در حال بارگذاری
 • 42
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 62.1هزار
  بازدید

احمد محمدی (آکادمی بازار)

احمد محمدی - مدرس و مشاور بازاریابی و فروش، برندینگ و توسعه کسب وکار شرکتها و سازمانها شماره تماس: 88993288-021 www.BazarAcademy.ir

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

احمد محمدی - مدرس و مشاور بازاریابی و فروش، برندینگ و توسعه کسب وکار شرکتها و سازمانها شماره تماس: 88993288-021 www.BazarAcademy.ir

 • 42
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 62.1هزار
  بازدید
Loading...

همه ویدیو ها

 • انگیزشی- صداهای درون را تغییر دهیم

  1 بازدید

  صداهای درون ما آن دسته از صداها هستند که همواره ما را ناامید و افسرده می کنند. این صداها را باید تغییر داد. باید آنها را امیدبخش و زیبا کرد. تنها کافی است با خودمان مانند آینه روراست باشیم. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • تبلیغ خلاقانه شرکت خودروسازی آئودی

  32 بازدید

  آئودی همراه با مرسدس بنز و ب ام و سه خودروساز مشهور و لوکس آلمانی هستند و به عنوان پرفروش ترین خودروسازان لوکس جهان، شناخته می شوند. در این تبلیغ از نور هوشمند چراغ های این خودرو برای هدایت افراد استفاده شده است. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • داستان محله فقیرنشین (احمد محمدی-آکادمی بازار)

  17 بازدید

  داستان پژوهشی که بعد از 25 سال در یک محله صورت می گیرد و نشان می دهد که امید و مهربانی چقدر در آینده انسان اهمیت دارد. برای مشاهده مجموعه فیلم هایی با موضوعات بازاریابی و فروش، مدیریت، موفقیت، هدفگذاری، کارآفرینی و .... و همچنین مقالاتی درباره این موضوعات به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال ما در تلگرام به آدرس @BazarAcademy1 مراجعه کنید.

 • کودکان مبتلا به نقص توجه و بیش فعال - ADHD/ADD - قسمت 1

  29 بازدید

  بی توجهی، رفتارهای تکانشی، و بیش فعالی نشانه های اختلال نقص توجه و بیش فعالی (ADHD یا ADD) هستند. ADHD می تواند سبب بروز مشکلاتی در خانه و مدرسه شود و توانمندی کودک را برای یادگیری و سازگاری با دیگران، تحت تأثیر قرار دهد. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcadem مراجعه فرمایید.

 • انگیزشی- سگ سیاه افسردگی

  102 بازدید

  امروزه نسبت به سالیان گذشته زمینه های بیشتری برای ابتلا به افسردگی وجود دارد. ما چگونه باید با این زمینه ها و خود افسردگی برخورد کنیم؟ برای مشاهده مجموعه فیلم هایی با موضوعات بازاریابی و فروش، مدیریت، موفقیت، هدفگذاری، کارآفرینی و .... و همچنین مقالاتی درباره این موضوعات به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال ما در تلگرام به آدرس @BazarAcademy1 مراجعه کنید.

 • تبلیغ جذاب ساعت امگا

  7 بازدید

  در تبلیغات کالا و خدمات یکی از مهم ترین اصل ها هماهنگی های درونی کالای تبلیغ شده با محتوای تبلیغ است. در این تبلیغ شرکت امگا، جهان مانند چرخ دنده های ساعت کاملا منظم و یکنواخت کار می کند. برای مشاهده مجموعه فیلم هایی با موضوعات بازاریابی و فروش، به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال ما در تلگرام به آدرس @BazarAcademy1 مراجعه کنید.

 • دوربین مخفی کمک به همنوع

  103 بازدید

  کمک به همنوعان در هر دین و مکتب و فلسفه ای یک فضیلت محسوب می شود. در این ویدئو نشان داده می شود که این کمک کردن به طبقه و نژاد و مذهب خاصی تعلق ندارد و هر فردی می تواند با رجوع به وجدان خود به دیگری کمک کند. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • نمونه ای از نظم ژاپنی

  45 بازدید

  نظم در کشورهای توسعه یافته حرف اول را می زند. بسیاری از پژوهشگران نظم را زیربنای ساختار پیشرفت کشورهایی نظیر ژاپن می دانند. در این کلیپ نشان داده می شود که اگر ذره ای و میلیمتری نظم موجود به هم ریزد چه خسارت هایی به دنبال خواهد داشت. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • صفر تا صد ساخت بویینگ در دو دقیقه

  26 بازدید

  شرکت بویینگ به عنوان یکی از بزرگ ترین و محبوب ترین شرکت های هواپیماسازی کلیپی از ساخت یک بویینگ را منتشر کرده است که از اقدامات اولیه ساخت تا پرواز نهایی را در بردارد. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • تبلیغ ویندوز ده مایکروسافت

  113 بازدید

  شرکت مایکروسافت در مجموعه تبلیغاتی که برای ویندوزهای خود طراحی کرده بیش از هرچیز به گستردگی آن تاکید دارد. اینکه انسان ها در هر نقطه ای از زمین می توانند با استفاده از ویندوز به ثبت و ضبط خاطرات و رویدادهای زندگی خود بپردازند. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • تبلیغ هوشمندانه کوکا کولا

  105 بازدید

  کمپین های تبلیغاتی مدرن، مدتی است از تبلیغات پنهان یا اشاره ای بهره می برند. اثر گذاری و خلاقیت در استراتژی های بازاریابی، به منظور کسب سود و وفاداری بیشتر مصرف کنندگان است. در این تبلیغ تاثیرات مخرب شبکه های اجتماعی بر زندگی امروز به تصویر کشیده شده است و البته جمع گرم خانواده ای که گوشی ها را کنار گذاشته اند و کوکا کولا می خورند. ویدئوهای بیشتر در www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcadem

 • تبلیغ خلاقانه شورلت

  92 بازدید

  برای تبلیغ یک کالا می توان جنبه های مختلف آن را برجسته کرد. اما مهم اینجاست که جنبه ای را به شکل خاص به وسیله رسانه تبلیغ کنیم که در درجه اول اهمیت قرار دارد. در این کلیپ امنیت سرنشینان خودرو به عنوان اصل اساسی برجسته شده و در کنار آن زیبایی و ابهت این خودرو نیز ناخودآگاه در ذهن می نشیند. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت آکادمی بازار www.bazaracademy.ir و کانال @bazaracademy1 مراجعه فرمایید.

 • مستند زندگی رپر معروف سنگال - Didier Awadi

  24 بازدید

  دیدیر آوادی (Didier Awadi) رپر سنگالی و شناخته ترین شخصیت هیپ هاپ از فرانکوفون (Francophone) آفریقای غربی و از مؤسسان گروه روح سیاه مثبت (PBS) می باشد. او موزیکی انقلابی و آگاهانه با پیام های مفصل و ریشه دار به نسل جوان ارائه می دهد. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • فروش ترسناک – احمد محمدی (آکادمی بازار)

  57 بازدید

  اغلب فروشندگان از روبروشدن با بازارهای ناشناخته می ترسند. بازارهای دنج و بکر نتیجه ترس جمعی رقبا از ورود به یک حوزه ناشناخته است. احمد محمدی، مدرس و مشاور توسعه فردی و توسعه کسب و کار و مدیر آکادمی بازار در این ویدئو از راهبردها و تکنیک هایی سخن می گوید که چگونه می توان این فروش را به فرصت بسیار مغتنمی برای بازاریابی تبدیل کرد. سایت آکادمی بازار به آدرس www.bazaracademy.ir مراجعه فرمایید.

 • آغاز اپل

  28 بازدید

  شرکت اپل چگونه کار بزرگ خود را آغاز کرد؟ در این ویدئو پی می بریم که تنها ایده خوب داشتن و کار خوب انجام دادن کافی نیست، بلکه آنچه ایده و کار را به ثمر می نشاند بازاریابی درست است. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • فروشگاه اپل در روز رونمایی

  9 بازدید

  آیا در صنعت هم می توان آیین و مراسم داشت؟ آیین های رونمایی مدل های جدید اپل و البته خیلی از برندهای دیگر دست کمی از یک آیین ندارند. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • مستند زندگی Dmitry Kamenshchik - تاجر جوان روسی

  54 بازدید

  Dmitry Kamenshchik صاحب فرودگاه Domodedovo مسکو ، بزرگترین فرودگاه در اروپای شرقی است که در سال 2016 به 28.5 میلیون مسافر خدمات ارائه کرده است. با مشاهده ویدئوی فوق با شیوه ی زندگی وی و چگونگی شروع تجارت او، آشنا خواهید شد. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • اسراز موفقیت آدیداس و نایکی

  72 بازدید

  این کلیپ کوتاه جستجوی نحوه شکل گیری برندهای بزرگ آدیداس و نایکی و هدف تبلیغاتی آن را نشان می دهد و پاسخ یک کارشناس تبلیغاتی به این سوال که راز موفقیت آدیداس چه بوده است. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • تبلیغ جذاب باطری دوراسل

  48 بازدید

  برای مشاهده مجموعه فیلم هایی با موضوعات بازاریابی و فروش، مدیریت، موفقیت، هدفگذاری، کارآفرینی و .... و همچنین مقالاتی درباره این موضوعات به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال ما در تلگرام به آدرس @BazarAcademy1 مراجعه کنید.

 • رژیم های کنترل حواس – احمد محمدی (آکادمی بازار)

  37 بازدید

  روزانه بین شصت تا هفتاد هزار رشته فکری به سراغ انسان می آید و بعد از آن احساسی در ما شکل می گیرد و سپس ما وارد مرحله تصمیم گیری می شویم که هرکدام نتایجی در حوزه های مختلف زندگی مان برجا می گذارند. برای بهبود زندگی باید به آغاز این چرخه برگردیم. باید این حواس را کنترل کرد. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • اسرار برندهای بزرگ – گوگل قسمت دوم

  23 بازدید

  این کلیپ کوتاه جستجوی نحوه شکل گیری شرکت گوگل و هدف اولیه بنیان گذاران آن را نشان می دهد. این که نحوه پول درآوردن گوگل همچنان برای بسیاری از مخاطبان آن ناشناخته است. در قسمت دوم پاسخ مدیر گوگل بریتانیا و یک کارشناس پرایوسی را درباره منابع درآمد گوگل می بینیم. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • هرتیک روشن - بازیگر بادی وود موفق هندی

  439 بازدید

  هرتیک روشن بازیگر بالی وودی هندوستانی است.با آن چشمهای آبی و هیکل عضلانی هیچ شباهتی به یک ستاره هندی ندارد و یک شبه معروف شده است، ولی بر خلاف تصور همگان تلاش زیادی در این راه کده است. با ملاحظه فیلم فوق با زندگی وی آشنا شوید. همچنین برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در زمینه ی موفقیت در بازاریابی و فروش به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • اسرار برندهای بزرگ – گوگل قسمت اول

  17 بازدید

  این کلیپ کوتاه جستجوی نحوه شکل گیری شرکت گوگل و هدف اولیه بنیان گذاران آن را نشان می دهد. این که نحوه پول درآوردن گوگل همچنان برای بسیاری از مخاطبان آن ناشناخته است. در قسمت اول جستجوی گزارشگر برای این سوال را در میان مدیران میانی و کارمندان می بینیم. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • عادت ها- احمد محمدی

  47 بازدید

  عادت چیست؟ وقتی به کاری عادت می کنیم، از لحاظ فیزیولوژیکی چه اتفاقی در بدن می افتد؟ عادت کردن به انجام یک کار خوب است یا بد؟ چگونه خود را به انجام کاری عادت دهیم؟ احمد محمدی، مدرس و مشاور توسعه فردی و توسعه کسب و کار در این ویدئو به این پرسش ها پاسخ می دهند. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • عادت ها - جان ماکسول

  64 بازدید

  عادت های انسان چگونه ایجاد می شوند؟ برای تثبیت عادت های خوب در وجود مان چگونه رفتار کنیم. جان ماکسول در این کلیپ یک دقیقه ای تکنیکی برای وقت گذراندن با عادت های خوب سخن می گوید. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • طبیعت زیبا و آرامش بخش

  366 بازدید

  طبیعت مسیری روشن و هماهنگ دارد. هرجا با تخریب آن روبه رو شده ایم چیزی در خلقت و نظام آفرینش جابجا می شود که نتیجه منفی آن را می توان در زندگی بشر مشاهده کرد. طبیعت بکر و دست نخورده همواره منبع الهام و آرامش بشر بوده است. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • مهربانی

  339 بازدید

  خاصیت مهربانی و محبت این است که طبقه و مرز و زمان و مکان نمی شناسد. مهربانی همه جا زیباست. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • مستند زندگی خوآن مانوئل گالان- سیاستمدار کلمبیایی

  55 بازدید

  در مستند فوق، زندگی شخصی و شغلی امنیتی خوآن مانوئل گالان پچون (Juan Manuel Galan Pachon ) به تصویر کشیده شده است. با مشاهده این ویدئو پی به شجاعت و پشتکار خوآن برای غلبه بر قاچاقچیان مواد مخدر، خواهید برد. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در زمینه ی موفقیت در بازاریابی و فروش به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • نقش آراستگی در رونق بازاریابی و فروش (آکادمی بازار)

  45 بازدید

  آراستگی در بیان، رفتار، و فروش چه نقشی در رونق کسب و کار ما دارد؟ استفاده از واژگان درست، مبادی آداب بودن، و پوشش شایسته داشتن چقدر در روند فروش و بازاریابی موثر است؟ دکتر احمد محمدی، مدرس و مشاور توسعه کسب و کار و مدیر آکادمی بازار در این ویدئو به این پرسش پاسخ می دهد. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcadem مراجعه فرمایید.

 • انگیزشی- نحوه برخورد با احساسات

  309 بازدید

  گریه نشانه ضعف است، حسرت مخرب است، خشم اشتباه است و... اینطور که مشخص است پس ما نباید هیچ حسی داشته باشیم. چه اتفاقی می افتد اگر احساسات مان را رها کنیم و در برابر آن مقاومت نکنیم؟ برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • چه می شد اگر بچه ها می توانستند والدین را انتخاب کنند؟

  65 بازدید

  بچه ها نمی توانند والدین شان را انتخاب کنند. اما اگر می توانستند، چه می شد؟ آیا باز هم ما را به عنوان پدر و مادر انتخاب می کردند؟ آنها چگونه والدینی را دوست دارند انتخاب کنند؟ آیا ما پدر و مادر مطلوبی برای فرزندان مان هستیم؟ برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • عملکرد مغز

  96 بازدید

  مغز چگونه عمل می کند؟ آیا ما از تمام پتانسیل مغزمان استفاده می کنیم؟ ما از چند درصد مغزمان استفاده می کنیم؟ مدت ها طول کشید تا بشر بخش های خاموش مغز را بشناسد. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.