در حال بارگذاری
 • 115
  دنبال کننده
 • 16
  دنبال شونده
 • 935.2هزار
  بازدید

اَپریویو

معرفی،نقد و بررسی اپلیکیشن و بازی های موبایل در AppReview برنامه ها و بازی های اندرویدی که توسط برنامه نویسان ایرانی ساخته شده و در مارکت کافه بازار ارائه می شوند،نقدو بررسی می شوند.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

معرفی،نقد و بررسی اپلیکیشن و بازی های موبایل در AppReview برنامه ها و بازی های اندرویدی که توسط برنامه نویسان ایرانی ساخته شده و در مارکت کافه بازار ارائه می شوند،نقدو بررسی می شوند.

 • 115
  دنبال کننده
 • 16
  دنبال شونده
 • 935.2هزار
  بازدید
Loading...
این کانال از سوی "اَپریویو" تایید شده است.

همه ویدیو ها

 • اپریویو : بدنسازی با همراهی بهترین مربیان کشور

  35 بازدید

  این اپلیکیشن اندرویدی به اعضای جامعه بدنسازی کشور کمک میکند تا ارتباط موثرتری با یکدیگر داشته باشند. برای آشنایی بیشتر با "فیت اپ" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=37600)

 • اپریویو : راحت و سریع بلیط هواپیما رزرو کنید

  32 بازدید

  این اپلیکیشن اندرویدی به شما کمک میکند تا با صرفه جویی در وقت و هزینه های اضافه، به صورت آنلاین بلیط هواپیما رزرو کنید. برای آشنایی بیشتر با "سفرستان" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=37490)

 • اپریویو : صحنه هایی از بازی ماشین مسابقه روح سوار

  176 بازدید

  در این بازی اندرویدی که در سبک ماشین سواری تولید شده، میتوانید از رانندگی با ماشین های ایرانی لذت ببرید. برای آشنایی بیشتر با "ماشین مسابقه روح سوار" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=37458)

 • اپریویو : با این تست ها خودتان را بهتر بشناسید

  29 بازدید

  این اپلیکیشن اندرویدی دارای بیش از 50 تست روانشناسی جالب و معتبر میباشد که به کمک آنها میتوانید خودتان را بهتر بشناسید. برای آشنایی بیشتر با "مجموعه تست روانشناسی" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=37445)

 • اپریویو : راه حل خوب برای پیدا کردن گوشی مفقود شده

  31 بازدید

  به کمک این اپلیکیشن اندرویدی میتوانید گوشی مفقود شده خود را بیابید یا اگر به سرقت رفته اطلاعات شخصی را از روی آن پاک کنید. برای آشنایی بیشتر با "کارمایکل اس ام اس" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=37407)

 • اپریویو : بازی های آموزشی مفید برای کودکان خردسال

  101 بازدید

  این بازی اندرویدی در واقع مجموعه ای از سرگرمی های آموزشی برای کودکان 2 تا 7 سال میباشد. برای آشنایی بیشتر با "شهربازی ستاره ها" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=37320)

 • اپریویو : درخواست آنلاین نیروی خدماتی در شهر اردبیل

  29 بازدید

  اگر ساکن شهر اردبیل هستید، با استفاده از این اپلیکیشن اندرویدی برای انجام کارهای منزل، درخواست نیروی خدماتی بدهید. برای آشنایی بیشتر با "بهسازان" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=37305)

 • اپریویو : شناسایی برنامه های مخرب در تلفن همراه

  23 بازدید

  به کمک این اپلیکیشن اندرویدی میتوانید از اطلاعات شخصی خود توسط بدافزارها جلوگیری کنید. برای آشنایی بیشتر با "آنتی ویروس هوشمند آوین" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=37290)

 • اپریویو : بررسی ویدیویی اپلیکیشن تالاریاب

  44 بازدید

  با استفاده از این اپلیکیشن اندرویدی میتوانید به راحتی برای برگزاری مجالس عروسی یا میهمانی های خود، تالار و خدمات مناسب پیدا کنید. https://appreview.ir

 • اپریویو : تلگرام فارسی جدید با امکانات مفید

  40 بازدید

  این اپلیکیشن اندرویدی یک نسخه غیر رسمی و دارای مجوز از تلگرام است که امکانات بیشتری برای پیام رسانی دارد. برای آشنایی بیشتر با "سارا گرام" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=37258)

 • اپریویو : بهترین همکار را برای انجام پروژه پیدا کنید

  24 بازدید

  به کمک این اپلیکیشن اندرویدی میتوانید برای انجام پروژه های خود بهترین همکار را پیدا کنید. افراد متخصص برای انجام کار به شما پیشنهاد میدهند. برای آشنایی بیشتر با "کارتوشه" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=37213)

 • اپریویو : مجموعه خدمات بانکی و اپراتورهای تلفن همراه

  19 بازدید

  با استفاده از این اپلیکیشن اندرویدی میتوانید به مجموعه ای از خدمات بانکی و اپراتورهای تلفن همراه به صورت آنلاین یا آفلاین دسترسی داشته باشید. برای آشنایی بیشتر با "شبا" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لیتنک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=37175)

 • اپریویو : کالج همراه برای یادگیری صفرتاصد زبان انگلیسی

  36 بازدید

  با استفاده از این اپلیکیشن اندرویدی و محتوای آموزشی کامل آن، میتوانید زبان انگلیسی را از مبتدی تا پیشرفته یاد بگیرید. برای آشنایی بیشتر با "آموزش زبان انگلیسی تیکا" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=37154)

 • اپریویو : دستیار همه کاره برای حسابداری شخصی

  22 بازدید

  با استفاده از این اپلیکیشن اندرویدی و امکانات مفید آن، میتوانید مدیریت تراکنش های مالی روزمره خود را به راحتی در دست بگیرید. برای آشنایی بیشتر با "حسابداری شخصی قیاس" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=37069)

 • اپریویو : کارینو، راه ارتباطی بین کارجویان و کارفرمایان

  42 بازدید

  اگر به دنبال کار میگردید یا میخواهید نیروی کاری استخدام کنید، با استفاده از این اپلیکیشن اگهی خود را ثبت و رزومه خود را برای کارفرمایان ارسال کنید.

 • اپریویو : سفری پرماجرا به قصه های خاطره انگیز

  29 بازدید

  این بازی اندرویدی شما را به سفری پرماجرا در قصه های خاطره انگیز میبرد و دقت و هوش شما را به چالش میکشد. برای آشنایی بیشتر با "شهرزاد" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=36977)

 • اپریویو : اپلیکیشنی برای درخواست آنلاین نیروی خدماتی

  33 بازدید

  با استفاده از این اپلیکیشن میتوانید در بیش از 13 شهر برای انجام کارهای منزل و بیرون از منزل، درخواست نیروی خدماتی بدهید. برای آشنایی بیشتر با "اسکاد" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=36922)

 • اپریویو : یک بازی سوالی آنلاین با گیم پلی متفاوت و جذاب

  39 بازدید

  در این بازی اندرویدی باید بطور همزمان با دیگر کاربران به سوالات 4 گزینه ای جواب دهید. برای آشنایی بیشتر با "Quiz Panic" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=36909)

 • اپریویو : صحنه هایی از بازی اکشن نجات یافته 2

  70 بازدید

  در این بازی اندرویدی نقش یک خلبان را برعهده دارید که در یک منطقه نظامی با ارواح سرگردان به دام افتاده است. برای آشنایی بیشتر با "نجات یافته 2" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=36831)

 • اپریویو : خلاصه بهترین کتاب های موفقیت در کسب و کار

  41 بازدید

  در این اپلیکیشن اندرویدی، چکیده ای از بهترین کتاب ها با موضوع موفقیت و کسب و کار گردآوری شده است. برای آشنایی بیشتر با "چکیدستان" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=36792)

 • اپریویو : دستیاری برای مدیریت هاست و دامنه های اینترنتی

  29 بازدید

  این اپلیکیشن اندرویدی به شما کمک میکند تا اطلاعات هاست و دامنه های اینترنتی خود را به راحتی مدیریت کنید. برای آشنایی بیشتر با "کیوب" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=36780)

 • اپریویو : ابزارهای مفید برای تاجران و فعالان حوزه تجارت

  26 بازدید

  در این اپلیکیشن اندرویدی، امکانات و محتوای مفیدی برای تاجران و فعالان حوزه تجارت وجود دارد. برای آشنایی بیشتر با "تجارت ابزار" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=36756)

 • تریلر بازی سرگرم کننده Board Kings

  21 بازدید

  این بازی اندرویدی هم اکنون از گوگل پلی قابل دریافت میباشد. https://appreview.ir

 • اپریویو : آمادگی برای شرکت در سخت ترین آزمون ها

  13 بازدید

  در این اپلیکیشن اندرویدی مجموعه سوالات 4 گزینه ای برای شرکت در آزمون های مهم مثل کنکور، آیین نامه و غیره وجود دارد که میتوانید با تمرین تست زدن، در این آزمون ها قبول شوید. برای آشنایی بیشتر با "قبولی" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=36692)

 • اپریویو : فرزندتان را با این بازی ها سرگرم کنید

  32 بازدید

  این بازی اندرویدی شامل سرگرمی های متنوع و آموزنده برای کودکان 3 تا 6 سال میشود. برای آشنایی بیشتر با "دهکده ی شادی" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=36587)

 • اپریویو : پخش آنلاین موسیقی و دانلود قانونی آهنگ

  30 بازدید

  با استفاده از این اپلیکیشن اندرویدی میتوانید جدیدترین آهنگ های روز را به صورت آنلاین گوش دهید یا آنها را قانونی دانلود کنید. برای آشنایی بیشتر با "ریتمو" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=36523)

 • تریلر بازی ماشین سواری Driving School 2017

  156 بازدید

  این بازی برای اندروید و iOS از گوگل پلی و اپ استور قابل دریافت است. https://appreview.ir

 • اپریویو : کارواش سیار در تهران

  126 بازدید

  با استفاده از این اپلیکیشن اندرویدی میتوانید برای شستشوی خودرو در محل، به صورت آنلاین سفارش ثبت کنید. برای آشنایی بیشتر با "فیکس شو" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=36485)

 • اپریویو : امکاناتی فراتر از آنچه در تلگرام وجود دارد

  42 بازدید

  این اپلیکیشن اندرویدی یک نسخه غیر رسمی و دارای مجوز از تلگرام میباشد که امکاناتی فراتر از نسخه اصلی دارد. برای آشنایی بیشتر با "افراگرام" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=36435)

 • اپریویو : معرفی حرفه ای کارجویان برای استخدام

  23 بازدید

  این اپلیکیشن اندرویدی به شما کمک میکند تا تیپ شخصیتی خود را به صورت حرفه ای برای استخدام معرفی نمایید. برای آشنایی بیشتر با "کارجو+" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=36421)

 • اپریویو : مدیریت هوشمندانه امور مالی ساختمان

  54 بازدید

  با استفاده از این اپلیکیشن اندرویدی میتوانید امور مربوط به شارژ و سایر هزینه های ساختمان را به خوبی مدیریت کنید. برای آشنایی بیشتر با "خانه داران" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=36394)

 • اپریویو : تلگرام پیشرفته با امکانات ویژه

  29 بازدید

  این اپلیکیشن اندرویدی یک تلگرام غیر رسمی و دارای مجوز میباشد که امکانات بیشتری نسبت به نسخه اصلی دارد. برای آشنایی بیشتر با "تلگرام فارسی پرتغال گرام" نقد و بررسی آن را در وبسایت اپریویو و لینک زیر بخوانید. (https://appreview.ir/?p=36368)