در حال بارگذاری
 • 11
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 4.1هزار
  بازدید

کالج آریام - آموزش تخصصی آیلتس IELTS

کلاس های آموزشی آیلتس به صورت تخصصی توسط برترین اساتید کالج آریام را اینجا دنبال کنید. هر آنچه برای آمادگی در آزمون IELTS لازم دارید را برای شما فراهم می آوریم.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

کلاس های آموزشی آیلتس به صورت تخصصی توسط برترین اساتید کالج آریام را اینجا دنبال کنید. هر آنچه برای آمادگی در آزمون IELTS لازم دارید را برای شما فراهم می آوریم.

 • 11
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 4.1هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • نکاتی در مورد آزمون ایلتس که قبلا نمی دانستید

  109 بازدید

  در این ویدئو پرهام یگانه از کالج آریام در مورد رازهایی در آزمون آیلتس صحبت می کند که اطلاع از آن کمک بسیار زیادی در موفقیت درآزمون آیلتس به شما خواهد کرد

 • یک دقیقه طلایی در آزمون اسپیکینگ آیلتس

  277 بازدید

  در این ویدئو معصومه گودرزی از کالج آریام در مورد بخش cue card در آزمون اسپیکینگ آیلتس نکات بسیار مهمی را مطرح می کند

 • عبارات ربط

  142 بازدید

  عبارات ربطى در انگلیسى بخش مهم و حیاتى در مكالمه و نوشتار انگلیسى هستند كه باعث اتصال دو جمله و یا گروه كلمات به یكدیگر شده و از انقطاع پیاپى جمله توسط نقطه جلوگیرى میكنند. شیوایى گفتار و روانى نوشتار در هر زبان، به پیوستگى جملات و انتقال صحیح ایده ها از گوینده یا نویسنده به مخاطب بستگى مستقیم دارد. آنچه در این درس مى آموزیم: چگونه با بهره گیرى از عبارات ربطى در نوشتار آیلتس؛ امتیاز خود را بالاتر ببریم؟

 • Semantic mapping نگاشت معنایی

  355 بازدید

  در این درس تکنیک نگاشت معنایی به عنوان تمرینی مفید برای به خاطر سپاری و به یادآوری واژگان بر اساس “اصل ایجاد تداعی” آموزش داده خواهد شد.

 • Fluency یا روانی در اسپیکینگ

  329 بازدید

  Fluency یا روانی در گفتار در واقع مبنای سلیس صحبت کردن با رعایت سرعت و ریتم مناسب بدون داشتن مکث های غیر طبیعی است. در این جلسه ویژگی های یک اسپیکینگ روان و سلیس مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 • نحوه برخورد با کارت های اسپیکینگ (Cue Cards)

  425 بازدید

  معمولا در بخش دوم مصاحبه آیلتس اغلب دانشجویان به دلیل محدودیت زمان و استرس نمی توانند خود را برای صحبت کردن آماده کنند. در این درس به زبانی ساده به بیان استراتژی های کاربردی برای موفقیت در این بخش با در نظر گرفتن دو مولفه زمان و دایره واژگان مرتبط با موضوع، می پردازیم.

 • آموزش الفبای بین المللی فونتیک International Phonetic Alphabet

  608 بازدید

  الفبای فونتیک نشانه های قراردادی هستند که با استفاده از آنها تلفظ صحیح کلمات در فرهنگ های لغات نشان داده می شوند. در این درس با الفبای فونتیک بین المللی که برای نشان دادن تلفظ صحیح کلمات در فرهنگ های لغات انگلیسی به کار می روند آشنا خواهید شد. با مشاهده این ویدیو آموزشی قادر خواهید بود با مراجعه به فرهنگ های لغت معتبر تک زبانه تمامی کلمات انگیسی را بدون نیاز به معلم به درستی تلفظ نمایید.

 • نحوه نگارش نامه و ساختار آن در زبان انگلیسی

  300 بازدید

  همانطور که می دانید در تسک اول آزمون رایتینگ آیلتس جنرال، باید یک نامه رسمی یا نیمه رسمی بنویسید. علاوه بر این نگارش نامه به زبان انگلیسی در فعالیت های تجاری و شغلی امروز کاربرد مهمی دارد. در این جلسه ساختار مناسب برای نگارش یک نامه حرفه ای را به شما آموزش می دهیم. برای اطلاعات بیشتر از سیستم آموزشی کالج آریام، به آدرس www.aryamcollege.com مراجعه نمایید.

 • استراتژی های حافظه برای یادگیری واژگان

  294 بازدید

  در این درس با استراتژی های دسته بندی واژگان، نحوه ی استفاده از آن ها برای یادگیری کلمات و به خاطر سپردن آن ها آشنا خواهید شد. برای اطلاعات بیشتر از سیستم آموزشی کالج آریام، به آدرس www.aryamcollege.com مراجعه نمایید.

 • انسجام در اسپیگینگ

  220 بازدید

  انسجام (coherence in speaking) عاملی است که تاثیر مهمی بر ارزیابی اسپیکینگ شما در آزمون آیلتس دارد. این جلسه آموزشی، راه ها و جنبه های مهم دستیابی به انسجام را در مهارت اسپیکینگ توضیح می دهد تا بتوانید با توجه به سطح دانش زبان انگلیسی خود بالاترین نمره ممکن را از پخش اسپیکینگ آیلتس دریافت کنید. برای اطلاعات بیشتر از سیستم آموزشی کالج آریام، به آدرس www.aryamcollege.com مراجعه نمایید.

 • آهنگ کلام یا Intonation

  698 بازدید

  در این درس با Intonation یا آهنگ کلام در زبان انگلیسی آشنا خواهید شد. در این جلسه شما فرا خواهید گرفت که چگونه Intonation می تواند بیانگر نگرش و احساسات گوینده باشد. همچنین تفاوت بیان در جملات مختلف مانند جملات خبری و سوالی و نحوه جلب توجه شنونده به بخش خاصی از گفتگو را در تعاملات کلامی خواهید آموخت. برای اطلاعات بیشتر از سیستم آموزشی کالج آریام، به آدرس www.aryamcollege.com مراجعه نمایید.

 • چهار تکنیک موثر برای ارتقاء نمره 6 آیلتس به 7

  205 بازدید

  اگر موفق به کسب نمره 6 آیلتس شده اید اما به دنبال نمره 7 هستید، لازم است قبل از ثبت نام مجدد برای آزمون به تقویت مهارت های لازم بپردازید. راهکارهای لازم را در ویدئو موسسه idp دنبال کنید.

 • پنج اشتباه رایج در آزمون آیلتس

  152 بازدید

  اشتباهاتی مانند نخواندن کامل و دقیق سوالات، تغییر دادن موضوع رایتینگ و رها کردن سوالاتی که جوابی برای آنها نداریم، از جمله اشتباهات رایج داوطلبان آیلتس می باشد. با تماشای این ویدئو مشکلات و راهکار را بشناسید. منبع: https://www.ieltsessentials.com/global/ieltshome