در حال بارگذاری
 • 6
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 3.5هزار
  بازدید

شرکت آریا همراه سامانه

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

 • 6
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 3.5هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • تیزر تبلیغاتی راهکارهای یکپارچه ساختمان آریاهمراه

  335 بازدید

  شرکت دانش بنیان آریاهمراه، پیشگام در عرصه ی فناوری اطلاعات و ارتباطات، راهکارهای جامعی را در زمینه ی یکپارچه سازیِ سیستم های مدیریت و هوشمندسازی ساختمان، مدیریت انرژی، نظارت تصویری، کنترل دسترسی، اعلام و اطفای حریق و مدیریتِ پارکینگ در مجتمع های بزرگ و چندمنظوره به صورت یکپارچه و متمرکز ارائه می دهد... آریاهمراه سامانه...

 • تیزر تبلیغاتی راهکارهای هوشمند آریاهمراه در رسانه ملی

  341 بازدید

  شرکت دانش بنیان آریاهمراه، پیشگام در عرصه ی هوشمندسازی و اینترنت اشیا، راهکارهای جامعی را در زمینه ی پیاده سازی سیستم های هوشمندِ آب و انرژی، کشاورزی و دامپروری، حمل و نقل و مدیریت ناوگان، پایشِ سلامت سازه ها و ایمنی پرسنل در صنایع بزرگ کشور ارائه می دهد.

 • کاربرد اینترنت اشیا در شهر هوشمند

  1,110 بازدید

  تا سال 2020، اینترنت اشیا (IoT) بیش از 30 میلیارد شی را پوشش خواهد داد. این ویدئو به معرفی بخشی از قابلیت های این فناوری در شهرهای هوشمند آینده می پردازد.

 • ماژول سیل و آب گرفتگی شرکت هایترنس

  30 بازدید

  با استفاده از این ماژول درکنار سیستم پمپ زیرآبی مدل 150 شرکت هایترنس (HFS HydroSub150)، می توان مناطقی که دچار آب گرفتگی سنگین شده اند (مثل پارکینگ، زیرزمین، تونل و مترو) را با نرخ 40 هزار لیتر در دقیقه تخلیه کرد. شرکت آریا همراه سامانه نماینده ی انحصاری تجهیزات اطفای حریق و آبرسانی شرکت هایترنس هلند است.

 • عملیاتی شدن سیستم اطفای حریق هایترنس ظرف چند دقیقه

  58 بازدید

  سیستم اطفای حریق هایترنس، راه حلی نو برای تامین آب نامحدود جهت آتش نشانی ها، کاربردهای شهری و صنایع است که ارسال آب به فواصل دور و صعب العبور را ممکن می کند. راه اندازی این سیستم تنها در 15 دقیقه و به کمک تعداد کمی نیروی انسانی جهت ارسال آب نامحدود به فاصله 3 کیلومتر و با ظرفیت 3000 لیتر/دقیقه انجام می شود. شرکت آریا همراه سامانه نماینده انحصاری شرکت هایترنس هلند است.

 • تاریخچه و چالش های مراکز داده - بخش 5: بهبودها

  142 بازدید

  این ویدئو قسمت پنجم از سخنرانی آقای حامد معین فر مدیر دپارتمان طراحی و توسعه ی شرکت آریا همراه سامانه در اولین همایش ملی مراكز داده: زیرساخت و سرویس ها است. در این ارائه ایشان علاوه بر بیان راه کارهائی برای جلوگیری از بروز مشکلات در مراکز داده، به تشریح چالش های مهم مراکز داده و نکات مهم در قراردادهای ساخت این مراکز در ایران می پردازند. سایر ویدئوهای این مجموعه از کانال آریا همراه قابل مشاهده است.

 • تاریخچه و چالش های مراکز داده - بخش 4: چالش ها (آریا همراه سامانه)

  190 بازدید

  این ویدئو قسمت چهارم از سخنرانی آقای حامد معین فر، مدیر دپارتمان طراحی و توسعه ی شرکت آریا همراه سامانه در اولین همایش ملی مراكز داده: زیرساخت و سرویس ها است. در این ارائه ایشان به تشریح چالش های مهم مراکز داده نظیر N+1 Redundancy، Power Failures، حوادث طبیعی و ... می پردازند. سایر ویدئوهای این مجموعه، از کانال آریا همراه قابل مشاهده است.

 • تاریخچه و چالش های مراکز داده - بخش 1: مقدمه (آریا همراه سامانه)

  81 بازدید

  این ویدئو قسمت اول از سخنرانی آقای حامد معین فر، مدیر دپارتمان طراحی و توسعه ی شرکت آریا همراه سامانه در اولین همایش ملی مراكز داده: زیرساخت و سرویس ها است. در این ویدئو که بخشی از یک مجموعه ی پنج قسمتی است، ایشان پس از اشاره به تاریخچه ی شرکت آریا همراه، به بیان مقدمه ای درباره ی مراکز داده می پردازند. سایر ویدئوهای این مجموعه، از کانال آریا همراه قابل مشاهده است.

 • تاریخچه و چالش های مراکز داده - بخش 2: تاریخچه (آریا همراه سامانه)

  42 بازدید

  این ویدئو قسمت دوم از سخنرانی آقای حامد معین فر، مدیر دپارتمان طراحی و توسعه ی شرکت آریا همراه سامانه در اولین همایش ملی مراكز داده: زیرساخت و سرویس ها است. در این ویدئو که بخشی از یک مجموعه ی پنج قسمتی است، ایشان تاریخچه ی مراکز داده از پیدایش آن ها در دهه ی 1960 میلادی تا ظهور مراکز داده ی ابری پس از سال 2010 را بیان می کنند. سایر ویدئوهای این مجموعه، از کانال آریا همراه قابل مشاهده است.

 • تاریخچه و چالش های مراکز داده - بخش 3: استانداردها (آریا همراه سامانه)

  87 بازدید

  این ویدئو قسمت سوم از سخنرانی آقای حامد معین فر مدیر دپارتمان طراحی و توسعه ی شرکت آریا همراه سامانه در اولین همایش ملی مراكز داده: زیرساخت و سرویس ها است. در این ارائه که بخشی از یک مجموعه ی پنج قسمتی است، ایشان به معرفی استاندارهای مراکز داده نظیر استاندارد موسسه ی Uptime، TIA، BICSI، TSI، EN50600 و استاندارد ملی DC-100 می پردازند. سایر ویدئوهای این مجموعه را از کانال آریا همراه تماشا کنید.

 • حوزه های فعالیت آریا همراه سامانه

  127 بازدید

  در این ویدئو می توانید با حوزه های کاری شرکت آریا همراه، آشنا شوید. www.aryahamrah.com

 • سخنرانی اسمعیل ثنایی در همایش مراکز داده

  391 بازدید

  اسمعیل ثنایی، عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی شریف و مدیر عامل شرکت آریا همراه سامانه در همایش مراکز داده سخنرانی کرد و به چالش ها و فرصت های پیش روی مراکز داده در کشور پرداخت. https://t.me/AryahamrahCo

 • فعالیت های مسئولیت اجتماعی در شرکت آریا همراه

  374 بازدید

  برای آشنایی با شرکت آریاهمراه و همچنین فعالیت های این شرکت در حوزه ی مسئولیت های اجتماعی به وبسایت ما به نشانی www.aryahamrah.com مراجعه فرمایید.