در حال بارگذاری
 • 56
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 142هزار
  بازدید

احمد محمدی (آکادمی بازار)

احمد محمدی - مدرس و مشاور بازاریابی و فروش، برندینگ و توسعه کسب وکار شرکتها و سازمانها شماره تماس: 88993288-021 www.BazarAcademy.ir

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

احمد محمدی - مدرس و مشاور بازاریابی و فروش، برندینگ و توسعه کسب وکار شرکتها و سازمانها شماره تماس: 88993288-021 www.BazarAcademy.ir

 • 56
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 142هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • ترموستات فکرتو تنظیم کن - استاد احمد محمدی

  72 بازدید

  دکتر احمد محمدی سخنران انگیزشی و مشاور و مربی 100 برند برتر مدیر و موسس آکادمی بازار در این ویدئو درباره اهمیت عادات صحبت می کنند. برای مشاهده مقالات، پادکست ها و ویدیوهای بیشتر در زمینه موفقیت به سایت آکادمی بازار(مرجع موفقیت ایران) www.BazarAcademy.ir مراجعه فرمایید.

 • نقطه اشتراک افراد موفق جهان - استاد احمد محمدی

  72 بازدید

  تفاوت بین افراد موفق و افراد بسیار موفق در این است که افراد بسیار موفق تقریبا به همه چیز نه می گویند، به همین خاطر است که افراد موفق زمان زیادى براى رسیدن به اهداف خود دارند. برای مشاهده مقالات، پادکست ها و ویدیوهای بیشتر در زمینه موفقیت به سایت آکادمی بازار(مرجع موفقیت ایران) www.BazarAcademy.ir مراجعه فرمایید.

 • سفر به سوی الماس شدن - استاد احمد محمدی

  42 بازدید

  دکتر احمد محمدی سخنران انگیزشی و مشاور و مربی 100 برند برتر مدیر و موسس آکادمی بازار. برای مشاهده مقالات، پادکست ها و ویدیوهای بیشتر در زمینه موفقیت به سایت آکادمی بازار(مرجع موفقیت ایران) www.BazarAcademy.ir مراجعه فرمایید.

 • ای کاش های زندگی - استاد احمد محمدی

  69 بازدید

  آیا ارزش های خود را در زندگی می شناسید؟ اگر ارزشهاتون رو نشناسید بعد از گذشت سالها دچار افسوس می شوید.... برای مشاهده مقالات، پادکست ها و ویدیوهای بیشتر در زمینه موفقیت به سایت آکادمی بازار(مرجع موفقیت ایران) www.BazarAcademy.ir مراجعه فرمایید.

 • سمینار بزرگ موفقیت - استاد احمد محمدی

  51 بازدید

  دکتر احمد محمدی سخنران انگیزشی و مشاور و مربی 100 برند برتر مدیر و موسس آکادمی بازار در این ویدئو درباره عادتها صحبت می کنند. برای مشاهده مقالات، پادکست ها و ویدیوهای بیشتر در زمینه موفقیت به سایت آکادمی بازار(مرجع موفقیت ایران) www.BazarAcademy.ir مراجعه فرمایید.

 • سمینار خلق آینده فرزندان - استاد احمد محمدی

  32 بازدید

  دکتر احمد محمدی سخنران انگیزشی و مشاور و مربی 100 برند برتر مدیر و موسس آکادمی بازار در این ویدئو درباره خلق آینده فرزندان صحبت می کنند . برای مشاهده مقالات، پادکست ها و ویدیوهای بیشتر در زمینه موفقیت به سایت آکادمی بازار(مرجع موفقیت ایران) www.BazarAcademy.ir مراجعه فرمایید.

 • درمان بیماری با باورها - استاد احمد محمدی

  48 بازدید

  باورها قدرت ساخت و تخریب فراوانی دارند. انسان ها این قابلیت فوق العاده را دارند که از هر تجربه ای که بدست می آورند، قدرت بگیرند و یا اجازه بدهند زنگی شان را تباه کند. برای مشاهده مقالات، پادکست ها و ویدیوهای بیشتر در زمینه موفقیت به سایت آکادمی بازار(مرجع موفقیت ایران) www.BazarAcademy.ir مراجعه فرمایید.

 • نظام باورها - استاد احمد محمدی

  62 بازدید

  نظام باورها چطور شکل می گیرد؟ باورهای افراد در طول زندگی آنها و به مرور زمان با توجه به شرایط زندگی و محیط اطراف و اجتماعی که در آن زندگی می کند درهر شخصی شکل می گیرد. والدین نقش خیلی مهمی در ساخت نظام باورهای فرزندان دارند. برای مشاهده مقالات، پادکست ها و ویدیوهای بیشتر در زمینه موفقیت به سایت آکادمی بازار(مرجع موفقیت ایران) www.BazarAcademy.ir مراجعه فرمایید.

 • ما همانیم که مکرر انجام می دهیم - استاد احمد محمدی

  30 بازدید

  اکثر ما قبول داریم که زندگی الان ما تا حد بسیار زیادی نتیجه عادتهای ما است. رفتارهایی که بدون آنکه بهش فکر کنیم انجامش می دهیم. تصمیم‌هایی که بصورت ناخوداگاه می‌گیریم. با اینکه که پذیرفتن این موضوع سخت نیست، اما تغییر و ترک عادتها بسیار سخت و دشوار است. برای مشاهده مقالات، پادکست ها و ویدیوهای بیشتر در زمینه موفقیت به سایت آکادمی بازار(مرجع موفقیت ایران) www.BazarAcademy.ir مراجعه فرمایید.

 • نقشه راه زندگی - استاد احمد محمدی

  50 بازدید

  دکتر احمد محمدی سخنران انگیزشی و مشاور و مربی 100 برند برتر مدیر و موسس آکادمی بازار در این ویدئو درباره چشم انداز و داشتن هدف صحبت می کنند . برای مشاهده مقالات، پادکست ها و ویدیوهای بیشتر در زمینه موفقیت به سایت آکادمی بازار(مرجع موفقیت ایران) www.BazarAcademy.ir مراجعه فرمایید.

 • آینده فرزندانتان را شکل بدهید - استاد احمد محمدی

  34 بازدید

  شما به‌ عنوان والدین وظیفه محافظت از فرزندانتان و همچنین فراهم آوردن مسیری برای رشد و پیشرفتشان را بر عهده دارید. بدون آموزش‌ مسیر آینده فرزندانتان سخت و دشوار خواهد بود. افرادی که در دوران کودکی برای موفقیت آموزش ندیدند، مجبور خواهند بود برای تأمین این نیاز، بسیار تلاش کنند و مسیر دشواری را طی کنند. برای مشاهده مقالات، پادکست ها و ویدیوهای بیشتر در زمینه موفقیت به سایت آکادمی بازار(مرجع موفقیت ایران) www.BazarAcademy.ir مراجعه فرمایید.

 • ما نابغه بدنیا می آییم - استاد احمد محمدی

  36 بازدید

  مغز انسان بسیار قدرتمند است هردفعه که ما کار جدیدی را انجام میدهیم نورونهای عصبی مغز در بخش قدیم مسیر جدیدی را ایجاد می کنند و اگر ما آن کار را دوباره تکرار کنیم، مسیر جدید ایجاد شده قطور و قطور تر می شود تا اینکه تبدیل به عادت می شود. و هر دفعه هم که ما عادتی را با اراده کنار می گذاریم مسیر نورونهای عصبی مغز آن عادت را کم رنگ می کنیم... برای مشاهده مقالات، پادکست ها و ویدیوهای بیشتر در زمینه موفقیت به سایت آکادمی بازار(مرجع موفقیت ایران) www.BazarAcademy.ir مراجعه فرمایید.

 • نرم افزار برنامه ریزی زندگی و شغلی - استاد احمد محمدی

  35 بازدید

  با استفاده از این نرم افزار می توانید: مهارتهای لازم براي هدفگذاري را در خود تقويت نمایید. ليست كليه هدفهايي كه بايد به آنها برسيد را تهيه نمایيد. اولويت هاي اهداف را با توجه به اصول مدیریت زمان تعیین کنید. انگيزه هاي لازم براي تحقق اهداف خود را فراهم نمائید. در زندگی خود عادات خوب بسازید و از عادات بد دوری نمائید. برای مشاهده مقالات، پادکست ها و ویدیوهای بیشتر در زمینه موفقیت به سایت آکادمی بازار(مرجع موفقیت ایران) www.BazarAcademy.ir مراجعه فرمایید.

 • در زندگی عقاب باشیم - استاد احمد محمدی

  49 بازدید

  دکتر احمد محمدی سخنران انگیزشی و مشاور و مربی 100 برند برتر مدیر و موسس آکادمی بازار در این ویدئو درباره تغییر باورها صحبت می کنند . برای مشاهده مقالات، پادکست ها و ویدیوهای بیشتر در زمینه موفقیت به سایت آکادمی بازار(مرجع موفقیت ایران) www.BazarAcademy.ir مراجعه فرمایید.

 • در زندگی نقش آفرینی یا بازیگر

  40 بازدید

  چرا ما باید در زندگی هدف داشته باشیم؟ دکتر احمد محمدی سخنران انگیزشی و مشاور و مربی 100 برند برتر مدیر و موسس آکادمی بازار در این ویدئو درباره اهمیت داشتن هدف صحبت می کنند . برای مشاهده مقالات، پادکست ها و ویدیوهای بیشتر در زمینه موفقیت به سایت آکادمی بازار(مرجع موفقیت ایران) www.BazarAcademy.ir مراجعه فرمایید.

 • اهمیت مکتوب کردن اهداف - استاد احمد محمدی

  30 بازدید

  طبق تحقیقات به عمل آمده و آمار در مورد تاثیر مکتوب کردن اهداف، افرادی که اهداف خود را مکتوب می کنند نسبت به افرادی که این کار را انجام نمی دهند، موفقیت بیشتری کسب کردند. همین الان یک قلم و کاغذ بردارید و همه ی اهداف و همه ی موقعیت هایی را که دوست دارید به آنها دست بیابید را روی کاغذ مکتوب کنید. برای مشاهده مقالات، پادکست ها و ویدیوهای بیشتر در زمینه موفقیت به سایت آکادمی بازار(مرجع موفقیت ایران) www.BazarAcademy.ir مراجعه فرمایید.

 • آیا زندگی کردن را بلدی؟! - استاد احمد محمدی

  54 بازدید

  خیلیهامون برای یک خرید ساده از فروشگاه لیست داریم ولی برای 70 سال زندگی هیچ برنامه ای نداریم. زندگی کردن بلد بودن میخواهید... زیبا زندگی کنیم... دکتر احمد محمدی سخنران انگیزشی و مشاور و مربی 100 برند برتر مدیر موسس آکادمی بازار. برای مشاهده مقالات، پادکست ها و ویدیوهای بیشتر در زمینه موفقیت به سایت آکادمی بازار(مرجع موفقیت ایران) www.BazarAcademy.ir مراجعه فرمایید.

 • در زندگی تماشاگر نباشیم - استاد احمد محمدی

  55 بازدید

  تمامی افراد موفق که به جایی رسیده اند و به اهداف خود دست یافتند همگی یبان کرده اند که ما خواستیم و اینطور شد. در واقع این همان عزم است عزمی که می تواند بزرگترین کوهها را از سر راه بردارد و با چالشهای رسیدن به هدف روبرو شود و آنها را حل کند. برای مشاهده مقالات، پادکست ها و ویدیوهای بیشتر در زمینه موفقیت به سایت آکادمی بازار(مرجع موفقیت ایران) www.BazarAcademy.ir مراجعه فرمایید.

 • نقش والدین در آینده فرزندان - استاد احمد محمدی

  41 بازدید

  والدين بخش مهمی از زندگى فرزندان را تشكيل مى‏دهند و همیشه به عنوان الگويى براى آنان محسوب خواهند شد. نقش والدین برای فرزندان و زندگی حال و آیندۀ آنها خیلی مهم است. برای مشاهده مقالات، پادکست ها و ویدیوهای بیشتر در زمینه موفقیت به سایت آکادمی بازار(مرجع موفقیت ایران) www.BazarAcademy.ir مراجعه فرمایید.

 • چه کسی آینده شما را شکل می دهد؟! - استاد احمد محمدی

  28 بازدید

  چند لحظه به این فکر کنید که طی ده سال گذشته در چه جایگاهی بودید؟! چه موقعیتی داشتید؟! دایره دوستان شما را چه افرادی تشکیل می دادند؟! چه اهداف و آرزوهایی داشتید؟! اگر شخصی از شما سوال می کرد دوست دارید در ده سال آینده به چه موقعیتی برسید چه پاسخی به آن شخص می دادید؟! آیا تا به این لحظه به رویاهای 10 سال پیش خود رسیده اید؟! برای مشاهده مقالات، پادکست ها و ویدیوهای بیشتر در زمینه موفقیت به سایت آکادمی بازار(مرجع موفقیت ایران) www.BazarAcademy.ir مراجعه فرمایید.

 • چگونه یک آینده موفق داشته باشیم؟ - استاد احمد محمدی

  40 بازدید

  یکی از نگرانی‌هایی که برای ما همیشه وجود دارد آینده‌مان است، همه ما آرزو داریم در آینده آدم موفقی بشیم و یک زندگی خوب و لذت بخشی را داشته باشیم، اما آینده موفق به خودی خود اتفاق نمی‌افتد، بلکه باید آن را به وجود آورد... برای مشاهده مقالات، پادکست ها و ویدیوهای بیشتر در زمینه موفقیت به سایت آکادمی بازار(مرجع موفقیت ایران) www.BazarAcademy.ir مراجعه فرمایید.

 • جنگ بین عادات خوب و عادات بد - استاد احمد محمدی

  35 بازدید

  عادتهای بد بر روی همه جنبه های زندگی ما اثر می گذارند، خلاقیت و نوآوری ما را از بین می برند و مانع پیشرفت در شغل می شوند و در نهایت ما را از رسیدن به موفقیت باز می دارند. برای مشاهده مقالات، پادکست ها و ویدیوهای بیشتر در زمینه موفقیت به سایت آکادمی بازار(مرجع موفقیت ایران) www.BazarAcademy.ir مراجعه فرمایید.

 • چرا 3 درصد از افراد جهان موفق می شوند؟ - استاد احمد محمدی

  64 بازدید

  اگر زندگی انسان های موفق را بررسی کنیم می بینیم که آنها برای دستیابی به خواسته های کوچک توی سخت ترین مسیرها قدم برداشتن و بارها شکست خوردند، و با تجربه ای که از آن شکست خوردن ها به دست آوردند باز هم بلند شدند و در راه موفّقیت قدم برداشتند. برای مشاهده مقالات، پادکست ها و ویدیوهای بیشتر در زمینه موفقیت به سایت آکادمی بازار(مرجع موفقیت ایران) www.BazarAcademy.ir مراجعه فرمایید.

 • چرا ما باید تغییر کنیم؟ - استاد احمد محمدی

  37 بازدید

  برایان تریسی یکی از سخنرانان برتر انگیزشی و نویسنده اعتقاد دارد: زندگی هر کس می تواند به صورت شگفت انگیزی تغییر کند، تنها کافیست خود شخص تمایل به تغییر آن را داشته باشد. تصمیمتان را بگیرید و به آن عمل کنید. رفتارهای جدیدی را که انتخاب کردید تمرین کنید و تا رسیدن به نتیجه ای که دلخواهتان است ثابت قدم بمانید. برای مشاهده مقالات، پادکست ها و ویدیوهای بیشتر در زمینه موفقیت به سایت آکادمی بازار(مرجع موفقیت ایران) www.BazarAcademy.ir مراجعه فرمایید.

 • قانون رنج و لذت - استاد احمد محمدی

  48 بازدید

  اگر شما برای بهبود بخشیدن به رابطه خود با همسرتان، اطرافیان و یا حتی خودتان تلاشی نکنید رابطه شما با آنها دچار مشکل خواهد. اگه شما برای بهبود درآمدتان کاری نکنید دچار مشکلات مالی خواهید شد، به همین دلیل ما باید تغییر کنیم... برای مشاهده مقالات، پادکست ها و ویدیوهای بیشتر در زمینه موفقیت به سایت آکادمی بازار(مرجع موفقیت ایران) www.BazarAcademy.ir مراجعه فرمایید.

 • به هر آنچه می خواهید برسید - استاد احمد محمدی

  41 بازدید

  تاحالا چقدر به اهدافتون رسیدید؟ آیا می دانستید شما با یک برنامه حرفه ای 3 ساله به هر هدفی که داشته باشید می توانید برسید. دکتر احمد محمدی در این ویدئو در این مورد صحبت می کنند. برای مشاهده مقالات، پادکست ها و ویدیوهای بیشتر در زمینه موفقیت به سایت آکادمی بازار(مرجع موفقیت ایران) www.BazarAcademy.ir مراجعه فرمایید.

 • زیبا زندگی کن - استاد احمد محمدی

  79 بازدید

  زیبا زندگی کن... دکتر احمد محمدی سخنران انگیزشی و مشاور و مربی 100 برند برتر برای مشاهده مقالات، پادکست ها و ویدیوهای بیشتر در زمینه موفقیت به سایت آکادمی بازار(مرجع موفقیت ایران) www.BazarAcademy.ir مراجعه فرمایید.

 • زندگیتو مثل لباست عوض کن - استاد احمد محمدی

  42 بازدید

  به نظر شما کی زمان تغییر است؟ 20 سالگی، 40 سالگی یا 60 سالگی؟ انسان تنها موجودی است که می تواند سبک زندگی خود را تغییر دهد. برای مشاهده مقالات، پادکست ها و ویدیوهای بیشتر در زمینه موفقیت به سایت آکادمی بازار(مرجع موفقیت ایران) www.BazarAcademy.ir مراجعه فرمایید.

 • قدرت ذهن انسان - استاد احمد محمدی

  243 بازدید

  قدرتمندترین چیز بر روی کره زمین مغز انسان است. مغز و ذهن انسان است که با اطلاعاتی زیادی که از پیرامون خود کسب می کند اینکه ما چطور زندگی بکنیم رو انتخاب خواهد کرد. درواقع می توان گفت استفاده صحیح و غلط از ذهن است که تفاوت میان انسان های موفق و ناموفق را رقم خواهد زد ! برای مشاهده مقالات، پادکست ها و ویدیوهای بیشتر در زمینه موفقیت به سایت آکادمی بازار(مرجع موفقیت ایران) www.BazarAcademy.ir مراجعه فرمایید.

 • علفهای هرز ذهن - استاد احمد محمدی

  33 بازدید

  کتابهای موفقیت را که مطالعه کنید می گویند که اگر اجازه وارد شدن هر مطلبی به ذهنت را بدهی، دیگر برای مطالب خوب جایی در ذهنت نخواهی داشت. این نکته نیز خیلی مهم است: اگر اجازه بدهید دانه ای هرز در ذهنتان کاشته شود، خارج کردن آن از ذهن دیگر کار آسانی نخواهد بود. برای مشاهده مقالات، پادکست ها و ویدیوهای بیشتر در زمینه موفقیت به سایت آکادمی بازار(مرجع موفقیت ایران) www.BazarAcademy.ir مراجعه فرمایید.

 • رمز موفقیت دارن هاردی - استاد احمد محمدی

  70 بازدید

  افراد موفق دنیا، هر‌یک علت موفق شدن خود را به چند مورد نسبت می دهند. اما اکثریت آنها مهم ترین دلیل آن را شوق به آموختن همیشگی می‌دانند. برای مشاهده مقالات، پادکست ها و ویدیوهای بیشتر در زمینه موفقیت به سایت آکادمی بازار(مرجع موفقیت ایران) www.BazarAcademy.ir مراجعه فرمایید.

 • موفقیت فرزندان در ازدواج و شغل - استاد احمد محمدی

  27 بازدید

  همه‌ی پدرومادرها آرزو دارند که فرزندانشان خوب درس بخوانند و در آینده وقتی بزرگ شدند در ازدواج و کار موفق بشوند. اما چطور این اتفاق می افتد؟ ما به عنوان پدر و مادر چطور میتوانیم به این آرزویمان دستیابیم؟ برای مشاهده مقالات، پادکست ها و ویدیوهای بیشتر در زمینه موفقیت به سایت آکادمی بازار(مرجع موفقیت ایران) www.BazarAcademy.ir مراجعه فرمایید.