در حال بارگذاری
 • 29
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 69.7هزار
  بازدید

شرکت برنا نیرو کاران (برنیکا)

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

 • 29
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 69.7هزار
  بازدید
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • چراغ هشدار مخصوص خطوط انتقال برق OBSTA

  548 بازدید

  خطوط فشار قوی برای وسایل پرنده که با ارتفاع کم پرواز می کنند، بسیار خطرناک می باشد. قرار دادن چراغ های هشدار دهنده(beacon) در بالای دکل ها به دلیل طولانی بودن کابل ها، برای ایجاد ایمنی کافی نمی باشد. سیستم BALISOR که توسط شرکت OBSTA ارائه شده یک چراغ هشدار دهنده برای خطوط فشار قوی می باشد که مستقیما از خود خط تغذیه می شوند. *** لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.bornika.ir مراجعه نمائید.

 • چراغ هشدار ایمنی برج OBSTA

  57 بازدید

  چراغ های OBSTA مطابق با آخرین استانداردهای بین المللی ICAO و FAA طراحی شده اند. این محصولات شامل رنج کاملی از چراغ های دارای شدت نور کم یا L-810 ، شدت نور متوسط یا L-865/L-864 و همچنین شدت نور بالا می باشد که مناسب برای نصب بر روی برج پخش تلویزیونی ، دکل مخابراتی ، خطوط انتقال برق ، دودکش های نیروگاهی و توربین های بادی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به سایت www.bornika.ir مراجعه نمائید.

 • چراغ اخطار ایمنی دودکش OBSTA

  31 بازدید

  شرکت Obsta متخصص تولید چراغ های اخطار ایمنی برای موانع می باشد. در طول پنجاه سال گذشته، شرکت Obsta توانسته طیف وسیعی از چراغ های اخطار ایمنی با عملکرد بالا و با دوام تولید کند. ***برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به سایت www.bornika.ir مراجعه نمایید یا با شماره های 53815-021 ، 91008500-021 تماس حاصل فرمائید.

 • چراغ هشدار دهنده توربین بادی OBSTA

  51 بازدید

  شرکت OBSTA توانسته با تخصص و تجربه خود چراغ های هشدار دهنده مخصوص توربین های بادی تولید کند. این چراغ های هشدار دهنده دارای دو رنگ سفید (مخصوص روز) و قرمز (مخصوص شب) بوده و از نوع شدت نور متوسط (L865/864 type A/B یا type A/Feuwer W rot) می باشد. *** برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به سایت www.bornika.ir مراجعه نمایید یا با شماره های 53815-021 ، 91008500-021 تماس حاصل فرمائید.

 • تجهیزات نصب روی دیوار گچی اشنابل

  355 بازدید

  این تجهیزات برای نصب لوله روی دیوارهای چوبی و گچی به کار برده می شوند. بست لوله فلزی برای نصب لوله روی دیوارهای گچی به کار برده می شوند. پایه فلزی تخته چوبی و گچی برای نصب تجهیزات الکتریکی برروی تخته های گچی و چوبی به کار برده می شود. * برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به سایت www.bornika.ir مراجعه نمایید یا با شماره های 53815-021 ، 91008500-021 تماس حاصل فرمائید.

 • تجهیزات نصب کابل اشنابل

  52 بازدید

  ویژگی های بست های اشنابل: - قابلیت نصب چندگانه :به راحتی دریل کنید و ببندید. - سوراخ با قطر یکسان برای همه بست های اشنابل - قطعات بستی برای لوله ها و کابل ها در نصب توکار و دیوار خشک - بست های ویژه دیوارها و سقف های عایق بندی شده - تحمل گشتاور تا ۴۰ کیلوگرم و ... *برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به سایت www.bornika.ir مراجعه نمایید یا با شماره های 53815-021 ، 91008500-021 تماس حاصل فرمائید.

 • تجهیزات نصب لوله اشنابل

  36 بازدید

  تجهیزات نصب لوله اشنابل برای نصب آسان لوله ها در سایزهای مختلف و بر روی انواع سطوح به کار برده می شود. هر سایز می تواند یک بازه ی مشخصی از سایز لوله ها را نگه دارد. * برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به سایت www.bornika.ir مراجعه نمایید یا با شماره های 53815-021 ، 91008500-021 تماس حاصل فرمائید.

 • DEHNshort - سیستم حفاظت قوس برای تجهیزات فشار ضعیف

  200 بازدید

  خطا های قوس در تاسیسات سوئیچگیر مقدار زیادی انرژی را تولید می کنند، گرمای شدید و موج فشار قابل توجهی را آزاد می کنند. این منجر به خراب شدن یا نابودی کامل تاسیسات توزیع تابلو می شود - و البته بر تمام سیستم ها و دستگاه های متصل شده به آن تأثیر می گذارد. به همین دلیل لازم است که راه حل های حفاظت مورد استفاده قرار گیرد که باعث خاموش کردن سریع و قابل اعتماد یک قوس الکتریکی می شود. مانند سیستم DEHNshort

 • حفاظت سیستم های فتوولتائیک با ارسترهای DEHNguard

  364 بازدید

  سرج ارسترهای DEHNguard YPV SCI بصورت ویژه جهت حفاظت سیستم های فوتوولتائیک طراحی و ساخته شده است. اختراع سوئیچ سه مرحله ای d.c یا (SCI principle) این ارسترها را منحصرا برای برآورد تمامی نیازهای سیستم های خورشیدی مدرن تبدیل می کند.این ارسترها برای ولتاژهای 600 و 1000 ولت موجود بوده و اکثر سطوح ولتاژی رایج را برای سیستم های اینورتر پوشش می دهد.

 • ارستر DEHNguard با کنترل حرارتی فعال

  275 بازدید

  ارسترهای تک پل و چند پل از خانواده DEHNguard دارای حداکثر ایمنی و کاربری آسان با استانداردهای جدید حفاظت در برابر سرج می باشند.با مفهوم "کنترل حرارتی فعال"، آنها اولین سرج ارسترهای"هوشمند" با هشدار خطای حفاظت سرج به کاربر در طول زمان می باشد. با این مفهوم،تجهیزات مانیتورینگ ارسترهای جدید نیازهای موجود سیستم های الکتریکی در صنعت، تجارت و محیط های داخلی فراهم می کنند.

 • حفاظت سیستم های فتوولتائیک با DEHNcube

  177 بازدید

  سرج ها در هر دوطرف AC و DC اینورتر می تواند رخ دهد.به همین دلیل، حفاظت از هر دوطرف مهم می باشد.در سمت DC اینورتر هیچ برد توزیعی وجود ندارد.به همین دلیل، توصیه به نصب سرج ارستر DEHNcube می شود.به لطف طراحی کوچک DEHNcube را می توان سریع و آسان برای اینورتر نصب کرد.سیستم های فتوولتائیک PV باید بتواندبیش از 20 سال الکتریسیته تولید کند.

 • ارستر DEHNguard برای کاربردهای DC

  109 بازدید

  سرج ارستر DEHNguard SE DC نوع 2 جهت حفاظت کاربردهای جریان مستقیم DC دربرابر تاثیرات صاعقه و سرج می باشد. تجهیزات سوئیچینگ جدید DC با چنین روشی طراحی شده اند که دستگاه حفاظتی به روشی ایمن قطع شود در موارد اضافه بار، بنابراین از آرک DC و خسارت آتش جلوگیری می کند.در نتیجه، DEHNguard SE DC در طول عمر یک سیستم الکتریکی حافظت را فراهم می کند. شرکت برنانیروکاران ( برنیکا ) نماینده DEHN در ایران میباشد.

 • بازدید از کارخانه DEHN در شهر نیومارکت

  60 بازدید

  در این ویدیو با قسمت های مختلف کارخانه محصولات DEHN در شهر نیومارکت آشنا می شوید. شرکت برنانیروکاران ( برنیکا ) نماینده ی شرکت DEHN در ایران می باشند.

 • مرکز تدارکات Mühlhausen

  26 بازدید

  نگاهی اجمالی به مرکز لوجستیک جدید شرکت DEHN با سرویس تحویل بهتر، زمان تحویل کوتاه تر و افزایش ظرفیت انبار می باشد.مرکز لوجستیک Mühlhausen در سال 2014 شروع به کار کرد. شرکت برنانیروکاران ( برنیکا ) نماینده ی شرکت DEHN میباشد.

 • آموزش پیکربندی آنلاین - ارتینگ و تجهیزات اتصال کوتاه

  121 بازدید

  در این ویدئو آموزش گام به گام در مورد نحوه پیکربندی ارت و دستگاه های اتصال کوتاه با برنامه پیکربندی آنلاین شرکت DEHN شرکت برنانیروکاران ( برنیکا ) نماینده ی شرکت DEHN در ایران میباشد.

 • تجهیزات ایمنی، کاربرد ها ها و راه حل ها

  237 بازدید

  در سال 2013 شرکت DEHN توانایی خود را برای تجهیزات ایمنی A+Aدر نمایشگاه بین المللی برای تجهیزات حرفه ای ایمنی و سلامتی نشان داد.برنامه های کاربردی و راه حل های کاربردی متعددی، مجموعه گسترده ای از محصولات شرکت، تجهیزات حفاظتی گسترده ای را شامل می شود.

 • نصب نمایشگر PPM 300

  56 بازدید

  چگونگی نصب یونیت نمایشگر DU 300 شرکت برنانیروکاران (برنیکا) نمایندگی انحصاری شرکت دایف در زمینه خرید ،فروش مشاوره و پخش محصولات آنرا در ایران دارد.

 • معرفی رک کنترلی PPM 300

  33 بازدید

  معرفی ویژگی های رک کنترلی PPM 300 شرکت برنانیروکاران (برنیکا) نمایندگی انحصاری شرکت دایف در زمینه خرید ،فروش مشاوره و پخش محصولات آنرا در ایران دارد.

 • جعبه گشایی نمایشگر PPM 300

  87 بازدید

  جعبه گشایی نمایشگر DU 300 شرکت برنانیروکاران (برنیکا) نمایندگی انحصاری شرکت دایف در زمینه خرید ،فروش مشاوره و پخش محصولات آنرا در ایران دارد.

 • جعبه گشایی رک PPM 300

  302 بازدید

  جعبه گشایی تمام خط رک کنترلی 300 شرکت برنانیروکاران (برنیکا) نمایندگی انحصاری شرکت دایف در زمینه خرید ،فروش مشاوره و پخش محصولات آنرا در ایران دارد.

 • معرفی نمایشگر PPM 300

  349 بازدید

  شرکت برنانیروکاران (برنیکا) نمایندگی انحصاری شرکت دایف در زمینه خرید ،فروش مشاوره و پخش محصولات آنرا در ایران دارد.

 • حفاظت و مدیریت توان (PPM 300)

  2 بازدید

  شرکت برنانیروکاران (برنیکا) نمایندگی انحصاری شرکت دایف در زمینه خرید ،فروش مشاوره و پخش محصولات آنرا در ایران دارد.

 • تکنولوژی ایمن، سبز با قابلیت اطمینان بالا برای هند

  24 بازدید

  این فیلم دیدگاه و اهداف شرکت DEIF در کشور هند را نشاندایف می دهد که به طور چشمگیری رشد 35 درصدی در سال گذشته را نشان می دهد و انتظار تکرار همین موفقیت در سال 2015 را دارد. پوشش شرکت دایف نه تنها در شبه قاره هند، بلکه بازارهای آسیایی در خاورمیانه، پاکستان، بنگلادش، بوتان، نپال، و سریلانکا، دایف هند نقش حیاتی در عملیات جهانی DEIF دارد. شرکت برنیکا نماینده رسمی دایف در ایران میباشد.

 • دایف جهت تست و کنترل توان بحرانی

  10 بازدید

  هنگامی که مشتریان سوال می کنند، می توانند مطمئن باشند که سیستم پشتیبانی جهانیبه خوبی کار می کنند، پاسخ مدیر ارشد گروه آقای Tore Heide Villund، "ما می دانیم که کار می کند، زیرا ما آن را سخت تست می کنیم. " شرکت برنیکا نماینده رسمی شرکت دایف در ایران میباشد.

 • راهکارهای انرژی و کنترل DEIF

  355 بازدید

  مصرف انرژی خود را با استفاده از مجموعه جدید و ماژولار تجزیه و تحلیل کنید. دایف اطلاعات مورد نیاز شما را جمع آوری می کند و آن را به گروههای مورد نیاز شما تقسیم می کند آن را در هر کجا که هستید در اختیار شما قرار می دهد و شما را قادر می سازد تصمیمات آگاهانه در مورد نحوه استفاده از انرژی خود داشته باشید. شرکت برنیکا نماینده رسمی دایف در ایران میباشد.

 • شاخص نمایشگر انعطاف پذیر ( XDi )

  392 بازدید

  ثبت اختراع شاخص نمایشگر نورانی سری XDI یک نمایشگر گرافیکی جهت اندازه گیری پارامترهای مختلف می باشد. جمع و جور، آسان در نصب، همه کاره و کاربر پسند،نمایشگر مجازی ابداعی، جایگزین نمایشگرهای مکانیکی و عقربه ای می باشد و عملکرد نمایشگر را به یک سطح کاملا جدید رسانده - بدون به خطر انداختن استانداردهای سفارشی پیشرو در بازار DEIF و حفظ انواع تاییدیه ها و استانداردها برای همه برنامه ها و کاربردهای مختلف.

 • تاچ پنل HMI (سری AGI 100)

  43 بازدید

  قبل از پخش در بازار، تمام محصولات ما در مرکز تست خصوصی ما آزمایش می شود. این آزمایش ها توسط مهندسین متخصص دایف انجام می شود. مرکز تست بخشی از سیستم مدیریت کیفیت گواهینامه ISO 9001 است و برخی از پیشرفته ترین تست های موجود در جهان را در اختیار دارد. شرکت برنیکا نماینده انحصاری دایف در ایران میباشد.

 • کنترلر دیزل ژنراتور دایف (CGC) چیست؟

  165 بازدید

  کنترلر دیزل ژنراتور دایف (CGC) استاندارد های جدید با قابلیت اطمینان، طراحی و قیمت گذاری مجموعه جدید کنترل کننده دیزل ژنراتور (CGC) برای ایجاد و پیش بینی نیازهای نصب شده ساخته شده است. واحدهای کنترل مبتنی بر ریزپردازنده برای کاربرد های آماده به کار صرفا رقابتی نیستند. آنها دایف را به عنوان پیشرو بازار با نشان کیفیت با گارانتی سه ساله عرضه می شوند. شرکت برنیکا نماینده انحصاری شرکت دایف میباشد.

 • نحوه ساخت و تست سرج ارستر Strikesorb

  181 بازدید

  سرج ارستر Strikesorb محصول شرکت Raycap آلمان دارای کیفیت عالی ، عملکرد و مقاومت بسیار زیاد بوده که به بیش از 40 کشور دنیا صادر می شود. این محصول پس از انجام تست های مختلف و کسب استانداردهای معتبر دنیا به بازار عرضه می گردد. این ارستر ها مادام العمر بوده و نیاز به هیچگونه تعمیر و نگهداری ندارند. شرکت برنیکا ( برنانیروکاران ) نماینده انحصاری شرکت Raycap در زمینه ، خرید، فروش و... در ایران میباشد.

 • ساختار داخلی سرج ارستر Raycap

  60 بازدید

  در این ویدیو ساختار داخلی سرج ارستر مدل Strikesorb DRM به صورت کامل نشان داده شده است. شرکت برنیکا ( برنانیروکاران ) نماینده انحصاری شرکت Raycap در زمینه ، خرید، فروش ، مشاوره و پخش محصولات صنعتی و سرج ارستر فعالیت دارد.

 • معرفی سرج ارستر Strikesorb Assemblies

  120 بازدید

  این ویدیو به معرفی مدل Strikesorb Assemblies، نحوه ساخت و کاربردهای آن می پردازد. برخی از مشخصات این محصولات این شرکت : - صادرات محصول به بیش از 40 کشور دنیا - قابل استفاده در کنار PLC نوار نقاله ، ماشین های خاکبرداری در معدن برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت برنیکا(برنانیروکاران) که نماینده انحصاری شرکت Raycap در زمینه خرید ،فروش و پخش محصولات صنعتی و سرج ارستر ها را در ایران دارد مراجعه نمایید.

 • معرفی شرکت Raycap

  246 بازدید

  این ویدیو به معرفی شرکت Raycap می پردازد. شرکت برنیکا ( برنانیروکاران ) نماینده انحصاری شرکت Raycap در زمینه ، خرید، فروش ، مشاوره و پخش محصولات صنعتی و سرج ارستر فعالیت دارد.