در حال بارگذاری
 • 46
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 80.4هزار
  بازدید

احمد محمدی (آکادمی بازار)

احمد محمدی - مدرس و مشاور بازاریابی و فروش، برندینگ و توسعه کسب وکار شرکتها و سازمانها شماره تماس: 88993288-021 www.BazarAcademy.ir

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

احمد محمدی - مدرس و مشاور بازاریابی و فروش، برندینگ و توسعه کسب وکار شرکتها و سازمانها شماره تماس: 88993288-021 www.BazarAcademy.ir

 • 46
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 80.4هزار
  بازدید
Loading...

همه ویدیو ها

 • بعضی وقت ها فقرا بخشنده ترند

  8 بازدید

  باید گفت «بعضی وقت ها» چون این یک قاعده کلی نیست. اما بسیار پیش آمده است که آنهایی که کمتر دارند بیشتر می بخشند. چرا که هم طعم نداشتن را چشیده اند و هم وابستگی کمتری دارند. ما با هرچه که به دست می آوریم عمر می گذرانیم، اما با هرچه که می بخشیم زندگی می کنیم. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • عادت های فروشندگان حرفه ای- احمد محمدی (آکادمی بازار)

  42 بازدید

  فروشندگان حرفه ای چه عادتهایی دارند؟ یک نظرسنجی در آمریکا نشان داد که هشتاد درصد فروشندگان برتر در حوزه های مختلف عادات مشابهی دارند. احمد محمدی، مدرس و مشاور توسعه فردی و توسعه کسب و کار و مدیر آکادمی بازار در این ویدئو این عادات را برمی شمرد و توضیح می دهد. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • تبلیغ خودرو مرسدس بنز اس ال اس

  59 بازدید

  یکی از رازهای موفقیت شرکت مرسدس بنز تبلیغات خوبی بوده است که از سالها پیش در عرصه رسانه آغاز کرده است. در این ویدئو سرعت و جذابیت ظاهری مدل جدید بنز را مشاهده می کنید. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • نمونه ای از یک تبلیغ در کنار ورزش های نمایشی

  11 بازدید

  در تبلیغ ویدئویی موثرترین نوع این ژانر تبلیغات غیرمستقیم است. در این تبلیغ در کنار هنر نمایشی یک ورزشکار در ورزش گلف، تبلیغ لوازم ورزشی دیده می شود. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • بدن انسان در تنگنا - حواس- قسمت اول

  14 بازدید

  دستگاه حسی بخشی از دستگاه عصبی است و مسئولیت آن ارزیابی اطلاعات حسی می باشد. دستگاه حسی انسان در شرایط سخت و بحرانی شگفتی های بسیاری را به نمایش می گذارد ، که در فیلم فوق با برخی از این شگفتی ها آشنا خواهید شد. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • مستند بدن انسان در تنگنا - قدرت - قسمت دوم

  33 بازدید

  کلیه حرکات و فعالیت های انسان به طور خلاصه شامل نـشستن، برخاستن، راه رفتن، خم و راسـت شـدن از مـهم ترین فـعالیت ها تـا ساده ترین اشارات و لبخند و نگاه کردن همگی در نـتیجه عضلات بدن انسان می باشد. با مشاهده ویدئوی فوق با شگفتی های عضلات بدن خود آشنا شوید. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • یک تبلیغ جذاب از شرکت تاید

  32 بازدید

  یکی از رازهای موفقیت شرکت تاید تبلیغات خوبی بوده است که از سالها پیش در عرصه رسانه آغاز کرده است. این شرکت به عنوان یکی از قدیمی ترین شرکت ها در عرصه پودر لباسشویی در این تبلیغ نیز به قدمت خود اشاره دارد. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • یک تبلیغ طنز از شرکت پپسی

  120 بازدید

  یکی از رازهای موفقیت شرکت پپسی تبلیغات خوبی بوده است که از سالها پیش در عرصه رسانه آغاز کرده است. در اینجا با یک کمدی کوتاه مواجه هستیم که در نهایت تأثیر تبلیغ را می بینیم. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • تبلیغ جالب هواپیمایی قطر باحضور بازیکنان بارسلونا

  107 بازدید

  در تیلیغی که شرکت هواپیمایی قطر تهیه کرده است بازیکنان این تیم را در هواپیما و خیابان های بارسلون می بینیم. یک تبلیغ غیرمستقیم برای نشان دادن هواپیماهای لوکس این شرکت. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • نیسانی كه نیاز به شستشو ندارد

  107 بازدید

  نیسان نوت اولین خودرویی است که نیاز به شستشو ندارد. ماده ای به این خودرو زده شده است که آب را دفع می کند. در این تبلیغ نشان می دهد که تفاوت این ماده در دو طرف خودرو چگونه است. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • انیمیشنی درباره آن چه انسان با محیط زیست کرده است

  185 بازدید

  محیط زیست، محیط شخصی نیست، در تملک هیچ کس نیست. این محیطی است که باید برای آیندگان پاس داشت. انیمیشن کوتاه "Man" . کارگردان: استیو کاتس محصول ۲۰۱۳ نامزد بهترین انیمیشن کوتاه در اسکار هشتاد و پنجم. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • مستند بدن انسان در تنگنا - قدرت - قسمت اول

  76 بازدید

  انسان در قسمتی از تجهیزات حیاتی مـانند دستگاه هاضمه، پخش خـون، تـنفس و امثال آن با حیوانات؛ مشابه و شریک است اما امتیاز وی نسبت به حیوانات به اندازه ای عمیق و اساسی است که برای او در خلقت فصل درخشان و مخصوصی باز کرده که یکی از آن امتیازات قدرت خاص بدن اوست. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • دوره فروش موفق - دکتر احمد محمدی

  8 بازدید

  ویدئوی فوق نمونه ای دیگر از دوره «فروش موفق» با تدریس دکتر احمد محمدی برای کارشناسان فروش شرکت صنایع شیر ایران (پگاه) می باشد. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه و اطلاع از تقویم آموزشی مؤسسه آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • خدمات مشاوره آکادمی بازار

  34 بازدید

  برای اطلاعات بیشتر، سایت ما به آدرس www.BazarAcademy.ir را ببینید یا با تلفن ۰۲۱-۸۸۹۹۳۲۸۸ تماس حاصل فرمایید.

 • زمین، منزلگاهی کوچک در پهنه عظیم گیتی

  42 بازدید

  این تصور که ما در زمین جایگاه خاص و حق ویژه ای داریم با دیدن این نقطه کوچک و کمرنگ در پهنه عظیم گیتی رنگ می بازد . وقتی به چنین مفهومی بیاندیشیم خود را در برابر این عظمت خاشع می بینیم. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • جشن 125 سالگی مرسدس بنز

  41 بازدید

  یکی از رازهای موفقیت شرکت مرسدس بنز تبلیغات خوبی بوده است که از سالها پیش در عرصه رسانه آغاز کرده است. در این ویدئو برای جشن 125 سالگی مرسدس بنز ماشینها با مدل های مختلف جمع می شوند. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • دوره فروش موفق - احمد محمدی

  114 بازدید

  ویدئوی فوق نمونه ی دوره «فروش موفق» با تدریس دکتر احمد محمدی برای کارشناسان فروش شرکت صنایع شیر ایران (پگاه) می باشد. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه و اطلاع از تقویم آموزشی مؤسسه آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • رویای آینده فناوری و صنعت گلس در 8 سال پیش

  44 بازدید

  شرکت کورنینگ پیشرو در صنعت شیشه و گلس در سال 2010 این ویدئو تبلیغاتی را منتشر کرد. سرعت تحولات به حدی است که بسیاری از این ایده ها امروز محقق شده است. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • مستند بدن انسان در تنگنا (بینایی) - قسمت دوم

  45 بازدید

  همه انسان ها به طور دائم و بی وقفه از قدرت بینایی و چشم خود بهره می گیرند. اما بیشتر آن ها، به واسطه عادت همیشگیِ خدمت رسانی این عضو مهم بدن، از شگفتی ها و توانایی های خارق العاده آن آگاه نیستند و تقریباً هرگز به آن فکر نمی کنند. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • مستند بدن انسان در تنگنا (بینایی) - قسمت اول

  55 بازدید

  همه انسان ها به طور دائم و بی وقفه از قدرت بینایی و چشم خود بهره می گیرند. اما بیشتر آن ها، به واسطه عادت همیشگیِ خدمت رسانی این عضو مهم بدن، از شگفتی ها و توانایی های خارق العاده آن آگاه نیستند و تقریباً هرگز به آن فکر نمی کنند. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • تبلیغ طنز نوشابه مکس پپسی

  125 بازدید

  یکی از رازهای موفقیت شرکت پپسی تبلیغات خوبی بوده است که از سالها پیش در عرصه رسانه آغاز کرده است. در اینجا با یک کمدی کوتاه مواجه هستیم که در نهایت تأثیر تبلیغ را می بینیم. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • هیچکس نمی تواند جلوی پیشرفت شما را بگیرد، مگر خودتان

  447 بازدید

  دشون ونگ، یک هنرمند 80 ساله ژاپنی است که در فضای مجازی به عنوان یک شخصیت محبوب مطرح شده است.او در این کلیپ رازهای موفقیتش را توضیح می دهد. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • تفاوت ایمنی خودرو شورلت پس از پنجاه سال

  219 بازدید

  یکی از رازهای موفقیت شرکت خودروسازی شورلت تبلیغات خوبی بوده است که از سالها پیش در عرصه رسانه آغاز کرده است. در اینجا شورلت مدل 1959 در برابر مدل 2009 قرار گرفته است. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • تبلیغ بی ام و روی باند ناو هواپیمابر

  344 بازدید

  یکی از رازهای موفقیت شرکت خودروسازی بی ام و تبلیغات خوبی بوده است که از سالها پیش در عرصه رسانه آغاز کرده است. در اینجا باند فرودگاه در یک ناو اقیانوس پیما به پیست سرعت تبدی لشده است. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • یک تبلیغ خوب قدیمی از فولکس واگن

  142 بازدید

  یکی از رازهای موفقیت شرکت خودروسازی فولکس واگن تبلیغات خوبی بوده است که از سالها پیش در عرصه رسانه آغاز کرده است. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • مرسدس بنز کلاسن سوپر لوکس

  84 بازدید

  خودروهای تشریفاتی مرسدس بنز که دارای بدنه کشیده تری نسبت به انواع استاندارد هستند، ماشین مجهز تمام الکترونیک دیزاین شده توسط شرکت کلاسن، دفتر کار و خانه ای شیک و مجهز. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • گرمایش زمین به چه معناست؟

  45 بازدید

  کاری که سوخت های فسیلی و گازهای گلخانه ای با زمین و محیط زیست کردند جبران پذیر نیست. در این کلیپ با تصویرکردن مثالی به انسان می آموزد که نتیجه گرمایش چیست؟ برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • یک تبلیغ خلاقانه از کادیلاک

  389 بازدید

  یکی از رازهای موفقیت شرکت خودروسازی کادیلاک تبلیغات خوبی بوده است که از سالها پیش در عرصه رسانه آغاز کرده است. در این تبلیغ شاهد مسابقه بین بنز و کادیلاک هستیم. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • یک تبلیغ خوب قدیمی از بی ام و

  560 بازدید

  یکی از رازهای موفقیت شرکت خودروسازی بی ام و تبلیغات خوبی بوده است که از سالها پیش در عرصه رسانه آغاز کرده است. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • تبلیغ جالب هواپیمایی امارات باحضور بازیکنان رئال مادرید

  495 بازدید

  در تیلیغی که شرکت هواپیمایی امارات تهیه کرده است بازیکنان این تیم در هواپیما با مهارت مهماندارها روبرو می شوند و آنها را به تیم شان دعوت می کنند. یک تبلیغ غیرمستقیم برای نشان دادن هواپیماهای لوکس این شرکت. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • قدرت تفکر مثبت- برایان تریسی

  1,153 بازدید

  افراد موفق به چه چیزهایی فکر می کنند؟ افراد ناموفق درگیر چه افکاری هستند؟ آیا می توان کنترل فکر را مانند فرمان یک ماشین در دست گرفت و به سمت اهداف هدایت کرد؟ برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • انیمیشن یک داستان شاد: مهربانی همه چیز را تغییر می دهد

  154 بازدید

  خلاصه داستان: یک ماهی گیر که به همراه سگ خود مشغول ماهی گیری در دریاچه است، با مزاحمت یک پرنده مواجه می شود... برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.