر دو شهروند را راهی بیمارستان کرد

  932 بازدید

  125رشت_ این حادثه در ساعت ۱۹:۴۰ دقیقه روز چهارشنبه 14 شهریور 97 رخ داد. علت حادثه بی احتیاطی و نشت گاز شهری در یکی از واحدهای طبقه چهارم آپارتمان پنج طبقه بود. در این حادثه دو تن از شهروندان(مرد 27 و 41 ساله) بواسطه آسیب دیدگی از ناحیه سر و سوختگی از نواحی سرو صورت، دست و پاها و تنه در بیمارستان های پورسینا و ولایت رشت بستری هستند.

 • حادثه انفجار در مسکن مهر دو شهروند را راهی بیمارستان کرد

  611 بازدید

  125رشت_ اين حادثه در ساعت ۱۹:۴۰ دقیقه روز چهارشنبه 14 شهريور 97 رخ داد. علت حادثه بی احتیاطی و نشت گاز شهری در یکی از واحدهای طبقه چهارم آپارتمان پنج طبقه بود. در اين حادثه دو تن از شهروندان(مرد 27 و 41 ساله) بواسطه آسيب ديدگي از ناحيه سر و سوختگي از نواحي سرو صورت، دست و پاها و تنه در بيمارستان هاي پورسينا و ولايت رشت بستري هستند.

 • آتش نشان شهر باران بر فراز هیمالیا و کسب مدال برنز آسیا

  52 بازدید

  صعود به دو قله رازدلنیا به ارتفاع 6150 متر و قله 7134 متری لنین واقع در رشته کوه هیمالیا و دست یابی به مدال برنز آسیا در کشور قرقیزستان توسط جواد پیروی آتش نشان شهر باران، بهمراه مهران نجفی کوهنورد دیگری از دیار گیل و دیلم نخستین گام از صعود به پنج قله پلنگ برفی جهت دریافت نشان جهانی پلنگ برفی برداشته شد.

 • عملیات آتش نشانان در اتوبان سروان /فومن

  117 بازدید

  125 رشت- این حادثه در ساعت 10:06دقیقه 11 مرداد 97 به مركز كنترل 125 آتش نشانی رشت اطلاع داده شد كه سریعا 3 تن از آتش نشان بهمراه یكدستگاه خودروی اطفایی به محل حادثه اعزام شدند. همین گزارش حاكی است: این حادثه بعلت عدم خنك سازی مناسب فلز داغ قبل از بارگیری بوده كه موجبات كند سوزی كف چوبی خودروی كامیون باركش را فراهم كرد. آتش نشانان سریعا نسبت به خنك سازی فلز و پیشگیری ازبروز آتش سوزی اقدام كردند

 • بسیج ۷۶ آتش نشان برای مهار آتش سوزی گسترده در بلوار شهی

  200 بازدید

  ۱۲۵ رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، آتش سوزی گسترده سربندی یک باب آپارتمان سه طبقه تجاری / مسکونی در ساعت ۴:۲۲ صبح امروز ۹ مرداد ۹۷ به مرکز کنترل ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع داده شد. بابک رمضانی رییس سازمان آتش نشانی از اعزام ۷۶ آتش نشان و افسر ارشد بهمراه ۲۳ خودروی اطفایی و آبرسان از ۱۲ ایستگاه آتش نشانی و یکدستگاه خودروی تانکر آبرسان از فضای سبز شهردار

 • آتش سوزی منزل مسكونی در حمیدیان رشت

  155 بازدید

  125رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، رخداد حادثه آتش سوزی چند باب منزل مسكونی در ساعت 01:45 دقیقه امروز یك شنبه 7 مرداد 97 به مركز كنترل 125 آتش نشانی اطلاع داده شد كه 47 آتش نشان بهمراه 14 دستگاه خودروی اطفایی از 6 ایستگاه به محل حادثه واقع در حمیدیان – خیابان امام رضا(ع) اعزام شدند. علت حادثه اتصال در سیستم سیم كشی برق اعلام شد.

 • میلاد مبارك

  75 بازدید

  به بهانه پنجاه و دومین زاد روز همكار ارجمند جناب آقای بهمن اكبرزاده مسوول ایستگاه 4 آتش نشانی رشت امیدواریم همیشه در كنار خانواده محترم سلامت و خوشبخت باشید فیلم ارسالی از طرف آتش نشانان ایستگاه 4 آتش نشانی رشت.

 • شهری ایمنی با مشاركت شهروندان

  32 بازدید

  در خدمت شما هستیم روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت

 • افتتاح ایستگاه ۱۴ آتش نشانی و رونمایی از ۶ دستگاه خودرو

  94 بازدید

  افتتاح چهاردهمین ایستگاه آتش نشانی شهرداری رشت و رونمایی از ۶ خودروی نیمه سنگین آتش نشانی صبح پنج شنبه ۳۱ خرداد ۹۷ با حضور ریاست و اعضای محترم شورای اسلامی شهر رشت، شهردار و مجموعه مدیریت شهری ، هلال احمر، پلیس راهور، اصحاب رسانه و جمعی از آتش نشانان شهر باران در ساختمان ایستگاه شماره ۱۴ آتش نشانی واقع در بلوار دیلمان رشت انجام شد.