در حال بارگذاری
 • 129
  دنبال کننده
 • 16
  دنبال شونده
 • 1میلیون
  بازدید

اَپریویو

معرفی،نقد و بررسی اپلیکیشن و بازی های موبایل در AppReview برنامه ها و بازی های اندرویدی که توسط برنامه نویسان ایرانی ساخته شده و در مارکت کافه بازار ارائه می شوند،نقدو بررسی می شوند.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

معرفی،نقد و بررسی اپلیکیشن و بازی های موبایل در AppReview برنامه ها و بازی های اندرویدی که توسط برنامه نویسان ایرانی ساخته شده و در مارکت کافه بازار ارائه می شوند،نقدو بررسی می شوند.

 • 129
  دنبال کننده
 • 16
  دنبال شونده
 • 1میلیون
  بازدید
این کانال از سوی "اَپریویو" تایید شده است.

همه ویدیو ها

 • اپریویو : صحنه هایی از بازی ایرانی کلماتیک

  7 بازدید

  در این بازی اندرویدی همراه مادربزرگ شوید و همراه او به مرور خاطرات سفرهایش بپردازید، با حدس کلمات فارسی سرگرم شوید و دایره لغات خود را بهبود دهید. برای آشنایی بیشتر با "کلماتیک" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=40324)

 • اپریویو : بررسی ویدیویی اپلیکیشن نمایشگاه من

  19 بازدید

  اگر میخواهید در نمایشگاه های معتبر شرکت کنید و ارتباط بهتری با غرفه دارها یا بازدیدکنندگان داشته باشید، از این اپلیکیشن استفاده کنید. https://appreview.ir

 • اپریویو : بررسی ویدیویی اپلیکیشن دی بی (اجاره ویلا)

  8 بازدید

  با استفاده از این اپلیکیشن میتوانید در سراسر ایران، ویلا و آپارتمان مناسب برای اقامت خود در سفر کرایه کنید. https://appreview.ir

 • اپریویو : بررسی ویدیویی نرم افزار حسابداری ارقام سیستم

  16 بازدید

  این نرم افزار حسابداری که در این ویدیو به معرفی آن پرداخته ایم برای حسابداری شرکت های کوچک و بزرگ بسیار مناسب است. https://appreview,ir

 • اپریویو:دستیاری برای افزایش فالوور و لایک در اینستاگرام

  79 بازدید

  به کمک این اپلیکیشن اندرویدی میتوانید تعداد فالوورهای خود را در اینستاگرام افزایش دهید و لایک و کامنت بیشتری دریافت کنید. برای آشنایی بیشتر با "آپولو" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=40271)

 • اپریویو : بررسی ویدیویی اپلیکیشن همیار آشپز

  92 بازدید

  محتوای این اپلیکیشن از دستور تهیه انواع غذاها و نوشیدنی های ایرانی و خارجی تشکیل شده که میتوانید از آن برای آشپزی حرفه ای استفاده کنید. https://appreview.ir

 • اپریویو : 4 تمرین موثر برای یادگیری ترجمه کلمات انگلیسی

  32 بازدید

  در این اپلیکیشن اندرویدی از 4 روش موثر برای آموزش زبان انگلیسی و یادگیری ترجمه کلمات استفاده شده است. برای آشنایی بیشتر با این "کیپ وی" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=40226)

 • اپریویو : بهترین کافه های ایران را پیدا کنید

  42 بازدید

  با استفاده از این اپلیکیشن اندرویدی میتوانید در هر کدام از شهرهای ایران، بهترین کافه ها را پیدا کنید. برای آشنایی بیشتر با "کافه یاب" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=40187)

 • اپریویو : صحنه هایی از بازی نوستالژی تاس کباب

  57 بازدید

  در این بازی علاوه بر شانس، قدرت استراتژی خود را نیز محک بزنید و رقبای خود را یکی پس از دیگری شکست دهید. برای آشنایی بیشتر با "تاس کباب" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=40154)

 • اپریویو : اپلیکیشن یکتاکالا، محصولاتی از جنس یادگیری

  37 بازدید

  با این اپلیکیشن اندرویدی کجا که باشید میتوانید آموزش های ویدیویی دانلود نمایید و به یادگیری بپردازید. برای آشنایی بیشتر با "یکتاکالا" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=40130)

 • اپریویو : تلگرام غیررسمی با امکاناتی جذاب برای ادمین ها

  27 بازدید

  این اپلیکیشن اندرویدی که یکی از تلگرام های غیررسمی به حساب می آین به کمک امکانات مفید خود میتواند جایگزین خوبی برای تلگرام باشد. برای آشنایی بیشتر با "فایرگرام" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=40064)

 • اپریویو : بررسی ویدیویی بازی وارونه

  117 بازدید

  با انجام این بازی سرگرم کننده و رقابت در لیگ های هفتگی، در صدر جدول رتبه بندی قرار بگیرید و جوایز نفیس را مال خود کنید. https://appreview.ir

 • اپریویو : بررسی ویدیویی اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان

  1,234 بازدید

  به کمک این اپلیکیشن اندرویدی میتوانید در هر جای ایران، بهترین مسیر را برای رسیدن به مقصد پیدا کنید. پیشنهاد میدهیم این بررسی ویدیویی را تا انتها ببینید. https://appreview.ir

 • اپریویو : قرآن کریم صوتی با ترجمه فارسی برای تلفن همراه

  182 بازدید

  این اپلیکیشن اندرویدی دارای امکانات مفیدی برای مطالعه قرآن کریم در تلفن همراه میباشد. برای آشنایی بیشتر با "سلوا" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=39935)

 • اپریویو : نگاهی به قابلیت ها و گیم پلی بازی شوفر

  46 بازدید

  در این بازی به صورت آفلاین و آنلاین می توانید در مسابقات مختلف حضور پیدا کنید و از انواع بازی های ماشین سواری لذت ببرید. برای آشنایی بیشتر با "شوفر" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=39877)

 • اپریویو : تماشای آنلاین فیلم با سرعت بالا و بدون قطعی

  101 بازدید

  با استفاده از این اپلیکیشن اندرویدی میتوانید به تماشای آنلاین جدیدترین فیلم و سریال های ایرانی و خارجی بنشینید. برای آشنایی بیشتر با "نماوا" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=39806)

 • اپریویو:اشتراک گذاری تجربه برای یافتن خوراکی های خوشمزه

  35 بازدید

  این اپلیکیشن اندرویدی به عنوان یک شبکه اجتماعی رستوران گردی به شما کمک میکند تا خوشمزه ترین خوراکی ها را در همه شهرهای ایران به راحتی پیدا کنید. برای آشنایی بیشتر با "فیدیلیو" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=39765)

 • اپریویو : بازی اندرویدی فرار، یک رانر تازه وارد و مهیج

  52 بازدید

  در این بازی اندرویدی از بین حیوانات و موانع مختلف بگذرید و رکورد بزنید. برای آشنایی بیشتر با بازی "فرار" متن نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=39723)

 • اپریویو : آدرس یابی و مسیریابی دقیق در همه جای ایران

  70 بازدید

  این اپلیکیشن اندرویدی با راهنمای صوتی به شما کمک میکند تا مسیر خود را به راحتی در همه جای ایران بیابید. برای آشنایی بیشتر با "نقشه و مسیریاب نشان" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=39706)

 • اپریویو : بازی 48 درجه شرقی، یک شوتر جدید ایرانی

  144 بازدید

  در این بازی اندرویدی به همراه همرزمتان تروریست های متجاوز به خاک کشورمان را از بین ببرید. برای آشنایی بیشتر با "48 درجه شرقی" متن نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=39668)

 • اپریویو : ابزاری برای مدیریت خرید و نسیه های مشتریان

  44 بازدید

  این اپلیکیشن اندرویدی به شما کمک میکند تا امور مالی مربوط به خریدها و نسیه های مشتریان خود را به راحتی مدیریت کنید. برای آشنایی بیشتر با "خرید و نسیه 2" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=39647)

 • اپریویو : صحنه هایی از بازی آجیل وار

  92 بازدید

  در این بازی اندرویدی که در سبک کارتی ساخته شده است، شما باید از آجیل های بابا جان حفاظت کنید. برای آشنایی بیشتر با "آجیل وار" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=39621)

 • اپریویو : بررسی ویدیویی اپلیکیشن عکس پرینت

  122 بازدید

  در این ویدیو با اپلیکیشنی آشنا میشوید که سرویس های چاپ عکس جالبی را به صورت آنلاین در اختیار شما قرار میدهد. با "عکس پرینت" به راحتی میتوانید عکس های درون گوشی خود را چاپ نموده و خاطره آنها را زنده کنید. https://appreview.ir

 • اپریویو : اجاره آنلاین اقامتگاه قبل از سفر

  29 بازدید

  به کمک این اپلیکیشن اندرویدی میتوانید قبل از سفر، اقامتگاه مناسب در شهر مقصد را اجاره کنید. برای آشنایی بیشتر با "موسم" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=39596)

 • اپریویو:اپلیکیشنی برای دریافت خدمات منزل و خودرو در محل

  26 بازدید

  با استفاده از این اپلیکیشن میتوانید خدمات مختلفی مثل کارواش، نظافت منزل، تعمیر لوازم خانگی، خشکشویی، سرویس خودرو و غیره را در محل دریافت کنید. برای آشنایی بیشتر با "پلاک" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=39532)

 • اپریویو : زمان خواب خود را هوشمندانه تنظیم کنید

  109 بازدید

  به کمک این اپلیکیشن اندرویدی میتوانید زمان خواب خود را در طول روز تنظیم کنید و از وقت خوابتان نهایت استفاده را ببرید. برای آشنایی بیشتر با "وقت خواب" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=39463)

 • اپریویو : دایره های رنگی، فاصله بین شما تا جواب هستند

  215 بازدید

  اگر عاشق بازی های فکری هستید و دوست دارید برای ساعت ها سرگرم باشید این بازی خلاقانه را از دست ندهید. برای آشنایی بیشتر با "صیقل کلاسیک" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو بخوانید. (https://appreview.ir/?p=39441)

 • اپریویو : یک جایگزین خوب برای اینستاگرام

  37 بازدید

  از این اپلیکیشن اندرویدی میتوانید به عنوان یک جایگزین خوب برای اینستاگرام و اشتراک گذاری عکس و ویدیو استفاده کنید. برای آشنایی بیشتر با "شبکه اجتماعی هورسا" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو بخوانید. (https://appreview.ir/?p=39407)

 • اپریویو : در ایام تعطیلات، حساب شده تر به سفر بروید

  36 بازدید

  با استفاده از این اپلیکیشن میتوانید به راحتی و بدون اتلاف وقت، کاملا آنلاین بلیط بخرید و آن را مدیریت کنید. برای آشنایی بیشتر با "مِستر بلیط" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=39370)

 • اپریویو : استخدام شوید و استخدام کنید

  69 بازدید

  با استفاده از این اپلیکیشن اندرویدی میتوانید شغل دلخواه خود را پیدا کنید و افراد جویای کار را به استخدام خود درآورید. برای آشنایی بیشتر با "جاب با ما" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=39274)

 • اپریویو : یک اپلیکیشن ساده و مفید برای حسابداری شخصی

  56 بازدید

  این اپلیکیشن اندرویدی از امکانات ساده و در عین حال مفیدی برای حسابداری شخصی بهره میبرد. برای آشنایی بیشتر با "پین پول" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=39228)

 • اپریویو : مجموعه ابزارهای لازم برای مهندسین عمران

  28 بازدید

  در این اپلیکیشن اندرویدی، مجموعه ابزارهایی برای مهندسین عمران وجود دارد که میتوانند محاسبات مختلف را با استفاده از آنها به راحتی انجام دهند. برای آشنایی بیشتر با "چرتکه عمران" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=39156)