در حال بارگذاری
 • 49
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 96.7هزار
  بازدید

احمد محمدی (آکادمی بازار)

احمد محمدی - مدرس و مشاور بازاریابی و فروش، برندینگ و توسعه کسب وکار شرکتها و سازمانها شماره تماس: 88993288-021 www.BazarAcademy.ir

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

احمد محمدی - مدرس و مشاور بازاریابی و فروش، برندینگ و توسعه کسب وکار شرکتها و سازمانها شماره تماس: 88993288-021 www.BazarAcademy.ir

 • 49
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 96.7هزار
  بازدید
Loading...

همه ویدیو ها

 • دوره فروش موفق (شناسایی دقیق مشتری ها) - احمد محمدی

  20 بازدید

  از جمله تفاوت های عمده ای که مدیران فروش موفق با سایر مدیران و رقیبان دارند، این است که برای داشتن سهم بیشتری از فروش و عملکرد بالا در این زمینه به شناسایی کامل و دقیق بازار و مشتری ها می پردازند. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • دوره فروش موفق (مدیریت زمان در فروش)- احمد محمدی

  17 بازدید

  زمان نیز همانند دیگر سرمایه گذاری ها، اگر خردمندانه سرمایه گذاری و قدر آن دانسته شود، سبب برگشت ها و سود می گردد. افراد حرفه ای در فروش به طور مرتب، به دنبال فرصت های سرمایه گذاری برای زمان خود می گردند تا برگشت زمان خود را حداکثر نمایند. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • تکنیک شکست - احمد محمدی

  59 بازدید

  برای دستیابی به بالاترین حد موفقیت، باید شکست را در آغوش بگیرید. شیرین ترین پیروزی، نوعی است که سخت تر بوده باشد. شکست هم تکنیکی است که به همراه سایر تکنیک های مهم، باید در فروش بیاموزید. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • تکنیک لبخند در فروش

  48 بازدید

  در ویدئوی فوق، آقای احمد محمدی مطالعاتی را که در مورد تأثیر مثبت لبخند بر روی افزایش فروش، انجام گرفته را به طور خلاصه خدمت شما عزیزان توضیح خواهند داد. همچین در این ویدئو علاوه بر تأثیر لبخند بر روی میزان فروش و مشتری، با فواید آن برای خودتان هم آشنا خواهید شد.برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • دوره فروش موفق - احمد محمدی

  53 بازدید

  نمونه ای دیگر از تدریس دکتر احمد محمدی، مدیر و مدرس مجموعه آکادمی بازار، در زمینه ی ذهن و نقش فرکانس های آن در میزان فروش، خدمتتان تقدیم می گردد. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • دوره فروش موفق - احمد محمدی

  84 بازدید

  نمونه ای دیگر از تدریس دکتر احمد محمدی، مدیر و مدرس مجموعه آکادمی بازار، در زمینه ی آشنایی با هوش هیجانی که یکی دیگر از ابزارهای لازم برای یک فروشنده حرفه ای است، خدمتتان تقدیم می گردد. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • مستند چشم

  45 بازدید

  چشم ها به صورت کامل مانند یک توپ پینگ پنگ هستند که تنها بخشی از آن ها از منظر بیرونی کالبد، قابل دیدن است. چشم ها از قطعات بسیار ظریفی تشکیل شده اند و به همین خاطر، بدن برای حفاظت از آن ها ابزارهای مختلفی در اختیار دارد. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • تبلیغ کوکا کولا به مناسبت ماه رمضان

  186 بازدید

  یکی از موضوعاتی که شرکت های بزرگ تجاری در تبلیغات و فروش کالا و خدمات خود مطرح می کنند توجه به فرهنگ ها و رسوم مختلف و متفاوت کشورهاست. بویژه جهان اسلام که بیش از یک چهارم جمعیت جهان را شامل می شود... برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • بدن انسان در تنگنا - حواس (درد)- قسمت دوم

  53 بازدید

  درد یک احساس ناراحتی یا یک حس نامطلوب در بدن می باشد که اغلب بیان کننده ی یک رخداد یا مشکل عملکردی در یک یا چند عضو بدن است. در حقیقت درد یک علامت می باشد، برای اطلاع از درک درد توسط دستگاه حسی به ویدئوی فوق را مشاهده بفرمایید.برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • یک تبلیغ از ویزا کارت؛ زمانی که هنوز رایج نبود

  158 بازدید

  یکی از رازهای موفقیت شرکت ویزا کارت تبلیغات خوبی بوده است که از سالها پیش در عرصه رسانه آغاز کرده است. در این ویدئو مشاهده می کنید که چطور عدم استفاده از کارت پول می تواند نظم عمومی را مختل کند. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • یک تبلیغ قدیمی از نوکیا: زدوخورد در مجلس عروسی

  1,513 بازدید

  یکی از رازهای موفقیت شرکت نوکیا تبلیغات خوبی بوده است که از سالها پیش در عرصه رسانه آغاز کرده است. در این ویدئو مشاهده می کنید که چطور حاضران در یک مجلس عروسی سر به رخ کشیدن گوشی های نوکیا به هم حمله می کنند. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • بعضی وقت ها فقرا بخشنده ترند

  200 بازدید

  باید گفت «بعضی وقت ها» چون این یک قاعده کلی نیست. اما بسیار پیش آمده است که آنهایی که کمتر دارند بیشتر می بخشند. چرا که هم طعم نداشتن را چشیده اند و هم وابستگی کمتری دارند. ما با هرچه که به دست می آوریم عمر می گذرانیم، اما با هرچه که می بخشیم زندگی می کنیم. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • عادت های فروشندگان حرفه ای- احمد محمدی (آکادمی بازار)

  94 بازدید

  فروشندگان حرفه ای چه عادتهایی دارند؟ یک نظرسنجی در آمریکا نشان داد که هشتاد درصد فروشندگان برتر در حوزه های مختلف عادات مشابهی دارند. احمد محمدی، مدرس و مشاور توسعه فردی و توسعه کسب و کار و مدیر آکادمی بازار در این ویدئو این عادات را برمی شمرد و توضیح می دهد. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • تبلیغ خودرو مرسدس بنز اس ال اس

  180 بازدید

  یکی از رازهای موفقیت شرکت مرسدس بنز تبلیغات خوبی بوده است که از سالها پیش در عرصه رسانه آغاز کرده است. در این ویدئو سرعت و جذابیت ظاهری مدل جدید بنز را مشاهده می کنید. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • نمونه ای از یک تبلیغ در کنار ورزش های نمایشی

  146 بازدید

  در تبلیغ ویدئویی موثرترین نوع این ژانر تبلیغات غیرمستقیم است. در این تبلیغ در کنار هنر نمایشی یک ورزشکار در ورزش گلف، تبلیغ لوازم ورزشی دیده می شود. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • بدن انسان در تنگنا - حواس- قسمت اول

  54 بازدید

  دستگاه حسی بخشی از دستگاه عصبی است و مسئولیت آن ارزیابی اطلاعات حسی می باشد. دستگاه حسی انسان در شرایط سخت و بحرانی شگفتی های بسیاری را به نمایش می گذارد ، که در فیلم فوق با برخی از این شگفتی ها آشنا خواهید شد. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • مستند بدن انسان در تنگنا - قدرت - قسمت دوم

  109 بازدید

  کلیه حرکات و فعالیت های انسان به طور خلاصه شامل نـشستن، برخاستن، راه رفتن، خم و راسـت شـدن از مـهم ترین فـعالیت ها تـا ساده ترین اشارات و لبخند و نگاه کردن همگی در نـتیجه عضلات بدن انسان می باشد. با مشاهده ویدئوی فوق با شگفتی های عضلات بدن خود آشنا شوید. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • یک تبلیغ جذاب از شرکت تاید

  323 بازدید

  یکی از رازهای موفقیت شرکت تاید تبلیغات خوبی بوده است که از سالها پیش در عرصه رسانه آغاز کرده است. این شرکت به عنوان یکی از قدیمی ترین شرکت ها در عرصه پودر لباسشویی در این تبلیغ نیز به قدمت خود اشاره دارد. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • یک تبلیغ طنز از شرکت پپسی

  498 بازدید

  یکی از رازهای موفقیت شرکت پپسی تبلیغات خوبی بوده است که از سالها پیش در عرصه رسانه آغاز کرده است. در اینجا با یک کمدی کوتاه مواجه هستیم که در نهایت تأثیر تبلیغ را می بینیم. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • تبلیغ جالب هواپیمایی قطر باحضور بازیکنان بارسلونا

  366 بازدید

  در تیلیغی که شرکت هواپیمایی قطر تهیه کرده است بازیکنان این تیم را در هواپیما و خیابان های بارسلون می بینیم. یک تبلیغ غیرمستقیم برای نشان دادن هواپیماهای لوکس این شرکت. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • نیسانی كه نیاز به شستشو ندارد

  236 بازدید

  نیسان نوت اولین خودرویی است که نیاز به شستشو ندارد. ماده ای به این خودرو زده شده است که آب را دفع می کند. در این تبلیغ نشان می دهد که تفاوت این ماده در دو طرف خودرو چگونه است. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • انیمیشنی درباره آن چه انسان با محیط زیست کرده است

  327 بازدید

  محیط زیست، محیط شخصی نیست، در تملک هیچ کس نیست. این محیطی است که باید برای آیندگان پاس داشت. انیمیشن کوتاه "Man" . کارگردان: استیو کاتس محصول ۲۰۱۳ نامزد بهترین انیمیشن کوتاه در اسکار هشتاد و پنجم. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • مستند بدن انسان در تنگنا - قدرت - قسمت اول

  192 بازدید

  انسان در قسمتی از تجهیزات حیاتی مـانند دستگاه هاضمه، پخش خـون، تـنفس و امثال آن با حیوانات؛ مشابه و شریک است اما امتیاز وی نسبت به حیوانات به اندازه ای عمیق و اساسی است که برای او در خلقت فصل درخشان و مخصوصی باز کرده که یکی از آن امتیازات قدرت خاص بدن اوست. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • دوره فروش موفق - دکتر احمد محمدی

  36 بازدید

  ویدئوی فوق نمونه ای دیگر از دوره «فروش موفق» با تدریس دکتر احمد محمدی برای کارشناسان فروش شرکت صنایع شیر ایران (پگاه) می باشد. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه و اطلاع از تقویم آموزشی مؤسسه آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • خدمات مشاوره آکادمی بازار

  58 بازدید

  برای اطلاعات بیشتر، سایت ما به آدرس www.BazarAcademy.ir را ببینید یا با تلفن ۰۲۱-۸۸۹۹۳۲۸۸ تماس حاصل فرمایید.

 • زمین، منزلگاهی کوچک در پهنه عظیم گیتی

  78 بازدید

  این تصور که ما در زمین جایگاه خاص و حق ویژه ای داریم با دیدن این نقطه کوچک و کمرنگ در پهنه عظیم گیتی رنگ می بازد . وقتی به چنین مفهومی بیاندیشیم خود را در برابر این عظمت خاشع می بینیم. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • جشن 125 سالگی مرسدس بنز

  72 بازدید

  یکی از رازهای موفقیت شرکت مرسدس بنز تبلیغات خوبی بوده است که از سالها پیش در عرصه رسانه آغاز کرده است. در این ویدئو برای جشن 125 سالگی مرسدس بنز ماشینها با مدل های مختلف جمع می شوند. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • دوره فروش موفق - احمد محمدی

  323 بازدید

  ویدئوی فوق نمونه ی دوره «فروش موفق» با تدریس دکتر احمد محمدی برای کارشناسان فروش شرکت صنایع شیر ایران (پگاه) می باشد. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه و اطلاع از تقویم آموزشی مؤسسه آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • رویای آینده فناوری و صنعت گلس در 8 سال پیش

  85 بازدید

  شرکت کورنینگ پیشرو در صنعت شیشه و گلس در سال 2010 این ویدئو تبلیغاتی را منتشر کرد. سرعت تحولات به حدی است که بسیاری از این ایده ها امروز محقق شده است. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • مستند بدن انسان در تنگنا (بینایی) - قسمت دوم

  111 بازدید

  همه انسان ها به طور دائم و بی وقفه از قدرت بینایی و چشم خود بهره می گیرند. اما بیشتر آن ها، به واسطه عادت همیشگیِ خدمت رسانی این عضو مهم بدن، از شگفتی ها و توانایی های خارق العاده آن آگاه نیستند و تقریباً هرگز به آن فکر نمی کنند. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • مستند بدن انسان در تنگنا (بینایی) - قسمت اول

  134 بازدید

  همه انسان ها به طور دائم و بی وقفه از قدرت بینایی و چشم خود بهره می گیرند. اما بیشتر آن ها، به واسطه عادت همیشگیِ خدمت رسانی این عضو مهم بدن، از شگفتی ها و توانایی های خارق العاده آن آگاه نیستند و تقریباً هرگز به آن فکر نمی کنند. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • تبلیغ طنز نوشابه مکس پپسی

  358 بازدید

  یکی از رازهای موفقیت شرکت پپسی تبلیغات خوبی بوده است که از سالها پیش در عرصه رسانه آغاز کرده است. در اینجا با یک کمدی کوتاه مواجه هستیم که در نهایت تأثیر تبلیغ را می بینیم. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.