در حال بارگذاری
 • 54
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 122.5هزار
  بازدید

احمد محمدی (آکادمی بازار)

احمد محمدی - مدرس و مشاور بازاریابی و فروش، برندینگ و توسعه کسب وکار شرکتها و سازمانها شماره تماس: 88993288-021 www.BazarAcademy.ir

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

احمد محمدی - مدرس و مشاور بازاریابی و فروش، برندینگ و توسعه کسب وکار شرکتها و سازمانها شماره تماس: 88993288-021 www.BazarAcademy.ir

 • 54
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 122.5هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • کسب دانش موفقیت با آکادمی بازار

  330 بازدید

  جهت دستیابی به مقالات، فیلم و پادکست های آموزش موفقیت به صورت رایگان به وب سایت آکادمی بازار مراجعه نمائید: www.BazarAcademy.ir

 • پر سود ترین سرمایه گذاری عمر

  143 بازدید

  در این ویدیو با پر سود ترین سرمایه گذاری عمر آشنا خواهید شد. جهت مشاهده مطالب آموزشی موفقیت به صورت رایگان به وب سایت آکادمی بازار مراجعه نمائید: www.bazaracademy.ir

 • جذاب ترین سفر دنیا

  42 بازدید

  در این ویدیو با جذاب ترین سفر دنیا آشنا خواهید شد. جهت مشاهده آموزشهای کسب موفقیت در زندگی به صورت رایگان ، به وب سایت آکادمی بازار مراجعه نمائید: www.bazaracademy.ir

 • معرفی محصول - احمد محمدی

  160 بازدید

  در ویدئوی فوق، آقای احمد محمدی علت اصلی فروش بالای برخی از شرکت ها و فروشندگان را نحوه ی معرفی محصول به مشتری و بازار برمی شمارند، و نکات جالبی در این خصوص برای داشتن فروش بیشتر ذکر می نمایند.برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • دوره فروش موفق (قانون ۸۰/۲۰ در فروش) - احمد محمدی

  161 بازدید

  این یکی از رایج ترین برداشت ها از قانون هشتاد-بیست یا اصل پارتو (Pareto principle) در بازاریابی و فروش می باشد. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • تار عنکبوت های ذهنی - احمد محمدی

  72 بازدید

  آقای احمد محمدی در ویدئوی فوق، از محدودیت های ذهنی با نام «تارعنکبوت های ذهنی» یاد می کنند و به شیوه ای روان آن را تعریف و انواع آن را همراه با روش رفع آنان ارائه می دهند. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • لذت فوتبال در منچستر یونایتد (.Manchester United F.C)

  92 بازدید

  مستند شیاطین سرخ ۹۲، در مورد اوج گرفتن شهرت دیوید بکهام، نیکی بات، رایان گیگز، پل اسکولز، فیل و گری نویل در باشگاه منچستر یونایتد می باشد. این مستند اتفاقات سال های ۱۹۹۲ و ۱۹۹۹ را به تصویر می کشد. برای تهیه مستند فوق به طور کامل به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir، بخش محصولات مراجعه فرمایید.

 • مردان قدرتمند - بروس لی (Bruce Lee)

  2,007 بازدید

  بروس لی رزمی کار هنگ کنگی - آمریکایی، بازیگر فیلم های اکشن هنگ کنگی، مربی هنرهای رزمی، فیلم ساز، و بنیانگذار سبک جیت کن دو بود. او مرد فوق العاده و خستگی ناپذیری بود که بر همه موانعی که زندگی بر سر راه او می گذاشت غلبه نمود و در هر رشته ای که وارد می گشت موفق می گشت. برای تهیه مستند فوق به طور کامل به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir، بخش محصولات مراجعه فرمایید.

 • قانون کمی تلاش بیشتر افراد موفق - احمد محمدی

  94 بازدید

  موفقیت هیچ گاه اتفاقی نیست. بسیاری از افراد موفق با تلاش بی وقفه به موفقیت دست یافته اند. زیرا گزینه ی دیگری نداشته اند. این تلاش زیاد برای آن ها به شکل عادت در آمده و هیچ گاه حتی به هنگام زندگی خوب و راحت هم دست از تلاش برنداشته اند. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • چرا مردان برنامه نویسان موفق تری هستند؟

  77 بازدید

  یکی از موضوعات بسیار مهم در زمینه تفاوت های زنان و مردان ، برتری زنان یا مردان در برنامه نویسی است. پژوهشگران برای یافتن این سؤال که آیا علت کم بودن برنامه نویسان زن، کم بودن توانایی آنان در کد نویسی یا ریاضیات است؟ یا خیر، تحقیقات زیادی انجام داده اند. برای تهیه مستند فوق به طور کامل به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir، بخش محصولات مراجعه فرمایید.

 • چگونه استیو جابز (Steve Jobs) میلیاردر شد - اپل (Apple)

  162 بازدید

  استیو جابز (Steve Jobs) یک مخترع آمریکایی می باشد. که  نقش کلیدی در موفقیت های کامپیوتر اپل و تکنولوژی های جدید مثل آی پاد، آی پد و مک بوک (Mac Book) داشته است. این مرد یکی از خلاق ترین، ماهرترین و همین طور ثروتمندترین افراد دنیا می باشد.برای تهیه مستند فوق به طور کامل به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir، بخش محصولات مراجعه فرمایید.

 • راز موفقیت قهرمانان المپیک - رؤیای المپیک

  68 بازدید

  در این ویدئو مستندی از زندگی ورزشی قهرمانان سابق نقاط مختلف جهان تهیه گردیده است.  چالش ها، مشکلات و کوشش های این ورزشکاران به نحوی جالب به تصویر کشیده شده که می توانید علل موفقیت و شکست این قهرمانان را ملاحظه نموده و الگوی زندگی شخصی، ورزشی و شغلی خود قرار دهید.برای تهیه مستند فوق به طور کامل به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir، بخش محصولات مراجعه فرمایید.

 • زنان چگونه موفق شدند - ماری کوری (Marie Curie)

  402 بازدید

  ماری کوری تنها زنی می باشد که همزمان موفق به دریافت دو جایزه نوبل در رشته های فیزیک و شیمی گشت. اوکاشف رادیوم که ۱۵۰ سال پیش به دنیا آمد،توانست علی رغم مشکلات فراوان به عنوان یک زن در محیط های علمی بدرخشد.در این ویدئو، مستندی از زندگی شخصی و علمی این بانوی بزرگوار ارائه گردیده است. برای تهیه مستند فوق به طور کامل به سایت آکادمی بازار به آدرسwww.BazarAcademy.ir، بخش محصولات مراجعه فرمایید.

 • مردان قدرتمند - نلسون ماندلا (Nelson Mandela)

  274 بازدید

  نلسون ماندلا برای رسیدن به آزادی و برابری و عدالت در مقابل مخالفت ها و دشمنان ایستادگی نمود.او در مخالفت با رژیم نژادپرست آفریقای جنوبی،بارها جان خود را به خطر انداخت،تا جامعه ای آزاد و برخوردار از دموکراسی بسازد.اینکه او در طول این مبارزه به قتل نرسید،بسیار عجیب و حتی باور نکردنی می باشد.برای تهیه مستند فوق به طور کامل به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir، بخش محصولات مراجعه فرمایید.

 • راز ثروتمند شدن لگو - پشت پرده Lego

  165 بازدید

  شرکت اسباب بازی سازی دانمارکی لگو (Lego)، امروزه یکی از قدرتمندترین برند های جهان محسوب می گردد. اینکه چرا و چگونه پس از گذشت سال ها و گذر از انواع بحران های اقتصادی همچنان این برند پا برجا است، از مواردی است که در مستند حاضر از زبان مدیران، کارمندان و همچنین علاقمندان به لگو خواهیم شنید. برای تهیه مستند فوق به طورکامل به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir، بخش محصولات مراجعه فرمایید.

 • راز ثروتمند شدن مرغ کنتاکی – KFC

  90 بازدید

  «هارولد ساندرز» در ۶۵ سالگی به عنوان یکی از موفق ترین ثروتمندان ایالات متحده شناخته شد و توانست لقب «کلنل» را از آن خود نماید.امروز با این که ۳۰ سال از مرگ مخترع این خوراکی خوشمزه می گذرد، ولی مرغ های سرخ شده کنتاکی(KFC)اختراعی کلنل ساندرز برای کشورش سالی چندین میلیارد دلار درآمد ارزی دارد.برای تهیه مستند فوق به طورکامل به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir، بخش محصولات مراجعه فرمایید.

 • مردان قدرتمند-مهاتما گاندی(Mohandas Karamchand Gandhi)

  161 بازدید

  مهاتما گاندی (Gandhi) یکی از بزرگ ترین رهبرانی بود، که ملت بسیار بزرگ هند را که سال ها در اسارت بود را به استقلال و آزادی رساند. او در عین حال رهبر معنوی و اخلاقی هم بود. گاندی یکی از بزرگ ترین انسان دوستان عالم می باشد. برای تهیه مستند کامل مهاتما گاندی به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و قسمت محصولات مراجعه فرمایید.

 • مستند آرزوی بزرگ کوچولوها - نقش مربی در رسیدن به هدف

  40 بازدید

  خردسالانی که به مدرسه ژیمناستیک شبانه روزی لی شیانگ شوان به هدف تبدیل شدن به قهرمان جهانی ژیمناستیک فرستاده می شوند. ولی تنها تعدادی از این کودکان به این هدف نائل و بسیاری با شکست مواجه می گردند. در این مستند به برخی از عوامل دخیل در این فرایند، از جمله نقش مهم مربی پرداخته می شود. برای تهیه مستند فوق به طور کامل به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir، بخش محصولات مراجعه فرمایید.

 • طرح بزرگ پروفسور استیون هاوکینگ (Stephen Hawking)

  777 بازدید

  استیون هاوکینگ معروف ترین دانشمند دهه آخر قرن بیستم و معلول کامل حرکتی بود، که در دانشگاه معروف کمبریج کرسی استادی را، همچون انیشتین به عهده داشت. همچنین او را انیشتین دوم نیز لقب داده اند. در این مستند هاوکینگ به صورت کاملا علمی سعی در اثبات راز هستی می کند. برای تهیه مستند فوق به طورکامل به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir، بخش محصولات مراجعه فرمایید.

 • نبرد استیو جابز (Steve Jobs) و بیل گیتس (Bill Gates)

  301 بازدید

  در دهه های 60 و 70 میلادی دو جوان یاغی با ایده ساخت کامپیوتر و نرم افزار درس و زندگی خود را رها نمودند؛تا شروع کننده عصر دیجیتال کنونی باشند.در این مستند هم دوستی و هم رقابتی که بین این دو وجود داشته،را به نقل از همکاران آنان و متخصصان حوزه کامپیوتر به تصویر کشیده شده است. برای تهیه مستند فوق به طورکامل به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir، بخش محصولات مراجعه فرمایید.

 • رکوردهای باورنکردنی گینس - Guinness

  401 بازدید

  کتاب گینس، ثبت رکوردها و ترین های جهان می باشد. کتاب رکوردهای جهانی گینس هر سال با اطلاعات جدید تجدید چاپ می گردد،  و خود رکورددار پرفروش ترین سری کتاب کپی رایت جهان می باشد. در این مستند با برخی از این رکوردها و تلاش های بسیار افراد برای ثبت رکورد در این کتاب آشنا می شوید. برای تهیه مستند فوق به طورکامل به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir، بخش محصولات مراجعه فرمایید.

 • اسرار موفقیت سر الکس فرگوسن (Sir Alex Ferguson)

  69 بازدید

  در این مستند بعضی از شاگردان، همکاران و افراد آشنا با سر الکس فرگوسن حضور دارند. ژوزه مورینیو، کریستیانو رونالدو، رایان گیگز، ریو فردیناند، دیوید گیل از جمله افرادی هستند که درباره فرگوسن و راه و رسم رهبری اش صحبت می نمایند و خاطره ها و رازهای بسیار جالبی را از او آشکار می سازند. برای تهیه مستند فوق به طور کامل به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir، بخش محصولات مراجعه فرمایید.

 • داستان رئیس فوتبال جهان - سپ بلاتر (Sepp Blatter)

  136 بازدید

  شبکه BBC مستندی درباره ی تحقیقات FBI در مورد نقش سپ بلاتردر پرونده رشوه ۱۰۰ میلیون دلاری شرکت ISL به فیفا برای در اختیار گرفتن حق پخش تورنمنت ها ساخته است. بر اساس این مستند، رئیس سابق فیفا به نقش داشتن در این پرونده متهم گردیده است. برای تهیه مستند فوق به طور کامل به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir، بخش محصولات مراجعه فرمایید.

 • چگونه مارک زاکربرگ(Mark Zuckerberg)میلیاردر شد؟

  152 بازدید

  در این مستند، زندگی مارک زاکربرگ مؤسس شبکه اجتماعی فیس بوک (Facebook) و جوان ترین میلیاردر جهان که ماهانه بیشتر از ۱ میلیارد کاربر فعال دارد مرور می شود. فیس بوک فقط محدود به ارتباطات شخصی نیست، بلکه دارای تعداد بی شماری فن پیج و گروه است، که مردم را از سراسر کره خاکی گرد هم جمع می آورد. برای تهیه مستند فوق به طور کامل به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir، بخش محصولات مراجعه فرمایید.

 • رازهای دلار

  517 بازدید

  پول متداول هر کشور به ویژه اسکناس خصوصیات خاص و منحصر به فردی دارد که امکان جعل آن را برای جاعلان اسکناس بسیار مشکل نموده است. کشور آمریکا هم مانند سایر کشورهای جهان یک سری تدابیر امنیتی را برای جلوگیری از جعل دلارهای خود به کار می گیرد. برای تهیه مستند فوق به طور کامل به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir، بخش محصولات مراجعه فرمایید.

 • چگونه ذهن قدرتمند داشته باشیم؟

  160 بازدید

  مغز انسان پیچیدگی های بسیاری دارد و امکان دریافت و استفاده از حجم بالایی از اطلاعات را به انسان داده است. در این ویدئو تحقیقات مختلفی از جمله تحقیقات انجام گرفته توسط نیروی دریایی امریکا در مورد چگونگی بهبود بخشیدن توانایی های مغز افراد و دانشجویان خود، مستند گردیده است. برای تهیه مستند فوق به طور کامل به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir، بخش محصولات مراجعه فرمایید.

 • تأثیرات ساعت بدن در زندگی - Biological Clock

  35 بازدید

  بین ساعت بدن و ابتلا به بیماری های مختلف ارتباط وجود دارد. ساعت بدن تعیین کننده عوامل مهمی مانند سوخت و ساز بدن، میزان فشار خون، درجه حرارت و.... می باشد. در این مستند آقای تری ووگن (Terry Wogan) تحقیقات انجام گرفته طی سال های اخیر در مورد ساعت بدن را به زبانی عامیانه و صمیمی توضیح می دهد. برای تهیه مستند فوق به طور کامل به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir، بخش محصولات مراجعه فرمایید.

 • ستاره های فوتبال – دیوید بکهام (David Beckham)

  263 بازدید

  در مستند حاضر، داستان تبدیل دیوید بکهام اسطوره فوتبال انگلستان، به تنها بازیکنی است که در طول عمر خود در هفت قاره کره زمین فوتبال بازی نموده است. او در این مستند به شما نشان می دهد که هیچ گروهی یا مکانی در دنیا وجود ندارد که عاشق فوتبال نباشند یا بازی نکنند. برای تهیه مستند فوق به طور کامل به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir ، بخش محصولات مراجعه فرمایید.

 • مستند راز داوینچی - زندگی نامه لئوناردو داوینچی

  697 بازدید

  لئوناردو داوینچی از دانشمندان و هنرمندان ایتالیایی دوره رنسانس می باشد، که در رشته های نقاشی، ریاضی، معماری، موسیقی، کالبدشناسی، مهندسی، مجسمه سازی، و هندسه شخصی برجسته بود. داوینچی را کهن الگوی «فرد رنسانسی» دانسته اند. در مستند راز داوینچی پی به رموز شخصیتی و زندگی وی خواهیم برد. برای تهیه مستند کامل فوق به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و قسمت محصولات مراجعه فرمایید.

 • ترس های زندگی - احمد محمدی

  98 بازدید

  ترس یک عامل بازدارنده بزرگ است و مانع این می گردد که افراد به کاری که قادرند از عهده آن برآیند اقدام نمایند. با وجود ترس، شجاعت و قوه ابتکاری وجود نخواهد داشت. ترس، یک چیز خود به خودی نیست، بلکه حاصل یک فکر معیوب می باشد. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • نردبان موفقیت - احمد محمدی

  70 بازدید

  منظور از نردبان موفقیت در واقع مراحلی است که پله به پله باید طی گردد تا به هدف دلخواه خود دست یافت. در این ویدئو آقای احمد محمدی توضیحاتی جذاب در مورد چگونگی بالا رفتن از نردبان موفقیت می دهند. مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.

 • نقش آمیگدال ها (بادامه مغز) در فروش - احمد محمدی

  153 بازدید

  با توجه به نقش های  آمیگدال (Amigdala یا بادامه) در بروز احساسات افراد، به طور حتم این بخش از مغز می تواند احساسات مشتریان را هم تحت تأثیر قرار دهد. آقای احمد محمدی بحث جالبی در مورد نقش آمیگدال در فروش می نمایند، که شامل نکات کاربردی برای جلب توجه مشتریان است. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در این زمینه به سایت آکادمی بازار به آدرس www.BazarAcademy.ir و کانال تلگرام @BazarAcademy1 مراجعه فرمایید.