1.3 هزار دنبال‌ کننده
3.6 میلیون بازدید ویدیو
633 بازدید 9 ماه پیش

آبدومینوپلاستی (به انگلیسی: Abdominoplasty) نوعی عمل جراحی پلاستیک است که در طی آن، چربی و پوست اضافه‌ای که کشسانی خود را از دست داده‌است جدا شده و شکم فرد سفتتر و خوشفرمتر میشود. این عمل جراحی بیشتر برروی بانوان باردار یا افراد دارای اضافه وزن انجام میشود که به موجب از دست دادن وزن زیاد، پوست اضافه آورده و حال خواهان از بین بردن این پوست اضافه هستند.

اد شیرن

3.8 هزار بازدید 4 سال پیش

ادوارد کریستوفر «اد» شیرن (به انگلیسی: Edward Christopher "Ed" Sheeran) (متولد ۱۷ فوریه ۱۹۹۱) یک خواننده، ترانه سرا، و تهیه کننده موسیقی اهل انگلستان است. از معروف ترین آهنگ هایش می توان به بخوان (به انگلیسی: sing) اشاره کرد که این آهنگ در چارت های اسکاتلند، استرالیا، نیوزلند، بریتانیا در رتبه اول و در چارت های کانادا، فرانسه، آلمان، سوئیس، جزو ده ترانه اول قرار گرفت.

آرمین ون بیورن

3.2 هزار بازدید 4 سال پیش

آرمین ون بیورِن (به هلندی : Armin van Buuren) (زاده ۲۵ دسامبر ۱۹۷۶) در لیدن هلند یک تهیه کننده و دی جی هلندی در سبک ترنس است. در سالهای ۲۰۰۷، ۲۰۰۸، ۲۰۰۹، ۲۰۱۰ و ۲۰۱۲ مقام اول را در لیست سالیانه ی ۱۰۰ برترِ محبوب ترین دی جی از مجله دی جی کسب کرد. و این مسئله او را به اولین دی جی که چهار سال پیاپی این مقام را کسب می کند تبدیل کرد.

نمایش بیشتر