در حال بارگذاری
 • 54
  دنبال کننده
 • 9
  دنبال شونده
 • 158.8هزار
  بازدید

فروشگاه لوازم ورزشی کافه ورزش

فروشگاه تخصصی انواع دوچرخه و لوازم دوچرخه، دستگاه های ورزشی و بدنسازی خانگی و باشگاهی، کفش کوهنوردی و دیگر لوازم ورزشی و ملزومات دوچرخه سواری.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

فروشگاه تخصصی انواع دوچرخه و لوازم دوچرخه، دستگاه های ورزشی و بدنسازی خانگی و باشگاهی، کفش کوهنوردی و دیگر لوازم ورزشی و ملزومات دوچرخه سواری.

 • 54
  دنبال کننده
 • 9
  دنبال شونده
 • 158.8هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • نگهدارنده گوشی موبایل در ماشین

  1,399 بازدید

  علاقمندان به سلفی گرفتن و لایو گذاشتن موقع رانندگی در اینستاگرام میتونن از این نگهدارنده گوشی موبایل استفاده کنن. بدون دخالت دست، گوشی موبایل رو ثابت میکنه و حواس راننده کمتر پرت میشه. این محصول رو میتونین از فروشگاه آنلاین کافه ورزش مشاهده و یا خرید کنید. www.cafevarzesh.com

 • رکورد محمد دانشور در آسیا

  376 بازدید

  آقای محمد دانشور عزیز قهرمان ملی دوچرخه سواری کشور، با ثبت زمان جدیدی در مسابقات مالزی 2018 تاریخ ساز شد. وی سوار بر دوچرخه فوجی موفق شد زمان 1:01:990 را به ثبت برساند و به فینال قهرمانی آسیا صعود کند. برای مشاهده مشخصات و قیمت دوچرخه های فوجی به سایت کافه ورزش مراجعه نمایید: www.cafevarzesh.com

 • تعمیر لاستیک دوچرخه با ابزار تایرلیور دوچرخه

  830 بازدید

  در این ویدئو مشاهده می کنید که چگونه با استفاده از ابزار تایرلیور، لاستیک را از تایر خارج کرده و به تعویض و یا تعمیر آن می پردازیم. جهت مشاهده این محصول و یا خرید آن ( تایرلیور تاپیک) به سایت کافه ورزش مراجعه نمایید. www.cafevarzesh.com

 • نگهدارنده موبایل جذاب و کاربردی

  282 بازدید

  در این ویدئو نگهدارنده جذاب و کاربردی موبایل را مشاهده می کنید که روش جالبی را برای استفاده از تبلت، تلفن همراه و ... به شما پیشنهاد می کند. جهت مشاهده این محصولات می توانید به سایت www.cafevarzesh.com مراجعه نمایید.

 • روش های جذاب برای عکاسی و فیلمبرداری

  572 بازدید

  در این ویدئو با استفاده از نگهدارنده های موبایل idw روش های جالبی را برای عکاسی و فیلمبرداری مشاهده می کنید. جهت مشاهده و خرید این نگهدارنده ها به سایت www.cafevarzesh.com مراجعه نمایید.

 • معرفی دوچرخه جاده (کورسی) فوجی Track

  1,849 بازدید

  در این ویدئو دوچرخه حرفه ای جاده (کورسی) از برند محبوب فوجی را مشاهده مینمایید. برای مشاهده انواع دوچرخه های کورسی فوجی و اطلاع از قیمت به سایت فروش آنلاین تجهیزات ورزشی تو بی ایس مراجعه نمایید. www.cafevarzesh.com

 • معرفی دوچرخه جاده فوجی

  1,599 بازدید

  در این ویدئو دوچرخه جاده (کورسی) از برند محبوب فوجی را مشاهده خواهید نمود. جهت مشاهده مدل های بیشتر از این برند حرفه ای به سایت 2Bace مراجعه نمایید. www.cafevarzesh.com

 • کاربرد نگهدارنده های موبایل IDW

  323 بازدید

  در این ویدئو می بینید که از نگهدارنده موبایل برند IDW می توانید برای نگه داشتن میکروفن در هنگام فیلمبرداری نیز استفاده کنید. جهت مشاهده این نگهدارنده های مفید و پر کاربرد به سایت کافه ورزش مراجعه نمایید. www.cafevarzesh.com

 • بررسی و نحوه نصب دستگاه بدنسازی خانگی واندرکور 2

  333 بازدید

  در این ویدئو به بررسی اجمالی دستگاه بدنسازی خانگی واندرکور 2 می پردازیم. این دستگاه به عنوان وسیله ای برای ورزش های خانگی محوبیت زیادی در بین مردم اروپا و آمریکا دارد. جهت مشاهده این محصول به سایت www.cafevarzesh.com مراجعه نمایید.

 • نحوه ورزش با دستگاه بدنسازی خانگی واندرکور 2

  1,038 بازدید

  در این ویدئو نحوه ورزش با دستگاه بدنسازی خانگی واندرکور 2 را مشاهده می کنید. این دستگاه بدنسازی یکی از وسیله های ورزشی محبوب خانگی در اروپا و آمریکاست. جهت مشاهده و خرید اینمحصول به سایت www.cafevarzesh.com مراجعه نمایید.

 • فصل اسکی و اسکی در کوه های پر برف

  195 بازدید

  در این ویدئو اسکی بازی هیجان انگیزی را با تجهیزات اسکی سالامون مشاهده می کنید. جهت مشاهده این تجهیزات شامل چوب اسکی، باتوم اسکی، باربند اسکی و ... به سایت www.cafevarzesh.com مراجعه نمایید.

 • اسکی هیجان انگیز با چوب اسکی و تجهیزات اسکی سالامون

  238 بازدید

  در این ویدئو اسکی هیجان انگیز در کوه های پر برف را مشاهده می کنید.جهت مشاهده لوازم اسکی سالامون به سایت www.cafevarzesh.com مراجعه نمایید.

 • زنجیر کفش برای استفاده در برف و یخ

  318 بازدید

  در این ویدئو استفاده از زنجیر کفش زامبرلن را در برف و یخ مشاهده می نمایید.زنجیر کفش زامبرلن دارای یک فریم لاستیکی با دوام بالا و انعطاف پذیری زیاد و زنجیر محکم می باشد که به راحتی دور کفش قرار گرفته و از لیز خوردن هنگام پیاده روی در برف و یخ جلوگیری میکند. جهت مشاهده این زنجیر کفش ها به سایت www.cafevarzesh.com مراجعه نمایید.

 • دوچرخه Aggressor Expert جی تی تولید 2017

  397 بازدید

  در این ویدئو دوچرخه Aggressor Expert از برند جی تی را مشاهده می کنید. برند جی تی از بهترین های رشته بی ام ایکس است. این دوچرخه ها را می توانید در سایت www.cafevarzesh.com مشاهده کنید.

 • کوهنوردی هیجان انگیز با کفش کیلند Apex Evo GTX

  209 بازدید

  در این ویدئو کوهنوردی و صخره نوردی را با کفش کیلند Apex Evo GTX مشاهده می کنید. این کفش ها لایه گورتکس داشته و ضدآب هستند. جهت مشاهده این کفش ها به سایت www.cafevarzesh.com مراجعه نمایید.

 • دوچرخه کنندال تریل 6 مدل 2017

  953 بازدید

  در این ویدئدو دوچرخه کنندال تریل 6 معرفی می شود. کنندال یکی از بهترین برندهای دوچرخه است که حرفه ای ها آن را می شناسند. جهت مشاهده این دوچرخه به سایت www.cafevarzesh.com مراجعه نمایید.

 • تجهیزات اسکی سالامون برای آقایان و بانوان

  121 بازدید

  در این ویدئو حرکات نمایشی با چوب اسکی های سالامون را مشاهده میکنید. برای مشاهده قیمت و خرید آنلاین لوازم اسکی بانوان، آقایان و کودکان به سایت تو بی ایس مراجعه نمایید. www.cafevarzesh.com

 • در هر حالتی تحرک داشته باشید!

  213 بازدید

  زندگی های پشت میز نشینی ستون فقرات ما را خشک کرده و باعث تحلیل عضلات می شود. با معرفی این وسیله می توانید در هر حالتی تحرک داشته باشید و هر روز عضلات قوی تری نسبت به دیورز داشته باشید. شکم خود را آب کنید و خلاصه ورزش کنید. برای مشاهده این وسیله ( واندرکور اسمارت) به سایت www.cafevarzesh.com مراجعه نمایید.

 • طرز استفاده از کپسول اکسیژن برای باد کردن لاستیک دوچرخه

  1,572 بازدید

  در این ویدئو طرز استفاده از کپسول اکسیژن برای باد کردن لاستیک دوچرخه را مشاهده می کنید. این کپسول ها برند کنندال هستند و از نظر کیفیت جزء بهترین ها برای دوچرخه هستند. جهت مشاهده این محصول به www.cafevarzesh.com راجعه نمایید.

 • تنظیم باد لاستیک دوچرخه با دستگاه تنظیم باد تاپیک

  1,161 بازدید

  در این ویدئو مشاهده می کنید که می توانید با این وسیله درجه با لاستیک های دوچرخه خود را اندازه گیری کرده و تنظیم کنید. این وسیله کوچک مخصوصا در تورهای گردشی دوچرخه سواری به شدت مفید است. جهت مشاهده این محصول به سایت www.cafevarzesh.com مراجعه نمایید.

 • دوچرخه فوجی Adventure تولید 2017

  524 بازدید

  در این ویدئو دوچرخه فوجی Adventure را مشاهده می کنید که تولید 2017 بوده و یکی از دوچرخه های قیمت مناسب برند فوجی است. جهت مشاهده این محصول به سایت www.cafevarzesh.com مراجعه نمایید.

 • تور دوچرخه سواری فوجی سال 2017

  178 بازدید

  در این ویدئو تور دوچرخه سواری فوجی 2017 رو مشاهده می کنید. جهت مشاهده این دوچرخه ها و دوچرخه های فوجی 2018 www.cafevarzesh.com مراجعه نمایید.

 • چادر مسافرتی تاپیک مخصوص دوچرخه

  899 بازدید

  اگر اهل گردش با دوچرخه و رفتن به تورهای دوچرخه سواری هستید، این محصول برای شما مناسب است. چادر دوچرخه مسافرتی تاپیک که یک چادر تک نفره می باشد، که دوچرخه سوار می تواند در آن استراحت کرده و در پوشش قرار گیرد. در این ویدئو نحوه برپایی این چادر را مشاهده خواهید نمود. برای دیدن مشخصات و قیمت این محصول به سایت www.cafevarzesh.com مراجعه نمایید.

 • چگونگی قرار دادن دوچرخه روی باربند مخصوص

  5,240 بازدید

  برای قرار دادن دوچرخه روی باربند مخصوص دوچرخه نیاز به میله یدکی برای ثابت کردن دوچرخه و تضمین استحکام آن داریم. در این ویدئو نحوه کار این میله یدکی را مشاهده می کنید. جهت مشاهده باربندهای دوچرخه و قطعات یدکی باربند به سایت www.cafevarzesh.com مراجعه نمایید.

 • دوچرخه برای کودکان نوپا

  2,694 بازدید

  این دوچرخه برای کودکان نوپا طراحی شده است که به راه رفتن و حفظ تعادل کودکان کمک می کند. برای مشاهده و خرید آنلاین این دوچرخه ها به سایت www.cafevarzesh.com مراجعه نمایید.

 • تست مقاومت تریلر دوچرخه با چادر تک نفره دوچرخه سواری

  732 بازدید

  اگر اهل گردش با دوچرخه و رفتن به تورهای دوچرخه سواری هستید، این محصول برای شما مناسب است. این تریلر مسافرتی که درون خود یک چادر تک نفره را دارد و دوچرخه و دوچرخه سوار می توانند در پوشش آن قرار گیرند. در این ویدئو مقاومت این تریلر در جاده های مختلف تست شده و در ویدئوهای بعدی نحوه برپایی آن را می توانید ببینید. برای دیدن این محصول به سایت www.cafevarzesh.com مراجعه نمایید.

 • کارآیی کیف های خورجینی دوچرخه برند تاپیک

  1,057 بازدید

  اگر اهل دوچرخه سواری و تورهای گردشی دوچرخه سواری هستید، حتما به وسیله ای جمع و جور برای نگهداری وسایل شخصی خود نیاز دارید. در این ویدئو کیف های خورجینی برند تاپیک را مشاهده می کنید. برای مشاهده این کیف ها به سایت www.cafevarzesh.com مراجعه نمایید.

 • چوب اسکی سالامون

  178 بازدید

  در این ویدئو حرکات نمایشی با چوب اسکی های سالامون را مشاهده می کنید. جهت مشاهده قیمت و خرید لوازم اسکی، باتوم، کفش و چوب اسکی برند سالامون به سایت www.cafevarzesh.com مراجعه نمایید.

 • باربندهای اسکی منابو

  148 بازدید

  در این ویدئو باربندهای اسکی منابو را مشاهده می کنید که برای حمل لوازم اسکی از آنها استفاده می شود. جهت دیدن لوازم اسکی، باتوم، کفش و چوب اسکی برند سالامون به سایت www.cafevarzesh.com مراجعه نمایید.

 • معرفی دوچرخه Transonic فوجی

  426 بازدید

  در این ویدئو می توانید دوچرخه فوجی Transonic را مشاهده کنید. جهت مشاهده دوچرخه های فوجی و همین دوچرخه می توانید به سایت www.cafevarzesh.com مراجعه نمایید. www.cafevarzesh.com

 • تست سرعت باربند دوچرخه Menabo

  1,390 بازدید

  در این ویدئو نحوه نصب و همچنین تست سرعت باربندهای منابو ایتالیا را مشاهده می کنید که با وجود حرکت های پیچ در پیچ و سرعت بالا، این باربندها مقاومت خوبی داشته و از دوچرخه به خوبی محافظت می کنند. جهت مشاهده باربندهای منابو به سایت www.cafevarzesh.com مراجعه نمایید.

 • صندلی کودک برای پشت دوچرخه برند Bellelli

  538 بازدید

  در این ویدئو نحوه قرارگیری کودک در صندلی پشت دوچرخه را مشاهده می کنید. این صندلی ها امنیت و راحتی کودک را هنگام دوچرخه سواری تامین می کنند. جهت مشاهده صندلی های کودک برند Bellelli به سایت www.2bace.com مراجعه نمایید.